Horoskop „Maminsynek”: najsłabsi mężczyźni według znaku zodiaku

Moja córka poznała faceta, który jest całkiem miły i spokojny. Dopiero po chwili okazało się, że zupełnie nie jest w stanie podejmować samodzielnych decyzji. Zawsze i we wszystkim dla niego jego matka pozostaje głównym doradcą.

Oczywiście córka zerwała z infantylnym młodzieńcem, a teraz zawsze dowiaduje się, do jakiego znaku zodiaku należy ten facet. W końcu, zgodnie z tym wskaźnikiem, możesz obliczyć „maminsynek”.

Top 5 pozbawionych kręgosłupa i słabych znaków zodiaku

Według statystyk prawie co czwarte małżeństwo rozpada się z winy mężczyzny, który nie wie, jak podejmować decyzje, bierze odpowiedzialność za rodzinę i we wszystkim konsultuje się z matką.

Żadna kobieta nie chce takiego męża – niesamodzielnego „małego chłopca”.

Ten typ człowieka jest prawie niemożliwy do zmiany i lepiej nie wiązać z nim swojego życia. Wśród 12 znaków zodiaku wyróżniają się 4, w których ta cecha jest najbardziej widoczna.

 1. To jest domowy mężczyzna. Nie jest przyzwyczajony do podejmowania decyzji bez zgody matki, nawet jako dorosły. Uwielbia czułość i czułość, zawsze będzie przytulał i całował rodzica, a bez jej życzeń „dobranoc” nie pójdzie spać.
 2. Pod opieką matki ci mężczyźni nie mogą odejść aż do szanowanego wieku. Są bardzo wrażliwi, podejrzliwi. Nie dogadują się dobrze z ludźmi, przez długi czas uważają matkę za jedyną bliską i kochaną osobę.
 3. Jeśli poślubisz Raka, przygotuj się na to, że jego matka będzie obciążona, która przyjdzie do twojego domu jak do siebie i posprząta bez pytania o pozwolenie. Jeśli najpierw nie omówisz tego problemu, zrobienie tego później będzie prawie niemożliwe.
 4. Jednocześnie mężczyźni tego znaku są wspaniałymi i wiernymi mężami i ojcami. Zawsze będą blisko rodziny. W tej kwestii możesz polegać na Raku.

Bardzo osobliwy znak, który ma więcej kobiecej energii Yang niż męskiej. W rezultacie Ryby mają tendencję od niemowlęctwa do drażliwości, płaczu, czasem bolesności i nadwrażliwości.

Matki od dzieciństwa tchórzliwie obchodzą się ze swoim wiecznie „słabym” i jęczącym chłopcem, który z wiekiem często staje się sprytnym manipulatorem i egoistą.

Dorośli mężczyźni spod znaku Ryb wybierają na żony kobiety podobne do swojej matki – aktywne, silne moralnie i o silnej woli. Tak przyzwyczajają się do opieki, że tylko przy takiej pani mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

READ
20 pięknych wiosennych pomysłów na dekoracje do sypialni

Ryby nie są zbyt zadowolone z dzieci – w końcu ich kaprysy i zachcianki schodzą na dalszy plan. Niewiele pomagają w domu i praktycznie nie wiedzą, jak cokolwiek zrobić z czysto „męskich” spraw. Bardziej jak kolejne dziecko niż dorosły mężczyzna.

 • Ideałem jest matka uwielbiana w rodzinie. Tylko ona wie, jak żyć, w co się ubrać i w co jeść.
 • Jeśli taki mężczyzna się ożeni, jego bratnia dusza będzie wyglądać jak matka jak 2 krople wody. Ale nawet ona długo nie będzie w stanie zastąpić ukochanego rodzica.
 • Szlifowanie i przyzwyczajanie się do mężczyzny Wagi może trwać długo, ale wtedy będzie też uwielbiał swoją żonę.
 • Od dzieciństwa chłopcy z Panny są przyzwyczajeni do idealnego porządku. Mają harmonogram na cały dzień, a każda dama może zazdrościć schludności i doskonałego wyglądu.
 • Mama opiekuje się swoim „nudziorem” przez całe życie. Tak, i razem wybierają pannę młodą, uważnie szukając i organizując prawdziwe egzaminy.
 • Jeśli kobieta ma ten sam charakter, pedantyczną i małostkową, to tylko wtedy małżeństwo się nie rozpadnie. Przecież teściowa będzie ciągle przychodzić do domu syna, żeby zrobić audyt i sprawdzić, co je jej chłopak i czy jego koszule są wyprane.
 • Ani jednego większego zakupu nie dokonuje się bez zgody matki, czasem nawet menu swojej rodziny, Panna może dyskutować z matką, słuchać jej rad. Jednocześnie, jako człowiek w gospodarstwie domowym, przedstawiciel tego znaku zodiaku jest mało przydatny, bardziej narzeka i twierdzi.

Wodnik

Od dzieciństwa kaprysy chłopca były realizowane bezwarunkowo. Dorosły mężczyzna nadal jest rozpieszczonym dzieckiem, nieświadomym porażki i słowa „nie”. Pobłażliwość i bezkarność to główne credo człowieka Wodnika.

Jeśli żona nie poradzi sobie z pracami domowymi, Wodnik pójdzie do matki, zje tam i pójdzie spać. Najważniejsze – Wodnik potrzebuje komfortu i nie odmówi tego.

Sam mężczyzna nie zrobi nic w domu, z wyjątkiem nagłych wypadków. Wszystkie zmartwienia i kłopoty będzie musiała wziąć na barki kobieta. Aby małżeństwo się nie rozpadło, musisz odejść od matki. Dopiero wtedy Wodnik zacznie stawać się mężczyzną.

wniosek

 • Astrologowie wyróżniają 5 znaków zodiaku najbardziej podatnych na wpływ matki. Z tego powodu mogą długo nie zakładać rodziny, bojąc się usamodzielnienia i odpowiedzialności.
 • Aby być silnym i odważnym, tacy mężczyźni muszą jak najwcześniej rozpocząć samodzielne życie.
READ
Ponad 20 wynalazków, które wydają się bezużyteczne, ale potajemnie przed innymi chcielibyśmy je mieć

https://ok.ru/zmantika.i https://www.facebook.com/ZMantikainfo https://vk.com/club185430394 https://t.me/zmantika

Jeśli znajdziesz błąd, wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.

Notatka! Zabronione jest w komentarzach: spam, reklamy (w jakiejkolwiek formie: usługi, dane kontaktowe itp.), aktywne linki do innych zasobów, wulgaryzmy, obelgi. Komentarze są moderowane przez administratora serwisu. Szanujmy się nawzajem.
Możesz zostawić komentarz anonimowo lub logując się za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: