Horoskop dla Strzelca na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Rok Królika zapowiada się burzliwie. Horoskop na 2023 rok dla Strzelca radzi skupić się na pracy – to najważniejszy obszar, który wymaga uwagi. W tym roku Strzelcy odczują ogromne wsparcie ze strony krewnych i przyjaciół i będą w stanie osiągnąć wyznaczone przez siebie cele, ale tylko wtedy, gdy odrzucą wątpliwości.

Ogólna charakterystyka

Strzelec to jeden z najbardziej dociekliwych, wesołych i przyjaznych znaków. To ludzie o wielkich sercach, którzy nie potrafią długo usiedzieć w miejscu. Przedstawiciele znaku to zapaleni podróżnicy. Mają bystry umysł, świetne poczucie humoru, przekonanych optymistów.

Z zewnątrz czasami wydaje się, że są to wybredni i powierzchowni ludzie, którzy żyją dzień po dniu. Wrażenie to jest jednak mylące, bo tak naprawdę za łatwym podejściem do życia kryją się często głębokie pytania filozoficzne, na które Strzelcy szukali odpowiedzi przez całe życie.

Typowe cechy przedstawicieli tego znaku:

 • ciekawość;
 • optymizm;
 • życzliwość;
 • umiejętności interpersonalne;
 • uczciwość i prostolinijność;
 • niestałość.

Strzelcy nie tolerują kłamstw i oszustw, więc często są zbyt prostolinijni. Mężczyźni tego znaku są często pozbawieni taktu, ponieważ przez długi czas nie lubią podnosić słów.

W działalności zawodowej jest to osoba bardzo asertywna, która zawsze osiąga swoje cele. Pomaga w tym Strzelec wrodzony optymizm – nigdy nie tracą serca i nie poddają się, gdy zawodzą.

Strzelec

Co jest w sklepie w 2023

Rok Królika dla Strzelca będzie okresem, w którym trzeba skupić się na pracy. W tym okresie wiele poważnych problemów będzie musiało zostać rozwiązanych, z których część będzie dotyczyć nieznajomych. Będziesz musiał wykazać się wytrzymałością i cierpliwością.

Przez cały rok przedstawiciele znaku będą magnesem dla innych, najbardziej tajne sekrety powierzą Ci przypadkowi znajomi. Astrologowie zalecają ostrożność w kontaktach z nowymi znajomymi, ponieważ istnieje ryzyko, że spróbują wykorzystać twoją dobrą wolę.

W tym roku główny nacisk kładziony jest na pracę, umiejętności zawodowe i długoterminowe cele. W tym roku jest każda szansa na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu dochodów – koniecznie z tego skorzystaj.

Wskazówki astrologów na rok 2023:

 • nie pozwól innym wykorzystać twojej dobroci;
 • skupić się na pracy;
 • częściej się rozpieszczać;
 • spędzaj więcej czasu z rodziną – potrzebują Twojej uwagi.

W relacjach rodzinnych rok jest stabilny, bez niespodzianek. Poczujesz wsparcie swoich bliskich, a to ona doda Ci siły, by iść naprzód, zdobywać nowe zawodowe wyżyny.

Horoskop dla mężczyzny

Horoskop na rok 2023 dla męskiego Strzelca spieszy się, by zadowolić przedstawicieli tego znaku: szczęście będzie ścigać przez cały rok, a ty nie uciekniesz od niego. Przede wszystkim rozprzestrzeni się na przypadki pracy. Przygotuj się na nieoczekiwane okazje, które otworzą się przed Tobą. Twój autorytet w oczach innych wzrośnie w kwietniu i będzie rósł do końca roku. Twoje talenty w końcu zostaną docenione – i bliscy ludzie, współpracownicy, szefowie, a nawet znajomi.

Głównym testem roku dla mężczyzn Strzelca nie jest próba zadowolenia wszystkich naraz. Pamiętaj, że wielki sukces zawsze gromadzi wokół siebie zazdrosnych ludzi. Nie pozwól, aby ci ludzie wpłynęli na twoje życie. Ludzie wokół doceniają przedstawiciela znaku jako osobę otwartą i przyjazną, która zawsze przyjdzie na ratunek i może to wykorzystać przeciwko niemu, więc trzeba być czujnym.

męski Strzelec

Rok Królika sprzyja:

 • podróż – Strzelec odczuje to już na początku kwietnia;
 • nowe początki – pojawią się nowe pomysły i siły do ​​ich realizacji;
 • samorozwój – ale w tym obszarze może zabraknąć czasu;
 • promocja zdrowia – astrolodzy zalecają, aby mężczyźni poddali się pełnemu badaniu.

W relacjach rodzinnych czeka na Ciebie stabilność i trochę nudy. Ale wszystko jest w Twoich rękach – Ty, jako głowa rodziny, będziesz musiał wyeliminować trudy dnia codziennego i przywrócić pasję i romans do swoich relacji z bliskimi. Bądź hojny z prezentami i miłymi niespodziankami, a to z pewnością przyniesie korzyści twojemu związkowi. Ponadto wzrost dochodów w tym roku pozwoli wreszcie spełnić najskrytsze pragnienia bliskich i bliskich.

READ
Grzeczna dziewczyna”: 8 oznak, że wyglądasz na znudzoną

Horoskop dla kobiety

Horoskop na 2023 rok dla kobiety Strzelca mówi, że w końcu możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem. Jeśli w minionych latach sprawy nie układały się zgodnie z planem z powodu zdarzeń losowych, w tym roku wszystko pójdzie dokładnie zgodnie z Twoim planem. Jeśli chcesz awansu w pracy, powiedz o tym swojemu szefowi. Myślisz, że nadszedł czas, aby sformalizować swój związek z ukochaną osobą – możesz postawić go przed faktem, że Crawly jest po twojej stronie.

Głównym zadaniem roku jest nauka mówienia głośno o własnych pragnieniach. Wszystkie twoje decyzje są warte poznania innych, więc możesz powiedzieć wszystko swojej rodzinie i przyjaciołom.

Kobieta Strzelca

Rok sprzyja wszystkim nowym. Przeprowadzka, zmiana zawodu, nowe hobby – wszystko to możesz zrealizować tak, jak od dawna chciałeś. Zwróć szczególną uwagę na umiejętności zawodowe, cały rok sprzyja nauce i samorozwoju.

Astrologowie radzą kobietom Strzelca, aby nie traciły optymizmu i odważniej marzyły. Rok Królika pomoże Ci zrealizować wszystkie najśmielsze pomysły. Czujesz, że jesteś przytłoczony energią, więc możesz działać zdecydowanie.

Jedynym obszarem, w którym kobiety Strzelca muszą być bardziej ostrożne, są finanse. Zapamiętaj to ostrzeżenie, gdy chcesz dokonać dużego, ale bezużytecznego zakupu. Ale możesz bezpiecznie wydawać pieniądze na podróże, wystrój, artykuły domowe i hobby przez cały rok, sytuacja finansowa tylko się poprawi.

Horoskop miłosny

Rok Królika wprowadzi do życia osobistego Strzelca rutynę i nudę. Ogólnie rzecz biorąc, jest to rok sprzyjający wzmacnianiu relacji rodzinnych, jednak będziesz zbyt zajęty samorealizacją, więc jest szansa, aby wszystko potoczyło się dalej.

Astrologowie zalecają okresowe przenoszenie uwagi z pracy na życie osobiste i więcej rozmów z partnerem. Mimo tego, że bliscy wspierają wszelkie przedsięwzięcia, pamiętajcie, że brakuje im uwagi i wdzięczności, dlatego weźcie sprawy w swoje ręce. Astrologowie radzą zarówno kobietom, jak i mężczyznom, aby rozpieszczali swoją bratnią duszę, organizowali małe niespodzianki, dawali prezenty – ten związek tylko się wzmocni.

Samotni Strzelcy będą mogli latem spotkać bratnią duszę, ale tylko wtedy, gdy będziesz mógł oderwać się od pracy i dobrze odpocząć. W przeciwnym razie myśli będą zajęte niewłaściwymi rzeczami i po prostu nie zauważysz „swojej” osoby. Korzystnymi miejscami na romantyczne randki w 2023 roku są parki, publiczne plaże, siłownie, parki rozrywki.

Horoskop miłosny na rok 2023 dla Strzelca

Horoskop pieniężny

Pieniądze to jeden z głównych tematów 2023 roku dla Strzelców. A wszystko dlatego, że zgromadziłeś wiele materialnych pragnień. Przygotuj się na to, że z początkiem wiosny sytuacja finansowa znacznie się poprawi, co oznacza, że ​​będziesz mógł kupić to, na co od dawna marzyłeś. Możesz odkrywać nowe źródła dochodu, awansować, zmieniać pracę – wszystko to zwiększy Twoje dochody przynajmniej o jedną trzecią.

Rok sprzyja dużym zakupom, które znacząco wpłyną na jakość życia. Rok sprzyja rozbudowie mieszkań i zmianie miejsca zamieszkania, więc jeśli od dawna chciałeś się przeprowadzić, nie krępuj się działać. Astrologowie zalecają, aby nie rozpraszać się na drobiazgach i poważnie myśleć o oszczędnościach. Otwórz lokatę, zrozum inwestycje – takie decyzje okażą się bardzo udane.

Kariera w 2023 roku

Prawdziwego przełomu w karierze będzie można dokonać w kwietniu, sierpniu i październiku. Jeśli chciałeś zdobyć więcej autorytetu w pracy, jesteś gotowy wziąć na siebie większą odpowiedzialność lub zmienić kierunek działania – poinformuj o tym innych. To przypadkowe osoby, które przyczynią się do sukcesu zawodowego w Roku Królika.

READ
Chińczyk pozywa swoją żonę 120 000 $ za brzydkie dziecko

Strzelec zajmujący się biznesem może pomyśleć o skalowaniu swojego przedsiębiorstwa. W tym roku takie decyzje są udane, a Królik pomoże Ci osiągnąć sukces w Twojej pracy. Jeśli od dawna chciałeś robić swoje – nie krępuj się działać, ale nie spiesz się z odejściem z pracy przed upadkiem.

Horoskop 2023 dla Strzelca - kariera i finanse

Horoskop zdrowia

Rok Królika nie wiąże się z żadnymi zagrożeniami dla zdrowia, z wyjątkiem urazów domowych. Zachowaj ostrożność, zwłaszcza jeśli rozpocząłeś naprawę DIY. Astrologowie zalecają pełną diagnozę organizmu – zapobieganie nigdy nie jest zbyteczne. Ogólnie cały rok będzie rósł, będziesz pełen energii i optymizmu.

Znani łucznicy

Urodzeni pod znakiem Strzelca: Józef Stalin, Leonid Breżniew, Georgy Zhukov, Mila Jovovich, Alexander Maslyakov, Vanessa Paradis, Britney Spears, Brad Pitt, Ian Somerhalder, Ben Stiller, Evgeny Mironov, Yuri Nikulin, Christina Aguilera, Tyra Banks.

Horoskop na rok 2023 dla Strzelca

Horoskop Strzelca
2023

miłość
Strzelec
2023

Pracować
Strzelec
2023

Dla wszystkich
przez rok
2023

Chiński
przez rok
2023

 • Wybierz znak zodiaku
 • Strzelec: horoskop-2023
 • Trendy 2023 roku
 • Sukcesy i osiągnięcia
 • źródła inspiracji
 • Godzina gwiazdy Strzelec
 • Horoskop dla kobiety
 • Horoskop dla Człowieka Strzelca
 • Związek z Czarnym Królikiem
 • Strzelec Główne wydarzenia
 • Horoskop miłości Praca i kariera Strzelec
 • Sfinansować
 • Wybierz znak zodiaku

powodzenia złota rybka

Strzelec w 2023 roku będzie musiał zmienić swoje szybkie, chciwe strzały pożądania cierpliwych sieci. Dopiero wtedy Złota Rybka Fortuny sama go odnajdzie.

To główny trend roku – według horoskopu najbardziej udaną strategią w roku Czarnego Królika dla Strzelca będzie stopniowa realizacja planów, wśród których musi umiejętnie ustalać priorytety, a nie starać się o możliwe, wszystko na raz.

Nie spiesz się, aby objąć ogrom, ciesz się tym, co osiągnąłeś – lepiej jedna prawdziwa złota rybka w twoich rękach niż nieuchwytne stado upiornych ryb w nieskończonym oceanie iluzji!

Trendy roku w Strzelcu

Przed Strzelcem w 2023 r. otworzy się tak wiele kuszących perspektyw, że czasami trudno będzie skupić się na jednej rzeczy, oddzielając pilną potrzebę od ulotnych pragnień, a prawdziwe dary losu od fałszywych pokus i pokus. Nie gonienie wszystkich możliwości jednocześnie nie jest łatwym zadaniem dla dociekliwego Strzelca, który uwielbia różne odmiany „wszystko na raz”, ale warto spróbować: umiejętności dokonywania trudnych wyborów i podejmowania ostatecznych decyzji w roku Czarny Królik obiecuje Ci wiele błogosławieństw!

Jednocześnie najmilsze niespodzianki w 2023 roku czekają na Strzelca, w którego życiu od dawna panuje stagnacja lub jakieś ograniczenia. W ciasnej osłonie wiatru przeszkód pojawią się dla niego wygodne ścieżki i drogowskazy prowadzące „na wszystkie cztery kierunki”. Na tym rozdrożu życia możesz bezpiecznie wybrać dowolny kierunek. Czeka na Ciebie wiele ekscytujących i interesujących rzeczy! Co najważniejsze, nie ulegaj pokusie, aby skręcić w połowie obranej ścieżki.

Sukcesy i osiągnięcia

Hazardzista Strzelec w roku Czarnego Królika będzie miał tyle szczęścia, że ​​uda mu się zamienić Koło Fortuny w ryzykowną ruletkę, obstawiając coraz wyższe zakłady. Horoskop ostrzega: szczęście ma swoje granice i nawet dla szczęśliwców ryzyko podlega prawom nieubłaganej statystyki. Aby nie zostać z niczym w 2023 roku, Strzelec powinien dokładnie obliczyć i zważyć każdy ze swoich projektów.

Horoskop radzi Strzelec – w 2023 roku możesz bezpiecznie podjąć się prawie każdego biznesu, ale pod jednym warunkiem: jakość powinna być dla Ciebie ważniejsza niż ilość. Dobrze jest kontynuować to, co zacząłeś i doprowadzić coś do perfekcji, ale powierzchowne podejście do biznesu i szeroki wachlarz zainteresowań w roku niespokojnego Czarnego Królika może doprowadzić do fiaska.

READ
27 szarych pomysłów na ombre, które będą pasować do każdej kobiety

Strzelec, który jasno określił swoje cele i intencje, zapamięta rok 2023 jako rok szybkiego wzrostu, rozwoju, a nawet, całkiem możliwe, nagłego przejścia na nowy poziom.

Na przykład w 2023 roku Strzelec może podnieść swoją wiedzę i umiejętności do poziomu profesjonalizmu; zamiast dziesięciu różnych przedsięwzięć możesz promować jeden dochodowy projekt; jesteś w stanie dokonać efektywnej inwestycji lub zamienić powierzchowną znajomość w silny związek przyjaźni lub miłości. Twoja recepta na szczęście w 2023 roku: jeden prawdziwy przyjaciel zastąpi setkę podejrzanych przyjaciół, a jedyny wybrany zastąpi cały szereg fanów!

Źródła rozwoju i inspiracji

Strzelec jest wielkim fanem przygód, co oznacza, że ​​w dynamicznym 2023 roku nie będzie się nudził. Można uzyskać wiele wrażeń z podróży i podróży, ciekawych znajomości i relacji, dla których rok Królika Szybkonogiego zapowiada się bogaty. Jednak im bardziej dynamiczne będzie życie Strzelca, tym więcej powodów, by czasem zwolnić, zatrzymać się i rozejrzeć: być może cel główny już został osiągnięty, a szczęście nie jest daleko, ale gdzieś bardzo, bardzo blisko ?

Faktem jest, że w 2023 roku niespokojny Strzelec będzie miał wszystkie warunki, aby dokończyć poszukiwania czegoś w swoim życiu i rozpocząć nowy etap. Zmiana pomoże Strzelcowi znaleźć podatny grunt i wsparcie, na którym będzie mógł wzrastać i rozwijać się przez wiele lat.

Tak więc przejście do nowej pracy w roku Czarnego Królika obiecuje mu rozwój kariery; ruchliwa nisza biznesowa dla biznesmena Strzelca okaże się niespodziewanie wygodna i opłacalna; przeprowadzka do nowego miejsca zamieszkania pozwoli mu szybko przystosować się i zakorzenić w nowym miejscu, a nowo stworzona rodzina stanie się niezawodnym tyłem i zachętą do nowych osiągnięć.

Tak więc źródło wzrostu i inspiracji dla Strzelca w 2023 roku symbolizuje solidny fundament, który w przyszłości może urosnąć do rozmiarów drapacza chmur!

Najlepsza godzina Strzelca w horoskopie 2023

Patron myśliwych, konstelacja Oriona, zrzuci wielobarwny deszcz meteorów od 2 października do 7 listopada 2023 roku. Dla Strzelca ten okres stanie się prawdziwą najlepszą godziną, sprzyjającą „polowaniu” na ziemskie dobra, pieniądze i sukces.

Szczyt deszczu meteorytów Orionidów nastąpi w nocy z 21 na 22 października. Nie zapomnij złożyć sekretnego życzenia w tę magiczną noc!

Horoskop dla kobiety Strzelec na rok 2023

W 2023 roku kobieta Strzelca będzie mogła w pełni cieszyć się ruchem do przodu – do nowych horyzontów, najważniejsze jest, aby móc zatrzymać się na czas, aby wysiąść na właściwej stacji! Tam będzie na nią czekać społeczność wielbicieli, przyjaciół, współpracowników i potencjalnych partnerów biznesowych. Kobieta Strzelca w roku Czarnego Królika będzie poszukiwana w różnych kręgach: zostaną na nią nałożone nie tylko wielkie nadzieje, ale także odpowiedzialność.

Sekret popularności kobiety Strzelca w 2023 r. tkwi w umiejętności zarządzania procesami, podejmowania skutecznych decyzji, rozwoju i doprowadzania do ideału tego, czego innym się nie udało.

Wykazując inicjatywę, z łatwością może zostać liderem projektu, prowadzić zespół, grać pierwsze skrzypce w pracy, w związkach i rodzinie. Status kompetentnej i rozsądnej hostessy przepowiada jej postępy w biznesie. Ale nawet nie stając się „centrum zbiorowego umysłu”, dama Strzelca będzie w stanie nadążyć za wszystkimi wydarzeniami, mając wpływ na innych. Horoskop mówi: w roli „szarej eminencji” będzie po prostu nie do odparcia!

Horoskop dla człowieka Strzelca na rok 2023

Energiczny człowiek Strzelca w 2023 roku stanie się jeszcze bardziej aktywny niż zwykle, ale jednocześnie marzycielski i trochę niekonsekwentny. Horoskop przepowiada pojawienie się wielkich ambicji i planów, z których niektóre, jak zamek z piasku, nie znajdą oparcia w prawdziwym świecie.

READ
8 idealnych wrogów eyelinera, których musisz się pozbyć

Główną pokusą w Roku Czarnego Królika będzie chęć zdobycia czegoś więcej, nieuchwytnego i niedostępnego. Aby pomyślnie zrealizować swoje pomysły, człowiek Strzelca musi nauczyć się odróżniać obiecujące projekty od fantazji, łączyć teorię z praktyką, a także zaopatrzyć się w niezwykłą dla niego wytrwałość i cierpliwość. W końcu rozpoczęcie czegoś w 2023 roku dla Strzelca to nie problem, ale skuteczne promowanie i piękne dokończenie tego, co zacząłeś, to prawdziwa sztuka!

Strzelec może rozpocząć swój triumfalny marsz po czerwonym dywanie sukcesu przy aplauzie fanów i zgrzytach zazdrosnych ludzi nie po raz pierwszy. Musisz mieć pewną śmiałość, aby kontynuować to, co zacząłeś po serii błędów i lekkomyślnych kroków.

Optymizm plus wytrwałość to główny sekret sukcesu człowieka Strzelca! Jeśli kolejne wspaniałe przedsięwzięcie się nie powiedzie, powodując ten sam „Krzyk” z obrazu Strzelca-artysty Edvarda Muncha, nie powinieneś się poddawać. Lepiej zacznij wdrażać nowy, jeszcze bardziej okazały projekt!

Związek między Strzelcem a właścicielem roku Królika

Czarny Królik kocha i będzie wspierać przede wszystkim żądnych przygód Strzelców, którzy wiedzą, jak cieszyć się życiem jako ekscytującą grą. Królik w 2023 roku hojnie „rozda karty” okazji, a nawet wrzuci kilka dodatkowych kart atutowych Strzelcowi, których należy używać prawidłowo i terminowo. W końcu, jak wiesz, szczęście to kapryśna dama i może wymknąć się w najbardziej nieoczekiwanym momencie!

Aby zarobić fortunę w 2023 roku jego stały towarzysz, Strzelec będzie potrzebował trzech prostych zasad: działaj spokojnie i świadomie, nie stając się zakładnikiem emocji. Nie wyznaczaj wielu celów jednocześnie. A co najważniejsze, konsekwentnie i cierpliwie wykonuj bieżące mikrozadania, unikając skrajności: „wszystko albo nic!”.

Główne wydarzenia w horoskopie Strzelca w 2023 r.

Wpływowy Jowisz w Baranie w połączeniu z gwiazdą Algenib: „Na skrzydłach Pegaza”

W lutym 2023 roku władca Strzelca, Jowisz, tworzy aspekt z gwiazdą na szczycie skrzydła gwiazdozbioru Pegaza. Da to napływ inspiracji, możliwość przekazania swoich pomysłów i potężnego wpływu na otaczających cię mocą słów, dzięki którym lepiej zamanifestuje się wola, intelektualne i twórcze dary Strzelca.

W tym okresie możesz spokojnie liczyć na sukces w negocjacjach, wywiadach, reportażach, egzaminach, wystąpieniach publicznych, literaturze, dziennikarstwie, polityce i prawie itp.

Materialny Jowisz w dynamicznej kwadraturze Byka na Marsie: „Nowe horyzonty”

16 maja 2023 r. gazowy gigant Jowisz po raz pierwszy od wielu lat zmienia swoje położenie – przechodzi w ziemski znak Byka. W tej siedzibie Jowisz znacznie poszerzy horyzonty Strzelca – od teraz w otaczającej przestrzeni będzie mniej przeszkód i ostrych zakrętów! Oznacza to, że materialny świat Strzelca w najbliższych latach stanie się znacznie wygodniejszy, zapewni dogodne warunki do wzrostu i rozwoju, zaspokoi potrzebę pieniędzy i dochodowych zajęć.

W rzeczywistości majowy aspekt Jowisza w 2023 roku jest nowym punktem wyjścia do materialnego dobrobytu Strzelca. Przygotuj się na to, że w tym czasie otworzysz nowe perspektywy i źródła dochodu, otrzymasz opłacalne oferty pracy i biznesu. Czas przygotować grunt pod przedsięwzięcia i aktywnie inwestować w Twoje projekty.

„Truskawkowa pełnia księżyca” w Strzelcu w 8. domu przemian

W czerwcu 2023 roku księżyc wyrośnie do pełni w znaku Strzelca – ten dzień będzie dla Ciebie apogeum witalności, zdrowia, urody, luksusu i zmysłowych przyjemności! Według starożytnego indyjskiego kalendarza jest to „Truskawkowa pełnia księżyca”, symbolizująca obfite zbiory. Strzelec w czerwcu otrzyma wysokiej jakości wyniki swoich wysiłków, a niektóre wydarzenia będą miały dla Ciebie aurę zaskoczenia, miłej niespodzianki i nagłej zmiany na lepsze.

Soczysty czerwcowy księżyc podniesie poziom seksualności Strzelca, pomoże przyciągnąć uwagę płci przeciwnej i ustanowić życie osobiste. Ważne jest jednak obserwowanie harmonii i mierzenie się w uczuciach: wysoka temperatura namiętności w tym czasie może popchnąć Strzelca do skrajności i na długi czas odwrócić jego uwagę od ważnych spraw.

READ
5 żeńskich imion, których właściciele nigdy nie mają szczęścia w miłości

Zarówno w życiu biznesowym, jak i osobistym w tym okresie unikaj ludzi, którzy wywołują wokół siebie gwałtowne emocje i konflikty. Wybieraj poważnych dojrzałych partnerów, dla których ważna jest współpraca, a nie autoafirmacja. Jedność intelektualna i duchowa przyniesie ci szczęście i szczęście!

Doświadczony Jowisz w retrogradacji w trygonie do biznesowego Merkurego: „świnka-skarbonka”

4 września 2023 r. Jowisz wejdzie w fazę retrogradacji, dołączając do retro Merkurego. Ten sojusz planetarny spowolni szybkość przetwarzania Strzelca. Dlatego na wrzesień horoskop nie zaleca planowania spraw związanych z papierkową robotą, skomplikowanymi obliczeniami i jakąkolwiek pracą intelektualną.

Ale przeszłość Strzelca w postaci zgromadzonych zasobów będzie w tym okresie roku bardzo cenna: wiedza, doświadczenie, koneksje i pieniądze. Z tej skarbonki możesz wydobyć najbardziej przydatne narzędzia do posuwania naprzód, poprawiania błędów i doprowadzenia do perfekcji tego, co zacząłeś. Korzystne jest szukanie wsparcia u starych znajomych, odwiedzanie dawnych miejsc, wydawanie pieniędzy na długoterminowe rzeczy i naprawy, otwieranie rachunków i lokat.

Trwały Mars w sekstylu Strzelca potężny Pluton: „Generał”

W tym okresie 2023 roku Mars wejdzie w znak Strzelca, zwiększając dla niego poziom odwagi i niezależności w podejmowaniu decyzji. Strzelec, niepodlegający emocjom, w tym czasie będzie mógł znacznie szybciej realizować swoje plany. Pamiętaj, że w prawie każdej ważnej sytuacji będziesz potrzebować opanowania i uczciwości. W życiu biznesowym pod koniec roku Strzelec powinien trzymać się taktyki: „biznes i nic osobistego”.

Okres ten będzie szczególnie udany dla Strzelca, lidera procesów i ludzi. Decyzje podjęte pod koniec 2023 roku będą miały pozytywny wpływ na pracę jego kampanii. Dla podwładnych Strzelec będzie bardziej surowy i nieubłagany, domagając się ścisłego wykonywania rozkazów, a sprzeciwy innych ludzi będą odbierane jako sabotaż. Cóż, nie będzie zbyteczne kontrolowanie innych za ich pracowitość i sumienność!

Horoskop miłości na rok 2023: Strzelec

W 2023 roku Strzelec będzie musiał wyhodować swój luksusowy różany ogród miłości, pozbawiając go szkodliwych chwastów – od plew kłamstw, chwastów niepokoju i płonących pokrzyw konfliktów! Według horoskopu w roku Królika Strzelec nie będzie miał burzliwego romansu, ale relacje, nad którymi trzeba popracować. Przewagę otrzymają najbardziej doświadczeni „ogrodnicy” Strzelca, którzy mają solidny bagaż przeszłości w swoim życiu osobistym.

Podstawą prawdziwej miłości w 2023 roku do tego znaku będzie wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie, umiejętność kompromisu i dostrzegania sojusznika w partnerze, a nie rywala i przeciwnika w kontrowersyjnych kwestiach. Czarny Królik patronuje również rozwiedzionemu Strzelcowi, zwiększając ich szansę na spotkanie z bratnią duszą. Czytaj więcej

Horoskop pracy i kariery 2023: Strzelec

Staraj się więcej! W 2023 roku niecierpliwy Strzelec będzie miał trudne zadanie – wycisnąć z bezkształtnego bloku idealny wynik! Im więcej czasu i wysiłku poświęca na projekt, tym większa szansa na sukces. Dla gorliwych przedstawicieli znaku zodiaku horoskop pracy i kariery wróży szczęście w realizacji czegoś tak globalnego, że przesłoni małe sukcesy współzawodników.

Nie siedź spokojnie! Od 16 maja władca Strzelca, gigantyczny Jowisz, przyczynia się do sukcesu w monumentalnej działalności, przechodząc w materialny ziemski element Byka. W 2023 roku możesz znacznie zwiększyć swój kapitał, rozpocząć życiową pracę i znaleźć wymarzoną pracę. Czytaj więcej

Horoskop finansowy Strzelec 2023

Horoskop finansowy na 2023 rok podpowiada Strzelecowi, aby inwestował w siebie i swoje projekty, a w razie braku funduszy gwiazdy pomogą je znaleźć na podobne cele. Nawet niewielkie inwestycje połączone z aktywnymi działaniami będą skuteczne. Korzystne jest wydawanie pieniędzy na narzędzia promocji i promocji, reklamę – reklamy, artykuły, katalogi, posty internetowe i blogi wideo, bezpłatne konsultacje dla klientów i kursy mistrzowskie. Czytaj więcej

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: