Horoskop dla Skorpiona na 2023 rok

Horoskop na rok 2023 dla Skorpiona obiecuje sukces w nowych przedsięwzięciach. Rok Królika dla przedstawicieli tego znaku będzie punktem wyjścia do nowego lepszego życia. To sprzyjający okres na nowe początki. Szczęście jest po twojej stronie przez cały rok, ale musisz wykonać poważną i przemyślaną pracę, aby osiągnąć to, czego chcesz.

Ogólna charakterystyka

Skorpion to jeden z najbardziej tajemniczych znaków. Żywioł Wody nadaje tym ludziom złożony i zmienny charakter. Skorpiony są bardzo temperamentne, tajemnicze, wytrwałe.

Typowe cechy przedstawicieli znaku:

 • tajemniczość;
 • pasja;
 • zmysłowość;
 • umiejętność głębokiego odczuwania nastroju ludzi;
 • ambicja;
 • ambitność;
 • nieustraszoność;
 • popędliwość;
 • gniew.

Horoskop Skorpiona 2023

Skorpiony mają naprawdę magiczny wygląd. Przykuwają uwagę otoczenia. Są hedonistami, bardzo cenią sobie wygodę i domową atmosferę i wiedzą, jak ją stworzyć. Są dobrze zorientowani w ludziach, często manipulują uczuciami innych. Na zewnątrz mogą wydawać się zimni, ale za powściągliwością kryje się cała burza uczuć i emocji.

Nie można oszukać Skorpiona, czują kłamstwo i wiedzą, jak doprowadzić rozmówcę do czystej wody. Mają raczej wybuchowy charakter, bardzo temperamenty, ale potrafią powstrzymywać złość i agresję. Jednocześnie wszystkie Skorpiony są trochę idealistyczne. Nigdy nie zdradzajcie ich przekonań i ideałów. Przedstawiciele tego znaku nie uznają autorytetów, głównym autorytetem są dla nich oni sami.

Czego można się spodziewać w 2023 roku

Rok Królika to spokojny okres, sprzyjający nowym początkom. W tym roku Skorpiony powinny skupić się na swoich pragnieniach i niezwłocznie przystąpić do realizacji planów. Rok pomyślny dla zmiany zawodu, miejsca zamieszkania, hobby. Twoje aspiracje zostaną zauważone, twoje pragnienia zostaną spełnione, ale na to będziesz musiał ciężko pracować.

Słabym punktem Scorpionów w tym roku jest ich arogancja. To ona potrafi zagrać okrutny żart, próbując osiągnąć to, czego chce. Astrologowie zalecają w tym roku większe ograniczenie negatywnych emocji i uważne nawiązywanie nowych znajomości. Nie rozmawiaj o swoich planach z innymi, pracuj nad nimi sam, a wtedy czeka Cię sukces.

W sprawach biznesowych ten rok będzie bardzo owocny. Przygotuj się jednak na to, że praca będzie przebiegać niespokojnie. Prawdopodobnie pojawią się małe, ale liczne przeszkody, które zmuszą Cię do podjęcia szybkiej decyzji. Nie wątp w siebie, słuchaj swojej intuicji, ale podejmij decyzję z chłodną głową – a wtedy Królik zagra po Twojej stronie.

READ
Horoskop dla Wagi na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Prognoza dla mężczyzny

Horoskop na rok 2023 dla mężczyzn Skorpiona radzi przygotować się na dużą odpowiedzialność. Cały rok upłynie w pewnym pośpiechu, więc decyzje trzeba będzie podejmować szybko. Daj sobie prawo do popełniania błędów – to ułatwi życie.

Człowiek ze Skorpiona

Najważniejsze wskazówki astrologów na ten rok:

 • być powściągliwym;
 • zastanów się dobrze, zanim zgodzisz się na cokolwiek;
 • nie mów o swoich planach;
 • znaleźć równowagę między pracą a czasem wolnym.

Główną przeszkodą na drodze do tego, czego pragniesz w tym roku, jest Twoja emocjonalność. Zachowaj kontrolę podczas komunikowania się z nieznajomymi, w przeciwnym razie wszystko, co zostało powiedziane, może zostać użyte przeciwko tobie. Bądź czujny w stosunku do kolegów, niektórzy z nich spiskują przeciwko tobie.

W relacjach rodzinnych mężczyźni muszą nauczyć się cierpliwości. Pomimo faktu, że rok Królika patronuje związkom miłosnym, Skorpiony będą musiały stawić czoła wielu próbom siły w relacjach z bliskimi. Astrolodzy zalecają, aby mężczyźni traktowali swoją partnerkę z większą wrażliwością, unikali ostrych wypowiedzi i brali większą odpowiedzialność za rozwój relacji.

Prognoza dla kobiety

Horoskop na rok 2023 dla kobiet Skorpiona ostrzega: poprawnie oblicz swoje mocne strony i nie bierz za dużo. Dotyczy to zarówno pracy, jak i życia rodzinnego. Na początku roku wyda Ci się, że cały świat czeka na Twoją pomoc. Nie spiesz się, aby rozwiązać problemy wszystkich wokół, w przeciwnym razie szybko cię to wyczerpie. Ponadto nie każda pomoc zostanie doceniona, więc zastanów się dokładnie, czy dana osoba zasługuje na twoje zasoby, czy nie.

kobieta skorpion

W tym roku główny nacisk kładzie się na siebie. Musisz zrozumieć własne pragnienia i aspiracje. Rok sprzyja wyznaczaniu długoterminowych celów – planuj z wyprzedzeniem na 5, 10, 20 lat i od razu zacznij realizować to, czego chcesz. Nie goń jednak za szybkim wynikiem, kieruj się do celu małymi krokami – w ten sposób oszczędzasz siłę i zasoby.

Bądź cierpliwy w kontaktach z innymi. Twój wybuchowy temperament może zwrócić ludzi przeciwko tobie, szczególnie w relacjach z kolegami. Uważaj na swoje słowa i osądy, mniej otwieraj się na nieznajomych, w przeciwnym razie możliwe są konflikty.

READ
8 genialnych lifehacków, które pomogą Ci posprzątać dom

Horoskop miłosny

Rokiem Królika rządzi Wenus, ale przedstawiciele twojego znaku hojności z planety miłości nie upadną. W związkach miłosnych rok będzie dość napięty i będzie wymagał od ciebie wytrwałości i cierpliwości.

Horoskop miłosny dla Skorpiona na 2023 rok

Samotne Skorpiony mogą w pewnym momencie poczuć, że po prostu nie ma na świecie odpowiedniej dla nich osoby. Jednak nie rozpaczaj – jesienią Wenus nadal zapewni ci romantyczną przygodę. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjest mało prawdopodobne, aby nowa znajomość przerodziła się w coś poważnego, ale nadal będziesz zadowolony. Ale pod koniec roku zwiększa się szansa na fatalne spotkanie – bądź przygotowany na przyjęcie miłości do swojego życia.

Udział rodziny Scorpios spadnie kilka prób siły. Jest całkiem możliwe, że będziesz musiał walczyć o przywództwo w rodzinie. Jednak tutaj astrologowie radzą, aby być nieco łagodniejszym w stosunku do bratniej duszy, aby uniknąć poważnych konfliktów. Na początku wiosny możliwe są nieporozumienia, zazdrość i osłabienie namiętności, ale do maja niestabilność minie, a stosunki się wyrównają.

Horoskop pieniężny

Finanse to najbardziej udany obszar w 2023 roku. Czeka na Ciebie nieoczekiwany wzrost dochodów. Pracownicy mogą liczyć na awanse i premie na początku i na końcu roku. Twoje wysiłki zostaną docenione.

Rok jest szczególnie korzystny dla Skorpionów, którzy prowadzą własny biznes. Twój biznes wejdzie na nowy poziom, wzrosną dochody, ale wzrośnie też odpowiedzialność. Zarządzaj mądrze swoimi pieniędzmi, inwestuj, inwestuj w rozwój biznesu – to będzie dobry początek do jeszcze większego wzrostu dochodów w ciągu najbliższych trzech lat.

W sierpniu możliwe są niewielkie straty finansowe. Astrologowie ostrzegają, że w tym okresie można paść ofiarą oszustów lub stracić dużą sumę pieniędzy. Nawet jeśli wystąpi strata, nie będzie to miało znaczącego wpływu na ogólną sytuację finansową, ale bądź ostrożny.

Horoskop kariery

Rok Królika zapewni Ci rozwój zawodowy. Zapraszam do zmiany pola działalności, jeśli od dawna chciałeś, ale wątpiłeś. Nowy zawód może znacząco zwiększyć Twoje dochody i podnieść status społeczny. Rok pomyślny dla budowania własnego biznesu. Jeśli chciałeś to zrobić od dłuższego czasu, teraz jest czas na podjęcie działań.

Horoskop kariery dla Skorpiona

Ci, którzy nie zamierzają zmieniać pracy, powinni skupić się na zdobyciu nowych umiejętności. Astrologowie przewidują lukratywne oferty pracy wiosną i późnym latem, dzięki którym Twoje obowiązki się powiększą, ale i dochody znacznie wzrosną.

READ
Szycie: 7 sztuczek i sztuczek, które musisz znać

Jedyną muchą w maści jest relacja w zespole roboczym. Bądź powściągliwy i zastanów się, zanim wyrazisz swoją opinię w osobistej sprawie, ponieważ każde z twoich ostrych słów może być użyte przeciwko tobie. Nie podawaj powodów do plotek i plotek za plecami. Istnieje ryzyko, że koledzy zbuntują się przeciwko tobie i będą próbować postawić cię w złym świetle przed przełożonymi. Aby temu zapobiec, skup się na obowiązkach zawodowych. Pamiętaj: psy szczekają – karawana rusza dalej. Właściciele własnej firmy muszą wystrzegać się intryg konkurencji.

Horoskop zdrowia

W tym roku możesz zmierzyć się ze stresem, wypaleniem zawodowym i chorobami układu nerwowego. Aby temu zapobiec, znajdź równowagę między pracą a wypoczynkiem, naucz się zwracać uwagę na siebie, chodź więcej na świeżym powietrzu. Skoncentruj się na zdrowiu kręgosłupa i stawów, uprawiaj gimnastykę lub terapię ruchową – wpłynie to pozytywnie na ogólne samopoczucie.

Słynne Skorpiony

Urodzeni pod znakiem Skorpiona: Fiodor Dostojewski, Iwan Turgieniew, Astrid Lindgren, Lew Trocki, Bill Gates, Hillary Clinton, Roman Abramowicz, Leonardo DiCaprio, Tilda Swinton, Joaquin Phoenix, Jodie Foster, Siergiej Drużko, Peter Jackson, Joe Biden, Lolita Milawskaja.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: