Gwiazdy przed i po operacji plastycznej

Aktor najwyraźniej nie ma szczęścia, starając się wyglądać młodziej i ładniej. Nie najbardziej udana praca chirurga plastycznego nałożyła się na ślady kontuzji bokserskich. Teraz, bez podpowiedzi, nie rozpoznasz od razu ekranowego bohatera, za którego umierały miliony fanów.

Megan Fox

Megan Fox

Wydaje się, że te próby poprawy piękna przyniosły korzyści. Po interwencji plastyków jej rysy nabrały blasku i wyrafinowania, prawda?
Jednak sama Megan nie spieszy się z przyznaniem, że poprosiła o tego rodzaju pomoc.

Donatella Versace

Donatella Versace

Naszym zdaniem ta bohaterka powinna zostawić swój wygląd w spokoju, a przynajmniej nie uciekać się do drastycznych środków. Być może miałaby już dość klasycznej pielęgnacji skóry i innych przeciwstarzeniowych środków terapeutycznych.
Teraz prawie niemożliwe jest rozpoznanie byłej kobiety o regularnych rysach twarzy. Dzięki interwencji chirurgów wyglądała jak potwór.

Kto korzysta z plastiku: zdjęcia celebrytów przed i po operacjach?

Ale może bez interwencji chirurgów Donatella w wieku sześćdziesięciu lat stałaby się całkiem niezłą staruszką?

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Australijska diva zaczęła od tego, że zajmowała się swoimi luksusowymi lokami. Zauważalny jest również nieco nowy kształt nosa.

Kto korzysta z plastiku: zdjęcia celebrytów przed i po operacjach?

Potem ruszyła kolejna „ciężka artyleria”: szelki i zastrzyki z botoksu. Nie bez nadawania ustom dodatkowej objętości.

Paris Hilton

Paris Hilton

Jak widać, towarzyska całkiem skutecznie zwiększyła objętość swoich piersi, a także uzyskała nowy nos, bardziej wyrafinowany kształt.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Ta piękna dama słynie z wyjątkowych kobiecych krągłości. Ale właśnie za nie powinna podziękować naturze i oczywiście własnej skrupulatności w dbaniu o figurę. Chirurdzy zajmują się tylko ostrzeniem jej pełnego wdzięku nosa.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Porównując zdjęcia zrobione w młodym wieku z obecnymi, łatwo zauważyć, że wymarzona aktorka milionów mężczyzn bardzo skutecznie nabrała bardziej wyrafinowanego kształtu nosa.

Julia Wołkowa

Julia Wołkowa

Nawet najmłodsi z pozoru spieszą się z poprawą swojego wyglądu. A teraz zastrzyki z botoksu i kolagenu nie pozostawiały już śladu dawnej świeżości Julii, uczestniczki Tatu.

Kto korzysta z plastiku: zdjęcia celebrytów przed i po operacjach?

Anastasia Volochkova

Anastasia Volochkova

Valery Leontiev

Valery Leontiev

Udaje mu się utrzymać doskonałą kondycję fizyczną i nadal wykonuje na scenie cyferki akrobatyczne. Opieka nad wyglądem w przypadku Leontiewa obejmuje pomoc chirurgów plastycznych. Sam piosenkarz uważa, że ​​interwencja nie jest zbyt zauważalna dla zewnętrznego obserwatora, a rysy jego twarzy nie uległy globalnym zmianom.

READ
Jak nisko spadły rosyjskie gwiazdy

Masza Rasputina

Masza Rasputina

Niepowstrzymany temperament gwiazdy lat dziewięćdziesiątych przejawia się nie tylko w sposobie wykonania, ale w odniesieniu do własnego wyglądu. I stopniowo staje się coraz jaśniejszy i „radykalny”.
Czy rozpoznałbyś w tym wyniku pracy chirurgów plastycznych słodką dziewczynę ze zdjęcia po lewej, która po urodzeniu otrzymała imię Alla Ageeva?

Sergey Zverev

Sergey Zverev

Być może te obrazy mogą posłużyć jako pomoc szkoleniowa dla przyszłych specjalistów chirurgii plastycznej. Trudno nawet powiedzieć, co jest w nich więcej: podobieństwa czy różnice? Przekonaj się, jak zmienił się kształt nosa, ust, oczu, podbródka efektownej stylistki itp. w porównaniu do starych fotografii.

Kto korzysta z plastiku: zdjęcia celebrytów przed i po operacjach?

Alla Pugacheva

Alla Pugacheva

I wreszcie Alla Borisovna po raz kolejny zaskoczyła fanów ostrą zmianą wizerunku. Grudniowe zdjęcia pokazują nam zupełnie nową Primadonnę. Jak się jednak okazało, nie był to wynik radykalnej operacji plastycznej – transformację spowodował jedynie zbyt staranny retusz wizerunku piosenkarki w edytorach graficznych. Prawdziwy wygląd Alli Pugaczowej nie został naruszony.

Rosyjskie gwiazdy przed i po operacjach plastycznych

Starając się sprostać współczesnym ideałom piękna, zmagając się ze zmianami związanymi z wiekiem lub po prostu, jeśli istnieje chęć usunięcia niektórych wad wyglądu, kobiety są gotowe na wszelkiego rodzaju ryzyko, w tym interwencję chirurgów plastycznych.

Czasami wynik jest naprawdę niesamowity, a czasami konsekwencje są zupełnie nieoczekiwane i nieprzyjemne. Tak więc przed tobą wybór rosyjskich gwiazd przed i po operacji plastycznej!

Masha Malinovskaya

Masza Malinowskaja przed i po operacji plastycznej

Słynna prezenterka telewizyjna wielokrotnie powiększała usta. Na szczęście wkrótce moda na naturalność powróciła, a Masza przywróciła ustom dawny zgrabny kształt. Jeśli wszystko jest mniej lub bardziej udane z ustami, to operacja zmniejszenia ogromnych piersi zakończyła się niepowodzeniem. Gwiazda pozwała nawet chirurga plastycznego, ponieważ udało mu się wstawić implanty o różnych rozmiarach do Malinowskiej.

Julia Wołkowa

Julia Volkova przed i po operacji plastycznej

Jeden z członków skandalicznej grupy Tatu również przeszedł operacje powiększania ust i piersi. Obecnie usta piosenkarki wróciły do ​​swojego naturalnego stanu, czego nie można powiedzieć o klatce piersiowej. Mówią nawet, że dziewczyna zrobiła sobie inne wycięcie oka. Ogólnie rzecz biorąc, spory o nowy wygląd Julii Wołkowej nie ustępują. Trudno jednak nie zauważyć przemiany szczupłej dziewczyny w mądrą kobietę.

Również przed i po operacji plastycznej

Fani piosenkarza nie przestają się kłócić, czy ta gwiazda wykonała operację plastyczną. Ale na zdjęciach z różnych lat trudno nie zauważyć, że Alsou wciąż zmieniła swój wygląd. Wiadomo, że wykonywała operacje plastyczne powiększania piersi, a także plastykę nosa – chirurdzy usunęli jej garb na nosie. Piosenkarka powiększyła również usta i wstawiła implanty dentystyczne, te manipulacje wyglądem od dawna stały się klasyką „gwiazdowej chirurgii plastycznej”. Wielu uważa, że ​​Alsou wyglądała świetnie nawet bez operacji plastycznej, ale teraz jest sama w sobie perfekcją.

READ
Internauci uważają, że córka Dmitrija Pieskowa powiększyła usta i to jej nie pasuje

Elizaveta Boyarskaya

Elizaveta Boyarskaya przed i po operacji plastycznej

Młodzieńcze zdjęcia aktorki pokazują, że jej wygląd nie zawsze był tak wyrafinowany i arystokratyczny. Kobieta przeszła plastykę nosa, zmieniła kształt ust i kości policzkowych oraz usunęła grudki Bisha. Sama aktorka ukrywa, że ​​zrobiła takie manipulacje twarzą, a także powiedziała, że ​​jeśli chce wyglądać na 20 lat na starość, tylko wtedy pójdzie do chirurga.

Alena Sziszkowa

Alena Shishkova przed i po operacji plastycznej

Dziewczyna ma tytuł wicemiss Rosji 2012 i jest byłą żoną Timatiego. Modelka nie ukrywa, że ​​wykonała operację plastyczną. Poprawiła kształt ust i kości policzkowych, wykonała plastykę powiek i nosa, a także powiększyła piersi. Niektórzy uważają, że jej naturalne dane i naturalne piękno były znacznie lepsze, ale fani chirurgii plastycznej twierdzą, że lekarzom udało się zrobić z dziewczyny prawdziwe arcydzieło.

Olga Buzova

Olga Buzova przed i po operacji plastycznej

Podczas swojej długiej i tętniącej życiem kariery Olga Buzova zmieniła nie tylko kolor włosów. Zmieniły się również jej rysy twarzy. Prezenterka i piosenkarka poprawiły kształt jej kości policzkowych, usunęły grudki Bisha, plastykę nosa i powiększyły usta. W swoich wywiadach dziewczyna jest zwolenniczką naturalnego piękna, ale jej zdjęcia mówią inaczej.

Natalie

Natalia przed i po operacji plastycznej

Piosenkarka jest na drugiej fali popularności i mając ponad 40 lat nie kryje tajemnic swojej urody. Według niej zrobiła klatkę piersiową i usta. Ponadto Natalie nie ukrywa, że ​​używa zarówno zastrzyków kosmetycznych, jak i innych zabiegów kosmetycznych, a ze względu na doskonały wynik jest gotowa znieść każdy ból. Jak mówi przysłowie: „Piękno wymaga poświęcenia”.

Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova przed i po operacji plastycznej

Valeria Lukyanova, lub jak nazywa się ją również Odessa Barbie, nie zaprzecza interwencji chirurgicznej. Sama mówi, że tylko powiększyła piersi. Jednak zdjęcia przed operacją pokazują, że jest zwykłą dziewczyną, która nie ma tak fantastycznej postaci, jak teraz Valeria Lukyanova. Oprócz powiększania piersi wykonuje się rynoplastykę, blefaroplastykę, korektę kształtu kości policzkowych i ust oraz liposukcję. Chociaż sama Barbie twierdzi, że brak tłuszczu z brzucha jest wynikiem żywienia organicznego, opcja operacji nie jest wykluczona. Talia dziewczynki ma tylko 47 centymetrów, a takie parametry można osiągnąć, usuwając dolne żebra. Chociaż w naturze są też dziewczyny o tych samych parametrach, ale tak nie jest.

READ
Lena Katina wygląda na szczuplejszą niż wtedy, gdy była w tATu

Alexa przed i po operacji plastycznej

Uczestniczka programu telewizyjnego „Star Factory” już dawno zakończyła swoją muzyczną karierę, ale wiele osób wciąż śledzi zmiany w jej wyglądzie za pośrednictwem sieci społecznościowych. Dziewczyna powiększyła usta, wykonała plastykę nosa, poprawiła owal twarzy, kości policzkowych i podbródka. Obecnie jej rysy twarzy bardzo różnią się od tych, które były w czasach jej popularności.

Vera Alentova

Vera Alentova przed i po operacji plastycznej

Czasami nieudana plastyczność przyciąga więcej uwagi niż aktywność twórcza. Na przykład aktorka Vera Alentova przeszła plastykę powiek, korekcję nosa, lifting twarzy i inne zabiegi. Ale nie miała szczęścia z chirurgiem, najwyraźniej lekarz nie miał niezbędnych kwalifikacji. W rezultacie wyraz twarzy aktorki został zniekształcony. Teraz próbują naprawić jej nieudaną operację plastyczną, ale i tak jej twarz zmieniła się nie do poznania.

Masza Rasputina

Masza Rasputina przed i po operacji plastycznej

Ta piosenkarka zawsze starała się zaskakiwać publiczność ekstrawaganckimi obrazami, a także zachować młodość. Gwiazda poprawiła kształt ust, wykonała lifting, plastykę nosa. Ale nie wszystkie zmiany poszły na jej korzyść. Twarz bardzo się zmieniła, z dawnego wyglądu pozostały tylko dołeczki na policzkach. W każdym razie lata zbierają swoje żniwo.

Natalya Andreichenko

Natalya Andreichenko przed i po operacji plastycznej

Próbując zatrzymać czas, kobieta wykonała jednocześnie kilka operacji plastycznych, ale nie wszystkie zakończyły się sukcesem. Na przykład usta stały się dość dziwnie ukształtowane. Ponadto aktorka poprawiła kości policzkowe, policzki i podbródek, w wyniku czego kontury twarzy Natalii Andreichenko straciły ostrość.

Elena Proklova

Elena Proklova przed i po operacji plastycznej

Aktorka nie ukrywa, że ​​ma pozytywny stosunek do plastiku i jest zadowolona z wyniku. A ona sama, aby zachować młodość, wykonała plastykę powiek i powiększyła usta.

Lolita Milyavskaya

Lolita Milyavskaya przed i po operacji plastycznej

Ta piosenkarka nie ukrywa również, że korzysta z usług chirurga plastycznego, ponieważ, jak sama uważa, chęć odmłodzenia wyglądu jest całkiem naturalna dla każdego przedstawiciela słabszej płci. Lolita Milyavskaya zrobiła liposukcję, poprawiła powieki i podbródek.

Roza Siabitowa

Rosa Syabitova przed i po operacji plastycznej

Po gwałtownej utracie wagi o 20 kg prezenterka telewizyjna zdecydowała, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsama sprawność fizyczna nie wystarczy, aby przywrócić elastyczność ciała i wykonała liposukcję, zmniejszyła brzuch, ale wręcz przeciwnie, powiększyła piersi.

Jewgienija Kryukowa

Evgenia Kryukova przed i po operacji plastycznej

Aktorka przeszła otoplastykę – operację korekcji kształtu uszu. Nie była zadowolona ze zbyt odstających uszu, które nawet przeszkadzały jej podczas filmowania. Musiały być nawet przyklejone gipsem lub klejem do makijażu. To był jej kompleks od dzieciństwa i naprawiła go.

READ
Sati Kazanova zdjęła obrączkę i opowiedziała o zdradzie

Katy Topuria

Katie Topuria przed i po operacji plastycznej

Ta piosenkarka ma pracę nosa, którą trzeba było wykonać ze względów medycznych: skrzywiona przegroda przeszkadzała w prawidłowym oddychaniu. Następnie dziewczyna ponownie wykonała plastykę nosa, aby skorygować kształt nosa. Teraz jest całkowicie zadowolona.

Irina Dubtsova

Irina Dubtsova przed i po operacji plastycznej

Według piosenkarki plastik wcale nie jest hołdem dla mody, ale sposobem na usunięcie swoich niedociągnięć i ponowne polubienie siebie w lustrze. Dlatego Irina Dubtsova poprawiła kształt piersi po porodzie.

Anastasia Kvitko

Anastasia Kvitko przed i po operacji plastycznej

Mówią o niej, że jest Rosjanką Kim Kardashian, bo formy dziewczyny robią wrażenie. To prawda, że ​​sama modelka nie przyznaje, że korzystała z usług chirurgów. Na klatce piersiowej, ustach, nosie i kościach policzkowych gwiazdy można również zauważyć, że nie jest to do końca naturalne.

Katarzyna Barnaba

Ekaterina Varnava przed i po operacji plastycznej

Fani gwiazdy nie zgadzają się, czy wykonała plastykę nosa, czy nie. W każdym razie można zauważyć, że kształt nosa dziewczyny stał się dokładniejszy, a ona sama jest zaskakująco ładniejsza.

Krystyna Sysojewa

Kristina Sysoeva przed i po operacji plastycznej

Ta dziewczyna stała się sławna po nakręceniu w brytyjskim reality show Poznaj Rosjan. Na jej zdjęciach widać, że kości policzkowe zostały skorygowane, grudki Bisha usunięte, a jej usta też są dalekie od naturalnego kształtu. Jednak sama Kristina Sysoeva twierdzi, że to wszystko z natury.

Lyubov Uspenskaya

Lyubov Uspenskaya przed i po operacji plastycznej

Ze względu na piosenkarza nie ma jednej operacji plastycznej. I co robić? Lata zbierają swoje żniwo. Regularnie wykonuje liftingi, powiększa usta, napina piersi. Opinie na temat jej wyglądu są bardzo zróżnicowane. Ktoś mówi, że świetnie wygląda, a ktoś ma zupełnie odmienne zdanie.

Christina Orbakaite

Kristina Orbakaite przed i po operacji plastycznej

Oczywiście piosenkarka wykonała sobie korekcję nosa, dzięki czemu jej nos jest dokładniejszy. Możliwe też, że gwiazda wykonała sobie plastykę powiek, ponieważ jej kształt oka bardzo się zmienił. Ponadto zauważalna jest korekta kości policzkowych i klatki piersiowej.

Valery

Valeria przed i po operacji plastycznej

Na zdjęciach z początku kariery piosenkarka wygląda znacznie starzej. Teraz widzimy zupełnie inny obraz. Valeria wygląda bardzo młodo i świeżo, ale jednocześnie nie widać żadnych konsekwencji interwencji chirurgicznej. Być może ograniczyła się do zastrzyków, które podtrzymują młodość skóry.

Wiktoria Łopirewa

Victoria Lopyreva przed i po operacji plastycznej

Ze starych zdjęć niegdyś najpiękniejszej dziewczyny w Rosji patrzy na nas zupełnie inna osoba! Nasza Miss Rosji – 2003 to kolejny żywy przykład pragnienia gwiazdy, by dopasować się do współczesnych standardów piękna.

READ
12 najbardziej szokujących sekretów urody gwiazd Hollywood

Przedstawiliśmy Wam 25 przykładów operacji plastycznych celebrytów, zarówno udanych, jak i niezbyt udanych. Oczywiście nie zapomnieliśmy, że są takie gwiazdy jak Alla Pugacheva, Larisa Dolina, Sofia Rotaru, Nadieżda Babkina, Laima Vaikule, których liczby interwencji chirurgicznych po prostu nie można policzyć.

Jak rozumiesz, standardowy zestaw operacji plastycznych celebrytów obejmuje powiększanie ust, plastykę nosa i powiększanie piersi. I oczywiście żaden z nich nie zaniedbuje „zastrzyków kosmetycznych”, to oczywiste.

A jak myślisz, czy wszystkie środki są dobre w walce z niedociągnięciami i starością? Czy jesteś za czy przeciw takim kardynalnym decyzjom? Będziemy wdzięczni za Twoje komentarze!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: