Gwiazdy, których małżeństwo z kochanką zakończyło się niepowodzeniem: 5 historii ze złym zakończeniem

Gwiazdy, których małżeństwo z kochanką zakończyło się niepowodzeniem: 5 historii ze złym zakończeniem
Wierzysz w karmę? Oszukane żony gwiazd z naszej selekcji – zdecydowanie tak.

Nieudane małżeństwa sławnych mężczyzn z kochankami

Johnny Depp i Amber Heard
Byli małżeństwem od 2015 do 2017 roku

W 2012 roku aktor opuścił Francuzkę Vanessę Paradis, z którą mieszkał przez 14 lat i miał dwoje dzieci, i oświadczył się młodej aktorce Amber Heard. Oszukana Vanessa otrzymała 160 milionów dolarów odszkodowania, a Amber pierścionek z brylantem. Po 15 miesiącach małżeństwa złożyła pozew o rozwód i oskarżyła aktora o alkoholizm i przemoc domową. Do sieci wyciekły zdjęcia Amber z siniakami i nagranie, na którym pijany Depp łamie meble. To był początek końca najdroższego niegdyś aktora w Hollywood. Po rozwodzie Hurd otrzymał 7 milionów dolarów, ale była to tylko niewielka część tego, co stracił Depp. Okazało się, że w ostatnich latach w sprawach finansowych aktora panował kompletny bałagan i z 650 milionów dolarów, które aktor zarobił podczas swojej kariery, praktycznie nic nie zostało. Depp był pogrążony w sporach sądowych ze swoimi menedżerami, w pracy pojawił się pech. Seria Piraci z Karaibów odmówiła współpracy z Deppem, filmy The Lone Ranger, Mortdecai i Supremacy z udziałem aktora nie powiodły się w kasie. Depp był sam na skraju bankructwa.

Brad Pitt i Angelina Jolie
Byli razem od 2005 do 2016 roku

W 2005 roku film „Pan i pani Smith” zebrał niesamowitą kasę, ponieważ powieść głównych bohaterów zeszła z ekranów do prawdziwego życia. Angelina Jolie i Brad Pitt byli żywym ucieleśnieniem hollywoodzkiego marzenia: piękna, odnosząca sukcesy i bogata. Mucha w maści w tej pięknej historii to oszukana i pozostawiona za burtą Jennifer Aniston, żona Pitta.

Przez 11 lat małżeństwa Jolipittowie mieli sześcioro dzieci, z których troje adoptowali. Para zdecydowała się na ślub dopiero w 2014 roku, ale oficjalne małżeństwo nie trwało długo. Jesienią 2016 roku Jolie złożyła pozew rozwodowy, domagając się pełnej opieki nad dziećmi, zarzucając mężowi alkoholizm.

Postępowanie byłych małżonków trwa od dwóch lat. Sąd zamierza podzielić opiekę między oboje rodziców, ale Jolie się nie poddaje. Oskarża Pitta o niepłacenie alimentów, napady wściekłości, niestabilne zachowanie, a nawet zbiera brudy na aktorze z młodości. Do tego Pitt stwierdza, że ​​Angelina ma problemy ze zdrowiem psychicznym.

READ
Victoria Bonya zawstydzona za „koszulkę nocną” na spacerze w Rzymie

Phil Collins i Orianna Zevey
Byli małżeństwem od 1999 do 2006 roku

Za małżeństwo z młodą szwajcarską tłumaczką Orianną Zevey muzyk zapłacił swojej drugiej żonie Jill Tevelman (matce Lily Collins) prawie 17 milionów dolarów. Jak na rok 1996 kwota ta była astronomiczna, ale Collins nie wiedział jeszcze, co go czeka.

Artysta opuścił grupę Genesis i przeniósł się do Szwajcarii – gdzie Phil Collins i Orianna zagrali wspaniałe (i bardzo drogie) wesele. Collins rozpieszczał swoją młodą żonę prezentami, ale diamenty nie cieszyły Orianny długo. Kiedy muzyk zaczął mieć problemy zdrowotne (ogłuchł na prawe ucho, zawiodła lewa ręka), jego żonie zaczęło się nudzić i w 2006 roku złożyła pozew o rozwód, który kosztował Collinsa 50 milionów dolarów. Żarty na bok, artysta był bliski samobójstwa: został bez żony, bez pieniędzy, a jego pierwszy solowy album okazał się porażką.

Phil Collins pozostał w Szwajcarii, gdzie żył jako pustelnik przez wiele lat. Jednak w 2016 roku zapowiedział ponowne spotkanie z Orianną i przeprowadził się do Miami.

Armen Dzhigarkhanyan i Vitalina Tsymbalyuk-Romanovskaya
Byli małżeństwem od 2016 do 2018 roku

Przez 15 lat aktor potajemnie spotykał się z młodym pianistą, który pełnił funkcję dyrektora muzycznego jego Teatru Dramatycznego, ale zostawił aktorkę Tatianę Własową (z którą był żonaty od 1967 roku) dopiero w 2010 roku. Dzhigarkhanyan postanowił złożyć rozwód po kolejnych 5 latach, w przeddzień swoich 80. urodzin.

Dzhigarkhanyan i Tsymbalyuk-Romanovskaya podpisali, a artysta dał swojej młodej żonie stanowisko dyrektora teatru. Potem wielu aktorów zrezygnowało, ale artysta nie przejmował się zbytnio . Ale w październiku 2017 r. W parze wybuchł skandal: Dzhigarkhanyan oskarżył swoją żonę o oszustwo i kradzież.

Szczegóły poszły za głośnym oskarżeniem. Okazało się, że Armen Borisovich przekazał całą swoją własność żonie, a według niego Witalina zamierzała go zabić lekami, aby szybko przejąć spadek. Witalina rzekomo podejmowała też za jego plecami kontrowersyjne decyzje w kierownictwie teatru, przez które poniósł straty.

Po rozwodzie majątek Dzhigarkhanyana naprawdę trafił do jego byłej żony, ale Vitalina zaprzecza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbchciała otruć męża. Tsymbalyuk-Romanovskaya nazywa oskarżenia o oszustwa finansowe fałszerstwem. Ponadto, według niej, Dzhigarkhanyan jest otoczony przez niebezpiecznych ludzi, którzy celowo rujnują jego zdrowie.

READ
Makijaż Nadieżda Sysojewa doprowadził do oszołomienia

Sześć miesięcy po skandalicznym rozwodzie Armen Dzhigarkhanyan trafił do szpitala z powodu zawału serca i zapadł w śpiączkę. Wkrótce aktor odzyskał przytomność, ale od wiosny nie ma żadnych wiadomości o jego stanie zdrowia.

Dmitrij Tarasow i Olga Buzowa
Byli małżeństwem od 2012 do 2016 roku

Ze względu na Buzovą piłkarz opuścił swoją żonę Oksanę Osinkinę, która urodziła córkę Angelinę od sportowca. W 2012 roku Olga i Dmitry pobrali się i wydawało się, że to wieczność – na wspólnych zdjęciach pary było tyle romansu i czułości.

Pierwsze plotki o separacji małżonków pojawiły się jesienią 2016 roku, kiedy prezenterka telewizyjna przestała publikować ramki z kwiatami i prezentami na Instagramie. Para zdjęła też obrączki. Stało się jasne: bajka się skończyła. Para potwierdziła rozstanie i rozwiodła się 31 grudnia 2016 roku.

Po szybkim rozwodzie szum wokół Tarabuzikowa nie opadł: fani terroryzowali ich pytaniami. Dmitry nie mógł tego znieść i skomentował sytuację: „Przeżyliśmy wspaniałe chwile z Olgą, ale teraz nasze drogi są inne”.

Ten powściągliwy ton rozwścieczył Buzovą, która również otwarcie odpowiedziała swojemu byłemu mężowi: „Dmitrij, może możesz napisać, dlaczego zerwaliśmy? Czy możesz mi powiedzieć, jak zdradziłeś mnie „miską”, jak wyrzuciłeś mnie z mieszkania z matką po operacji? Oczywiście Olga miała na myśli zdradę swojego byłego męża z modelką Anastasią Kostenko, „2. wicemiss Rosji 2014”.

Kostenko i Tarasow pobrali się, w lipcu tego roku para miała córkę, a Olga szuka nowej miłości w swoim własnym reality show „Marry Buzova”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: