Gwiazdy, które zostały pobite przez swoich mężów

W gwiezdnych rodzinach wszystko wcale nie jest łatwe, a przemoc zdarza się nie rzadziej, a czasem nawet częściej niż w życiu zwykłych ludzi. Wielkie pieniądze, ambicja, alkohol i narkotyki nie prowadzą do dobra, a znane kobiety również padają ofiarą bicia i zastraszania.

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #1 - BigPicture.ru

1. Rihanna i Chris Brown

Fakt, że Chris Brown pokonał swoją żonę, piosenkarkę Rihannę, został zgłoszony do mediów w 2009 roku. Nie wiadomo, czy był to odosobniony przypadek, który stał się znany dziennikarzom, czy też Chris regularnie bił swoją żonę, ale ten przypadek jest nadal pamiętany. Brown zaczął bić swoją gwiazdę żonę w samochodzie, siedząc tuż za kierownicą, gdy jechali do domu z jakiegoś wydarzenia.

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #2 - BigPicture.ru

Ale bicie na tym się nie skończyło. Po kilku ciosach w twarz Chris zaczął dusić kobietę i próbował wypchnąć ją z samochodu w ruchu. Ponieważ Rihanna została poważnie pobita, a także grożono śmiercią, Brown otrzymał 5 lat w zawieszeniu i 180 godzin prac społecznych. Para mieszkała osobno przez jakiś czas, po czym wróciła do siebie, gdy Rihanna wybaczyła Chrisowi.

2. Whitney Houston i Bobby Brown

Mąż Whitney Houston, Bobby Brown, regularnie bił swoją żonę pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Z tego powodu para gwiazd wielokrotnie się rozpraszała i ponownie zbiegała.

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #3 - BigPicture.ru

Co więcej, Bobby uzależnił Whitney od narkotyków i to uzależnienie piosenkarza przeżyło ich romantyczny związek. Houston zmarła w wyniku przedawkowania pięć lat po rozstaniu z mężem narkomanem.

3. Christina Aguilera i Jordan Bratman

Christina Aguilera została dotkliwie pobita przez swojego męża Jordana Bratmana w 2010 roku. Nie chodzi tylko o kilka ciosów czy klapsów – gwiazda popu była pokryta siniakami na całej twarzy, a także rozdartą wargą. Christina musiała nawet spędzić trochę czasu w klinice, podczas gdy lekarze uporządkowali jej wygląd.

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #4 - BigPicture.ru

Sam Jordan Bratman nigdy nie przyznał się do pobicia swojej żony i twierdzi, że Aguilera został ranny przez potknięcie i nieudany upadek. Tak czy inaczej, piosenkarka nie chciała kontynuować związku po tym incydencie i złożyła wniosek o rozwód.

4. Anastasia Zavorotnyuk i Dmitrij Stryukov

Drugi mąż aktorki Anastasia Zavorotnyuk, Dmitrij Stryukow, nie tylko pobił swoją żonę, ale według niej również wyśmiewał dzieci. Krzyczał na swojego dwuletniego syna i potrząsał nim z wściekłości, powodując, że dziecko się jąkało. Ponadto zmusił swoją córkę Annę do wyzywania matki i groził, że podczas jazdy zabije siebie i dziecko.

READ
46-letnia prezenterka telewizyjna Lera Kudryavtseva jest w ciąży

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #5 - BigPicture.ru

Anastasia długo znosiła wybryki ukochanego, ale zdając sobie sprawę, że na pewno nie zmieni się na lepsze, złożyła pozew o rozwód i zostawiła go z dziećmi. Później Zavorotnyuk opowiedział wiele nieprzyjemnych rzeczy o Stryukowie, który, jak się okazało, był nie tylko agresywny, ale także patologicznie chciwy.

5. Pamela Anderson i Tommy Lee

Muzycy rockowi są znani ze swojego specyficznego stylu życia oraz uzależnienia od alkoholu i nielegalnych substancji. Dlatego na wieść o tym, że Pamelę Anderson bije jej mąż, perkusista legendarnego zespołu Motley Crue Tommy Lee.

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #6 - BigPicture.ru

Wspólne życie pary było zbyt burzliwe nawet z hollywoodzkiego punktu widzenia – Pamela i Tommy ciągle się kłócili, walczyli i pozywali. Ale Lee był zbyt gorliwy w stosunku do przemocy domowej, a ostatecznie modelka podjęła jedyną słuszną decyzję – ostatecznie zerwać związek. Później przyznała, że ​​z czasem zaczęła się bać o życie swoich synów.

6. Kim Kardashian i Damon Thomas

Bardzo trudno nazwać pierwsze małżeństwo Kim Kardashian sukcesem. Jej mąż, producent Damon Thomas, okazał się prawdziwym domowym tyranem. Uprzejmy i sympatyczny publicznie, w domu Thomas zamienił się w prawdziwego potwora. Nauczył się bić żonę, aby nie zostawiać śladów.

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #7 - BigPicture.ru

Życie z Damonem było dla Kardashiana prawdziwym koszmarem, ponieważ oprócz napaści jej mąż poważnie ograniczył jej wolność. Kim nie tylko nie mogła komunikować się z innymi ludźmi bez zgody zazdrosnego małżonka, ale musiała również poprosić go o czas wolny, aby po prostu wyjść z domu.

7. Kristina Orbakaite i Ruslan Baysarov

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #8 - BigPicture.ru

Drugi mąż Christiny Orbakaite był prawdziwym temperamentem rasy białej z ostrym temperamentem. Nie wyświadczał przysługi żonie, nawet gdy była w ciąży – bił, zamykał ją w garderobie, a nawet groził nożem. Mimo to Christina nigdy nie narzekała na męża, a wszyscy dowiedzieli się o jego zachowaniu od Alli Borisovnej dopiero po rozwodzie.

8. Tina Turner i Ike Turner

Życie rodzinne Tiny Turner nie było łatwe od pierwszych dni. Jej pierwszy wybrany Hayk, nie tylko długo był narkomanem, ale także cierpiał z powodu nagłych wybuchów gniewu. To znaczy, szczerze mówiąc, to nie mąż piosenkarki cierpiał z ich powodu, ale ona sama.

READ
Kate Middleton zdecydowała się na niezwykle odważny dekolt, ale i tak nie mogła przyćmić królowej Letizii

Zdjęcie: Przemoc domowa bez granic: 7 celebrytów pobitych przez mężów #9 - BigPicture.ru

Na początku mąż panował nad sobą i nie pozwalał sobie na nic więcej niż krzyki i groźby. Ale z biegiem czasu w końcu rozpiął się i zaczął poważnie bić Tinę. Mimo to gwiazda mieszkała z Ike’iem ponad 16 lat, zanim znalazła siłę, by ostatecznie zerwać z nim relacje.

„Gazeta ekspresowa” w Zen „Gazeta ekspresowa” w Yandex.News„Gazeta ekspresowa” w Google News

Popularna rosyjska piosenkarka Jasmine (Sara Shor) 12 października kończy 41 lat. Dziś na swoim profilu na Instagramie* postanowiła udostępnić niemal sielankowy film rodzinny. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw kadr weszli tylko jej ojciec i najstarszy syn.

Piosenkarka dość często dzieli się zdjęciami swojej szczęśliwej rodziny. Jej mężem jest mołdawski biznesmen Ilon Shor, żonaty z nim, piosenkarka urodziła dwoje dzieci – Margaritę i Mirona. Jest też najstarszy syn Michał z pierwszego małżeństwa.

Jednak piosenkarka nie zawsze była tak szczęśliwa, jak teraz. Wraz ze swoim pierwszym mężem, biznesmenem Wiaczesławem Semendujewem, zerwała ze łzami w sensie dosłownym. Ale te łzy wcale nie były spowodowane rozstaniem, ale okrucieństwem małżonka.

Jasmine i Wiaczesław Semendujew. Źródło: Instagram*

Kiedy jej małżeństwo z Semendujewem skończyło dziesięć lat, wybuchł straszny skandal. Potem, w 2006 roku, brukowce doniosły, że żona znanego biznesmena została dotkliwie pobita na Rubielówce. I wkrótce stało się jasne, że ofiarą była piosenkarka Jasmine. Piosenkarka trafiła do szpitala z ciężkim wstrząsem mózgu, złamanym nosem i licznymi siniakami.

Historia słynnego piosenkarza niestety nie jest wyjątkowa. Upokorzenie, dotkliwe bicie – w wielu rodzinach zdarza się to za zamkniętymi drzwiami. Gwiazdy też nie są od tego odporne. Przypominamy sobie niektóre z tych smutnych historii.

Valeria i Aleksander Shulgin

Z zewnątrz rodzina piosenkarza również wydawała się idealna: troje dzieci, udana kariera, kochający mąż. W rzeczywistości całe dziesięć lat małżeństwa dla Valerii było trudnym testem. Shulgin okazał się prawdziwym domowym tyranem. Regularnie bił żonę, dostały ją też jego dzieci. Valeria później mówiła o tym:

„Kiedy czekasz na uderzenie, ta sekunda przed uderzeniem jest okropna. Nie ma znaczenia, czy był hit, czy nie. Tydzień, a nawet miesiąc po torturach nie można uśmiechać się pogodnie”.

Valeria dwukrotnie próbowała rozwieść się z mężem. I za każdym razem Shulgin zmusił do wycofania wniosku o rozwód. Nie wiadomo, jak długo ta tortura miałaby trwać. Ale po tym, jak Aleksander prawie udusił piosenkarza, znalazła siłę, by przed nim uciec.

READ
15 przykładów tego, jak zmieniły się wizerunki gwiazd dzięki pracy profesjonalnych stylistów

Valeria i Aleksander Shulgin. Źródło: Instagram*

Ekaterina Gordon i Sergey Zhorin

Małżeństwo prawnika i dziennikarza było bardzo trudne. Pobrali się zaledwie miesiąc po tym, jak się poznali. A pierwsze bicie zaczęło się, gdy Katya była w ciąży – jej mąż kopnął ją w brzuch. Potem urodził się syn Daniel i wkrótce para złożyła pozew o rozwód.

Jednak po pewnym czasie wrócili do siebie i początkowo wydawało się, że między byłymi małżonkami wszystko jest w porządku – pojechali odpocząć na Bali, a nawet ponownie się pobrali. Rozwód nie trwał długo. A teraz Katia już otwarcie oskarżyła swojego byłego męża o przemoc domową. W odpowiedzi Zhorin doniósł o „niesamowitej komercjalizacji” swojej byłej żony. W tej notatce para zerwała całkowicie.

Katya Gordon i Sergey Zhorin / Instagram*

Rosa Syabitova i Jurij Andreev

Wydawałoby się, że ktoś, ale główny swat kraju, nie może się mylić z wyborem męża. Jednak i pod tym względem miała pecha. Ciekawe, że Rosa poznała Jurija podczas kręcenia programu Let’s Get Married. Fakt, że przystojny bokser okazał się o 10 lat młodszy od prezentera telewizyjnego, wcale jej nie przeszkadzał – była zakochana i absolutnie szczęśliwa.

Problemy zaczęły się dwa lata później. Mąż zaczął wyjmować swoje problemy osobiste na Rosie, nie tylko krzyczał na nią, ale także podnosił rękę. Podczas jednego z rodzinnych skandali Jurij okaleczył twarz prezentera telewizyjnego, a nawet wybił ząb. Syabitova opowiedziała o tej historii podczas programu. Potem mąż namówił go, by mu wybaczył przez długi czas, Rosa postanowiła zapomnieć o starych żalach, ale nic z tego nie wyszło i para wkrótce się rozwiodła.

Rosa Syabitova i Jurij Andreev. Źródło: TASS

Madonna i Sean Penn

Luksusowy ślub pary gwiazd odbył się w 1985 roku w Malibu. I skończyło się to bardzo smutno. Kłopoty w rodzinie zaczęły się niemal natychmiast, skandale stały się powszechne. Faktem jest, że Seann cierpiał na zaburzenia zachowania od dzieciństwa, a psycholodzy, do których zwrócili się jego rodzice, nie mogli pomóc.

Po ślubie nie zmienił się, tylko teraz nieustannie walczył nie tylko ze sługami, ale także z własną żoną. Ponadto Seann okazał się niesamowicie zazdrosnym mężem, podczas gdy Madonna często sama prowokowała tę zazdrość. Skończyło się na tym, że mąż pobił piosenkarkę kijem i musiała szukać pomocy medycznej. Po rozpadzie pary Penn ponownie włamał się do domu Madonny, pobił ją, zgwałcił, a następnie związał. Madonna wysłała swojego byłego męża do więzienia, ale szybko wycofała swoje zeznania.

READ
Evelina Bledans ukryła brak włosów i makijażu okularami i czapką
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: