Gwiazdy, które wróciły do ​​pierwszego i nie żałowały

Czy można wejść dwa razy do tej samej rzeki? Wday.ru zebrał przykłady, kiedy jest to nie tylko możliwe, ale także konieczne. Te pary pojawiały się i znikały, ale w końcu są razem i są szczęśliwe!

Niestety, w życiu nie ma gotowego scenariusza z obowiązkowym happy endem. Każdy musi szukać, próbować i popełniać błędy. A czasem, w pogoni za miłością, rozumiemy, że szczęście było nam bardzo bliskie – i je straciliśmy. Albo nie? Czy można wrócić do osoby, która kiedyś była najbliższa i najbardziej ukochana, a potem coś poszło nie tak. Czy można wybaczyć zniewagę, zdradę, uwierzyć, że ktoś się zmienił – lub zmienić siebie i poprawić błędy? Niektóre gwiazdy zaryzykowały powrót do swoich byłych. A życie pokazało, że dokonali właściwego wyboru.

Kita Haringtona i Rose Leslie

Gwiazdy serialu „Gra o tron” poznały swoją miłość na planie. Fani z pierwszej wspólnej serii powiedzieli, jak piękna może okazać się para. Jednak ani Keith, ani Rose nie reklamowali swojego związku przez długi czas. Aktorzy zaczęli spotykać się w 2012 roku, ale już w 2013 roku zerwali. Rose Leslie rozpoczęła wtedy romans z mężczyzną z dala od świata kina, ale to też nie wyszło. W rezultacie dziki i lord dowódca zjednoczyli się – i wszystko stało się jak w dobrej bajce. W 2016 roku po raz pierwszy pojawili się razem, w 2017 ogłosili swoje zaręczyny, a w czerwcu 2018 zagrali wzruszające wesele, w którym wzięła udział cała ekipa Game of Thrones.

Justin Bieber i Hailey Baldwin

Hailey Baldwin jest zakochana w piosenkarce od najmłodszych lat. Poznała Justina, gdy miała 14 lat. Wtedy 16-latek spotykał się z Seleną Gomez, a Hayley zbierała wszystkie informacje o ich związku. Kiedy Justin zerwał z Seleną, był tam Baldwin i chłopaki mieli romans. Jednak szczęście Hayley było krótkotrwałe, po pewnym czasie piosenkarka wróciła do Gomez. Ale znowu coś poszło nie tak i – nie uwierzysz! Justin i Hayley znów są parą. Wielu fanów było zmęczonych śledzeniem zmian i tak naprawdę nie wierzyło w powagę tego związku.

I mylili się. W maju 2018 roku piosenkarz oświadczył się ukochanej, a we wrześniu zostali mężem i żoną. Ślub był dla wszystkich szokiem, na muralu obecni byli tylko najbliżsi przyjaciele i krewni. Teraz Bieberowie przygotowują się do wielkiego święta, podczas którego wszystko będzie jak w filmach: wzruszająca ceremonia, piękna muzyka, przysięgi wiecznej miłości i oczywiście olśniewająca panna młoda w sukni ślubnej.

READ
10 fatalnych właścicieli domów, którzy odebrali gwiazdorskim mężom rodzinie

Megan Fox i Brian Austin Green

To naprawdę, którego związek dokładnie przypomina kolejkę górską. Aktorzy poznali się w 2004 roku na planie i niemal natychmiast zaczęli się spotykać. Mieli nawet zamiar się pobrać, ale pięć lat po rozpoczęciu romansu para zerwała zaręczyny. Wtedy Megan poczuła, że ​​jest jeszcze za młoda na małżeństwo. Ale zerwanie było krótkotrwałe, aw 2010 roku Fox i Green nadal się pobrali. Małżeństwo wydało dwóch synów, wszyscy byli zachwyceni tą piękną rodziną, kiedy Megan po raz kolejny zaskoczyła wszystkich.

W 2015 roku aktorka złożyła pozew o rozwód. Para rozpadła się, ale nadal komunikowała się w celu wychowania dzieci. Rodzinę uratowała nieoczekiwana ciąża Megan i już na początku 2016 roku para wycofała wniosek. Wkrótce urodził się ich trzeci syn i od tego czasu aktorzy nie mieli żadnych nieporozumień.

Kate Middleton i książę William

Ta królewska para wydaje się idealnie pasować. Szacunek w społeczeństwie, żona – ikona stylu, troje pięknych dzieci. Ale 11 lat temu związek Kate i Williama nie był tak płynny. Powodem niezgody była dworska etykieta – książę nie mógł zaprosić ukochanej na świąteczny obiad, bo nie była jego żoną. Najwyraźniej sprawiło to, że kochankowie zastanawiali się, czy są gotowi na poważny związek. W maju 2007 roku William i Kate rozstali się, ale w lipcu widziano ich razem na koncercie ku pamięci matki Williama, księżnej Diany.

Już w sierpniu 2007 roku ponownie zostali parą, aw 2011 roku cały świat oglądał ich luksusową ceremonię ślubną. Ciekawe, co Kate pomyślała, gdy Meghan Markle została zaproszona na świąteczny obiad w zeszłym roku. W końcu aktorka również nie była legalną żoną. Chociaż ta luka, według księżnej Cambridge, była korzystna tylko dla nich i Williama. Miejmy nadzieję, że Kate się nie obrazi.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: