Gwiazdy, które siedziały w więzieniu za poważne przestępstwa

„Nie wyrzekaj się worka i więzienia” — mówi przysłowie. Wydaje się jednak, że ta zasada nie dotyczy wszystkich. Czasami pieniądze i sława pomagają, jeśli nie w ogóle uniknąć kary, to znacznie ją złagodzić. Znaleźliśmy celebrytów, których zbrodnie stały się publiczne, a to, czy kara była wystarczająca, zależy od Ciebie.

Mistrz olimpijski i ojczym Kim Kardashian (34 l.) Bruce Jenner (65 l.) miał wypadek samochodowy w Malibu w lutym 2015 r. Według naocznych świadków sprawcą wypadku był Bruce, kierowca samochodu, z którym doszło do czołowego zderzenia, zmarł. Proces w sprawie nadal trwa.

Laura Bush (68), żona byłego prezydenta USA George’a W. Busha (68), została przez wielu potępiona za spowodowanie wypadku w szkole, w którym zginął kierowca innego samochodu, jej kolega z klasy. Historia została wyciszona.

Młodszy brat prezydenta Johna F. Kennedy’ego (1917-1963) Edwarda (1932-2009) prowadził, gdy samochód zleciał z mostu i wpadł do rzeki. Zdołał wydostać się z tonącego samochodu, ale jego pasażer nie. Został później skazany za ucieczkę z miejsca zbrodni i zgłoszenie incydentu dopiero dziewięć godzin później.

Aktor Matthew Broderick (53 l.) miał wypadek na wakacjach ze swoją dziewczyną Jennifer Grey (55 l.). Jego samochód zderzył się czołowo z innym samochodem, którym kierowała kobieta, a na miejscu pasażera siedziała jej córka – oboje zginęli. Mateusz został uniewinniony przez sąd.

Perkusista The Who Keith Moon (1946-1978) w 1970 roku przypadkowo powalił swojego przyjaciela i ochroniarza Neila Bolanda. Keith pokłócił się z właścicielami klubu i postanowił go opuścić, usiadł za kierownicą pijany i nie zauważył znajomego, który podbiegł, żeby go zatrzymać. Po długich procesach został uniewinniony.

Rebecca Gayheart (43 l.) uderzyła 9-letniego chłopca, który później zmarł w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń. Aktorka została pozbawiona praw dopiero na rok, co wywołało burzę opinii publicznej.

Raper Snoop Dogg (43 l.) i jego ochroniarz byli zamieszani w zabójstwo członka wrogiej grupy. Po latach procesu zostali uniewinnieni.

Basista Sex Pistols, Sid Vicious (1957-1979) zabił w 20 roku swoją 1978-letnią dziewczynę Nancy Spungen. Początkowo stwierdził, że znalazł ją martwą w pokoju hotelowym, ale później śledztwo wykazało, że ją zabił. Sąd nigdy nie był w stanie go oskarżyć – zmarł z powodu przedawkowania narkotyków.

READ
Beckham, Campbell, Garner i inne gwiazdy, które zrujnowały sobie stopy modnymi butami

W 2006 roku piosenkarka i jurorka America’s Got Talent, Brandi Norwood (36 l.), brała udział w wypadku samochodowym, w którym zginął mężczyzna. Świadkowie powiedzieli, że piosenkarka była bardzo zmartwiona i nadal powtarzała: „Musiałam przestać”. Dziewczyna została uznana za niewinną wypadku.

Miliarder Howard Hughes (1936-1905) zabił pieszego w 1976 roku, ale nie postawiono mu żadnych zarzutów.

Aktorka amerykańskiego serialu „The Wire” Felicia Pearson (34) w wieku 14 lat została uznana za winną morderstwa drugiego stopnia i skazana na 16 lat więzienia. Ale po 6,5 roku opuściła zakład poprawczy w Maryland.

Aktor serialu “Synowie Anarchii” Johnny Lewis (1983-2012) włamał się do domu 81-letniej kobiety, okradł ją, zabił ją i jej kota. Ale próbując uciec, spadł z dachu domu i sam zmarł. Okazało się, że pochodził z rodziny scjentologów, co wywołało falę protestów społecznych wzywających do zakazania tego nauczania.

Czterokrotny mistrz paraolimpijski Oscar Pistorius (28 l.) oczekuje obecnie na wyrok. Oskarża się go o zabicie swojej 30-letniej dziewczyny Rivy Steenkamp, ​​którą w 2010 roku znaleziono martwą w wannie z zamkniętymi od wewnątrz drzwiami. Oscar twierdzi, że wziął ją za złodzieja, więc użył broni.

Reżyser John Landis (64 l.) został oskarżony o nieumyślne zabójstwo aktora Vica Morrowa (1929-1982) i dwójki dodatkowych dzieci na planie Strefy mroku. Aktorzy zginęli w wypadku, a John został uniewinniony. Ale zapłacił 2 miliony dolarów rodzinom ofiar.

Gracz NBA Jason Williams (47) przypadkowo zastrzelił kierowcę swojej limuzyny podczas zabawy z bronią, siedząc na miejscu pasażera. Został uznany za winnego.

Aktor The Shield, Michael Jace (52 l.), zastrzelił swoją żonę, 2014-letnią April Jace, w 40 roku. Sam Michael zadzwonił na policję i zgłosił zabójstwo. W czasie popełnienia przestępstwa w domu było dwoje ich dzieci.

W 2007 roku gracz NBA JR Smith (29) przejechał na czerwonym świetle i uderzył w przejeżdżający samochód, zabijając kierowcę. Został skazany na 90 dni więzienia, ale odsiedział tylko 30.

Aktor Bronx Story Lillo Brancato (38) został skazany w 2005 roku za zabicie policjanta. Sprawcą był ojciec swojej byłej dziewczyny, który zastrzelił funkcjonariusza organów ścigania. Jednak facet został skazany na 10 lat więzienia, został zwolniony z więzienia w 2013 roku.

READ
Ałła Pugaczowa zaskoczyła kolejnym młodym wizerunkiem

Syn Marlona Brando (1924-2004) Christian (1958-2008) zastrzelił w 1990 roku chłopaka swojej przyrodniej siostry i został skazany na 10 lat więzienia. Zaledwie miesiąc po morderstwie dziewczyna urodziła syna, aw 1995 roku powiesiła się.

Aktor Michael Massey (59) przypadkowo zastrzelił aktora Brandona Lee (1965-1993) na planie Kruka. Do tragedii doszło z powodu przypadkowego błędu, ale aktor przyznał, że nadal ma koszmary.

Aktor Prison Break Lane Garrison (34) poszedł na imprezę pełną nastolatków. Postanowił zawieść dwóch z nich, chociaż sam był pijany. Tracąc kontrolę, poleciał na pobocze i uderzył w drzewo, zabijając 17-letniego chłopca. Został skazany na 40 miesięcy więzienia, ale zwolniony po 20.

Oczywiście pieniądze często pomagają uniknąć kary, ale nie uchronią winnego przed nocnymi koszmarami. Dbajcie o siebie i bliskich!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: