Gwiazdy, które mają dzieci z pomocą matki zastępczej

Tyra Banks

Aktorka i modelka Tyra Banks urodziła swoje pierwsze dziecko, syna York Banks Esla, w styczniu 2016 roku. W tym czasie Tyra miała 43 lata i według niej, zanim skorzystała z usług matki zastępczej, ona i jej chłopak , fotograf Eric Esla, podjął kilka nieudanych prób naturalnego urodzenia dziecka. „To było traumatyczne przeżycie” — przyznaje Tyra. „Z wiekiem coraz trudniej zajść w ciążę”. Dlatego, jak mówi aktorka, ostatecznie wybrali macierzyństwo zastępcze. A postać Tyry pozostała równie piękna jak wcześniej.

Elżbieta Banks

Elżbieta Banks

Gwiazda Igrzysk Śmierci, Elizabeth Banks, jest matką dwójki dzieci, które urodziły się z matek zastępczych. Jej syn Felix urodził się w marcu 2011 roku, a najmłodszy Magnus w listopadzie 2012 roku. Według gwiazdy nie mogła sama zajść w ciążę z powodu „problemów z macicą”, więc dla niej i jej męża Maxa Handelmana macierzyństwo zastępcze było jedynym wyjściem.

Lucy Liu

Lucy Liu

Syn Lucy Liu, Rockwell Lloyd, urodził się w 2015 roku. Gwiazda Aniołków Charliego nigdy nie ukrywała, że ​​z powodu napiętego harmonogramu pracy zwróciła się do zastępczej matki. „Ciągle pracowałam i nie wiedziałam, kiedy chcę przestać”, mówi. „Więc pomyślałem, że to najlepszy sposób dla mnie. Rzeczywiście okazało się to po prostu idealne!”

Helena Pompeo

Helena Pompeo

Aktorka Grey’s Anatomy, Ellen Pompeo, ma troje dzieci. Sama urodziła najstarszego i najmłodszego, ale jej środkowa córka, Sienna May Avery, urodziła się dzięki zastępczej matce. Helen sama nie ujawnia tożsamości tej kobiety, ale mówi, że „zawsze będzie jej wdzięczna”. Nie wiadomo, dlaczego Helen zdecydowała się na macierzyństwo zastępcze. Ale według plotek w tym czasie kariera aktorki rosła, a ona po prostu nie chciała jej powstrzymać.

Nicole Kidman

Nicole Kidman

W 2008 roku aktorka pomyślnie urodziła córkę Sandy. Jednak dwa lata później, kiedy wraz z mężem Keithem Urbanem urodziła się druga córka, Faith, było to zupełnym zaskoczeniem nawet dla bliskich pary, ponieważ Kidman, korzystając z usług zastępczej matki, nikogo o tym nie poinformowała. aż do narodzin dziewczynki. Dlaczego, po udanym porodzie, Kidman zdecydowała się na macierzyństwo zastępcze? Według plotek po prostu nie lubi być w ciąży, a przywrócenie figury nie jest łatwym zadaniem.

READ
Gwiezdne „hobbity”: 26 celebrytów, które w rzeczywistości są bardzo małe

Dylan Lauren

Dylan Lauren

W kwietniu 2015 roku córka Ralpha Laurena i jej męża Paula Arroueta urodziła bliźniaki – syna Coopera i córkę Kingsleya. Para była obecna przy porodzie i według Dylana oboje płakali z rosnących uczuć. Ale to nie Dylan urodziła dzieci, ale zastępcza matka. Dziewczyna, która jest właścicielką największego na świecie supermarketu cukierniczego, Dylan’s Candy Bar, postanowiła nie marnować energii i nie tracić formy fizycznej ze względu na ciążę i poród, bo dziś te usługi można kupić za pieniądze.

Jordana Brewster

Jordana Brewster

Gwiazda Fast & Furious Jordana Brewster i jej mąż Andrew Form mają dwoje dzieci, oboje urodzili się jako zastępcze matki. Według Jordany nie miała innego wyjścia: miała poważne trudności związane z możliwością zajścia w ciążę i urodzenia dziecka. Według aktorki, aby narodzić się jej delhi, ona i jej mąż najpierw przeszli procedurę in vitro, a następnie przyciągnęli zastępczą matkę.

Camille Grammer

Camille Grammer

Dzieci Camilli Grammer i jej męża Kelsey, córki Masona Olivii i syna sędziego Gordona urodziły matki zastępcze. Według Camilli odmówiła zajścia w ciążę, ponieważ cierpiała na zespół jelita drażliwego, który mógł powodować problemy w czasie ciąży. Jednak opinia publiczna jest przekonana, że ​​Camilla sama nie rodziła dzieci, ponieważ bała się zepsuć sylwetkę, która jest głównym elementem jej udanej kariery.

Grace Hightower

Grace Hightower

Grace Hightower i Robert de Niro, za którego wyszła za mąż w 1997 roku, mają dwoje dzieci. Pierwszy urodził się w 1998 roku, drugi – w 2011 roku. W chwili narodzin pierwszego dziecka Grace miała 42 lata, w chwili narodzin drugiego – 55. Nigdy nie ukrywała, że ​​korzystała z usług matek zastępczych ze względu na swój wiek, który od samego początku był zbyt super na ciążę.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Młodsze dzieci bliźniaczki aktorki Sarah Jessica Parker i jej męża, aktora Matthew Brodericka, urodziły się przez matkę zastępczą. Według Sarah Jessiki, po narodzinach jej najstarszego syna, Jamesa, coś poszło nie tak w jej kobiecej części. Jednak całe Hollywood jest pewne: Parker odmówiła zajścia w ciążę, aby nie rezygnować z głównej roli w Seks w wielkim mieście.

Giuliana Rancič

Giuliana Rancič

Odnosząca sukcesy prezenterka telewizyjna Giuliana Rancic i jej mąż Bill przez trzy lata próbowali mieć dziecko, przeżyli poronienie i kilka nieudanych prób zapłodnienia in vitro. Wreszcie w 2012 roku para miała syna Edwarda. To prawda, według plotek nieudane próby zajścia w ciążę Juliny wynikały głównie z faktu, że dziewczyna miała szaloną obsesję na punkcie swojej sylwetki i zawsze wyróżniała się ekstremalną szczupłością.

READ
10 powodów, dla których Kardashianie są tak popularne

Angela Bassett

Angela Bassett

Angela Bassett i jej mąż Courtney Vance nigdy nie ukrywali, że od wielu lat bezskutecznie starają się o dzieci. Pomimo jej najlepszych starań, Angela nie była w stanie zajść w ciążę przez siedem lat, ani naturalnie, ani poprzez zapłodnienie in vitro. „Każda nieudana próba była bolesna, ale starałam się pozostać w radosnym stanie ducha, mieć nadzieję na najlepsze i znaleźć siłę, by spróbować ponownie” – mówi aktorka, która od wielu lat marzy o dziecku. Ich wybawieniem stała się matka zastępcza: para w końcu poczuła się szczęśliwa, nabyła bliźnięta – córkę Bronwyn i syna Slatera.

Cindy Margolis

Cindy Margolis

Słynna modelka Cindy Margolis, która współpracowała z takimi markami jak Reebok, Vidal Sassoon czy Coors, ma trójkę dzieci. Modelka urodziła swojego najstarszego syna Nicholasa w 2002 roku, ale jej córki bliźniaczki Sabrina i Sierra pojawiły się w 2005 roku dzięki zastępczej matce. Sama Cindy nie specjalnie ukrywała fakt, że w tym czasie jej kariera rosła i po prostu postanowiła nie ryzykować swojej figury ze względu na macierzyństwo.

Cheryl Tiegs

Cheryl Tiegs

Cheryl Tiegs była gwiazdą lat 1970., stając się pierwszą supermodelką w Ameryce. Sama urodziła swojego pierwszego syna Zachary’ego ze swojego pierwszego męża, aktora Anthony’ego Pecka, a młodsze, bliźniaki Theo i Jaden, urodziły się z zastępczej matki. W tym czasie aktorka, która po raz trzeci wyszła za mąż za instruktora jogi Roda Strykera, miała już 52 lata i oczywiście nawet nie myślała o samodzielnym niesieniu i urodzeniu dzieci.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Podczas pierwszych dwóch ciąż Kim przybrała na wadze, za każdym razem odzyskując prawie 20 kilogramów. Za każdym razem przywrócenie figury było jej dane z wielkim wysiłkiem. Potem stanowczo zdecydowała: ciąża nie jest dla niej! „Nienawidzę ciąży” – powiedziała Kim w wywiadzie. „I nie zamierzam kłamać, kiedy mówię, że to szczęśliwy czas. To tylko koszmar!” A teraz Kim i jej mąż Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka – ale urodzi go matka zastępcza, ponieważ Kim zdecydowanie postanowiła nie ryzykować swojej cennej postaci, w stworzenie której włożono tyle wysiłku i pieniędzy!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: