Gwiazdy, które grały w filmach ze swoimi dziećmi

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Bardzo często można usłyszeć wypowiedzi aktorów, że ich droga zawodowa była bardzo długa i trudna, więc nigdy nie chcą takiego samego losu dla swoich dzieci. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpóźniej sami celebryci, z nielicznymi wyjątkami, stają się inicjatorami pierwszych dzieł spadkobierców w kinie. Warto przy tym zaznaczyć: pierwsze doświadczenia synów i córek hollywoodzkich gwiazd bardzo często kończą się sukcesem i otwierają przed dziećmi znanych aktorów drzwi do ponętnego świata fleszy i reflektorów.

Maja Hawk

Maya Hawk i Uma Thurman.

Córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a rozpoczęła karierę nie dzięki wpływowi rodziców, ale raczej wbrew temu. Aktorzy kategorycznie nie chcieli widzieć w niej aktorki, ale Maya, rozpoczynając karierę w branży modelek, zadebiutowała w filmie z takim sukcesem, że rodzice musieli nie tylko pogodzić się z wyborem córki, ale także ją wspierać. . To prawda, że ​​zanim rozpoczęły się zdjęcia do Pokoju Morderstw, w którym kręci również jej matka Uma Thurman, miała już dość poważne osiągnięcia. Thriller, w którym muza Quentina Tarantino i Mayi Hawke pojawi się na ekranach razem, właśnie wszedł do produkcji, a data jego premiery wciąż nie jest znana.

Rumer Willis

Rumer Willis i Demi Moore w Striptiz.

Najstarsza córka Demi Moore i Bruce’a Willisa, jak się wydaje, już we wczesnym dzieciństwie zaczęła marzyć o karierze aktorskiej. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w wieku ośmiu lat z matką w filmie „Striptease”. W Hollywood tylko leniwi nie żartowali z tego, że rodzice gwiazd po prostu nie mieli z kim zostawić Rumera, więc Demi Moore postanowiła zagrać z nią. Prawdą jest, że tam, gdzie w tym momencie były dwie najmłodsze córki, historia milczy.

Rumer Willis i Bruce Willis w zakładnikach.

Do czasu premiery filmu „Zakładnicy”, w którym Rumer zagrała z ojcem, miała już 16 lat. Jednak jej ojciec, który działał jako producent w filmie i grał główną rolę, nie tylko nie chronił jej córki, ale wysłał ją na casting z powodów ogólnych. A kandydatura Rumera nie została w ogóle zatwierdzona przez niego, ale przez reżysera filmowego Florenta Emilio Siri.

Vivienne Jolie-Pitt i Shiloh Jolie-Pitt

Vivienne Jolie-Pitt i Angelina Jolie w Maleficent.

Najmłodsza córka Angeliny Jolie i Brada Pitta pojawiła się w filmach tylko raz, grając ze swoją gwiazdą matką w bajce „Maleficent”. Jak przyznała sama Jolie, był to wymuszony środek, ponieważ wszystkie dzieci, które pojawiły się na planie, bały się łez przerażającego wyglądu czarodziejki w wykonaniu Angeliny. Tylko mała Vivien czuła się spokojna i pewna siebie, dlatego powierzono jej grę w pięcioletnią Aurorę.

READ
Julia Savicheva opowiedziała o swojej najbardziej niezwykłej diecie

Shiloh Jolie-Pitt i Brad Pitt w filmie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona.

Najstarsza córka aktorów Shiloh Jolie-Pitt, choć nie wymieniona w napisach końcowych, zagrała wraz ze swoim ojcem-gwiazdą w filmowej adaptacji opowiadania jednego z najlepszych amerykańskich pisarzy, F. Scotta Fitzgeralda. W Ciekawym przypadku Benjamina Buttona zagrała w jednym z odcinków młodą córkę głównego bohatera.

Jaden i Willow Smith

Jaden Smith i Will Smith w W pogoni za szczęściem.

Dzieci Willa Smitha i Jady Pinkett dorastały w hollywoodzkim środowisku, więc od dzieciństwa nie bały się fleszy aparatu i zwracały na siebie większą uwagę. A na planie, zwłaszcza obok ukochanego i troskliwego taty, nie obchodziło ich to. Jaden zagrał z ojcem w dwóch filmach jako dziecko, w których musiał grać prawie siebie, czyli syna bohatera Willa Smitha. Muszę powiedzieć, że oba filmy, „W pogoni za szczęściem” i „Po ziemi”, odniosły spory sukces.

Willow Smith i Will Smith w Jestem legendą.

Willow zagrała rolę córki bohatera swojego ojca w filmowej adaptacji powieści Richarda Mathesona pod tym samym tytułem, Jestem legendą. Córka aktorów miała okazję pracować z matką Jadą Pinkett, jednak nie pojawili się w kadrze, ale wyrazili jedną bohaterkę – hipopotama Glorię w dzieciństwie i dorosłości w serialu animowanym Madagaskar.

Mędrzec Stallone

Sage i Sylvester Stallone w Rocky V.

Najstarszy syn Sylvestra Stallone i aktorki Sasha Zach zadebiutował w filmie Rocky 5, gdzie grał rolę Rocky’ego Balboa Jr., syna głównego bohatera. Pierwsze pojawienie się chłopca na ekranach spotkało się z pełną aprobatą widzów i krytyków, mimo że ogólnie obraz nie był zbyt lubiany. Ale Sage był nawet nominowany do nagrody dla młodego aktora dla najlepszego młodego aktora w filmie kinowym. Sage Stallone zagrał następnie w kilkunastu filmach, próbował swoich sił jako reżyser i producent, wygrał Boston Film Festival za film Vic. Niestety jego życie skończyło się zbyt wcześnie, zmarł w wieku 36 lat na atak serca, który doprowadził do miażdżycy naczyń.

Czasami doświadczenie pracy z rodzicami na planie może doprowadzić do tego, że dzieci staną się znacznie bardziej znane i popularne niż ich gwiezdni tatusiowie i mamy. W Hollywood i na otwartych przestrzeniach domowych jest wiele takich przykładów. Warto pamiętać o Angelinie Jolie, Jennifer Aniston czy Umie Thurman, które dziś są gwiazdami pierwszej rangi na świecie. Ale ich rodziców zapamiętają tylko miłośnicy starych, dobrych filmów.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: