Gwiazdy i ich niespokojne dzieci

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Te dzieci celebrytów kiedyś zdołały przyćmić nawet swoich gwiazdorskich rodziców. Nie, sprawili, że wszyscy mówili o sobie nie w związku z osiągnięciami twórczymi. Chętnie lub nieświadomie znaleźli się w epicentrum takich skandali, że media i opinia publiczna długo dyskutowały o każdym szczególe sensacyjnych historii. Ale, jak mówią, czarny PR to także PR. Dzięki niemu teraz na ustach są nie tylko imiona celebrytów, ale także ich potomstwo, o którym jeszcze do niedawna nikt nie wiedział.

Mikella, córka Alsou

Mikella i Alsou

Na razie konkurs piosenki „Głos” był uważany za jeden z nielicznych projektów w telewizji, w którym triumfuje sprawiedliwość, ponieważ zwycięzcę w nim wybiera nie jury, ale publiczność. Ale w zeszłym roku program był w centrum takiego skandalu, że nadal nie może przywrócić swojej reputacji.

Sprawcą szumu była córka piosenkarki Alsu Mikella Abramova, która wzięła udział w dziecięcym odpowiedniku konkursu. Pomimo tego, że dziewczyna ma dobre zdolności wokalne, jej zwycięstwo w finale wywołało wiele pytań ze strony publiczności, z której większość uważała, że ​​konkurencja jest o rząd wielkości wyższa. W sieci zrobiło się takie zamieszanie, że Channel One musiał ogłosić, że nastąpi rewizja wyników głosowania publiczności (przypadek bezprecedensowy!).

Przypomnijmy, że zwycięzca pokazu jest określany przez liczenie telefonów i wiadomości wysyłanych do jednego lub drugiego uczestnika. Tak więc w trakcie śledztwa okazało się, że większość głosów na Mikellę została oszukana. Wtedy organizatorzy „Głosu” postanowili dokonać nowego finału i podzielili zwycięstwo między wszystkich finalistów. Nawiasem mówiąc, Abramova nie przyszła na strzelaninę. A Alsou nie powiedział jeszcze ani jednego komentarza na temat sensacyjnej sytuacji. Prawdą jest, że ona i jej córka regularnie publikują „raporty” o twórczych osiągnięciach młodej wokalistki w sieciach społecznościowych. Wygląda jednak na to, że Michelle nie uda się wkrótce zdobyć miłości ludzi.

Chaz Bono, syn Cher

Cher i Chaz Bono

Dokładniej, córka Cher, która została synem. Jak to się stało? Historia jest naprawdę niezwykła.

W 1969 r. Cher i Sonny Bono mieli córkę, której nadano imię Chastity. Na razie dziecko nie różniło się niczym od swoich przyjaciół, ale w wieku 13 lat zdał sobie sprawę, że chce być chłopcem. Przez jakiś czas wszystko było tylko na poziomie rozmów, jednak gdy tylko Chastity skończyła 18 lat, ogłosiła swoją niekonwencjonalną orientację. Ale to też nie zaskoczyło publiczności: nikogo nie zaskoczysz „kolorowymi” dziećmi z rodzin gwiazd.

READ
Chudszy Stepanenko złożył pozew o rozwód i zażądał miliarda

Ale córka piosenkarki postanowiła pójść dalej, a potem cały świat naprawdę zaczął o niej mówić: w 2008 roku zaczęła brać hormony, aby wyglądać jak mężczyzna, a dwa lata później zdecydowała się na operację zmiany płci. Po zabiegu medycznym i formalnościach prawnych „narodziła się” nowa osoba – Chaz Bono.

Jednak sama Cher nie odradzała swojego dziecka, wręcz przeciwnie, poparła jego decyzję, a nawet brała udział w projektach wspierających społeczności LGBT.

Tatiana, córka Ljubowa Uspienskiej

Lyubov Uspenskaya i jej córka Tatiana

Ten rok okazał się trudny dla królowej chanson. Ta historia zaczęła się zimą, kiedy 30-letnia córka Uspieńskiej Tatiany Plaksiny w serialu „Gwiazdy przyszły razem” opowiadała o tym, jaki jest jej związek z gwiazdą-matką. Według dziewczynki rodzic nigdy jej nie wspierał, zawsze wyśmiewał się z jej wszelkich przedsięwzięć, obrażał ją, a nawet próbował ją udusić podczas jednego z konfliktów. Spadkobierczyni przyznała, że ​​Miłość zawsze jej zazdrościła.

Sama piosenkarka zaprzeczyła wszystkim tym oskarżeniom, a nawet chciała pozwać twórców programu. Jednak kiedy bliscy ludzie mimo wszystko spotkali się na jednym z talk show, zaczęli publicznie załatwiać sprawy, po czym stało się jasne, że pokój w tej rodzinie nie nadejdzie szybko.

Po incydencie Tatiana wyjechała do Ameryki, aby zamieszkać z ojcem, gdzie nadal jest. Sama Uspieńska twierdzi, że to jej córka, a nie ona, jest o nią zazdrosna i przyznaje, że nie kocha już swojego dziecka.

Cameron, syn Michaela Douglasa

Michael Douglas z synem Cameronem

Rodzina Douglasów na razie była uważana za prawie idealną, ponieważ rodzina prawie nigdy nie była zaangażowana w skandale. Ale każda reguła ma wyjątki, a syn Michaela Camerona jest tego żywym potwierdzeniem. Najstarszy spadkobierca aktora urodził się z pierwszego małżeństwa z Diandrą Looker. Od najmłodszych lat dziecko wyróżniało się niewłaściwym zachowaniem, ale jego imię nie pojawiało się w głośnych historiach. I tak wiadomość, że Cameron trafił do więzienia, uderzyła jak grom z jasnego nieba.

Młody człowiek trafił do więzienia nie za chuligaństwo i inne drobne wykroczenia, ale otrzymał wyrok pod poważnym artykułem – dystrybucja narkotyków. Dali mu 5 lat, ale wpływowi krewni mieli nadzieję, że za 2-3 lata zostanie zwolniony przed terminem za dobre zachowanie. Ale go tam nie było: syn Douglasa nie tylko nie pokutował, ale zdołał sprzedać nielegalne substancje nawet w więzieniu. Na tym został złapany i dodany do głównej kadencji na kolejne dwa lata.

READ
10 postów o śmierci celebrytów w mediach społecznościowych

Ale teraz wydaje się, że Cameron postanowił się ustatkować: ożenił się, został ojcem i nadal dziękuje rodzinie za to, że nie zostawił go samego w trudnych czasach. Nawiasem mówiąc, mężczyzna jest bardzo podobny do słynnego ojca, a wielu przewiduje mu udaną karierę aktorską.

Andriej, syn Anny Michałkowej

Andrei z matką Anną Michałkową

Klan Michałkowa jest naszą odpowiedzią na rodzinę Douglasów. A także w naszej znakomitej aktorskiej rodzinie na razie wszystko było spokojne. Ale na początku 2020 roku Andriej, wnuk Nikity Siergiejewicza, zepsuł reputację siebie i swoich krewnych.

W grudniu 2019 roku młody człowiek zaczął spotykać się z modelką Ksenią Puntus. A miesiąc później kochankowie wpadli w nieprzyjemną sytuację. Tej styczniowej nocy bawili się w jednym ze stołecznych klubów, a potem wrócili do domu. Ale rano woźny znalazł nieprzytomną dziewczynę pod oknem mieszkania Andreya. Sam syn Michałkowej spał w tym czasie i dowiedział się o tym, co się stało dopiero po tym, jak policja zapukała do jego drzwi.

Ksenia trafiła do szpitala z licznymi złamaniami, a lekarze ocenili jej stan jako stabilnie poważny. Dlatego od razu rozeszły się pogłoski, że upadek nie był przypadkowy. Mówili, że młodzi ludzie używali nielegalnych substancji, że sam Andriej wypchnął dziewczynę przez okno, że to sztuczki byłego chłopaka modelki, który w ten sposób postanowił pomścić fakt, że wolała inną…

Jednak wszystkie te przypuszczenia zostały obalone przez samą Puntus. Według niej to, co się wydarzyło, jest absurdalnym wypadkiem, a w tej historii nie ma nic kryminalnego. Ksenia przyznała, że ​​siedziała na parapecie z laptopem, straciła równowagę i nie mogąc się oprzeć upadła.

Rocco, syn Madonny

Madonna z synem Rocco

Madonna jest uważana za jedną z najbardziej surowych matek wśród celebrytów. Co zaskakujące, dzieci piosenkarza (a jest ich pięcioro) nie mają telewizora i innych cudów techniki, nie mogą jeść mięsa i fast foodów, hałasować i robić rzeczy, które denerwują gwiezdną matkę. Nic więc dziwnego, że jej syn Rocco, który urodził się żonaty z Guyem Ritchie, pojechał kiedyś do swojego ojca w Anglii i odmówił powrotu.

Ale byłoby dobrze, gdyby tylko ten, wkrótce cały świat, ze słów 15-letniej nastolatki dowiedział się o złym charakterze Madonny i nadmiernej opiece z jej strony. Co więcej, chłopiec zablokował matkę w sieciach społecznościowych, a sama piosenkarka została pozbawiona praw rodzicielskich. Ikona popu złożyła nawet pozew, po którym spory między bliskimi zostały mniej więcej rozwiązane, ale Rocco odmówił ponownego zamieszkania z matką.

READ
Przytyła Kate Moss zaskoczyła jej wygląd

Niemal w tym samym czasie aresztowano młodego mężczyznę za posiadanie marihuany. Synowi Madonny grożono prawdziwą kadencją, ale skończyło się tylko na pracach społecznych.

Gwiazdy to też ludzie. A oni, tak jak ty i ja, mają dość codzienne problemy, także z dziećmi. W tym materiale mówimy, która z rosyjskich gwiazd borykała się z trudnościami w edukacji.

Problematyczne dzieci rosyjskich celebrytów - od narkotyków po proces z rodzicami

Dzieci są inne – wykształcone i niezbyt wychowane, skromne i rozpieszczone. Są też problematyczne i wśród potomstwa celebrytów. Rodzice gwiazd, ze względu na rozgłos, nie mogą ukryć tego faktu, a niektórzy celowo o tym mówią, chcąc podzielić się swoim doświadczeniem, poprosić o radę, a nawet ostrzec.

Dana Borysowa

Córka Polina Aksionowa

18 maja 2021 r. Dana Borisova zaszokowała fanów zdjęciami zakrwawionych ubrań. Dopiero późnym popołudniem gwiazda skontaktowała się i powiedziała, że ​​ubrania należą do jej córki, 13-letniej Poliny, która niedawno uzależniła się (jeśli mogę tak powiedzieć) od samookaleczenia.

Dana zauważyła, że ​​psychologowie uspokoili ją, zauważając, że dziewczyna nie miała skłonności samobójczych, a samookaleczenie było hołdem dla trendów. Okazało się, że wśród nastolatków jest to modne. Jednak obecna sprawa sprawiła, że ​​Borisova wątpiła, że ​​nie ma się czym martwić. Prezenterka telewizyjna przyznała, że ​​wysłała córkę do kliniki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży.

Kliknij i zobacz

Przypomnijmy, że trudna relacja między matką a córką zaczęła się kilka lat temu, kiedy Dana używała narkotyków, a Polina musiała dramatycznie dorosnąć. Dziewczyna nagrała film na Instagramie, na którym płakała i poprosiła o uratowanie matki. Mamie udało się pomóc, ale wydaje się, że Polina nie otrząsnęła się z szoku. Zaczęła walczyć z rodzicem, uciekła do ojca, opuściła szkołę i źle się zachowywała. Wszystko skończyło się, jak już pisaliśmy, na samookaleczeniu. Chcę wierzyć, że dziewczynie uda się pomóc i nie nastąpią kłopoty.

Zachowanie matki, delikatnie mówiąc, zaskoczyło opinię publiczną: Dana nie tylko opowiadała o tym, co się stało, z półuśmiechem, ale później pochwaliła się także wzrostem zasięgu w opowiadaniach, a następnie poleciała do Petersburga, wyjeżdżając jej córka sama.

Anastasia Volochkova

Córka Ariadna Volochkova

Po zerwaniu z Igorem Vdovinem ich wspólna córka Ariadna została z matką u Anastasii Volochkovej. Balerina regularnie publikowała zdjęcia i filmy z córką, ale w 2019 roku wszystko zmieniło się diametralnie. Okazało się, że Ariadna zamieszkała z ojcem i praktycznie nie komunikuje się z matką. Ze środowiska baletnicy powiedzieli, że dziewczyna zrobiła taki krok z powodu zamiłowania matki do alkoholu.

READ
Jennifer Lawrence pojawiła się na czerwonym dywanie w niesamowicie przezroczystej sukience od Diora

Ojciec Ariadny mieszka teraz z prezenterką telewizyjną Eleną Nikołajewą i najwyraźniej dziewczyna i macocha znaleźli wspólny język – przynajmniej często widuje się ich razem na imprezach towarzyskich. Jednak w niedawnym wywiadzie Anastasia podkreśliła, że ​​w rzeczywistości sprawy mają się znacznie gorzej, a Ariadna jest dosłownie zakładnikiem.

„Moja córka mieszka teraz ze swoim ojcem w piekle i zabrania mi o tym rozmawiać. Boi się, że tata ją zabije, sprawi, że poczuje się źle, jeśli powiem o tym całemu krajowi – powiedziała baletnica. Nie było komentarzy od Igora Vdovina ani samej Ariadny, ale opinia publiczna bardzo martwi się o dziewczynę.

Maria Maksakowa

Syn Ilya i córka Ludmiła

W 2015 roku Maria Maksakova wyszła za mąż za zastępcę Denisa Woronenkowa, rok później urodził się ich syn Iwan. Dla śpiewaczki operowej chłopiec stał się trzecim dzieckiem – wychowała także syna Ilyę i córkę Ludmiłę od szefa przestępczego Vladimira Tyurina. W 2017 roku Maria owdowiała – jej mąż zginął.

Śpiewaczka operowa postanowiła osiedlić się w Kijowie ze swoim małym synkiem Iwanem, a starsze dzieci wysłała do swojego ojca. W grudniu 2018 r. Maksakowa przyznała, że ​​praktycznie się z nimi nie komunikowała: tylko od czasu do czasu dzwoniła do Ilyi, a relacje z Lucy całkowicie się pogorszyły. Maria nie rozważała możliwości powrotu do Rosji w celu nawiązania kontaktu z synem i córką, wierząc, że w pełni wypełniła swój macierzyński obowiązek.

Brak odpowiedniej komunikacji i spotkań doprowadził do skandalu. W maju 2021 r. Maria oświadczyła, że ​​dzieci pozwały ją, domagając się przeniesienia na nie praw do luksusowych nieruchomości w centrum Moskwy. Przekonana, że ​​były mąż postawił przeciwko niej dzieci, złożyła pozew – domagając się pozbawienia Tyurin praw rodzicielskich. Śledzimy rozwój wydarzeń.

Wiaczesław Malafeev

Córka Ksenia Malafeeva

W 2011 roku Wiaczesław Małafiejew został owdowiały, z dwójką dzieci w ramionach. Najstarsza Ksenia miała wtedy 8 lat, a najmłodszy Maxim zaledwie 5. Po wyzdrowieniu, rok później piłkarz ponownie się ożenił, ale jego córka nie mogła pogodzić się ze stratą matki i dorastając, była całkowicie nieobecna z ręki. Do wszystkiego innego dochodziła anoreksja.

W 2020 roku 16-letnia dziewczynka wyraziła chęć zamieszkania osobno i wyszła z domu, rodzice jej nie odradzali, wynajęli mieszkanie. Pozostawiona bez kontroli Ksenia wpadła w poważne kłopoty: zapaliła papierosa, zaczęła otwarcie przeklinać (w tym w sieciach społecznościowych). A potem Wiaczesław otrzymał telefon z wydziału policji: Ksyusha został zatrzymany podczas sprzedaży narkotyków. Tak więc dziewczyna chciała zarobić kieszonkowe. Była to jej pierwsza próba dystrybucji nielegalnych substancji, dzięki czemu udało jej się uniknąć więzienia. Ksyusha ukończyła kurs rehabilitacyjny i wróciła do domu rodziców z pisemnym zobowiązaniem, że nie wyjeżdża.

READ
6 sławnych mężczyzn, którzy poślubili „prostaków”

Elena Jakowlewa

Syn Denis Shalnykh

Syn Eleny Jakowlewej zasłynął po tym, jak jego zdjęcie trafiło do sieci. Młody mężczyzna wyróżnia się z tłumu tym, że jego ciało jest w osiemdziesięciu procentach pokryte tatuażami. Jest tam wszystko – cytaty, zwierzęta, czaszki, krzyże, a nawet trumna (a ta ostatnia jest na twarzy). Opinia publiczna zdecydowała, że ​​facet ma problemy z alkoholem i narkotykami, ale wszystkiemu zaprzeczył. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie różnił się też wzorowym zachowaniem: opuścił instytut, wygłosił dziwne oświadczenia (na przykład o usunięciu narządu rodnego), zainteresował się bliznami, a jego ekscentryczne małżeństwo zakończyło się skandalicznym rozwodem z publicznymi oskarżeniami. Jednym słowem mama Leny ma problem z facetem.

Józef Prigogine

Córka Danae Prigogine

Od pierwszego małżeństwa Iosif Prigogine ma dwoje dzieci – syna Dmitrija i córkę Danae. Producent zawsze miał trudną relację z dziewczyną, chociaż próbował nawiązać kontakt. Danae była zazdrosna o swojego ojca o Anyę Shulginę, której pomógł odprężyć się w świecie show-biznesu, ale tego nie zrobiła. Następnie dziewczyna pozwoliła matce sprzedać mieszkanie, które kupił dla niej Prigozhin. Pieniądze, które Józef regularnie wysyłał swoim dzieciom, według niego wydawała jego była żona. Wszystko to tylko jeszcze bardziej zraziło ojca i córkę, ale w 2019 roku zdarzył się cud: Joseph i Danae wybaczyli sobie przeszłe zniewagi i zaczęli wszystko od zera.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: