Gwiazdy „Daddy s Girls” kiedyś i dziś

Od premiery ostatniego odcinka popularnego serialu „Córki tatusia” minęło pięć lat! Ostatnio zastanawialiśmy się, jak zmienił się aktor Michaił Kazakow (30 l.), który grał w nim niezdarnego nieudacznika Poleżajkina, a teraz postanowiliśmy dowiedzieć się, jak zmienili się pozostali bohaterowie serialu.

Miroslava Karpovich (Masha Vasnetsova)

Miroslava Karpovich grała 16-letnią dziewczynę w serialu, gdy sama miała już 21 lat. Teraz Miroslava ma 31 lat i wygląda na to, że nie zamierza rzucić aktorstwa. To prawda, nie zobaczysz jej już w telewizji, ale często pojawia się na scenie teatralnej: Karpowicz gra w sztuce „Próby” w Teatrze Luna i w komedii „Numer 13” w Teatrze na Serpukhovce.

Serial przyniósł jej wielką sławę jako aktorce, a po sesji zdjęciowej dla magazynu MAXIM Miroslava stała się prawdziwym symbolem seksu!

Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do swojej niepoważnej bohaterki Maszy, Miroslava wierzy, że jej mąż powinien być sam i na zawsze.

Anastasia Sivaeva (Dasha Vasnetsova)

Anastasia Sivaeva (26) jest wciąż pamiętana przez wielu z Yeralash i Ulicy Sezamkowej, ale prawdziwą sławę zyskała właśnie po roli Daszy Vasnetsovej w serialu.

W „Córkach tatusia” bohaterka Sivaevy jest zamkniętą dziewczyną o bardzo specyficznym stosunku do życia. I najwyraźniej sama Nastya jest taka sama. Od końca serialu nie pojawiła się na ekranach telewizorów ani na scenie teatru, a publicznie można ją zobaczyć tylko podczas wydarzeń charytatywnych lub innych wydarzeń publicznych.

Daria Mielnikowa (Zhenya Vasnetsova)

Daria Melnikova (26 l.) Udało się zbudować najbardziej udaną karierę po ukończeniu „Córek tatusia”. Zagrała główną rolę w filmie „Stalowy motyl” i kilkakrotnie pojawiła się na ekranie w filmach „Gagarin. Pierwszy w kosmosie”, „Od piątej do siódmej”, „Pewnego razu” oraz w serialu telewizyjnym „Pogromcy majora Sokołowa”.

Nawiasem mówiąc, na planie tego ostatniego poznała swojego przyszłego męża, Artura Smolyaninova (34 l.). Para wzięła ślub w 2013 roku, a w 2015 roku Daria po raz pierwszy została mamą – urodziła syna. A teraz fani aktorki są pewni: ona i Artur przygotowują się do ponownego zostania rodzicami! Przynajmniej tak im się wydaje ze zdjęć na Instagramie Melnikovej.

Elizaveta Arzamasova (Galina Siergiejewna)

Elizaveta Arzamasova (23 lata) jest bardzo podobna do inteligentnej i celowej bohaterki, którą grała w serialu. Lisa zaczęła grać w filmach w wieku czterech lat, a po zakończeniu “Córek tatusia” kontynuowała karierę aktorską: ma role w filmach i serialach “Corporate Party”, “Bracia Karamazow”, “Miłość w Big City”, „Dostojewski” i inne.

READ
Jak królowa: jakie płaszcze noszą Kate Middleton, Letizia i Rania

Nawiasem mówiąc, Lisa to nie tylko utalentowana aktorka, ale także piosenkarka! Nagrała kilka solowych piosenek, a nawet nakręciła teledysk do jednego z nich „Jestem twoim słońcem”. A głos Lisy można również usłyszeć w kreskówce „Braveheart” – w niej wyraziła głos głównej bohaterki.

Jekaterina Starszowa (Polina Wasniecowa)

Polina Vasnetsova lub Buttons, jak wszyscy ją nazywali, była najmłodszą z seryjnych sióstr. Tak, a sama Ekaterina Starshova (16), która grała jej rolę, nawet nie poszła do szkoły, kiedy rozpoczęły się zdjęcia do serialu. Potem miała 6 lat, aw tym roku Katia ukończyła szkołę ze złotym medalem jako uczennica zewnętrzna!

I wydaje się, że nie zamierza budować kariery jako aktorka: Katya marzy o zostaniu lekarzem lub nauką.

Starshova jest również aktywnie zaangażowana w łyżwiarstwo figurowe i właśnie podczas treningu poznała swojego chłopaka.

Philip Pale (Weniamin Wasiliew)

Philip Bledny (30) pojawił się niedawno na ekranie w serialach „Kuchnia” i „Eleon” na STS, a wielu nie od razu rozpoznało w nim frajera, którego grał w „Córkach tatusia”.

Zgodnie z fabułą serialu bohater Filipa spotkał się z Dashą Vasnetsovą i wielu przypisywało powieść aktorom w życiu, ale łączy ich tylko przyjaźń.

Po zakończeniu serialu zagrał Iwana Bezdomnego w sztuce „Mistrz i Małgorzata”, a seriale „Kuchnia” i „Eleon” stały się jego największym projektem.

Jak zmienili się aktorzy z serialu „Córki tatusia” 14 lat później

Serial komediowy „Córki tatusia” rozpoczął się 3 września 2007 roku. Cały kraj przez 20 sezonów śledził rodzinne wzloty i upadki psychoterapeuty Wasniecowa i jego 5 córek, które raz po raz wpadały w niezręczne i zabawne sytuacje.

Czas mija, córki już dorosły, aktorzy serialu bardzo się zmienili. Jak rozwinęła się ich ścieżka twórcza i co teraz robią bohaterowie, zobacz nasz materiał.

Siergiej Wasniecow (Andriej Leonow)

Główny bohater serialu, ojciec pięciu dziewczynek, aktor Andrei Leonov skończył w czerwcu 62 lata. Rola psychoterapeuty Siergieja Vasnetsova, wychowującego samotnie pięć córek, stała się chyba najbardziej znana w jego karierze. I chociaż tymczasowo opuścił projekt w 2008 roku, tytuł głównego papieża kraju był w nim mocno zakorzeniony. Brał udział w kręceniu 14. sezonu, który miał miejsce w 2010 roku. W 2012 roku zagrał w kontynuacji serialu o nazwie „Daddy’s Daughters”. Super panny młode”. W 2008 roku poślubił kompozytorkę Anastasię Leonovą, która zajmuje się projektowaniem dźwięku do programów radiowych i spektakli. Para ma dwoje dzieci – 11-letnią Annę i ośmioletniego Michaiła. Leonow ma również 31-letniego syna Jewgienija z pierwszego małżeństwa, który ukończył instytut teatralny w Sztokholmie. Teraz aktor nadal występuje w filmach i programach telewizyjnych, gra w teatrze, a także głosi w bajkach. Jego głos wypowiada dziadek Khariton w kreskówce „Pomarańczowa krowa”.

READ
Gwiazda „Santa Barbara” umiera

Masza (Mirosława Karpowicz)

21-letnia Miroslava przyszła do serialu po ukończeniu Moskiewskiej Szkoły Teatralnej. W tym momencie była o pięć lat starsza od swojej ekranowej bohaterki. Dostała rolę najstarszej z sióstr Vasnetsov – infantylnej i krnąbrnej Maszy. Po zakończeniu serialu „Daddy’s Daughters” udało jej się zagrać w kolejnych dwudziestu filmach, z których najpopularniejsze to „Plus One” i „Taryfa noworoczna”, zagrała też w dziesiątkach przedstawień na różnych scenach teatry. Nawiasem mówiąc, kto obejrzał przynajmniej jeden odcinek serialu animowanego „Fantasy Patrol”, mógł usłyszeć głos Mirosławy – głosiła postać Alenka. Ponadto Miroslava znalazła się na liście najseksowniejszych kobiet w Rosji w 2008 roku, a później pojawiła się w filmach Leonida Agutina i Jegora Creeda, a także wystąpiła w sesji zdjęciowej dla magazynu MAXIM w 2011 roku. Jeśli chodzi o życie osobiste aktorki, Miroslava woli tego nie komentować, aw jednym z wywiadów powiedziała, że ​​marzy o ślubie raz na zawsze.

Dasza (Anastasia Sivaeva)

Nastya od dzieciństwa jest osobą kreatywną: tańczyła, poszła do agencji modelek, gdzie nauczyła się aktorstwa. Zagrała w Ulicy Sezamkowej i Yeralash. Podczas kręcenia „Córek tatusia” bohaterka Anastazji Sivaeva zmieniła się z niezwykłej gotyckiej dziewczyny w zamężną kobietę i matkę. W ciągu ostatnich kilku lat gwiazda nie pojawia się w telewizji, nie uczestniczy w wydarzeniach towarzyskich, a jedynie od czasu do czasu udostępnia osobiste ujęcia w sieciach społecznościowych. Nic nie wiadomo o życiu osobistym aktorki.

Żenia (Daria Mielnikowa)

Od trzeciego roku życia Dasha tańczyła w dziecięcym zespole Zhemchuzhinka, studiowała muzykę i śpiew, chodziła do pracowni artystycznych i teatralnych oraz uczyła się angielskiego. W 2006 roku zauważył ją reżyser Jurij Morozow. Zaprosił utalentowaną dziewczynę do zagrania w swoim nowym filmie „Kopciuszek 4×4”, który stał się udanym początkiem jej dalszej twórczej kariery. Za tę pracę piętnastoletnia Dasha otrzymała swoją pierwszą nagrodę filmową i od razu została zaproszona do serialu „Daddy’s Daughters”, który przyniósł jej prawdziwą sławę i popularność. W serialu aktorka grała chłopczycę, która kocha sport. Po ukończeniu projektu udało jej się nie stać się zakładnikiem jednej roli: z powodzeniem realizowała się w pełnometrażowych filmach dramatycznych („Stalowy motyl”, „Rowan Waltz” itp.) Oraz na scenie Teatru. Jermołowa. Nadal występuje w serialach, filmach, reklamach, wideo. Daria napisała także książkę autobiograficzną. Aktorka aktywnie bloguje na Instagramie. Jeśli chodzi o jej życie osobiste, w 2013 roku wyszła za mąż za aktora Artura Smolyaninova, dwa lata później w rodzinie urodził się chłopiec, który otrzymał imię po tacie. W grudniu 2018 roku Daria urodziła drugiego syna. W 2021 roku para rozwiodła się, ale utrzymywała przyjazne stosunki. Na początku września ukazał się film „Rastorguev” z Darią, w której grała sama.

READ
10 gwiazd Hollywood z obsesją na punkcie plastiku

Galina Siergiejewna (Elizaveta Arzamasova)

Lisa zaczęła grać w filmach w wieku czterech lat. W tym samym czasie studiowała w studiu muzycznym w GITIS. Twórcza biografia Elizabeth w teatrze rozpoczęła się w 2003 roku od udziału w musicalu „Annie”. Popularność zyskała po zagraniu jednej z głównych ról – roli erudyty i cudownego dziecka Galiny Siergiejewnej Wasniecowej w serialu telewizyjnym „Córki tatusia”. Po zakończeniu projektu Lisa kontynuowała pracę: grała na scenie i występowała w filmach. Aktorka wydała nawet kilka piosenek. Do najlepszych dzieł ekranowych Lisy Arzamasowej należą role Sofii Kowalewskiej w serialu Dostojewski (2011), księżniczki w Czerwonym Kapturku (2012), uczennicy w Opętanych (2014), córki bohaterki Osy Nest ”, Anastasia Pavlovna w sitcomie „Ivanov-Ivanov” (2019), Masza w „Brzydki” (2021). Bierze udział w różnych programach i projektach telewizyjnych. Na jednym z nich poznaje swojego przyszłego męża. W 2020 roku Lisa wyszła za mąż za łyżwiarza figurowego Ilyę Averbukh. Jej mąż jest od niej starszy o 21 lat. A 14 sierpnia 2021 roku urodził się ich syn Leo. Dla aktorki jest to pierworodny, ale dla Ilyi to drugie dziecko. Z małżeństwa z Iriną Łobaczową ma 17-letniego syna Martina. Teraz aktorka poświęca się rodzinie, ale obiecała, że ​​wkrótce wróci na scenę.

Polina „Guzik” (Ekaterina Starshova)

Najmłodszą z sióstr zagrała Ekaterina Starshova. Jak wszystkie młodsze dzieci, jest trochę rozpieszczoną, ale miłą dziewczyną. W czasie kręcenia miała sześć lat. Przepowiedziano jej świetlaną przyszłość w kinie, ale po zamknięciu projektu Catherine nie połączyła swojego życia z aktorstwem. Skupiła się na studiach i łyżwiarstwie figurowym, które zajmuje się od czwartego roku życia. Teraz „Button” ma 19 lat, jest na drugim roku na Wydziale Medycyny Podstawowej. Poza tym dziewczyna pracuje w klubie fitness, poznaje młodego mężczyznę i nie pamięta już swojej roli, co przyniosło jej popularność. Dziewczyna nie komunikuje się z innymi „siostrami” i aktorami serialu, powołując się na fakt, że różnica wieku jest zbyt duża.

Ludmiła Wasniecowa (Nonna Griszajewa)

Po raz pierwszy Nonna pojawiła się na planie w wieku pięciu lat – dziewczyna odegrała niewielką rolę w filmie Anatolija Wasiliewa „Fotografie na ścianie”. Pięć lat później uczennica dostała już swoją pierwszą główną rolę w Teatrze Operetki w Odessie. Przed serialem „Daddy’s Daughters” Nonna grała w teatrze, występowała w filmach, programach telewizyjnych i była prezenterką radiową. Zaczęła działać w projekcie od siódmego sezonu, dostała rolę matki wielu dzieci, która kiedyś poleciała do Kanady z hokeistą. Twórczej działalności artystki można tylko pozazdrościć: jest jedną z najlepszych parodystek w kraju. Artystka nadal powiększa swoją filmografię, prowadzi różne programy telewizyjne, wydała nawet swój pierwszy solowy album i napisała książkę. Nonna była dwukrotnie mężatką. Mieszkała ze swoim pierwszym mężem, muzykiem Antonem Derowem, przez siedem lat mieli córkę Anastasię. Ale para rozwiodła się z powodu problemów z alkoholem na czele rodziny. Drugim małżonkiem był aktor Aleksander Niestierow, para miała syna. Nonna jest o 13 lat starsza od swojej ukochanej, ale różnica wieku nie przeszkadza w harmonijnym małżeństwie.

READ
Stylowa lub dziwna: „dyskoteka” Amala Clooneya

Antonina Semenovna Gordienko-Antonova (Olga Volkova)

Zagrała w serialu babkę dziewcząt, matkę Ludmiły i teściową Siergieja. Rola przypadła potężnej kobiecie, która lepiej niż ktokolwiek wie, jak najlepiej to zrobić. Mieszka w sąsiedztwie swojej rodziny, ale bardzo ceni sobie prywatność. Olga Volkova od młodości należy do sceny teatralnej. Zagrała w ponad 200 filmach. Na scenie teatru i kina Olga Volkova współpracowała z wieloma znanymi reżyserami, jej partnerami byli prawie wszystkie gwiazdy kina radzieckiego i rosyjskiego. Aktorka wyszła za mąż trzy razy, a tylko dwa z nich oficjalnie. Pierwszym mężem, z którego urodziła się córka Jekaterina, jest operator Leonid Volkov. Drugi to nieoficjalny mąż – Nikołaj Wołkow, również Artysta Ludowy RSFSR. W tym związku pojawił się syn Iwan. Trzecim małżonkiem był zasłużony pracownik sztuki, naczelny artysta Teatru Lalek Bolszoj w Petersburgu, Władimir Khovralev. Olga Volkova owdowiała w 2015 roku. Bardzo mocno zniosła stratę męża. Teraz jej rynkiem zbytu są dzieci i wnuki oraz jej ulubiona praca.

Ilya Polezhaikin (Michaił Kazakow)

W serialu dostał rolę hojnego i dziecinnie naiwnego przegranego, kolegi z klasy Darii i sąsiada na biurku Galiny Siergiejewnej. Chronił ją przed chuliganami, a ona z kolei pomagała mu w nauce. Aktor rozpoczął karierę twórczą od kręcenia Yeralash, ale zyskał popularność w Daddy’s Daughters. Zagrał także w kilku odcinkach różnych filmów. W życiu aktora jest też historia kryminalna: zabił człowieka. W 2005 roku 16-letni Michaił kilka razy dźgnął nożem w serce i tętnicę szyjną 20-letniego chłopaka swojej szkolnej koleżanki. Przyznał się do zbrodni, argumentując, że chronił dziewczynę. Proces odbył się w kwietniu 2005 r., sprawa została przekwalifikowana na przekraczającą granice obrony koniecznej, następnie w wyniku pojednania stron została zamknięta, a Kazakow zwolniony z aresztu. Od 2011 roku jest żonaty z księgową Eleną Kazakovą, która ma córkę z pierwszego małżeństwa. W 2012 roku para miała wspólne dziecko, syna Miroslava. Michaił otworzył sklep odzieżowy w Twerze. W 2020 roku Kazakow spadł z wysokości 12 metrów. Michaił wspiął się tak wysoko, aby sfotografować spektakularny industrialny krajobraz. W efekcie złamał obie nogi. Po długiej rehabilitacji aktor mógł ponownie wstać z wózka inwalidzkiego. Pod koniec sierpnia tego roku Michaił w swoim mikroblogu na Instagramie pokazał, że potrafi stanąć na nogi bez niczyjej pomocy.

READ
Znane kobiety, które opuściły rodzinę dla kochanka

Weniamin „Miotła” Wasiliew (Philip Pale).

Filip gra na scenie od czwartego roku życia. Popularność zyskał podczas kręcenia „Córek tatusia”, gdzie zagrał koleżankę z klasy Maszy, która zakochała się w Dashy i osiągnęła jej miejsce. Para wzięła ślub i doczekała się dziecka. Po zakończeniu zdjęć Philip kontynuował swoją twórczą drogę i zagrał w wielu filmach i programach telewizyjnych, szczególnie pamiętano rolę Nikity Diagiłowa w serialu „Kuchnia”, „Hotel Eleon”. Aktor zagrał także w dwóch filmach i wyraził głos wielu zagranicznych bohaterów. Jeśli chodzi o życie osobiste, Filip nie jest żonaty.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: