Grafitowy manicure: szlachetne pomysły dla uroczych pań

Do tej pory istnieje wiele odcieni manicure. Dziś chcemy zwrócić szczególną uwagę kolor grafitowy. Sam grafitowy odcień jest bardzo szlachetny i śmiało można go zaliczyć do uniwersalnych barw. Mówiąc o słowie „uniwersalny”, nie przesadzamy ani trochę! Możesz bezpiecznie wykonać taki manicure zarówno do pracy, jak i przed wyjściem. Ten kolor dobrze komponuje się z każdym wzorem, czy to cekinami, miką, cyrkoniami, suszonymi kwiatami, folią itp. Spróbuj wykonać jeden z prezentowanych pomysłów na grafitowy manicure, a od razu zdasz sobie sprawę, że to ten kolor, którego szukałaś! Do niewątpliwych zalet należy zaliczyć szeroką paletę tonacji: od jasnoszarego do szaro-czarnego. I na długo trzeba przestać kojarzyć szary kolor z czymś nudnym, bo wybór wzoru ogranicza tylko wyobraźnia, więc śmiało!

Piękne pomysły na manicure z grafitem

manicure grafitowy foto_30

manicure grafitowy foto_29

manicure grafitowy foto_28

manicure grafitowy foto_27

manicure grafitowy foto_26

manicure grafitowy foto_25

manicure grafitowy foto_24

manicure grafitowy foto_23

manicure grafitowy foto_22

manicure grafitowy foto_21

manicure grafitowy foto_20

manicure grafitowy foto_19

manicure grafitowy foto_18

manicure grafitowy foto_17

manicure grafitowy foto_16

manicure grafitowy foto_15

manicure grafitowy foto_14

manicure grafitowy foto_13

manicure grafitowy foto_12

manicure grafitowy foto_11

manicure grafitowy foto_9

manicure grafitowy foto_8

manicure grafitowy foto_7

manicure grafitowy foto_6

manicure grafitowy foto_5

manicure grafitowy foto_4

3

manicure grafitowy foto_2

manicure grafitowy foto_1

@alena_gurdjiyan_official @anastasiya_kalesnik @annet_leto @arnail_studio @alena_gurdjiyan_official @arnail_studio @albinkamalinka @alena_gurdjiyan_official @asnail72 @elle_nail @ib_nails @ib_nails @ib_nails @ib_nails @inga__nailart @justagirlandhernails @kira_sweet_nails @kira_sweet_nails @ksusha_perwushina @lessi_po @lessi_po @lessi_po @nailartist @nailartist @lipetsknails @nails_irinamarten @nails_irinamarten @nailartist_vseyarusi @vu_nail @nails_control32

Pragnienie, aby zawsze wyglądać idealnie, jest całkiem naturalne dla każdej nowoczesnej kobiety lub dziewczyny. Czasami jednak w dążeniu do perfekcji wiele osób zapomina, że ​​oprócz harmonii w każdym spojrzeniu powinna towarzyszyć elegancja, która przejawia się w każdym szczególe, począwszy od fryzury i odpowiedniego stroju, a skończywszy na dodatkach i oczywiście manicure. Ale aby osiągnąć ten cel, musisz trochę spróbować, ponieważ każda fashionistka postrzega coś takiego jak elegancja na swój sposób. Dziś proponujemy porozmawiać o modnym eleganckim manicure. A ponadto dowiesz się, jakie czynniki decydują w tym przypadku o elegancji, a także jaki rodzaj powłoki i dekoru nadaje się do stworzenia takiego projektu.

Udogodnienia

Przede wszystkim chcemy zwrócić uwagę naszych czytelników na fakt, że nowoczesny elegancki manicure to nie tylko piękno. W takim projekcie musi być rygor i wdzięk, szlachetna prostota i czystość linii. Elegancja nie krzyczy o sobie i zwraca uwagę całkowitym brakiem jakichkolwiek agresywnych nut. Dlatego tworząc projekt, należy zrezygnować z ostrych i zbyt jasnych odcieni lakieru. Powinieneś także preferować krótką i średnią długość płytek paznokcia, która jest bardziej demokratyczna w wyborze koloru. Jeśli chodzi o kształt, priorytetem jest miękki kwadratowy, owalny i migdałowy kształt. Zdaniem stylistek to właśnie te paznokcie są idealne do każdej techniki i świetnie prezentują się w różnych wariacjach zdobienia.

READ
Jaki rodzaj manicure nie lubi mężczyzn

Eleganckie zasady projektowania paznokci

Oprócz unikania zbyt długiego łożyska paznokcia i krzykliwych kolorów, elegancja manicure zawiera więcej zasad. Po pierwsze, w takim projekcie istotna jest obecność delikatnych tonów, a przy łączeniu kilku kolorów nie należy łączyć więcej niż trzech odcieni. W tym przypadku tylko jeden z nich powinien odgrywać dominującą rolę. Po drugie, lepiej zrezygnować z powtarzalnych i dużych wzorów, a także nie używać dużej liczby dekoracji. Po trzecie, nie należy zapominać o harmonijnym dozowaniu akcentów, które powinny wyrażać się w jednej rzeczy i starać się minimalizować obecność blasku. Nie eksperymentuj też i nie łącz kilku technik jednocześnie, w przeciwnym razie będziesz musiał zapomnieć o nutach arystokracji w manicure.

Monotonia

Monochromatyczny wzór paznokci to najczęstsza i wszechstronna odmiana manicure, która wygląda tak powściągliwie i zwięźle, jak to tylko możliwe. Dlatego umieściliśmy go na zaszczytnym pierwszym miejscu na liście eleganckich trendów. Jest wykonywany i wygląda dość prosto, co jest jego główną cechą. Możesz pokryć paznokcie jednym z odcieni palety nude, możesz też zdecydować się na szlachetny burgund lub inny lakier, który będzie harmonijnie komponował się z kolorami Twojej stylizacji. Główną zasadą takiego projektu jest zdrowa skóra dłoni i zadbane paznokcie.

Francuski manicure

Francuski to niezmienny klasyk, który doskonale uzupełnia kobiece wizerunki w każdym stylu, niezależnie od tego, czy jest to elegancki strój na cześć nieformalnej gali, czy surowy ukłon do pracy biurowej. A klasyka, jak wiadomo, jest przez cały czas poszukiwana. Trendy w modzie oczywiście wprowadziły pewne zmiany w tej technice, ale te innowacje wcale nie wpłynęły na charakter projektu. Wręcz przeciwnie, dzięki wszystkim nowościom i drobnym eksperymentom, francuski manicure zaczął wyglądać jeszcze bardziej elegancko. Oprócz standardowego stylu projektowania, gdy końcówka płytki paznokcia jest pomalowana na biało, a podstawa pozostaje przezroczysta, pokryta bladoróżowym, nude lub brzoskwiniowym odcieniem, projektanci zasugerowali, aby panie przyjrzały się innym wariacjom, a mianowicie zabawie z kolorami i kształtem uśmiechu. Dziś może być kolorowy, podwójny, fazowany lub trójkątny. Elegancki dyskretny wzór, prosty wzór z dżetów lub elementów sztukatorskich będzie idealnym dopełnieniem takiego arcydzieła.

Geometria

Różnorodne proste i zakrzywione linie, kreski, kropki, trójkąty, kwadraty, romby i kule na paznokciach są częścią wielopłaszczyznowego geometrycznego projektu, który pomimo obecności narożników w niektórych przypadkach wygląda bardzo powściągliwie i zwięźle. Główną cechą tego stylowego rozwiązania jest dekorowanie paznokci minimalną ilością geometrycznych detali i nie przesadzanie z jasnymi akcentami. Nie powielaj też obrazów na każdym palcu. W tym przypadku kontrastowe odcienie i cienkie czarne linie wyglądają bardzo pięknie, za pomocą których można rysować wzory lub używać ich jako niezależnego nadruku. Niektóre szczegóły obrazu można wykonać za pomocą małych cekinów, a na przecięciu linii można umieścić kilka cyrkonii. Skromny, powściągliwy i bardzo elegancki.

READ
Litery, słowa i zdobienia paznokci: 100 wspaniałych pomysłów na rok 2023

Gradient

Projekt manicure ze spektakularnymi płynnymi przejściami z jednego odcienia w drugi od dawna podbija serca pięknych pań, a dziś nadal pozostaje popularny i poszukiwany. Jaki jest sekret tak zwiększonej uwagi płci pięknej? Wszystko jest bardzo proste. Istotą manicure gradientowego jest zacieranie granic między kilkoma odcieniami, które nakłada się na płytkę paznokcia w postaci pasków. Żadna inna technika nie ma tak płynnych i delikatnych przejść. Użyj spokojnych, stonowanych odcieni, aby stworzyć takie piękno lub wybierz ciekawą kombinację pastelowych kolorów. Zgrabne wzory w postaci skromnych gałązek lub miękkich kwiatów, a także masy perłowej lub perłowego połysku ścierania, łuku drobnych kryształków w strefie korzeniowej i inne lapidarne propozycje będą idealnym uzupełnieniem wyszukanych przejść.

Elegancki, matowy design

Aby stworzyć atrakcyjny, lakoniczny manicure, który spełni wszystkie kryteria elegancji, śmiało możesz zastosować matowy top. Paznokcie w tym wzorze wyglądają niezwykle delikatnie, ponieważ aksamitna struktura tłumi nawet najjaśniejsze odcienie i blask biżuterii. W procesie tym można zastosować zarówno odcienie beżu czy pudru, jak i jaśniejsze, a nawet ciemniejsze lakiery, takie jak błękit nieba, grafit, ciemna zieleń czy wino. Jeśli chodzi o wystrój, wystarczy jeden lub dwa metaliczne błyszczące paski na paznokciach, obszerne wzory pasujące do bazy, skromny wzór lub prosta kompozycja z kryształków lub koralików.

Marmurowy wzór

Różnorodne marmurowe wzory na paznokciach bardzo dobrze wpisują się w wizerunek pewnej siebie, stylowej i eleganckiej kobiety. I pomimo tego, że taki manicure wciąż znajduje się na liście nowości, spora liczba odwiedzających salony paznokci zdołała go docenić i zakochać. Fascynujące wzory imitujące plamy marmurowe wyglądają dość powściągliwie i dlatego mogą być wykonane w różnych kombinacjach kolorystycznych. Mogą to być albo ciemne rysunki na jasnym lub białym tle, albo zupełnie przeciwny obraz. Szczególnie imponujące są obrazy, na których podstawa i wzór różnią się od siebie tylko kilkoma tonami. Jeśli chodzi o zdobienie, lepiej dać pierwszeństwo małym brokatowym cekinom, które mogą brać udział w rysowaniu plam, kawałków folii na jednym lub dwóch paznokciach lub kilku kamyczkach zdobiących płytkę paznokcia marmurowym wzorem w sposób chaotyczny.

Elegancki manicure to nie tylko pomysły proponowane w naszej publikacji. Tutaj możesz śmiało dodać elementy z serii „negatywna przestrzeń”, urocze minimalistyczne rysunki, stylowe kwiaty na akcentującym paznokciu i wiele innych propozycji. Opierając się na głównych cechach eleganckiego manicure, z łatwością stworzysz swój własny projekt, ponieważ każda kobieta jest naturalnie obdarzona wyczuciem stylu. Elegancja tkwi nie tylko w wyglądzie. Przede wszystkim jest to stan umysłu każdego z was.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: