Główny święty według znaku zodiaku

Dziś nasza Magic Ball stwierdziła, że ​​niektórzy, nie wskażmy palcem, są tak nieomylni, że aż do diabła z nimi, a on odmawia z nimi współpracy. Następnie rozsądnie poprosiliśmy o wskazanie, kto jego zdaniem jest głównym świętym. Tutaj. Cieszyć się.

Horoskop jasnych mężczyzn: główna święta według znaku zodiaku - kim ona jest?

12 miejsce – Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Zaszczytne ostatnie miejsce w rankingu zajmują Bliźnięta, dla których nie ma w ogóle nic świętego. W sensie dosłownym: Bliźnięta po prostu nie umieją myśleć w kategoriach „dobry/zły”, „dobry/zły”, „jasny/ciemny”. I nie dlatego, że dla nich wszystko jest takie samo i nie rozumieją różnicy: po pierwsze Bliźnięta potrafią zamienić się w jedno, a potem z powrotem, szybciej niż mówisz „Mamo!”; a po drugie, problemy reszty ludzkości, w tym problem oceny człowieka w skali dobra i zła, podniecają Bliźnięta mniej więcej tak samo, jak tygrys amurski – nowa łódź podwodna Elona Muska. To nie ma mowy. Więc nadal dajemy im zaszczytne 12 miejsce, ale musimy zauważyć, że w tym rankingu Bliźnięta znajdują się poza główną kategorią uczestników.

11. miejsce – Strzelec

Kliknij i zobacz

Ponieważ ostatnie miejsce wypadło z tabeli, ranking otwiera Strzelec, który żyje zgodnie z zasadą „Płomień, grzech”. Jednocześnie wszyscy wiedzą, że Strzelec to główny znak zodiaku Robin Hoods, obrońcy sierot, ubogich, upokorzonych i znieważonych. Ogólnie rzecz biorąc, sama świętość. Ale Wszechświat zabrania ci przynajmniej podpowiedzi do Strzelca o tym! Jako bożek wszystkich Strzelców, niezapomniany Kawaler D’Artagnan, powiedział: „Nienawidzę hipokrytów i do tej kategorii zaliczam muszkieterów udających opatów i opatów udających muszkieterów!” (c) Z drugiej strony nie w ogóle nie żałuj: niech Strzelec zajmie zaszczytne 11 miejsce i tytuł najważniejszej zodiakalnej zdziry. Wciąż wiemy, kto, jeśli w ogóle, musi udźwignąć wszystkie nasze kłopoty i nowo narodzonego kociaka odnalezionego w śmietniku.

Nastya Slanevskaya przypadkowo stała się gwiazdą. W 2002 roku reżyser Siergiej Kalwarski zauważył dziewczynę w karaoke. Więc Anastasia zamieniła się w piosenkarkę Slavę. W wieku 17 lat Anastasia Slanevskaya zaszła w ciążę. Ojciec córki Aleksandry, Konstantin Morozow, prowadził interesy, ale on i Sława mieli różne poglądy na życie. Wkrótce po urodzeniu Sashy w 1999 roku para rozpadła się, ale Slava zrobiła wszystko, co możliwe, aby jej dziecko niczego nie potrzebowało. Teraz Anastasia ma już dwoje dzieci: najstarszą Aleksandrę i najmłodszą Antoninę, która urodziła się w 2011 roku z biznesmena Anatolija Danilickiego. Młoda Sasha ma już poważny związek, ale Sława nie boi się, że jej córka powtórzy swój los. Piosenkarka jest pewna, że ​​będzie wspaniałą babcią.

READ
13 najważniejszych rzeczy, które podświadomie podniecają mężczyzn

10 miejsce – Lew

Kliknij i zobacz

Właśnie o to nie można winić Lwów, że starają się wyglądać na lepszych niż są: Lwy są po prostu przekonane, że nigdzie nie ma lepszych i tylko gwiazdy są od nich wyższe, ale zauważamy, że nie wszystko. Dlatego Lwy udają, że w zasadzie nie są zbytnio zainteresowane tym, za kogo uważają ich wszyscy plebsi, nawet święci, nawet diabły w ciele. W rzeczywistości Lwy oczywiście chcą wzbudzać strach i szacunek. A jeśli nie ma pytań z drugim punktem, to z pierwszym, jak rozumiesz, odpowiedź jest oczywista: nikt nie boi się bystrych małych ludzi. Tak więc wrodzona życzliwość i szlachetność Lwów jest serwowana przez wargę – i za to dostają zasłużone dziesiąte miejsce.

9 miejsce – Baran

Kliknij i zobacz

Baran to jeden z najbardziej próżnych znaków zodiaku: na próżno żył dzień, w którym nikt przed Baranem nie upadł i nie drżał w oczekiwaniu na dalsze instrukcje. Ale jednocześnie Baran nigdy nie szuka taniej sławy: nie ma potrzeby, nie ma potrzeby dziękować Baranowi za ponowne czynienie dobra. To w końcu jest nawet jakoś obraźliwe! Do tego przecież nie trzeba było nikogo podnosić na rogi i wściekle deptać kopytami, nie trzeba było intrygować i budować podstępnych planów, nie trzeba było ryzykować głowy i fortuny, co tam jest porozmawiać o? Tak, uratowałem kota i to wystarczy. A tak przy okazji, czy wiesz, że siedziałem szefa?

8. miejsce – Koziorożec

Kliknij i zobacz

Głównym celem Koziorożca jest prowadzenie życia w taki sposób, aby pozostawić w nim jak najmniej śladów. W tym sensie, że Koziorożce łakną oczywiście profesjonalnego uznania (w większym stopniu niż wszystkie inne znaki), ale jeśli chodzi o osobiste, przepraszam, przesuń się: im mniej osób wie, czym jest Koziorożec, tym spokojniej żyje. Koziorożec, który chce pomagać innym, to ta sama osoba, która wysyła duże, ale anonimowe datki na fundacje charytatywne, ta sama osoba, która za pośrednictwem osób trzecich aranżuje pracę pechowemu krewnemu, i ta sama osoba, która obsługuje kasy w przychodniach weterynaryjnych. : w nocy trzeba zapłacić podwójną stawkę, ale nikt nie będzie wiedział, że Koziorożec złapał powalonego kundla na drodze. A wizerunek starego krakersa wcale nie ucierpi.

READ
Styl kobiecy według znaków zodiaku

I miejsce – Waga

Kliknij i zobacz

Waga tradycyjnie nie może decydować, gdzie są – mądrzy czy piękni, święci czy grzesznicy. A ponieważ nasza Magiczna kula ma niewytłumaczalne współczucie dla Wagi, dajemy im ostatnie pozostałe miejsce po ciemnej stronie horoskopu. Jednak szczerze mówiąc, Waga jest rzeczywiście świętym ludem, w istocie: tak czy inaczej, nigdy nie chcą nikogo skrzywdzić – i nie robią tego. Ogólnie mówiąc. Ale krok po kroku – po pierwsze, naprawdę chcą zobaczyć w sobie coś demonicznego, ale nie jest nam tego żal – nadszedł czas. A po drugie – ten, który choć raz w życiu znalazł Wagę rano i senną, wie: chce zabić tego rzekomo bystrego człowieczka, który zachowuje się tak, jakby jego główną misją na ziemi było zatruwanie życia innych.

6 miejsce – Byk

Kliknij i zobacz

Byk zajmuje honorowe centralne miejsce w horoskopie świętego człowieka: po prostu Wystarczająco Dobra Osoba. Skłamiemy, jeśli powiemy, że Byk zawsze dąży do harmonii (Byk dąży do wygody, przyjemności i wzbogacenia, które już tam jest), ale w tym przypadku nie ma sobie równych: Byk jest gotowy do czynienia dobra, gdy ma na to środki i nie jest gotowy, gdy zdaje sobie sprawę, że będzie musiał działać na szkodę siebie, swojej ukochanej. Byk robi wyjątek tylko dla krewnych i przyjaciół: dla nich dosłownie zdejmie ostatnią koszulę. Ale usunie go jednak z takim męczennikiem na twarzy, że krewni i przyjaciele najprawdopodobniej odmówią – wiesz, żadna zuchwałość nie wystarczy, aby pogrążyć Byka w takim cierpieniu! Dziękuję już za ofertę. Och, nadal jest dobrym człowiekiem!

5 miejsce – Panna

Kliknij i zobacz

Pięciu świętych zodiakalnych otwiera Panny – znak, z którym wszystko, jak zwykle, jest bardzo trudne, mimo że same Panny dążą do uproszczenia i uporządkowania wszystkiego. Nie jest jednak dla nikogo tajemnicą, że Panny z reguły mają problem z przeanalizowaniem własnej osobowości: z jednej strony są to osoby niezwykle współczujące i empatyczne, które gotowe są wewnętrznie rozpłakać się na widok dziecka który upuścił już wylizany cukierek na ziemię; z drugiej strony Panny pieprzące się lubią swoją sławę maniaków, pozbawionych jakichkolwiek ludzkich uczuć; po trzecie – Panny nigdy nie zrezygnują ze swojej ulubionej rozrywki – czynienia dobra innym i czynienia dobra; i wreszcie, po czwartej stronie, Panny wcale nie chcą być uważane za święte, ale chcą być fajne, jak na przykład Strzelec. Na ogół tak właśnie biegają między obrazami surowej zakonnicy i posiniaczonego życiem Don Kichota. Za to mają prawo do piątego miejsca i bębna na szyi.

READ
Jakie uzależnienia są podatne na znaki zodiaku

12. miejsce – Bliźnięta

Bliźnięta starają się chronić przed zwykłymi wzorcami: „dobrym” i „złym”.

Nie uważają się za sędziów po to, by kogoś osądzać, tym bardziej, że sami stale idą po tej linii dobra i zła i nie widzą w tym nic wstydliwego.

A dbają o zasady moralności tak samo, jak o najnowszy model iPhone’a, czyli wcale.

Ocena świętych i grzeszników według znaku zodiaku

11. miejsce – Strzelec

Strzelec – paradoks i zgodność niekompatybilnego. Są gotowi pomóc wszystkim bez wyjątku: schronić bezdomnego kociaka lub osobę, wpuścić nieznajomego do domu, wybaczyć zdradę.

Wygląda na to, że pod tłustą maską miłości własnej Strzelec zachowuje miłosierdzie.

Ale tutaj jest problem: Strzelcy uwielbiają łamać zasady, kanony biblijne, gdy jesteśmy młodzi – musimy grzeszyć, ale zawsze mamy 18 lat.

10 miejsce – Lew

Lwy chcą być wyższe niż koncepcje piekła i nieba, dobra i zła, złego i dobrego gliniarza.

Lwy to gwiazdy światowej sceny, potrzebują tylko dwóch rzeczy: szacunku i strachu.

Właściwie pierwszy jest zawsze dostępny, ale z drugim są problemy.

Z natury Leosi są jasnymi osobowościami i wspaniałymi życzliwymi ludźmi. Ale nieustannie zmagają się z tymi cechami, aby ich dobre cechy nie były postrzegane jako słabość.

Dlatego zło popełnione w imię sukcesu nie jest dla Leona złem, jednak dopiero po pogodzeniu się z tą myślą.

9 miejsce – Baran

Barany znalazły się na dziewiątym miejscu z kilku powodów: po pierwsze – robią dużo dobrego dla innych, po drugie – dla dobra iw imieniu własnym.

Ci ludzie są bardzo dalecy od świętości, a także życia w ramach praw społeczeństwa.

8 miejsce – Koziorożec

Koziorożce robią wszystko na 1000%. Jeśli pracują, to dopóki nie zsinieją, odpoczywają – w pełni, pomagają – wszystkim i za darmo, paskudnym rzeczom – każdemu, kto na to zasługuje, a nie oszczędzając smoły.

Jednocześnie, jeśli chodzi o karierę, to Koziorożce, pomimo wszystkich zasad i uprzedzeń, w razie totalnej konieczności, zawsze będą budować drogę do sukcesu swoimi kośćmi i nigdy nie będą żałować tego, co zrobiły.

Ale charytatywne firmy i fundacje są rozrywane na części za pomocą Koziorożców, rodzina i przyjaciele uwielbiają uważność i życzliwość, a kluby za rozbijanie parkietu, a biblioteki za czytanie klasyki do dziur.

READ
Tarot - prognoza dla wszystkich Znaków Zodiaku na styczeń 2023

Jednocześnie wrogowie powinni po cichu palić na uboczu i nawet nie myśleć o oszustwie z Koziorożcami, w przeciwnym razie będzie tak ciężko.

7. miejsce – Waga

Waga zawsze szuka harmonii, więc w życiu znajdują się na rozdrożu między najinteligentniejszymi lub najpiękniejszymi, świętymi lub grzesznikami.

W każdym razie ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku nie psują życia innym, dla nich tworzenie zła jest utożsamiane z duchowym samobójstwem.

Jednak po chłodnej bezczynnej nocy lub po prostu nieprzespanej nocy nad ranem, Waga zamienia się w małe, kapryśne tyratrony, które swoim nastrojem niszczą wszystko na swojej drodze, tak jakby jego główną misją na ziemi było zatruwanie życia innych.

6 miejsce – Byk

Byk to wspaniali ludzie, nie są im obce takie pojęcia jak honor, męstwo, godność, bezinteresowna pomoc innym, miłosierdzie.

Ponadto ci ludzie są jasnymi przeciwnikami przechwałek, potępienia i chełpliwości. I wydaje się, że oto są ci idealni ludzie, ale nie.

Byk w przypływie złości może obrazić każdego, nawet najmniejsze dzieci.

Nawiasem mówiąc, każde złe działanie, wulgarny język wobec dzieci to najsurowsze tabu.

Ogólnie rzecz biorąc, w ciosie gniewu Byk zamienia się w najstraszniejszego łobuza lub złego ducha, który zatruwa życie innych.

5 miejsce – Panna

Panny to znak, z którym wszystko jest bardzo skomplikowane, mimo że same Panny starają się wszystko uprościć i uporządkować.

Jednak nikomu nie jest tajemnicą, że przedstawiciele tego znaku zodiaku z reguły mają pewne problemy z analizowaniem własnej osobowości: z jednej strony są niezwykle współczujący i empatyczni ludzie, którzy są gotowi wewnętrznie rozpłakać się na widok dziecka, które upuściło już wylizany cukierek; z drugiej strony Panny pieprzące się lubią swoją sławę maniaków, pozbawionych jakichkolwiek ludzkich uczuć; po trzecie – Panny nigdy nie zrezygnują ze swojej ulubionej rozrywki – czynienia dobra innym i czynienia dobra; i wreszcie, po czwartej stronie, Dziewicy wcale nie ma

chcą być uważani za świętych, ale chcą być fajni, jak na przykład Strzelec.

4 miejsce – Ryby

Ryby mają ukryty dar, którego z jakiegoś powodu nie mogą zastosować do siebie: inspirują ludzi do robienia właściwych rzeczy.

READ
35 sztuczek związanych z karierą, o których nie wiedziałeś

Ryby są w stanie zrobić ze złego złodzieja niemal „teologa” lub udanego biznesmena z nieudanego studenta.

I wszystko byłoby w porządku, ale wszystkie zaszczyty i laury powinny iść wyłącznie do Ryb, w przeciwnym razie zorganizują prawdziwą burzę morską, w której żaden statek nie wytrzyma.

3 miejsce – Wodnik

Pomimo ekscentrycznej i nieco oderwanej natury Wodnika, ci ludzie są praktycznie standardem pobożności, można powiedzieć, aniołem w ciele.

Pomagają wszystkim, a nawet są gotowi poświęcić swoje życie, mogą pojechać do Afryki, aby ratować dzieci od głodu.

Bezinteresowne i miłosierne znaki. Nie pozwalają im jednak dostać się na pierwszą pozycję wewnętrznymi myślami, które w głębi duszy są dla Wodnika bardzo przygnębiające: nie mogli wybrać czegoś bardziej prowokacyjnie jako uniwersalnych cnót, na przykład pokera.

Dla nich pomoc jest ciężarem nie do udźwignięcia, od którego nie sposób się pozbyć.

2 miejsce – Skorpion

To zwrot akcji, ale to Skorpiony zajmują drugie miejsce w rankingu „świętości”.

W rzeczywistości Książę Ciemności to fikcyjna rola, która chroni przed inwazją obcych na terytorium osobiste, a także przed niepotrzebnymi pytaniami.

Nawiasem mówiąc, efekt zaskoczenia przemawia również do Scorpio. Aby opisać prawdziwą naturę Skorpiona, trzeba go poznać osobiście, ponieważ słowa nie wystarczą, by opisać wszechstronność osobowości.

W rzeczywistości ci ludzie są ucieleśnieniem dobroci, filantropii i szlachetności, których nie znajdziesz w naszym świecie!

I miejsce – Rak

Zaszczytne pierwsze miejsce nie należy do kogoś, ale do Raka, to jest jego miejsce na prawo. Jego miłość do ludzi, która okresowo graniczy z chwilową nienawiścią, nie zna granic.

Jest gotów pomóc wszystkim, zawsze i wszędzie, nawet jeśli ktoś zrobił kilka paskudnych rzeczy, być może prawie go zabił, rzuci się na pomoc złoczyńcy i lutuje swoje okrutne ciosy losu, jak prawdziwy bohater, on wejdzie w cień.

Jak powiedział W. Churchill: „Ktoś musi trzymać czarne płótno, aby gwiazdy płonęły”. Raki są gotowe walczyć z najmniejszą niesprawiedliwością i zawsze stają po stronie prawdy, prawa, a przede wszystkim praw moralności.

Tym ludziom obca jest hipokryzja, narcyzm, duma, oszczerstwa, bezwstydny stosunek do wszystkiego. Raki rządzi się miłością, co czyni je wyjątkowymi, niepodobnymi do wszystkich innych, a co najważniejsze, uczy przebaczania, rozumienia i nieporównywania.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: