Główny klucz do serca mężczyzn o różnych znakach zodiaku

Informacja to potęga, a im więcej wiesz o mężczyźnie swoich marzeń, tym łatwiej ci go podbić. Wykorzystaj cechy jego znaku zodiaku, aby zaimponować mu i podbić go raz na zawsze.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Uparty i porywczy, tymczasem umie kochać czule i namiętnie. Taki człowiek potrzebuje odpowiedniego podejścia. Chwal go, wspieraj go, niech będzie twoim obrońcą, a rozpłynie się. Polegaj tylko na nim, nie wieszaj nóg – w ogóle nie trawi bezradności.

Spokojny i zrównoważony, potrafi się zagotować i stracić panowanie nad sobą przy najmniejszym śladzie twojej niewierności – trzeba o tym pamiętać. A co go podbić, bądź z nim delikatny i nie zapomnij go nakarmić – jest rzadkim smakoszem. A potem stopi się i będzie dla ciebie gotowy na wszystko.

Bliźnięta

Czy uważasz, że to proste i bezpretensjonalne? Zupełnie nie. Choć jest duszą firmy i dużo mówi, nie oznacza to wcale, że niczego nie ukrywa. Pamiętaj – jest to znacznie głębsze i bardziej złożone niż się wydaje. Jak góra lodowa w oceanie. Aby raz na zawsze go podbić, zaskocz go – nie lubi się nudzić, a ciekawa dziewczyna z pewnością przyciągnie jego uwagę.

Jest domatorem i miłośnikiem filozofii. Bardzo kocha swoją rodzinę i jest gotów się nią opiekować. Jeśli jest to dokładnie to, czego potrzebujesz, postaraj się wyglądać lepiej i udowodnij mu, że naprawdę jesteś nim zainteresowany. Nie będzie mógł się oprzeć.

Prawdziwy król jest majestatyczny i hojny, ale w przypadku nieposłuszeństwa może wykonać. Jak przystało na króla, oczekują, że wszyscy padną mu do stóp. Tylko tutaj jest jeden haczyk – aby zostać jego królową, musisz jednocześnie okazać mu swoją pokorę, ale zachować godność. Jak przystało na królową.

Tutaj wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane – aby stało się twoje, musisz odpowiadać jego nieznanemu ideałowi. Jeśli przynajmniej coś nie pasuje, nie masz szans. Ale jak to zrobić i przestrzegać, to trudne pytanie. Ale podpowiemy – przede wszystkim w kobiecie ceni sobie umysł i wszechstronne zainteresowania.

Waleczni i uprzejmi, z wielką starannością wchodzą w relacje. Potrzebują harmonii, a nieudany romans może bardzo nim wstrząsnąć. Dziewczyna, która jest jedną ciągłą sprzecznością, przyciągnie jego uwagę. Zdecydowany, ale nieśmiały, silny, ale bezbronny, elegancki, ale niezwykły.

Skorpion

Jeśli jesteś pewien, że jesteś gotowy, aby połączyć swoje życie z taką osobą – przebiegłą i podstępną, emocjonalną i niesamowicie namiętną, złożoną i niezrozumiałą, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to stać się ofiarą. Tak, tak, bo z natury jest myśliwym. Tego, co mu spada na głowę, w ogóle nie docenia. Może przyciągać trudności i niedostępność.

Strzelec

Jest wesołym ratownikiem życia. Uwielbia podróżować i nigdy nie siedzi w miejscu. Jego kobieta jest taka jak on. Ponieważ jego interesy muszą być wspierane. Przywiązanie do siebie Strzelca to pewny sposób na jego zgubienie. Bardzo kocha wolność i woli widzieć obok siebie tych samych ludzi.

Koziorożec

Jest żywicielem rodziny, głową rodziny. Ten człowiek jest powściągliwy i spokojny, dlatego wydaje się nieco zimny. Faktycznie

To nie tak – po prostu jest bardzo ostrożny. Ale kiedy przyzwyczai się do ciebie, zademonstruje swoją pasję w całej okazałości. Aby go podbić, trzeba dopasować się do jego ideałów – nie wybiera nikogo. Przede wszystkim dla niego – cechy ludzkie. Bardzo ceni przyzwoitość i wierność, a sam odwzajemnia się ukochanej.

READ
Jak pięknie zrobić selfie: sekrety i życiowe hacki

Wodnik

To ekscentryczny i niezwykle kochający wolność towarzysz, którego bardzo trudno wciągnąć w poważny związek. Szuka dla siebie kobiety wyjątkowej – niezwykłej, ale ziemskiej, zdecydowanej, ale zdolnej do bycia mu posłusznym. Musi być przygotowana na wszelkie nieoczekiwane działania z jego strony i odpowiednio reagować – czyli spokojnie, wspierając go, a nie czytając wykłady.

Jest enigmatyczny i tajemniczy. Ale jeśli ujawnisz jej istotę, nie pożałujesz – ci mężczyźni są doskonałymi mężami i ojcami. Bardzo potrzebują czułości, zrozumienia i nie należy niczego na siłę. Inicjatywa w związku powinna wyjść od ciebie, ale nie powinno być żadnego przymusu. Delikatnie, dyskretnie, delikatnie – tak trzeba z nim postępować.

Ludzie zakochują się nie w gwiazdach, ale w gwiazdach. A kiedy mija euforia, zakochanie, to ktoś okazuje się już związany zobowiązaniami, ktoś jest żonaty, ktoś nawet ma potomstwo.

Nie powinieneś ryczeć ani mówić: „Ale moja mama mi powiedziała. » Możesz podnieść tajny klucz do dowolnego serca. Tutaj z pomocą przyjdą gwiazdy.

miłość

Barany kochają głęboko i szczerze. Kochanek zawsze stara się intensywnie rozwijać relacje. Pedałując sytuacją, łatwo zmienia wolność i niezależność na przywiązanie do partnera. Wkrótce jednak ujawnia się jego prawdziwa natura.

Plusy

1. Baran jest zawsze gotowy do podjęcia roli lidera. Wie, jak zadbać o siebie i otaczających go ludzi. Rozwiązuje wszelkie problemy.

2. Wykazuje dobry przykład opanowania, jest gotowy do zdecydowanego przywództwa. Czuje więc swój autorytet.

3. Baran to optymiści. To pozwala im pozostać przyjemnym w komunikacji i przyjaźni.

Wady

1. Jego słowo musi być ostatnie. Nie pozwoli swojemu partnerowi zdominować go.

2. Występują problemy z dystrybucją mocy.

3. Duma uniemożliwia mu przyznanie się do błędów, może wywołać atak agresji.

Советы

1. Kobietę Barana można zdobyć po prostu bombardując ją komplementami. Małżonek nie powinien skąpić pochwał.

2. Mężczyzna naprawdę polubi, jeśli jego żona nie tylko go doceni, ale także pokaże, że jest z niego dumna.

Cały Baran, niezależnie od płci, nigdy nie wyskoczy z łodzi, która zaczęła szturmować w przestrzeniach handlu i przedsiębiorczości. Wręcz przeciwnie, Baran będzie szukał wszelkich sposobów na ustabilizowanie sytuacji i na pewno dopłynie do właściwego brzegu.

Kobieta zawsze będzie bronić swojego prawa do zarabiania pieniędzy i z zapałem podejmie pracę.

Calm Taurus nie jest fanem obnoszenia się ze swoją esencją. To poważni ludzie, którzy nie rzucają napadów złości znikąd i nie lubią zamieszania.

Plusy

1. Lojalny i oddany partnerowi. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc, podzielić się niepowodzeniami i niepowodzeniami na pół, wspólnie zgarnąć gruzy upadłych problemów.

2. Byk zazdrości ma rozsądne ramy. Nigdy nie będzie sceny z nieumyślnym spojrzeniem lub komplementem.

3. Byki mają wrodzone poczucie stylu. Nigdy nie nosi prowokujących ubrań i nie drażni innych.

Wady

1. Nawet jeśli Byk wie, że jest celowo sprowokowany, nie może się powstrzymać. Straciwszy samokontrolę, Byk staje się niebezpieczny, aż do otwartej agresji i okrucieństwa.

2. Byk nie ukrywa obojętności i chłodu wobec spraw, które go nie trzymają. Nie będzie z grzeczności udawać, że podziela hobby współmałżonka.

Советы

1. Kobieta Byk nie toleruje chamstwa i chamstwa. Jeśli mężczyzna potrafi stworzyć wokół siebie atmosferę spokoju i dobrej woli, nie będzie chciała opuszczać tej przestrzeni.

2. Aby żyć w pokoju z człowiekiem Byka, wystarczy pokazać mu przy każdej okazji, że jest głową rodziny i to on podejmuje wszystkie decyzje.

Byki są materialistami. Poświęcanie czasu i energii na żałowanie tego, co zrobili, nie leży w ich nawykach, natychmiast zaczną podejmować realne kroki w celu wyrównania sytuacji.

READ
Dziewczyna pokazała, jak ideały postaci zmieniały się w różnych epokach

Bliźnięta

Kilka osobowości w jednym ciele nie pozwala, aby Bliźnięta były trwałe. To jest ich indywidualność. Budowanie z nimi relacji nie jest łatwe, ale bardzo ciekawe.

Plusy

1. Bliźnięta są otwarte na wszystko, co nowe. Gotowi poszerzać swoje horyzonty, uczyć się, opanowywać nowe czynności.

2. Przedstawiciele tego znaku są w stanie spojrzeć na sytuację z różnych perspektyw, tak jakby dwie różne osoby wyraziły swoją opinię i wybrały najlepsze rozwiązanie.

3. Zachowanie Bliźniąt zachęca innych do komunikowania się i nawiązywania przyjaźni. Wydaje się, że przyciągają do siebie ludzi.

Wady

1. Gdy kameleony zmieniają kolor, Bliźnięta zmieniają swój nastrój. Będąc blisko nigdy nie wiesz, jakiej różnicy możesz się spodziewać w ciągu najbliższej minuty.

2. Bardzo szybko się zakochują, tak samo szybko się rozczarowują, od razu wpadając w stan poszukiwań.

3. Podatny na wpływ innych, zależny od opinii innych, słuchaj plotek.

4. Nieprzewidywalność i niejednoznaczność uniemożliwiają podjęcie właściwej decyzji w trudnych sytuacjach życiowych.

Советы

1. Dziewczyna ceni oryginalność we wszystkim: w pomysłach, prezentach, na wycieczkach. Dla niej pieniądze nie są tak ważne, jak niestandardowe i egzotyczne.

2. Mężczyznę w wybrańce pociągnie lekkość, towarzyskość i seksualność. Musi zawsze czuć, że nie znalazł jeszcze odpowiedzi na wszystkie zagadki.

Natury Bliźniąt nie można nazwać łatwą. Rozumieją to i muszą pracować nad sobą bardziej niż inne znaki zodiaku.

To bardzo wygodny znak, gotowy na kompromisy i wzajemne ustępstwa. Wspiera bliskich w ich hobby, stara się zrozumieć istotę każdego problemu.

Plusy

1. Kiedy Rak widzi, że partner nie ma najlepszych chwil, zawsze znajduje słowa, które mogą go zmotywować do podjęcia zdecydowanego działania.

2. Raki wiedzą, jak trzymać buzię na kłódkę. Możesz podzielić się z nimi najbardziej intymnymi szczegółami. Wszystko pozostanie tajemnicą.

3. Nowotwory nie lubią przypadkowych spraw. Nawiązują związek miłosny tylko wtedy, gdy pojawiają się poważne uczucia.

Wady

1. W przypadku raka emocje często wyprzedzają umysł. Jeśli Rak jest zły, bardzo boleśnie krytykuje, wytyka niedociągnięcia i czeka na reakcję skruchy. Potem żałuje tego, co zrobił.

2. Sprawy, które zwykle rozstrzyga się w społeczeństwie za zamkniętymi drzwiami, można wystawić na pokaz, zrobić scenę na ulicy lub na imprezie.

3. Raki są zazdrosne i nie lubią bawić się uczuciami. Po zdradzie w obliczu Raka możesz trafić na poważnego wroga.

Советы

1. Kobieta zawsze obdarza swoją wybranką dużym kredytem zaufania. Zniszczenie jej wiary i zmysłowości wymaga wiele wysiłku. Jeśli tak się stanie, powrót Raka nie będzie możliwy.

2. Mężczyzna ma bardzo prostolinijny charakter, ceni naturalność. Nie ma potrzeby proponować mu zapamiętania pamiętnych dat, jeśli o nich zapomniał. Lepiej powiedzieć wprost, poczuje się zakłopotany i na pewno kupi prezent.

Nowotwory nie wykazują słabości, nie narzekają na życie. Wszelkie przeciwności są postrzegane jako zwykłe trudności. Wspieraj bliskich w każdy możliwy sposób.

Leo potrzebuje miłości i szacunku. Lubi żyć w zgodzie z całym światem. Są to bystre osobowości, które nienawidzą zewnętrznej kontroli w jakiejkolwiek formie. Są ambitni i pewni siebie.

Plusy

1. Leo jest pracoholikiem. Jest wymagający od innych, ale przede wszystkim od siebie.

2. Z trudnościami Lwy nie narzekają na życie, nie zniechęcają się i nie wyglądają na przygnębione. Gorliwie zaczynają rozwiązywać problemy.

3. Usposobienie lwa ujawni się, gdy tylko niebezpieczeństwo dotknie bliskich Leo. Dla swojej rodziny i przyjaciół ci ludzie, jak mówią, są gotowi rozerwać się na strzępy.

READ
Szczęśliwe znaleziska, które przynoszą szczęście

Wady

1. Pod pewnymi względami Leo wydają pieniądze. Kupuj wszystko, co najlepsze, nawet jeśli jest to nieracjonalnie drogie.

2. Ci ludzie nie wiedzą, jak przegrywać i są bardzo porywczy. W sporach przestrzeganie zasad popycha ich do robienia głupich rzeczy.

3. Leo ma mściwy charakter, długo pamięta pretensje i od czasu do czasu je wyraża.

Советы

1. Aby zatrzymać Lwicę, będziesz musiał ją stale rozpieszczać lub znaleźć pikantny sposób, aby ją zdominować.

2. Człowiek z Lwa potrzebuje komplementów i pochwał jak żaden inny znak. Nie musisz go za to krytykować, lepiej spokojnie wyrazić swoją aprobatę.

Aby żyć z Leo w spokoju, wystarczy go pokochać. Tylko w ten sposób w rodzinie zapanuje harmonia i harmonia.

Wszystkie Panny są praktyczne w życiu codziennym, ale to nie przeszkadza im w byciu bardzo romantycznymi. Marzą i szukają miłości, ale rzadko pokazują publicznie swoje duchowe impulsy.

Plusy

1. Umysł analityczny pomaga Pannie w podejmowaniu właściwych decyzji rozsądnie i szybko. Potrafią budować złożone łańcuchy logiczne.

2. Pannę trudno zaskoczyć. We wszystkich sprawach ma wszystko przemyślane w najmniejszym szczególe.

3. Panny są bardzo opiekuńcze. Przejmują większość prac domowych, pomagają sąsiadom, uczestniczą w życiu publicznym.

4. Panny nie lubią krytyki, plotek, oszczerstw.

Wady

1. Ci ludzie mają trudności ze zrelaksowaniem się. Na przykład, jeśli jakiś problem z pracą pozostaje nierozwiązany, wtedy Panna, po powrocie do domu, będzie nadal mentalnie pracować.

2. Perfekcjonizm Panny denerwuje ich, gdy wokół są ludzie, którzy wyraźnie nie spełniają ich wysokich standardów.

Советы

1. Jeśli kobieta z Panny zrobiła coś złego, trzeba jej o tym powiedzieć bez złośliwości, twarzą w twarz, bez świadków.

2. Faceci tego znaku bardziej niż inni wykazują kompleksy, cierpią z tego powodu. Trzeba im przypomnieć, że są znacznie lepsi, niż im się wydaje.

Panny szukają pokoju i harmonii w związkach. Wolą być znudzeni niż nieprzewidywalni.

Ludzie szczęścia i równowagi, potrafiący ocenić sytuację z różnych perspektyw. Są gotowi podjąć właściwą decyzję dopiero po rozważeniu wszystkich zalet i wad. Waga wydaje się być ukształtowana z dobroci, łagodności i sprawiedliwości.

Plusy

1. Waga jest w stanie wykonywać każdą pracę, która może nie odpowiadać ich statusowi, nie tracąc jednocześnie twarzy.

2. Trzeźwo oceniaj trudne sytuacje, udzielaj właściwych rad, łatwo nawiązuj kontakt z różnymi ludźmi.

3. Waga jest bardzo oddana bliskim ludziom, ulubionemu biznesowi. Z wiekiem gromadzą ogromną liczbę połączeń, których czasami starają się nie niszczyć, a wręcz przeciwnie, kultywować.

Wady

1. Waga jest dość dominująca i chce, aby inni wspierali ich punkt widzenia, w przeciwnym razie są szczerze urażeni.

2. Ci ludzie często atakują poczucie własnej wartości innych, nawet tego nie zauważając.

3. Wadę Wagi można uznać za ich niezdecydowanie. Lubią odkładać mało pilne sprawy na później, a potem rozwiązywać je wszystkie razem, popełniając błędy.

Советы

1. Nie musisz próbować oszukiwać kobiety Wagi. Na pewno wymyśli oszustwo, a utracone zaufanie będzie trudne do powrotu.

2. Mężczyzna nie będzie tolerował wyśmiewania się, robienia uwag lub dokuczania. Jego wysoka samoocena nie ucierpi, a głupi dowcipniś po prostu zniknie z jego życia.

Ogólnie rzecz biorąc, Libras to wyjątkowi ludzie, a ci, którzy mają takich przyjaciół, są bardzo szczęśliwi.

Skorpion

Wnikliwe Skorpiony potrafią oczarować wszystkich wokół – bycie w centrum uwagi to ich sztuczka. I jest to absolutnie zasłużone. Skorpiony ani zakochane, ani w życiu nie lubią niczego przeciętnego, przeciętnego.

READ
11 sekretów promiennej skóry

Plusy

1. Wszystkie Skorpiony są bardzo wyrozumiałe. Chociaż gardzą słabością, starają się pomóc każdemu, kto o pomoc poprosi.

2. Bardzo celowe. Mogą iść do celu przez całe życie. Jeśli pożądany cel nie jest możliwy do zrealizowania, znajdą alternatywną, tańszą opcję.

3. Są to namiętni kochankowie, którzy mogą zadowolić każdego kapryśnego partnera.

Wady

1. Mając własne stanowisko, nie chcą słyszeć alternatywnego punktu widzenia. Chcą mieć ostatnie słowo, co denerwuje innych.

2. Skorpiony bardzo się komplikują, gdy nie kończą, wierząc, że i tak wszystko jest jasne. Insynuacje często prowadzą do nieporozumień.

3. Bardzo zazdrosny, nie zawsze potrafiący kontrolować swoje działania. Kiedy zazdrość zasłania oczy, mogą robić głupie rzeczy.

Советы

1. Nie powinieneś ciągle sprzeciwiać się człowiekowi Scorpio. Najlepszą taktyką jest zgoda na późniejszą korektę. Sam facet nie zauważy, jak zmieni początkowe pragnienie na przeciwne.

2. Dziewczyny tego znaku zawsze lubią niestandardowych facetów. Nie trzeba być nieformalnym, wystarczy dobrze coś zrozumieć i przy okazji wykazać się swoimi umiejętnościami.

Niemal zawsze Scorpio stara się zająć dominującą pozycję w związkach. Są to silne, odważne i namiętne natury.

Strzelec

To są wyjątkowi, szczerzy ludzie. Powiedzą rzeczy, których nie zawsze chcesz słyszeć, ale to będzie prawda.

Plusy

1. Strzelcy mają dar przekonywania. Potrafi rozweselić przyjaciela, rozwiewając masę wątpliwości.

2. W obliczu Strzelca możesz zdobyć prawdziwego przyjaciela, doskonałego towarzysza, stabilnego i niezawodnego towarzysza na całe życie.

3. Strzelec nie będzie osądzał kogoś, kto jest zdezorientowany i zrobił w swoim życiu głupie rzeczy. Będzie próbował znaleźć usprawiedliwienie dla takiego zachowania.

4. Ci ludzie dokładnie wiedzą, gdzie należy być nieostrożnym i gdzie ważna jest punktualność i sumienność.

Wady

1. Są zbyt szczerzy, mogą przypadkowo ujawnić cudzą tajemnicę.

2. Sarkazm tkwiący w Strzelcu nie zawsze jest odpowiedni. Z uśmiechem na twarzy, po wysłaniu rozmówcy „do diabła z tym”, może stracić nowego przyjaciela.

3. W młodości znak jest bardzo podatny na brak zgromadzenia. Może „wlecieć w chmury” już podczas wykładu. Jednak z wiekiem całkowicie pozbywa się tej wady.

Советы

1. Nie umniejszaj zasług dziewczyny Strzelca. Zna swoją wartość i umiejętnie ocenia innych. Pozostawiona niedoceniona, nie będzie ronić łez. Strzelec po prostu wykreśli sprawcę ze swojego otoczenia.

2. Aby być blisko mężczyzny Strzelca, będziesz musiał zakochać się w jego hobby, ponieważ zawsze będzie chciał dzielić się swoimi sukcesami i uzyskać aprobatę ukochanej osoby.

Strzelec potrafi wyciągnąć pomocną dłoń, w odpowiednim momencie stać się powiernikiem, zawsze stanie po stronie przyjaciela czy ukochanej osoby.

Koziorożec

Przedstawiciele tego znaku nie boją się żadnej pracy. Rzadko są zadowoleni z tego, co mają i dążą do więcej. Po zdobyciu jednego szczytu od razu planują podbić następny – i tak dalej przez całe życie.

Plusy

1. Gotowy do korzystania z różnych cech: wytrwałości, wiedzy, a nawet sprytu. Ale to nie jest sprzeczne z etyką przyjętą w społeczeństwie.

2. Koziorożce zawsze idą do przodu i zasłużenie są dumne ze swoich osiągnięć. Ci ludzie są tak zaawansowani, że udaje im się wykazać w kilku kierunkach.

3. Pomimo własnej perswazji w osądach, Koziorożce potrafią słuchać innych ludzi. Jeśli istnieje uzasadniona podstawa, nie zawahają się przed zmianą zdania.

Wady

1. Znak ma tendencję do depresji, nieuzasadnionego bluesa. Czasami odczuwają lęk przed przyszłością i aby się pocieszyć, zaczynają chodzić do czarowników i wróżbitów.

READ
11 par, o najwyższej kompatybilności zodiaku

2. Egoizm, który Koziorożce często okazują podczas dekadenckiego nastroju, negatywnie wpływa na relacje, a nawet prowadzi do psychicznej udręki.

Советы

1. Faceci tego znaku nie lubią długich dyskusji, transfuzji od pustych do pustych. Handel i szantaż są znienawidzone. Próby manipulacji mężczyzną z pewnością doprowadzą do przerwy.

2. Kobieta doceni pochwałę nie jej wyglądu, ale jej działań. Ona potrzebuje wspaniałych komplementów.

Ważne jest, aby Koziorożce miały za sobą tyły. Dobre wsparcie sprawia, że ​​i tak już silny Koziorożec jest wytrwały i uparty w każdym biznesie.

Wodnik

Osoby spod tego znaku są zbyt kochające wolność. Nieustannie eksperymentują i poszerzają swój światopogląd. Jest to oznaka niestandardowej inteligencji i rozumu, pod jego patronatem narodziła się największa liczba geniuszy.

Plusy

1. Wodnik to wierny doradca, który powie prawdę. Nie będzie jednak czytał moralności ani nie nauczał życia. Dzięki solidnemu i osobliwemu rozumowaniu może zobaczyć, na co wszyscy nie zwracali uwagi.

2. Mocną stroną Wodnika jest pasja: kochają całym sercem, nie wstydzą się uczuć, są bardzo romantyczne.

3. Wodnik, z natury indywidualista, nie próbuje zmieniać innych, akceptując wszystkich takimi, jakimi są.

4. Ci ludzie nienawidzą hipokryzji. W obliczu nieuczciwości są kwestionowani wbrew opinii publicznej.

Wady

1. Często słowa i czyny Wodnika są ze sobą sprzeczne. Mówi jedno, a potem zmienia zdanie i robi wszystko inaczej, zapominając nawet o ostrzeżeniu tych, którzy są bezpośrednio związani z procesem.

2. Zamiast się rozwijać, Wodnik może poświęcić lata wysiłku, próbując zająć jakąś pozycję w swoim otoczeniu.

3. Wodnicy mają tendencję do autodestrukcji.

Советы

1. Dziewczyna Wodnika nienawidzi neurotyków, którzy dramatyzują i przesadzają. Nie będzie cierpieć bez końca – odejdzie bez oglądania się za siebie, bez łez i napadów złości.

2. Zanurzenie człowieka Wodnika na oślep w problemy domowe jest jak uwięzienie go. Będzie wykonywał pewne zadania, ale jeśli wywiera się na niego presję, po prostu nie może wytrzymać presji i ucieka.

Pomimo kochającego wolność usposobienia i spojrzenia na życie, Wodnik zwykle zajmuje dobrą pozycję w społeczeństwie i przynosi wiele korzyści.

Zmysłowe natury, potrafiące zrozumieć i poczuć to, czego nie mają inne znaki.

Plusy

1. Wiedzą, jak zorganizować komunikację. W dialogu z nieznanymi osobami zachowują się tak, jakby byli przyjaciółmi z dzieciństwa, nie naruszając przy tym granic i nie raniąc osobistych uczuć.

2. Calm Pisces może rozwiązać każdy konflikt poprzez dyplomację.

3. Troszczyć się o innych z oddaniem, kochać być wartościowym i użytecznym. Są gotowi rozwiązywać różne problemy z przyjaciółmi i współpracownikami – trudności ich nie przerażają.

Wady

1. Niewiele myślą o jutrze, woląc rozwiązywać problemy na bieżąco. Czasami to ich przygnębia.

2. Ryby mogą pokazać swoją nieśmiałość i wrażliwość, a nawet bezradność. Ale zdarza się to bardzo rzadko. Szybko ściągają się w całość, nie pozwalając na kwaśne przez długi czas.

3. Wiara w ideały może zrobić z Rybami okrutny żart. Często stają się ofiarami oszustów.

Советы

1. Nigdy nie powinieneś wchodzić w zainteresowania, które ma dziewczyna Ryb, czy to haft, czy skoki spadochronowe. Odbierze to jako inwazję na jej osobistą przestrzeń.

2. Towarzyski i wesoły Ryby nie powinien być ograniczony w komunikowaniu się z męskim towarzystwem. W zatłoczonych firmach nawiązuje niezbędne znajomości i dokonuje opisu porównawczego, który pozwala mu w przyszłości osiągnąć określone wyżyny.

Ryby lubią spokojny i wyważony styl życia. Wiedzą, że wszystko będzie dobrze, a wszystkie napotkane trudności na pewno zostaną przezwyciężone.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: