Główne tajemnice znaków zodiaku

Sekrety znaków zodiaku: dowiedz się, kto co ukrywa

Ułóżmy znaki zodiaku w porządku malejącym: od najbardziej tajemniczego – do najbardziej otwarty.

I miejsce: RAK Co ukrywa rak?

Rekordzistę pod względem liczby tajemnic można nazwać Rakowem. Ukrywają wiele rzeczy, ukrywają prawdziwe uczucia i prawdziwy stosunek do tego czy tamtego w swojej skorupie fortecy i są gotowi dzielić się tym wszystkim, chyba tylko z najbliżsi ludzie. W końcu nie można przez całe życie ukrywać wszystkiego przed wszystkimi!

Często wyobrażamy sobie raka jako słodkie i dobroduszne stworzenie mocne uczucia członkom rodziny i ojczyźnie. Czasami jednak trudno nazwać je aniołami.

Raki są dość upartymi, a także dość dominującymi osobowościami – i tę cechę ukrywają głęboko, dopóki nie zbliżysz się do nich wystarczająco. Uwielbiają manipulować innymi, których nie rozpoznajesz od razu, ponieważ są starannie ukryć!

II miejsce: SKORPIO. Co ukrywa Scorpio?

Kolejny dość tajemniczy znak zodiaku. Podobnie jak Rak wodny, Skorpion wodny wiele kryje w sobie o swoim życiu i życiu bliskich mu osób. Ale przede wszystkim Scorpio ukrywa swoje bardzo wrażliwa i delikatna natura.

W przeciwieństwie do innych przedstawicieli znaków wodnych, Skorpiony są bardzo silne w sensie moralnym i mogą pozostać dość na zewnątrz. obojętny, choć w ich duszach może płonąć prawdziwy ogień. Nie będą okazywać prawdziwych namiętności i uczuć ze strachu przed byciem w jakikolwiek sposób naruszonym lub urażonym, a także ze strachu, że inni ich odrzucą.

Skorpiony przyciąga wszystko. tajemnica i tajemnica, a kiedy poznają te sekrety, są w stanie utrzymać je w tajemnicy przez lata. Odkrywanie sekretów i tajemnic to jedno z ulubionych zajęć Skorpionów. A sami przedstawiciele tego znaku zawsze pozostaną tajemniczy i niezrozumiali.

sekrety1.jpg

XNUMX miejsce: Koziorożec. Co ukrywa Koziorożec?

Koziorożce są spokojne, rozsądne i nigdy nie poddają się emocjom. Na ogół w większości nie różnią się nadmierną emocjonalnością, dlatego stwarzają wrażenie raczej beton szorstki i zbrojony osobowości. Nie lubią afiszować się ze swoimi uczuciami, nie lubią za dużo mówić i potrafią wiele w sobie ukryć.

Koziorożce często ukrywają obojętność pod pozorem pasji. Nie chcą, żeby inni widzieli to, co oni to nie ma znaczenia, w które są zaangażowani, ponieważ wszyscy wiedzą, że Koziorożce to bardzo pracowici, celowi i wytrwali ludzie.

READ
Jak poprawić jakość i stan swoich mebli bez dodatkowych kosztów

Chociaż większość Koziorożców jest bezpośrednia i sceptycznie odnosi się do wielu dziwactw i tajemnic, wciąż jest w nich pewna doza przesądów. Rzadziej, jak twierdzą, uciekają do wróżbitów i astrologów “Nie wierz w te wszystkie bzdury” ale gdzieś spod podłogi będą kartkować horoskopy lub potajemnie pluć przez ramię, jeśli czarny kot przebiegnie im drogę.

IV miejsce: PANNA. Co ukrywa Panna?

Kolejny ziemski znak zodiaku, który można również nazwać dość skrytym i nieemocjonalny. Virgos są mniej skłonni do otwartości na temat innych ludzi lub ich opinii o innych. Ich prawdziwe myśli są często tak zawoalowane, że inni z trudem mogą odgadnąć prawdziwy stosunek Dziewicy do tego czy tamtego.

Ponadto Panna nie będzie szczególnie dzieliła się szczegółami swojego życia osobistego, ponieważ wierzy, że to nie dotyczy nikogo i nikt nie powinien być zainteresowany. Chociaż Panny zwykle nie są szczególnie namiętnymi naturami i nie są skłonne do przygód, w ich życiu osobistym zdarzają się dość ciekawe wydarzenia.

sekrety2.jpg

XNUMX miejsce: RYBY. Co ukrywają Ryby?

Melancholijne i dziwne stworzenia – Ryby – mają morze tajemnic. Głównym sekretem są one same, jednak Ryby same w sobie nie są tak tajemnicze, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, i łatwo dzielą się swoimi sekretami, jeśli pilnie potrzebuje czyjejś kamizelki lub szuka współczucie lub zrozumienie. Ale to, czy zrozumie to, jest kwestią sporną. Ryby często nie potrafią zrozumieć siebie, nie mówiąc już o zrozumieniu ich przez innych ludzi!

Ryby udają słaby i bezsilnychyba że są zmuszeni do czegoś. To w pewien sposób czyni ich spokrewnionymi z Bykiem, którzy są nie mniej leniwi niż Ryby. Czasami Ryby bardziej lubią kłamać i umierać niż ruszać się i coś osiągnąć.

VI miejsce: TAURUS. Co ukrywa Byk?

Przedstawiciele tego znaku często ukrywają swoje talenty, zdolności i umiejętności wyłącznie z poczucia lenistwa. To jest jeden z najbardziej leniwe znaki całego Zodiaku, więc po co pokazywać wszystkim swoje umiejętności, bo od razu możesz zostać zmuszony do zastosowania ich w praktyce!

Byk jest podatny na ekscesy, nie tylko w jedzeniu, chociaż może to zepsuć ich dane zewnętrzne. Często Byk nie dba o to, jak wygląda, najważniejsze jest otrzymanie radość życia. Oczywiście dotyczy to mężczyzn. Nawet jeśli widziano, że Byk prowadzi zły styl życia, starannie go ukryje. A to z kolei ukryją kobiety Taurus!

READ
Przepowiednia miłości od Cyganki do dziewcząt o różnych znakach zodiaku

Nie jest tajemnicą, że wszystkie Byki – wielkich materialistówa tam, gdzie jest świat materialny, tam chodzi o pieniądze. Choć Byk nie będzie ukrywał, że kocha pieniądze, nie każdy jest gotowy jasno pokazać, że pasjonuje go nie tylko własny, ale i cudzy finanse. Chociaż zwykle przywilejem Skorpiona jest zaglądanie do czyjegoś portfela, Byk również grzeszy tym, tylko to ukrywa.

sekrety3.jpg

XNUMX miejsce: Lew Co ukrywa Leo?

Lwy to dość jasne osobowości, po spotkaniu, które zawsze będziesz mieć niezatarte wrażenie. Chociaż Lwy zawsze starają się być liderami, którzy dają przykład, ze szczególną uwagą będą ukrywać swoje BŁĘDY I BRAKI.

Upewnij się, że żaden Lew nie przyznaje się do porażki, łatwiej mu kłamać na temat prawdziwego stanu rzeczy, najważniejsze jest przegrać w oczach innych nie trać swojej reputacji i nie ześlizguj się z piedestału!

Ogólnie rzecz biorąc, Lwy są w stanie ukryć różne rzeczy dzięki naturalna gra aktorska. Jeśli Leo będzie chciał coś ukryć, po prostu będzie się bawił, starannie maskował swoje emocje i nikt nawet niczego się nie domyśli. Cóż, oczywiście, jeśli Leo nie ma celu przyciągać uwage do twoich nadmiernych emocji!

VIII miejsce: WAGI. Co ukrywa Waga?

Wagi są dla nich bardzo towarzyskimi ludźmi czyjś umysł bardzo ważna, zwłaszcza opinia partnera! Dlatego wiele rzeczy, które mogą w jakiś sposób podważyć ideał ich ideału, zachowają w tajemnicy.

Mogą popełnić bezstronny czyn lub mały grzech, ale jest mało prawdopodobne, aby odczuwali wyrzuty sumienia i dzielili się nimi z kimś. Po co? Aby wszyscy wiedzieli, że oni nie tak doskonałyjak to wyglądało na początku?

Wagi znają poczucie taktu i zawsze będą bardzo uprzejme, nawet jeśli naprawdę nie lubią czegoś w drugiej osobie. Ukryją swoją prawdziwą postawę, aby uniknąć kłótni i skandali, których nie tolerują całym sobą. Ukryją swoją nieszczerą postawę za wymuszonym uśmiechem. Pozwolę sobie milczeć, ale atmosfera pozostanie harmonijna i spokojna, jak często myśli przedstawiciel znaku Wagi.

Wiemy, że Waga celowanie w partnerajednak nie wszyscy wiedzą, że są bardzo samolubni, a niektórzy przedstawiciele są wręcz egocentryczni, pewni swojej wyższości. Waga ukrywa swój egoizm, ale często wybucha.

READ
12 stylowych i użytecznych akcesoriów łazienkowych

sekrety4.jpg

IX miejsce: WODNIK. Co ukrywa Wodnik?

Wodnicy są wielkimi frajerami i odnoszą się do wielu rzeczy obojętny i niewrażliwy. Wolą ukrywać, że po prostu nie przejmują się wieloma rzeczami, bo inaczej zostaną pominięci w wydarzeniach, a to jest dla nich nie do przyjęcia. To, na co Wodnik nie będzie obojętny, to zmiana.

Jeśli Wodnik jest dla ciebie przyjazny i wykazuje zainteresowanie, nie zawsze oznacza to, że: przyklejony do twojego serca. To przyjaźń Wodnika wielu często myli z romantycznymi uczuciami i dlatego jest rozczarowana.

Chociaż Wodnicy są bardzo towarzyscy, nie są gotowi dzielić się swoimi najskrytszymi myślami i uczuciami z innymi. Będą rozmawiać o wszystkim, pilnie unikając opowieści o swoim życiu osobistym. Czasami mogą rozmawiać o problemach swojego życia osobistego z najbardziej bliscy przyjaciele, ale to raczej wyjątek niż reguła.

Dlatego każdy Wodnik podświadomie stara się być oryginalny i gdzieś nawet tajemniczy insynuacje i tajemnice zawsze będą mieć!

X miejsce: BLIŹNIĘTA. Co ukrywają Bliźnięta?

Bliźnięta nie są tajemniczym znakiem. To jeden z najbardziej otwarte znaki zodiakuponieważ jest najbardziej towarzyski i towarzyski. Jednak Gemini nie zawsze powie prawdę. Lubią kłamać i przesadzać, żeby zaimponować lub po prostu dla zabawy, więc ukryją prawdziwy stan rzeczy.

Często Bliźnięta są oskarżane o dwulicowość: ten podwójny znak skrywa kilka osobowości i może być różne w różnych sytuacjach, aby pokazać różne cechy, dlatego wydaje się, że jedna osoba ukrywa coś, co ma druga i odwrotnie.

sekrety5.jpg

XI miejsce: BARAN. Co ukrywa Baran?

Przedstawiciele „królestwa owiec” są naiwni i bardzo otwarci, gotowi otworzyć się na każdego i na wiele brane za wartość nominalną. Zazwyczaj Baran nie ukrywa niczego szczególnie poważnego, a jeśli w jakiejś sytuacji nic nie mówi, to nie na długo. Prosi tylko o chęć podzielenia się sekretem ze światem, a przynajmniej z kimś!

Jeśli znasz Barana, to wiesz, jak bardzo jest wytrwały, bezpośredni, zdecydowany i niezależny. Każdy Baran ukrywa strach przed byciem całkowicie samotnym. W końcu, jeśli został sam, jak mógł… pokazać swoją dominację?

Drugą i ważną tajemnicą Barana jest to, że często jest tchórzem w obliczu niebezpieczeństwa. Na przykład Baran jest pierwszy biegnąc na egzaminy wcale nie dlatego, że chcą jak najszybciej pozbyć się stresu i wszystkich wyprzedzić, ale dlatego, że po prostu nie chcą nikomu pokazać swojego tchórzostwa, które starannie ukrywają.

READ
10 wygodnych sposobów przechowywania przyborów kuchennych

XII miejsce: Strzelec. Co ukrywa Strzelec?

Strzelcy to najbardziej dobroduszni i hojni ludzie w całym zodiaku. Są towarzyscy i celowi, mówią dosadnie i tak naprawdę niczego nie ukrywaj. W naszym TOPie zajmują ostatnie miejsce, bo są najbardziej otwarci.

Strzelcy uwielbiają pomagać innym, przyjdą z pomocą w razie problemów, ale często nie będą szczególnie niezawodny. Ukryją swoją niepewność, bo nie chcą stracić autorytetu w oczach innych. Strzelec często nie dotrzymuje obietnic, bo bierze na siebie tyle rzeczy, że po prostu nie ma czasu być wszędzie! Jeśli Strzelec natarczywie ci coś obiecuje, bądź ostrożny i miej opcję zapasową, ponieważ może cię zawieść w ważnej sprawie!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: