Główne różnice między osobami urodzonymi na styku dwóch znaków zodiaku

Osoby urodzone na styku dwóch znaków zodiaku mają szczególne cechy.

Wszyscy wiedzą, że istnieje 12 znaków zodiaku. Ale jak człowiek rozumie – czy to Ryby czy Baran? “Urodziny”, – wielu odpowiada i jest niezmiernie zaskoczonych, gdy astrolodzy zaczynają negatywnie kręcić głowami i zapewniają, że tak nie jest. A raczej nie do końca. Każdy znak zodiaku naprawdę ma ograniczenia czasowe:

Baran: 21 marca – 20 kwietnia

Byk: 21 kwietnia – 21 maja

Bliźnięta: 22 maja – 21 czerwca

Rak: 22 czerwca – 22 lipca

Lew: 23 lipca – 21 sierpnia

Panna: 22 sierpnia – 23 września

Waga: 24 września – 23 października

Skorpion: 24 października – 23 listopada

Strzelec: 24 listopada – 22 grudnia

Koziorożec: 23 grudnia – 20 stycznia

Wodnik: 21 stycznia – 19 lutego

Ryby: 20 lutego – 20 marca

Ale w rzeczywistości te daty są warunkowe. Teraz udowodnię to na konkretnym przykładzie.

Wszyscy wiedzą, że Ryby rodzą się od 20 lutego do 20 marca, a Baran od 21 marca do 20 kwietnia. Ale w rzeczywistości, jeśli urodziłeś się wieczorem 20 marca, wcale nie gwarantuje to, że jesteś wodnym, a nie ognistym znakiem zodiaku.

Przykład:

Osoba urodzona 20 marca 1997 roku w Moskwie o godzinie 16:00 to nadal Ryby, ale osoba urodzona tego samego dnia i w tym samym miejscu, ale już o godzinie 19:00 (trzy godziny później) to Baran.

Jak znaleźć swój znak zodiaku?

Otwórz swój wykres urodzeniowy i sprawdź jakim znakiem zodiaku jest słońce?. Na podstawie położenia Słońca w horoskopie urodzeniowym zwyczajowo określa się przynależność osoby do znaku zodiaku. Słońce naprawdę przesuwa się z jednego znaku zodiaku do drugiego na styku dni wskazanych w ogólnych tabelach, ale o której godzinie – zawsze trzeba sprawdzić. Może się to zdarzyć rano, w środku dnia, po południu lub w nocy.

Na tej stronie możesz bezpłatnie zbudować wykres urodzeniowy. Najważniejsze jest, aby dokładnie znać swój czas i miejsce urodzenia (teraz wiesz, dlaczego).

Przejściowe (znaki graniczne zodiaku)

Osoby urodzone na skrzyżowaniu dwóch znaków zodiaku są uważane za wyjątkowe – ci faceci łączą dwie zasady, cechy obu znaków zodiaku. Na przykład: Lew z cechami Panny lub Koziorożec z cechami Wodnika. Przejściowe znaki zodiaku mogą harmonizować ze sobą, jakby wygładzając wzajemnie swoje negatywne cechy, lub wręcz przeciwnie, mogą tworzyć poważny konflikt, czyniąc osobowość dysharmonijną lub zbyt niezdecydowaną.

READ
Projektowanie wnętrz pokoju dziecięcego: 25 świetnych i uroczych pomysłów

Niektórzy astrolodzy są tego zdania okres przejściowy trwa 3 dni przed wejściem Słońca w nowy znak zodiaku i 3 dni po. Inni są bardziej kategoryczni i przypisują „podwójny znak zodiaku” osobom urodzonym w następujących datach:

20 lub 21 marca, 20 lub 21 kwietnia, 21 lub 22 maja, 21 lub 22 czerwca, 22 lub 23 lipca, 21 lub 22 sierpnia, 23 lub 24 września, 23 lub 24 października, 23 lub 24 listopada, 22 lub 23 grudnia, 20 lub 21 stycznia, 19 lub 20 lutego.

Poniżej rozważymy główne cechy przejściowych znaków zodiaku.

Baran-Byk

Osoby urodzone na styku Barana i Byka wyróżniają się wytrzymałością, wolą i wytrwałością. Spokój i równowaga Byka nieco zagłusza impulsywność i emocjonalność Barana. Przedstawicielom tego przejściowego znaku udaje się skierować niszczycielską energię Barana w pokojowym kierunku.

Byk Bliźnięta

:)

Ziemskość Byka i lekkość Bliźniąt połączone razem dają przedstawicielom tego przejściowego znaku zodiaku towarzyskość i umiejętność wywierania właściwego wrażenia. Byk-Bliźnięta stanie się jego towarzyszem na pokładzie zarówno na hałaśliwym przyjęciu, jak i na spotkaniu biznesowym. A Byk-Bliźnięta mają dobrze rozwinięte umiejętności oratorskie i pisarskie.

Rak Bliźniąt

Gemini-Cancers to ludzie empatyczni i wrażliwi, których wyróżnia umiejętność odnajdywania wszędzie piękna i radości. Uwielbiają podróżować i imprezować, ale jednocześnie zawsze muszą wracać do domu i przynajmniej czasami być sami. Zakochany ten graniczny znak zodiaku może okazać się romantycznym kobieciarzem, który pewnego dnia jeszcze spotka bratnią duszę i będzie wiernym partnerem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: