Główne oznaki, że kobieta jest dobra w łóżku

Zawodowy dziennikarz, autor zbioru poezji i kilku publikacji literackich.

Sędzia – Wiktoria Fomina

Seksuolog najwyższej kategorii, psychiatra, psychoterapeuta. Od ponad 10 lat pracuję jako seksuolog. Pomagam parom rozwiązywać problemy w życiu seksualnym.

dziewczyna w ramionach faceta

Każdy chce być świetny w łóżku. A każdy chce poznać osobę, która w łóżku jest świetna. Byłoby też bardzo miło poznać takie informacje o sobie, że jesteś dobry w łóżku.

Seksuolodzy byli w stanie zidentyfikować wiele oznak, które wskazują, że ich właściciel z bardzo dużym prawdopodobieństwem jest po prostu niesamowity, jeśli chodzi o seks.

10 oznak, że jesteś dobry w łóżku

Następujące cechy zostały sformułowane przez różne grupy badawcze na podstawie licznych badań. Wydają się bardzo dziwne, ale nauka w ogóle jest bardzo dziwna, a nauka o seksie jest jeszcze bardziej dziwna.

  • Twój były nadal chce rozmawiać

Ten znak, ogólnie rzecz biorąc, nie może być sklasyfikowany jako bardzo dziwny. To całkiem oczywiste, że po utracie wspaniałego partnera, byłego, tęskni za wspaniałym seksem i ciągnie go do powrotu do starych dobrych czasów, a przynajmniej do przekonania cię, żebyś znów poszedł z nim do łóżka na pamiątkę przeszłości.

Jeśli kobieta była dobra w łóżku, nie można nie tęsknić za nią, nawet gdyby życie potoczyło się tak, że musiała odejść.

    Twoje umiejętności w sypialni

Doskonałe umiejętności w sypialni również mówią same za siebie, bez żadnych naukowych eksperymentów, które dowiodą oczywistości. Kobieta, która jest dobra w łóżku, może mieć dowolną sylwetkę, ale po prostu nie może być niezdarną, nieudolną, bojącą się wszystkiego i ciągle zdenerwowaną.

Wszyscy od dzieciństwa uczono nas, że lizanie warg to zły nawyk. I to jest naprawdę sprawiedliwe.

W mowie ciała lizanie warg ma wiele sprzecznych znaczeń. Bardzo często ta akcja oznacza, że ​​dana osoba odczuwa pewien dyskomfort. W tym przypadku ruch języka łagodzi wewnętrzny stres emocjonalny.

Ale lizanie ma inne, zupełnie odwrotne znaczenie. Osoba nieświadomie przesuwa językiem po ustach, gdy oczekuje jakiejś przyjemności. Prawie wszyscy nasi mniejsi bracia, którzy mają usta, robią to.

Tak więc osoba odczuwająca silne napięcie (na przykład przed egzaminem lub przed wygłoszeniem odpowiedzialnej przemowy) nerwowo przesuwa językiem po wyschniętych z podniecenia wargach. A mężczyzna, podziwiając wyśmienity obiad, który ma zamiar zjeść, również przejeżdża językiem po wargach – tyle że teraz nie są one suche, a wilgotne i zarumienione od krwi, która napłynęła do języka.

Seksuolodzy stwierdzili, że nawyk częstego oblizywania ust posiada większość osób, które są w stanie zapewnić swojej partnerce niezapomniany seks, a jednocześnie sami również czerpią z tego przyjemność.

READ
Oto prawdziwe znaki zodiaku w życiu codziennym

Całkowicie przewidywalni, absolutnie „poprawni” ludzie rzadko są interesujący. Jeśli kobieta ciągle chodzi w maseczce, je owsiankę i kapustę, nie pozwala sobie na żadne bzdury, to w łóżku trudno oczekiwać od niej czegoś więcej niż surowej pozycji misjonarskiej, której towarzyszy wzmożona emisja gazów jelitowych, co jest spowodowane m.in. zdrowa dieta zawierająca dużo błonnika gruboziarnistego.

“Chudinka” wnosi element urozmaicenia i zaskoczenia do wszystkich dziedzin życia, także łóżkowych. A różnorodność jest najlepszym przyjacielem dobrego seksu.

Lekarz i antropolog Helen Fisher mówi, że umiejętność dobrego tańca jest silnie skorelowana ze zdolnością do zapewnienia dobrego seksu. W końcu taniec i seks mają ze sobą silny związek. Nie bez powodu większość zwierząt ma coś takiego jak taniec godowy.

Dobry seks wymaga doskonałej sprawności fizycznej, silnego serca, elastyczności, wytrzymałości. Jeśli ktoś ma wszystkie te cechy, to po prostu pociąga go taniec. Ponadto umiejętność i chęć do tańca świadczą o tym, że dana osoba jest towarzyska, wesoła i ma łatwy charakter. Jeśli chodzi o ciebie, to jesteś dobry w łóżku, inaczej po prostu nie może być.

  • Jesteś niestabilny emocjonalnie

Jesteś cholernie pewny siebie, ale się nie popisujesz. Szybko się podniecasz, ale wiesz, jak szybko się uspokoić. Albo wybuchasz jak proch strzelniczy, albo jesteś w stanie błogiego relaksu. Wachlarz twoich emocji jest bardzo szeroki. Seksuolodzy twierdzą, że jest to przekonujący znak, że będziesz dobry w łóżku.

Kontrowersyjna reputacja w większości przypadków wskazuje, że jesteś dobry w łóżku. W końcu, jeśli mówią o tobie (tworzą dla ciebie reputację), to cię zauważają. Więc nie jesteś szarą myszką bez twarzy.

Nienaganna reputacja jest bardzo rzadka. Jeśli dana osoba jest ciekawą osobą, jeśli chce o niej wiedzieć, na pewno znajdzie się życzliwy, który odkryje (lub nawet wymyśli) pikantną historię i będzie się nią delektował. Tacy są ludzie.

Badania wykazały, że strach jest naturalnym afrodyzjakiem. Nie ma znaczenia, co wywołuje strach: skoki spadochronowe, spacery po cienkim wiszącym moście podczas wycieczki turystycznej do jakiegoś odległego tropikalnego kraju, czy jazda na rowerze górskim po zawrotnych szlakach.

Strach jest bardzo potężny. Dlatego ci, którzy lekkomyślnie pędzą w otchłań przygody, często okazują się znacznie lepsi w łóżku niż roztropni mieszkańcy wygodnych miejsc do spania.

  • Przysięgasz jak szewc

Umiejętność wkręcenia artystycznego mocnego słowa to rodzaj sztuki. Nie mówimy o bezsensownym, wulgarnym języku, gdy o upadłej kobiecie mówi się 4 razy w zdaniu składającym się z trzech słów. Umiejętność dowcipnego przeklinania świadczy o zwiększonych możliwościach seksu.

READ
Top 5 kobiecych imion, od których mężczyźni tracą głowy

Jeśli potrafisz opowiedzieć ciekawą historię lub zabawną anegdotę, masz niesamowitą umiejętność analizowania sytuacji i wyciągania właściwych wniosków, to można Ci pogratulować. Liczne badania pokazują, że inteligentni ludzie z poczuciem humoru są znacznie bardziej dobrzy w łóżku niż pustogłowi głupcy, którzy starają się trzymać głowę z dala od wszelkich informacji.

Dociekliwe kobiety o żywym umyśle i głodzie wiedzy wiedzą, jak zadowolić zarówno siebie, jak i partnera w łóżku. Jeśli kobieta potrafi powiedzieć coś zabawnego lub zabawnego podczas seksu, to wznosi się na poziom legendarnej Szeherezady.

Może wydawać się to dziwne, ale każda namiętność wygląda seksownie. Może to być polityka sportowa, kulinarna, turystyczna – cokolwiek.

Obecność silnej pasji wskazuje, że natura jest namiętna. A ludzie z pasją zawsze znacznie przewyższają w łóżku flegmatyków, melancholików i hipochondryków. Tak wiele badań pokazuje, że im bardziej dana osoba jest zainteresowana tematem, który ją fascynował, tym więcej ma orgazmów.

Poprosiliśmy znanych moskiewskich playboyów i mistrzów sex shopu o odpowiedź na pytanie: jak na pierwszy rzut oka stwierdzić, że kobieta jest dobra w łóżku?

Jak wybrać dziewczynę do brutalnego, nieokiełznanego seksu: wyjaśniają profesjonalni kobieciarze

Zebrało się ośmiu moskiewskich playboyów. Wybraliśmy je według przyjaciół i znajomych; tacy ludzie są sławni w całym mieście. To oni zawsze zabierają najpiękniejsze dziewczyny z imprez, w ich „chłopców” widnieją setki kobiecych imion, a tysiąca innych mężczyzn wystarczyłoby wspomnień. Zwykle po cichu im zazdrościmy. Ale tym razem poprosili libertynów, aby odpowiedzieli na jedno pytanie: „Jak stwierdzić na pierwszy rzut oka, że ​​kobieta jest dobra w łóżku?”

„Wolę seks z mądrymi kobietami”

Kirill S. 41 lat, producent telewizyjny

Głupiec w najlepszym razie tylko kogoś naśladuje. Dlatego przede wszystkim patrzę jej w oczy. Muszą być zarówno piękni, jak i mądrzy. Dalej jest postać. Parametry bynajmniej nie są wzorcowe, ponieważ osoba, która potrafi doprowadzić się do nienaturalnej chudości przez wzgląd na mityczne standardy, nieustannie kontroluje siebie. Nigdy nie będzie luźnego, zmysłowego seksu, pomyśli o kaloriach w łóżku. Wybierając się do klubu, powiedzmy, z 10 dziewczyn, najpierw staram się wymienić słowa z każdą co najmniej kilkoma frazami. Głos zdradza temperament. I musi mnie polubić. Mogę to rozpoznać po błysku w moich oczach. Musi mnie chcieć, musi też mieć ochotę na seks – wyjadę z nią. Jeśli kobieta ma nastrój, nawet niedoświadczoną dziewicę można wyhodować na tacos!

„Ona nazywa kutasa kutasem”

Roman K. 29 lat, architekt

READ
Prognozy najsilniejszych psychików na 2023 rok

Wyzwolona dziewczyna nie boi się rozmawiać o seksie. Nie chodzi o wulgaryzmy, wulgaryzmy i obfitość nieprzyzwoitości – to tylko dowód na kompleks. Nie, po prostu rozmawiając, staje się jasne, że uprawianie seksu z tą dziewczyną jest tak naturalne, jak jedzenie zupy lub chodzenie ze swoim terierem szkockim. Prawdziwym papierkiem lakmusowym jest to, jak dziewczyna nazywa swoje genitalia. Jeśli zadzwoni do mężczyzn, nieśmiało spuszczonymi oczami, „on” lub „penis” i mówi do siebie: „No cóż. to jest. tam” możesz spokojnie wsadzić ją do tramwaju i iść na piwo ze znajomymi – nic dobrego nie wyjdzie z uprawiania z nią seksu. Członek jest członkiem, jest tą samą częścią ciała, co ręka lub noga, po prostu pełni swoją oddzielną funkcję. A jeśli wybrana osoba tego nie rozumie, nic nie można z tym zrobić.

“Spójrz jak ona stoi”

Aleksander G. 50 lat, dziennikarz

Przeżywszy większość mojego aktywnego (i burzliwego) życia, mogę powiedzieć, że wciąż nie mam dokładnego przepisu. Cóż, z wyjątkiem dobrze znanych – przeciętna blondynka z pasją jest znacznie gorsza od przeciętnej brunetki. Mam nadzieję, że blondynki się nie obrażą – nadal chcą ich bardziej.

Istnieją wersje, że jeśli kobieta namiętnie całuje, to odda się w ten sam sposób. W rzeczywistości oznacza to po prostu, że mężczyzna jest dla niej bardzo interesujący. I to wszystko. Nawet zawód może powiedzieć więcej. Na przykład striptizerki mają prawie gwarancję gorącego seksu.

Nie ma też sensu spekulować na temat namiętności na podstawie objętości klatki piersiowej, długości nóg i pulchności ust. Sprawdzenie wszystkich znaków doprowadziło do jednego wyniku – nie działają. Jednak dwa pozostają niezweryfikowane. Mój przyjaciel z wojska Andriej, słynny moskiewski DJ lat 90., twierdził, że jeśli zobaczysz dziewczynę, której oczy są zmrużone, rzuć wszystko i zaciągnij ją do łóżka. Nigdy wcześniej nie doświadczyłeś czegoś takiego i nigdy tego nie doświadczysz.

Inny profesjonalista, mój przyjaciel Alexander, znany prawnik i jeszcze bardziej znany kobieciarz, właśnie pewnego dnia dał mi gwarantowaną wróżbę – jeśli dziewczyna stoi bardziej w skarpetkach niż na obcasach (zwykle notabene wręcz przeciwnie, na przykład z Volochkovą), jest to gwarantowany huragan. Nie wierz mi, którego dnia nie patrzę na twarze ani piersi piękności, ale wyłącznie na skarpetki. Jeszcze tego nie znalazłem.

„Ona ma obietnicę w oczach”

Sergey N., 37 lat, pracownik agencji reklamowej

Wiesz, to kwestia praktyki. Ile razy w młodości i głupocie dałem się nabrać na sztuczki godnych uwagi piękności w mini! Zrzuca klatkę piersiową do maksimum, siada ze skrzyżowanymi nogami, klaszcze w oczy i jak w łóżku – okazuje się, że albo kłoda to kłoda, albo po prostu głupiec. I odwrotnie – jeden z moich najbardziej atomowych partnerów był niski i wystarczający. jak powiedzieć krępy, czy coś. A wiesz, na co zareagowałem? Na oczach. Miała obietnicę w jej oczach. Rozumiem, że brzmi to trochę idiotycznie, ale nie potrafię tego precyzyjniej wyrazić. Nie widać, z grubsza mówiąc, czy da, czy nie. Możesz zobaczyć, co się stanie, jeśli tak się stanie. Nawet na ciebie nie spojrzała i nie obiecywała ci konkretnie, ale wciąż świeciła jej w oczy: wszystko będzie nierealistycznie fajne.

READ
5 oznak biednej kobiety

“Pozwala, ale jest nieśmiały”

Roman P., 41 lat, biznesmen

Kobieta maca rękami i jeśli zna się na seksie, nie pozwoli, aby ta część ciała była niesprawna. Kiedy ręce są zaniedbane, nie można oczekiwać niczego specjalnego. Drugim znakiem są jej ruchy. Nie są szorstkie, gładkie. Niespokojne młode damy – natychmiast przeszły. Oczy – pewne siebie, bez względu na to, co się stanie. Mowa nie jest szybka, głos jest niski, choć oczywiście nie bas.

A taka kobieta będzie trochę nieśmiała. Nie załamuje się, ale jest z natury nieśmiała, nawet gdy już zdejmuje majtki. To znaczy, pozwala ci, ale jest nieśmiały. Najfajniejszy partner ma punkt wrzenia, po którym następuje eksplozja. Kiedy kobieta powstrzymuje się do pewnego momentu, za nim nadciąga huragan. Dla reszty zużycie energii spada. Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym sposobem na znalezienie partnera do szalonego seksu są próby i błędy.

„Ona nie jest ładna”

Eugene E., 31 lat, projektant

Osobiście wierzę w sprawiedliwy porządek życia na planecie, więc lubię myśleć, że większość oligarchów jest bezsilna, a niezbyt piękne kobiety są zwykle utalentowane w łóżku. Jeśli chodzi o mnie osobiście, jako miłośniczka wymierzonego, zmysłowego i regularnego seksu jako partnerki wolę kobiety o stabilnej psychice (zazwyczaj są dobre, bo nie prezentują idiotycznych niespodzianek), ale kreatywne i inteligentne.

Zawsze zwracam też uwagę na to, jak kobieta jest ubrana: dekolt do pępka, szorty w panterkę i kozaki za kolano wykonane z kosmicznych materiałów sprawiają, że mam wrażenie, że seks jest mi bezceremonialnie narzucony, ukrywając małżeństwo. Wydaje mi się, że kobiety często kompensują swoje wewnętrzne zniewolenie i kompleksy jaskrawymi kolorami. Ogólnie rzecz biorąc, bez względu na to, jak absurdalne, okazuje się, że tylko nieokreślona dziewczyna z dyplomem, bogatym światem wewnętrznym i bez popędów do przychodni psycho-neurologicznej może zostać umieszczona na znaku jakości „Sprawdzone w łóżku”.

“Ona musi usłyszeć”

Konstanty I., 26 lat, bezrobotny

Pierwszy seks to kontynuacja rozmowy. To jest rozmowa, na którą zwykle patrzę. Sposób, w jaki komunikujesz się na przyjęciu, to sposób, w jaki będziesz komunikować się w łóżku. Cóż, czy gdziekolwiek to pójdzie. Zdarza się na przykład, że dziewczyna wskakuje na ciebie z góry i zaczyna umiejętnie dawać z siebie wszystko. Tylko nie wymachiwał wstążką lub obręczą nad głową. Rodzaj filmowego pchnięcia w klatkę piersiową, wysyłający mężczyznę do łóżka i odeszła. Uwaga, „poszedł”, a nie „poszedł”. W takiej sytuacji chcesz wyrównać, wyprostować i z rączkami opartymi na podłodze. Bo skoro zrobiono z ciebie konia gimnastycznego (albo kozę – to czyjś wzrost), to musisz się dopasować.

READ
Najmocniejsze punkty znaków zodiaku

Jestem za co. Jeśli w zwykłej komunikacji spieszy się, demonstruje z całej siły i cię nie słyszy, dostaniesz również akrobatę w seksie. Ale jeśli uda Ci się porozmawiać ze wzajemnym zrozumieniem – to jest powód. Drażniła cię, radośnie szturchnęłaś ją w ramię i odepchnęłaś. Albo głupi chichot. Albo miękki policzek. Najważniejsze, że jest to reakcja, po której chcesz kontynuować.

“Dotknij jej”

Ivan Ch., 36 lat, dziennikarz

Uważam, że kobiety, które zawsze i ze wszystkimi są dobre w łóżku, nie istnieją. Narzędzie takie jak kobieta wymaga bardzo precyzyjnego dostrojenia, więc to, jak dobra będzie w intymnych scenach, zależy od Ciebie.

Jak dowiedzieć się, czy ta czy inna dama pasuje do twojego konkretnego otoczenia i czy będziesz się z nią dobrze czuł w łóżku? Najlepszym sposobem jest dotknięcie kobiety. Nowoczesna etykieta pozwala dotykać dość wrażliwych miejsc – na przykład dolnej części pleców. Zadanie: dotyk powinien być płynny, ale pewny. Poczuj to tak, jakbyś już przeszedł na emeryturę i rozpoczął proces rozbierania się. Monitoruj reakcję swoim peryferyjnym widzeniem – bezpośrednie spojrzenie może stłumić jej reakcję. Jeśli pani zareaguje na twój dotyk, jej górna powieka powinna się w tym momencie poruszyć, być może przeniesie wzrok z jakiegoś przedmiotu lub przestrzeni bezpośrednio na ciebie i będzie wyglądać na nieco bardziej zainteresowaną niż wcześniej. Albo po prostu coś w wyglądzie się zmieni, gdzieś pójdzie głębiej.

Co to znaczy? Że dostrzega twoje impulsy! Po osiągnięciu tego wyniku radzę przestać dalej lutować swoją dziewczynę i płynnie przejść do ustanowienia kolejnej lokalizacji dla bardzo obiecującej historii łóżka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: