Główne oznaki atrakcyjności kobiety w oczach mężczyzn

Prawa kobiecej atrakcyjności oczami mężczyzn

Bycie piękną osobą to duża zaleta. Zwłaszcza jeśli chodzi o kobietę. W swoim bestsellerze „Psychologia wpływu” Robert Cialdini mówi o tym obszernie, powołując się na liczne opracowania naukowe. Naukowcy od dawna udowadniają, że właściciele pięknego wyglądu otrzymują więcej korzyści z życia niż właściciele skromnych danych fizycznych. Ludzie automatycznie postrzegają takich szczęśliwych ludzi jako mądrych, uczciwych, życzliwych, budzących zaufanie itp. Działa na poziomie podświadomości. Nawet przestępcy o pięknym wyglądzie otrzymują prawie połowę kary mniej niż brzydcy. Więcej na ten temat można przeczytać w książce Cialdiniego w rozdziale 5 „Dobra wola”. A my, wspominając o archi-ważności atrakcyjności zewnętrznej, przejdziemy bezpośrednio do rozważenia tematu naszego artykułu – jakie są prawa kobiecej atrakcyjności i jak stać się pięknym w oczach mężczyzn.

Kobiece piękno oczami mężczyzn

Nie jest tajemnicą, że dla mężczyzny kobiece piękno to przede wszystkim atrakcyjność seksualna. To jest prawo natury i nie można się z nim spierać. A atrakcyjność zewnętrzna to nie tylko dane fizyczne, ale także głos, maniery, zapach, postawa, chód i inne atrybuty przejawów zewnętrznych. Tak więc ta koncepcja jest wieloaspektowa i rozważymy ją kompleksowo. Na szczęście z tego powodu możesz znacząco wpłynąć na swoją atrakcyjność i wiele osiągnąć, jeśli spróbujesz. A do tego nie musisz wykonywać operacji plastycznej. Aby zrozumieć, jak stać się pięknymi, spójrzmy, co mężczyźni uważają za atrakcyjne w kobiecie.

Oczywiście mężczyźni kochają oczami i naprawdę lubią piękne dane zewnętrzne. Ale ankiety wśród mężczyzn wykazały, że to nie wystarczy. A wraz z wiekiem mężczyźni doceniają charakter jeszcze bardziej. Ale jeśli wygląd jest odpychający, to już jest problem.

Charakter i zachowanie

Jeśli przeanalizujemy ankiety mężczyzn, to w ich towarzyszce chcą widzieć nie tylko piękne rysy twarzy i figurę. I nie wszyscy uważają te atrybuty za obowiązkowe. Mężczyźni uważają za piękne te kobiety, które przede wszystkim są pewne swojej atrakcyjności! Trzymają się kobiet w świetnym nastroju, wesołych, pozytywnych, kochających ludzi, mężczyzn i seks. Kobiety wydają im się atrakcyjne, jeśli są uśmiechnięte, przyjazne, delikatne, wyzwolone, naturalne, uczuciowe i pewne siebie. Lubią kobiece przedstawicielki płci przeciwnej, które budzą w nich chęć pokazania męskich cech i podziwiania ich. Niemal każdemu mężczyźnie podoba się, gdy kobieta jest selektywna w doborze mężczyzn, niedostępna dla innych, a on sam jest preferowany.

Mężczyźni jednogłośnie nazywają nieatrakcyjne kobiety o świętoszkowatym stosunku do seksu, krytyczne, ponure, obojętne, suche emocjonalnie, zbyt poważne, zniewolone, chełpiące się swoim umysłem i uważające się za mądrzejsze od mężczyzn. Wszelkie negatywne emocje i zły nastrój, a także brak poczucia humoru są dla mężczyzn odpychające. Ale lekkość, poczucie humoru i umiejętność flirtowania, wręcz przeciwnie, są dla nich bardzo atrakcyjne. Jeśli kobieta za bardzo kocha mężczyznę, za bardzo go podziwia i rozpływa się w nim, to również wygląda nieatrakcyjnie i odpychająco. Dlatego zasada złotego środka przejawiająca się w polityce „kija i marchewki” jest bardzo popularna wśród mężczyzn. Uważają za atrakcyjne kobiety, które budzą w nich wiele emocji! A do tego nie można być zbyt przewidywalnym i „zaglądać mężczyźnie w usta” na każdym kroku.

Aby więc być atrakcyjnym dla mężczyzn, wystarczy być w harmonijnym stanie, lekkim, flirtującym, spokojnym i pozytywnym! I miej zaufanie do siebie i swojego piękna.

Wyraz twarzy, wygląd i uśmiech

Nie jest tajemnicą, że mimika twarzy ma oszałamiające wrażenie atrakcyjności. W końcu nadaje światu, w jakim stanie jest dana osoba. A jeśli stan jest harmonijny, to twarz jest sama do siebie. Uśmiechnięte kobiety są uważane przez mężczyzn za znacznie bardziej atrakcyjne niż te, które rzadko się uśmiechają, nawet jeśli mają bardziej regularne rysy twarzy. Uśmiech działa urzekająco i wzbudza u właściciela ogromne zainteresowanie. Wydaje się mówić, że mężczyzna jest atrakcyjny dla takiej kobiety. I to jest przychylne.

Najbardziej magnetyczny efekt wywierają oczy, a raczej wygląd. Z jego pomocą, jak udowodnili naukowcy, można nawet zakochać się w sobie w ciągu kilku sekund. Jeśli patrzysz na osobę przez co najmniej 8 sekund, delikatnie i uważnie, jest to bardzo atrakcyjne i powoduje przypływ hormonów we krwi, podobny do zakochania. Często zakochiwanie się zaczyna się właśnie po takim spojrzeniu. Atrakcyjne i „strzelające oczy” i spojrzenie na boki. Jeśli więc chcesz być piękna, koniecznie użyj tej broni. Co więcej, mężczyźni są odpychani, jeśli kobieta w ogóle na nich nie patrzy i ukrywa oczy.

READ
Pozytywne we wszystkim: jak zachowują się przedstawiciele znaków zodiaku na bezludnej wyspie?

Głos, postawa i chód

Mężczyzn fascynuje seksowna, niska barwa głosu i niespieszne tempo wypowiedzi kobiety, która zna swoją wartość. Ale szybka, pospieszna mowa i skrzeczący głos zmniejszą stopień Twojej atrakcyjności i to nie tylko dla mężczyzn.

Mężczyźni zwracają dużą uwagę na postawę i chód. Jeśli kobieta ma proste plecy, napiętą postawę, która podkreśla jej figurę, to bardzo pięknie! A jeśli jest też kobiecy chód – lekki, latający, z lekko kołyszącymi biodrami, opisujący liczbę 8, gdy nogi chodzą po wyimaginowanej jednej linii (o szerokości około 5 cm), a podczas chodzenia ramiona są lekko odwrócone do tyłu – wtedy mężczyźni nie będą tęsknić za taką kobietą, koniecznie zauważ i podążaj. A potem przychodzą się poznać.

Gesty i postawy

Prawa kobiecej atrakcyjności oczami mężczyzn

Kuszące, uwodzicielskie ruchy dodają atrakcyjności. Psychologowie od dawna identyfikują, które gesty i postawy zwykle sygnalizują zainteresowanie. A jeśli kobieta wysyła te cielesne sygnały do ​​mężczyzny, to automatycznie jest przez niego postrzegany jako bardziej atrakcyjny. Oto niektóre z nich:

 • Gesty pieszczące: głaskanie włosów, ubranie, odgarnianie włosów z twarzy itp.;
 • Seksualny sposób siedzenia: powolne zarzucanie nóg na nogi;
 • Zwrócenie palców stóp w kierunku mężczyzny;
 • Głaskanie przedmiotów: szklanki, krawędzie talerza itp., a także ciało, jakby przypadkowo. Jednocześnie możesz spojrzeć na mężczyznę z ukosa, co znacznie wzmocni efekt.
 • Demonstracja nadgarstka (jego wewnętrzna strona) i otwartej szyi;
 • Inwazja przestrzeni osobistej – zbliżanie się do człowieka na niewielką odległość. Dotyk jest szczególnie skuteczny – dyskretny, lekki i jakby przypadkowy;
 • Seksualne wygięcie ciała w łuk, wyzywające (ale nie wulgarne) pozy również wyglądają bardzo atrakcyjnie w oczach mężczyzn.
 • Powolne, pełne gracji ruchy.

Prawa pięknego wyglądu kobiety i atrakcyjnego wizerunku

Porozmawiajmy teraz o tym, co mężczyźni uważają za piękne w wyglądzie kobiety. Będziesz zaskoczony, ale opinie kobiet i mężczyzn na temat kobiecego piękna bardzo często się nie pokrywają! Na przykład to, co kobiety uważają za piękne na kobiecym obrazie (długie jasne paznokcie z rysunkami, plisowane sukienki z wieloma jasnymi, dużymi detalami lub wzorami, wiele marszczeń, które ukrywają sylwetkę, nadmierny makijaż i skomplikowane fryzury z dużą ilością lakieru do włosów nie są lubiane przez mężczyzn A oto obcisłe ubrania, krótkie mini, głęboki dekolt, który kobiety często uważają za wulgarne, mężczyźni są postrzegani świetnie.Teraz porozmawiajmy bardziej szczegółowo o preferencjach mężczyzn.

Odzież

Główną zasadą kobiecego pięknego wyglądu, według mężczyzn, jest kobiecość i seksapil. Mężczyźni uwielbiają kobiece kształty, wyraziste krągłości od bioder do talii i od talii do klatki piersiowej, piękne piersi i zaokrąglone pośladki. A wszystkie ubrania podkreślające kobiecą sylwetkę (klepsydra) są odbierane przez mężczyzn z hukiem. Jeśli chcesz być piękna, noś ubrania, które mają następujące cechy:

 • Dopasowana lub pół-obcisła sylwetka, podkreślająca talię;
 • Minispódniczki z bluzką lub dopasowanym topem;
 • Sukienki;
 • Jeśli szorty, to obcisłe i krótkie;
 • Jeśli spodnie, to obcisłe (ale mężczyźni nie lubią spodni u kobiet);
 • Dekolt, rozcięcia, przezroczyste wstawki, otwarte ramiona lub plecy, odpinane górne guziki;
 • Kobiece detale stroju: koronki, falbany, falbany, ale w minimalnej ilości;
 • Lejące się lekkie tkaniny, przezroczyste lub prześwitujące, miękkie i przyjemne w dotyku: jedwab, futro, aksamit;
 • Jasne i bogate kolory ubrań: ciemnoczerwony, niebieski, jasnoniebieski, czerwony, czarny (z dodatkami w jasnych kolorach), biały. Inne kolory są mniej lubiane, choć wiele jest akceptowanych w jasnej wersji;
 • Tkaniny monochromatyczne. Mężczyźni nie przepadają za wzorami i nadrukami na ubraniach, ponieważ odwracają uwagę od ciała. Ale nadal lubią kobiece, zaokrąglone wzory, takie jak kwiaty lub małe kropki.
READ
Już tak się nie noszą! Co się zmieniło przez ostatnie trzy lata i stało się nieistotne

Mężczyźni nie lubićjeśli forma żeńska zawiera:

 • Ubranie z kapturem zakrywające figurę;
 • Ponure, matowe, blade kolory ubrań;
 • Obszerne detale: obszerne naszywane kieszenie, duże, surowe kołnierze, paski nie w talii, zbyt wiele marszczeń i detali;
 • Odzież zamknięta;
 • Szorstkie, twarde, ciężkie tkaniny;
 • Męskie fasony, żakiety, spodnie, długie ubrania (choć czasem lubią kobiece spódnice maxi, ale tylko nielicznym i przeważnie w starszym wieku);
 • Pretensjonalne, ponure, ekstrawaganckie ubrania;
 • Surowe, nieporęczne nadruki, szczególnie te o prostych liniach, ukrywają kobiece kształty ciała.

włosy

Ulubioną fryzurą kobiecą są długie, rozwiane włosy, lekko rozczochrane i splątane. Włosy półdługie też są dobre. Mężczyźni również uwielbiają kobiecą szyję otwartą, więc lubią fryzury z niedbale upiętymi włosami.

Większość mężczyzn pociągają blondynki. Oczywiście są postrzegane jako bardziej kruche i delikatne niż brunetki. Ale wszystko zależy od osobistych preferencji konkretnego mężczyzny.

Żadnych zgrabnych i falbaniastych, skomplikowanych fryzur, krótkich fryzur i nienaturalnych kolorów włosów! Wszystko, co wygląda na zbyt poprawne, pracochłonne, ekstrawaganckie i nienaturalne, mężczyźni odrzucają. Naturalna niedbałość długich włosów, kosmyki wyrywające się z pospiesznie ostrzyżonych włosów, lśniące zdrowe włosy, lekko pofalowane lub proste – oto co wywołuje u mężczyzn podziw.

Makijaż i manicure

Chociaż wielu mężczyzn twierdzi, że kocha kobiety bez makijażu, to, co najbardziej im się podoba, to twarze kobiet z naturalnym makijażem, kiedy twarz wygląda tak, jakby w ogóle nie miała makijażu. Ale jednocześnie taki makijaż sprawia, że ​​twarz jest zadbana, świeża, o jeszcze miękkiej skórze, wyrazistych oczach i rzęsach, lekko zaróżowionych policzkach itp. Mężczyźni nawet nie zdają sobie sprawy, że to makijaż, jest tak dobrze zrobiony.

Mężczyźni nie lubią, gdy kosmetyków jest za dużo, z nielicznymi wyjątkami. Niektórzy ludzie lubią czerwoną szminkę. Jednak większość uważa usta o lekkim połysku i naturalnym kolorze za najpiękniejsze.

Jeśli chodzi o manicure, wszystkie kobiece sztuczki z plisowanymi, zbyt długimi paznokciami w różnego rodzaju jasnych wzorach i nienaturalnymi, zbyt jasnymi kolorami lakieru sprawiają, że mężczyźni są albo obojętni, albo odpychani. W zasadzie taki manicure zainteresuje tylko płeć piękną. Ale mężczyźni uwielbiają zadbane kobiece dłonie z naturalnym lakierem lub w ogóle bez niego. A paznokcie nie muszą być długie.

Piękno kobiet według mężczyzn

Akcesoria i buty

Najpiękniejsze kobiece nogi zdaniem mężczyzn to nogi w kobiecych butach z eleganckim wysokim i cienkim obcasem, który optycznie wydłuża nogę. Ale nieporęczne, ciężkie, szorstkie buty i buty w męskim stylu nie inspirują mężczyzn.

Piękno dodaje kobiecie biżuteria, zwłaszcza biżuteria, a nie sztuczna biżuteria. Pełen wdzięku cienki pierścionek, zawieszka, która przykuwa uwagę do dekoltu połyskiem, czy kobiece finezyjne kolczyki, które oczywiście podobają się mężczyznom. Ale masywne i zbyt chwytliwe dekoracje odstraszą wielu.

Mężczyźni uwielbiają rajstopy i pończochy dla kobiet, cieliste lub czarne. Lubią kobiece nakrycia głowy, w tym luźno udrapowaną chustę lub marszczoną czapkę. Ale ich zdaniem berety nie podkreślają kobiecości. Oni też nie lubią okularów, z wyjątkiem okularów przeciwsłonecznych.

zapach ciała

Najbardziej atrakcyjni mężczyźni jednogłośnie nazywają naturalny zapach kobiecego ciała. Warto więc nie zagłuszać jej sztucznymi smakami. Ale to nie znaczy, że mężczyźni nie lubią perfum. Uwielbiają na kobietach subtelne, lekkie, kobiece zapachy kwiatów, słodkiej wanilii czy świeżych owoców. Tutaj ostre, silne zapachy w nadmiarze nie są mile widziane.

Staraliśmy się wymienić najbardziej podstawowe kryteria atrakcyjności kobiet z punktu widzenia mężczyzn, opierając się na badaniach psychologów i ankietach mężczyzn. Korzystając z tych zasad, zdziwisz się, o ile staniesz się bardziej atrakcyjny. Ale ważne jest, aby nie przesadzić, aby nie uzyskać niepożądanego efektu.

Cześć wszystkim. W tym artykule dowiesz się, co tak naprawdę najbardziej łapie mężczyzn w kobiecie. Porozmawiamy o kobiecych cechach, za którymi naprawdę szaleją mężczyźni. Po przeczytaniu artykułu i wdrożeniu prostych zasad w swoim życiu, Twoja komunikacja z silniejszym seksem stanie się jeszcze bardziej efektywna. Więc nie zwlekaj, przejdźmy od razu do tematu.

READ
Jakie zdjęcia przyciągają nieszczęście

Co najbardziej pociąga mężczyzn w kobiecie – Top 4 cechy

Co najbardziej przyciąga mężczyzn do kobiet

1) Prawidłowy stan wewnętrzny

Fakt!
Kobieca atrakcyjność w oczach mężczyzny będzie zależeć od emocji, jakie przeżywa będąc obok niej.

Jeśli kobieta daje mężczyźnie emocje, których potrzebuje, uzależni się od niej jak narkoman. Ale jak wywołać w mężczyźnie odpowiednie uczucia? Klucz leży w stanie wewnętrznym. Aby płeć przeciwna oszalała na twoim punkcie, musisz znać i stosować jedno prawo komunikacji.

Prawo komunikacji – Emocje są przekazywane

Te uczucia i emocje, których doświadczasz będąc blisko mężczyzny, są odczytywane przez jego podświadomość i zaczyna czuć się tak jak ty, a ty też go lubisz. A jeśli twoja synchronizacja emocji wywołuje zarówno szum, jak i wzajemna sympatia.

Przypomnij sobie swoją sytuację życiową. Idziesz na randkę i spotyka cię ponury i pesymistyczny facet. Jeśli nie poszedłeś od razu do domu, ale kontynuowałeś z nim dialog, z czasem jego ponury nastrój zostanie ci przekazany. Całkowicie niewygodnie jest przebywać w jego pobliżu, ponieważ czuje się niezręcznie i przekazuje ci ten stan.

Spójrzmy teraz na inny przykład. Przychodzisz na randkę, a czeka na Ciebie fajny, optymistyczny i zadowolony mężczyzna. Kłębi się w nim energia życiowa. I nawet jeśli twój nastrój przed spotkaniem z nim nie był zbyt dobry, to w trakcie komunikacji zaraził cię swoim optymizmem i energią. Jego pozytywne emocje zostały przeniesione na ciebie i dlatego taki człowiek w twoich oczach jest sam w sobie urokiem. Nazywamy też takich ludzi charyzmatykami. A wszystko dlatego, że przy nich czujemy się świetnie.

Pamiętaj:
Jeśli w środku czujesz się na haju i pozytywnie, to ludzie wokół ciebie uznają cię za atrakcyjną!

Pozytywne myślenie i nastawienie do życia to klucz do udanej interakcji z mężczyzną. Powiem z własnego doświadczenia, że ​​pozytywnych dziewczyn jest bardzo mało. Większość to ludzie z depresją, którzy mają wiele problemów życiowych. I nie są atrakcyjne w oczach płci przeciwnej. I tylko te kobiety, które patrzą na świat przez pryzmat optymizmu i z uśmiechem przechodzą przez życie, łapią zachwycone spojrzenia najlepszych mężczyzn.

Bardzo często przed randką używam następującego chipa: Wyobrażam sobie jak fajnie dziś spędzę czas, jak spełnią się moje marzenia i cele w najbliższej przyszłości i wypełnią moje myśli pozytywnymi. Mój stan wewnętrzny poprawia się i prawie każda dziewczyna, która mnie w tym momencie spotyka, uważa mnie za czarującą. A wszystko po prostu dlatego, że moje pozytywne nastawienie zostało do niej przeniesione.

Skorzystaj z tej sztuczki i nigdy nie idź na randkę ze smutną miną.

2) Wygląd

Co najbardziej w kobiecie pociąga mężczyznę

Nie jest tajemnicą, że wygląd odgrywa dużą rolę w atrakcyjności osoby. Teraz porozmawiamy o znaczeniu bycia jasnym i spektakularnym. Jasny wygląd, ubrania, zachowanie – jest to bardzo atrakcyjne z ewolucyjnego punktu widzenia. (Przeczytaj więcej o biologii ewolucyjnej tutaj: Idealna figura dla dziewczynki według mężczyzn – Biologia ewolucyjna).

Faktem jest, że ekstrawagancki styl i skandaliczne zachowanie jest demonstracją nadmiaru energii. Tych. podświadomość mężczyzny myśli, że jeśli kobieta wygląda tak imponująco i prezentuje się, to ma dużo energii.

A nadmiar energii jest pośrednią oznaką dobrego układu odpornościowego, a dobra odporność = zdrowe dzieci. Wszystko to są gry percepcji naszego zwierzęcego mózgu, a nie logiki. Dlatego mężczyzna nie przeprowadzi w głowie tak złożonej analizy biologicznej. Po prostu zwróci uwagę na jasną dziewczynę i będzie jej chciał. Instynkt decyduje za niego o wszystkim.

Dlatego w żadnym wypadku nie wahaj się ubierać w jasnych kolorach. Mężczyźni zaczną zwracać na ciebie większą uwagę, a ty odniesiesz sukces.

Druga wskazówka to wyróżnienie się.
Jeśli wszyscy mają na sobie szare puchowe kurtki, powinieneś założyć jaskrawoczerwony płaszcz. Jeśli wszyscy wokół ciebie mają na sobie czerwoną sukienkę, ubierz się na czarno. Wyróżnienie się w tłumie to jeden z trików, który przyciągnie dodatkową uwagę. Metoda jest bardzo prosta, ale skuteczna.

READ
Horoskop na rok 2023 od Pawła Globy

Uwodziciele doskonale zdają sobie sprawę z biologii ewolucyjnej i znaczenia wyróżniania się. Przodek pickupa i pionier w tym temacie, Eric Von Markovik, był dobrze zorientowany w ludzkiej psychologii i w każdym razie wyglądał oburzająco. (Poniżej widać zdjęcie Erica)

co tak naprawdę najbardziej pociąga w kobiecie mężczyzn

Osoby z tą drogą nazywane są też „Białym Krukiem”, ponieważ taka osoba nie jest taka jak inne. Ale, co dziwne, wiele osób płci pięknej zaczyna interesować się właśnie takimi niestandardowymi osobowościami. Wyjaśnienie jest następujące: jeśli ten facet nie jest taki jak wszyscy inni, a jednocześnie udało mu się przeżyć, to ma silne geny.

Guru pickupa lubił malować paznokcie na czarno, żeby odróżnić się od wszystkich facetów z zakładu. Bardzo często dziewczyny jako pierwsze rozpoczynały z nim rozmowę, pytając o jego czarne paznokcie. Dzięki tej sztuczce proces uwodzenia był łatwiejszy i szybszy.

3) Homogamia i równość społeczna

Co tak naprawdę najbardziej przyciąga mężczyzn w kobiecie

Naukowcy badali szczęśliwe pary, które mieszkają razem przez ponad 5 lat i odkryli, co następuje: partnerzy w stabilnych parach z reguły są do siebie bardzo podobni. Są na tym samym poziomie społecznym, mają podobny sposób myślenia, wartości i światopogląd. Nawet na zewnątrz wiele z nich jest bardzo podobnych. I nazwali to zjawisko społeczne pięknym słowem – homogamią.

Homogamia jest tendencja do wyboru partnera miłości lub małżeństwa podobnego do siebie.

Okazuje się, że jeśli ty i twój mężczyzna jesteście do siebie podobni pod wieloma względami (interesy, postawy, wartości), to masz większą szansę na stworzenie stabilnej pary.

Ale dlaczego tak się dzieje? Faktem jest, że ludzie uważają za atrakcyjnych tych, którzy podzielają ich poglądy i światopogląd. Taka osoba automatycznie wydaje się być naszą własną i zaczynamy ją bardziej lubić. Ale ludzie, którzy nie podzielają naszego punktu widzenia, a co gorsza kłócą się z nami, wydają się nam nieatrakcyjni.

Dlatego jeśli chcesz naprawdę zaczepić mężczyznę, znajdź między sobą podobieństwa. Być może lubisz tę samą muzykę lub masz takie same poglądy na sytuacje życiowe. Wszystko to jest ogromnym plusem dla Twojej komunikacji.

Mężczyznom podobają się również te dziewczyny, które są z nimi na tym samym poziomie społecznym. Nie tylko kobiety, ale i mężczyźni zwracają uwagę na status społeczny partnera. A jeśli mężczyzna jest oligarchą, a dziewczyna pracuje w piątkę, to nie będą w stanie zbudować pełnoprawnego związku. Oczywiście oligarcha może się zakochać, ale zawsze naciągnie na siebie koc i dostrzeże ją niżej.

Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać partnera z mniej więcej tego samego kręgu społecznego. A jeśli chcesz szczęśliwie poślubić miliardera, sam musisz zarobić co najmniej milion. W przeciwnym razie twoja wartość relacji będzie niższa.

4) Wibracje i zapach

Fakt!
Ludziom podoba się naturalny zapach osoby, która biologicznie najlepiej nadaje się do ich rozmnażania.

Podświadomie jesteśmy w stanie określić na podstawie zapachu układ odpornościowy i naszą genetyczną zgodność z partnerem. Oczywiście te procesy nie są rozpoznawane przez logikę, nie węszysz celowo nikogo, ale Twoje instynktowne mechanizmy doskonale radzą sobie z tym zadaniem. To właśnie zapach jest najważniejszym kryterium oceny atrakcyjności partnera.

Przy okazji możesz wpłynąć na atrakcyjność swojego zapachu. Jeśli ćwiczysz, dobrze się odżywiasz i prowadzisz zdrowy tryb życia, to receptory węchowe mężczyzn będą postrzegać Twój zapach jako atrakcyjniejszy. Dlatego ważne jest, aby uprawiać sport nie tylko po to, aby utrzymać sylwetkę, ale także aby promieniować płynami.

Możesz obejrzeć poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wybieramy partnera zapachowego.

Co odpycha mężczyzn w kobiecie – mówię prostymi słowami

Co odpycha mężczyzn w kobiecie

A teraz czas porozmawiać o cechach i działaniach, które odpychają mężczyzn. Więc chodźmy.

1) Kiedy kobieta się kłóci

Jeśli kobieta się kłóci, próbuje narzucić mężczyźnie swój punkt widzenia i wchodzi z nim w konflikt, to uruchamia złe procesy w męskim umyśle. Mężczyzna nie chce kochać kobiety, która wchodzi z nim w konflikt, maksymalnie chce od takiej kobiety zabić ją jako konkurenta!

READ
10 kobiecych wad, od których mężczyźni tracą głowę

W żadnym wypadku nie powinieneś stać się rywalem i konkurentem dla mężczyzny. Jego mózg wytworzy na ciebie hormony agresji i będzie miał tylko jedno pragnienie – pokonać cię (lub po prostu zacząć unikać komunikacji). Wręcz przeciwnie, musisz wzbudzić w mężczyźnie pragnienie, by cię chronić i dbać o ciebie! A takie pragnienia może wywołać tylko dziewczyna, która nie rywalizuje i nie walczy ze swoim mężczyzną.

Ważne jest tutaj, aby zrozumieć, że kiedy piszę „Nie kłóć się z mężczyzną”, nie oznacza to, że musisz udawać głupiego głupca, zgadzać się we wszystkim i nie bronić swojej opinii. Abyś nie musiał udawać i bawić się, musisz najpierw wybrać odpowiedniego mężczyznę, z którym nie chcesz się kłócić i rywalizować.

2) Obsesja

Nikt nie lubi nachalnych ludzi. Aby nie być nachalnym i nachalnym, przestrzegaj zasady wzajemności. Jak działa wzajemność w komunikacji?

Odpowiedź: jeśli mężczyzna przejmuje inicjatywę w komunikowaniu się z tobą, możesz się odwzajemnić. Ale jeśli młody człowiek zaczyna cię ignorować lub rzadko się kontaktuje, odpowiedz mu tak samo. Tych. ty też nie nawiązujesz kontaktu i obniżasz jego znaczenie. W przeciwnym razie twoja wartość w oczach drugiej osoby będzie niska.

Kieruj się w swoim życiu następującą zasadą:
Rozmawiaj tylko z tymi mężczyznami, którzy cię lubią (i którzy cię lubią). Jeśli przedstawiciel silniejszego seksu nie jest tobą zainteresowany, po prostu przestajesz komunikować się z tą osobą i usuwasz ją ze swojego życia.
W żadnym wypadku nie biegnij za nikim i nie narzucaj się!

Jeśli zastosujesz się do tej zasady, otoczą cię tylko zainteresowani mężczyźni. W takiej sytuacji nigdy nie musisz być nachalny!

3) Ciągłe skargi

Mówiliśmy już o tym, że emocje są przekazywane. A osoba o pesymistycznym spojrzeniu na życie promieniuje negatywnymi emocjami, których większość ludzi unika. Również ludzie negatywni są postrzegani przez innych jako osoby o niższym statusie społecznym (wskazują na to ostatnie badania psychologiczne, więcej można przeczytać tutaj). I odwrotnie, im bardziej pozytywna jest osoba, tym bardziej jest postrzegana przez innych jako właściciel wyższego statusu.

Dlatego, drogie dziewczyny, bądźcie pozytywne, a mężczyźni będą do was przyciągani. Nikt nie lubi negatywnych ludzi.

4) Nauki moralne

co przede wszystkim łapie mężczyzn w kobiecie - nie moralizatorstwo

Jeśli kobieta uczy mężczyznę lub wyrzuca mu czyny, to odepchnie go! Demonstrując takie zachowanie, kobieta zajmuje pozycję dominującą i tłumi swój silny początek w mężczyźnie. Drogie dziewczyny, nigdy nie kieruj komunikacją z mężczyzną – to powinna być zasada numer 1, jeśli chcesz odnieść sukces z silniejszym seksem.

Kiedy dziewczyna nie zajmuje dominującej pozycji i nie wywiera presji na mężczyźnie, to on relaksuje się obok niej i zaczyna go do tego ciągnąć. Jeśli stworzysz w mężczyźnie poczucie, że jest najfajniejszy i najsilniejszy, to nie będzie mógł ci odmówić. W końcu to ty dajesz mu te cudowne uczucia i poczucie zarozumiałości.

Ważne jest tutaj, aby nie mylić podziwu dla mężczyzny z sytuacją, w której dziewczyna zajmuje pozycję ofiary lub bardziej niż on potrzebuje związku. Podziwiaj mężczyznę z pozycji osoby holistycznej, która nie stara się zadowolić i zna swoją wartość.

wniosek

Pytanie brzmi: „Co najbardziej pociąga mężczyzn w kobietach?” jesteśmy dla Was zamknięci. Teraz wiesz trochę więcej o męskiej psychologii i zasadach komunikacji z płcią przeciwną. Dla kobiety najważniejsze jest zachowanie równowagi między delikatną i łagodną istotą z jednej strony, a pewną siebie, holistyczną osobowością z drugiej. Jeśli uda ci się utrzymać tę trudną równowagę, to na pewno wszystko będzie dobrze w twoim życiu osobistym.

I to wszystko, co mam. Jeśli podobał Ci się artykuł, udostępnij go znajomym w sieciach społecznościowych (to będzie najlepsza wdzięczność). Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, zawsze możesz zadać je w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: