George i Amal Clooney pokazują swoje 11-miesięczne bliźniaki

Amal i George Clooney powitali bliźnięta 6 czerwca 2017 r. I chociaż ich fani mogli spodziewać się, że bliźniacy będą mieli dziwne imiona, takie jak Apple Martin lub Blue Ivy Carter, dzieci zostały po prostu nazwane Ella i Alexander.

Potomek gwiazdy filmowej i znanej międzynarodowej obrońcy praw człowieka wiedzie ciekawe życie. Dzieci wraz z rodzicami podróżują po świecie, mieszkając głównie w Londynie, a latem we Włoszech. Jeszcze zanim się urodzili, spotkali się z prezydentem Obamą. Jedzą posiłki ugotowane przez ich osobistego szefa kuchni, prowokują procesy sądowe i nie przejmują się własnymi urodzinami. Jeśli to nie robi na Tobie wystarczającego wrażenia, dowiedz się o nich więcej.

Niezwykłe ogłoszenie

Wieści o narodzinach Elli i Aleksandra towarzyszyło przyjęte w takich przypadkach oświadczenie znanych rodziców. Ale tym razem nie obyło się bez humoru. Nowy tata, 56 lat, powiedział: „Amal i George powitali dziś rano Ellę i Aleksandra w swoim życiu. Ella, Alexander i Amal są zdrowi, szczęśliwi i mają się dobrze. George przyjmuje środek uspokajający, ale powinien wyzdrowieć w ciągu kilku dni”.

Biorąc pod uwagę, że przez większość swojej kariery Clooney był uważany za wiecznego kawalera, który może nigdy nie zawiązać węzła, nie mówiąc już o posiadaniu dzieci, to stwierdzenie było przypomnieniem jego dawnej reputacji.

Prawdziwe Bliźnięta

Narodziny Aleksandra i Elli ogłoszono 6 czerwca 2017 r., a data ta, jakby celowo, wypada w znaku Bliźniąt, co oznacza obfitość powiązań zodiaku w życiu dzieci.

Bliźnięta są znane ze swoich dualistycznych cech osobowości, które dzielą je na dwie zupełnie różne osoby, więc bliźnięta z pewnością mają wiele przewidywań, które rozgrywają się na podstawie takiego zbiegu okoliczności.

Dorastają w Wielkiej Brytanii

Chociaż George Clooney pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i spędził tam większość swojego życia, Amal od dzieciństwa mieszka w Wielkiej Brytanii i praktykuje prawo ONZ w Londynie.

Para postanowiła wychować swoje dzieci w Anglii, gdzie się urodzili. Przynajmniej w pierwszych latach życia. Po ślubie Clooneyowie zainwestowali w rodzinne gniazdo – historyczną rezydencję pod Londynem.

Ich ojciec jest dumny ze swojego amerykańskiego dialektu, ale wydaje się, że przeznaczeniem bliźniaków jest odziedziczenie brytyjskiego stylu życia matki.

READ
Alyssa Milano niemile zaskoczyła fanów, eksponując brzydkie kolana

W 2018 roku dzieci pojechały do ​​Rzymu, aby być blisko George’a, gdy pracował nad programem telewizyjnym. Ale prawdopodobnie słynną willę George’a nad jeziorem Como nazwaliby zwykłym letnim domem. Gwiazda filmowa jest właścicielem go od 2001 roku i używa go do prowadzenia Dolce Vita w miesiącach letnich.

Ciąża Amala została nagłośniona przez media

Odkąd Clooney i Amal upublicznili swój związek, ta ostatnia stała się prawdziwą ikoną mody dzięki nienagannym włosom i eleganckim wyborom ubrań. Jednak w miarę jak jej pozycja stawała się coraz bardziej widoczna w drugim i trzecim trymestrze ciąży, media skupiły się na jej brzuszku i ciuchach ciążowych, a nie na treści jej przemówień.

Na przykład w marcu 2017 r., kiedy Amal przemawiała w ONZ na temat międzynarodowego terroryzmu, późniejsze nagłówki dotyczące jej odzieży były ostro krytykowane.

Clooney był wyśmiewany, kiedy ogłosił bliźniaki

Zanim świat dowiedział się, że Clooneyowie spodziewają się bliźniaków, George i Amal podzielili się tą wiadomością ze swoimi bliskimi przyjaciółmi. George przypomniał swoją pierwszą reakcję podczas przemawiania we francuskim programie telewizyjnym: „Zrobiło się bardzo cicho i wszyscy zaczęli naśladować płacz dziecka. A cały stół po prostu wybuchnął śmiechem.

Pomimo początkowego szoku, według Clooneya, para jest „bardzo szczęśliwa i bardzo podekscytowana” faktem, że zostaną rodzicami: „To była wspaniała przygoda. A my przyjęliśmy go z otwartymi ramionami”.

Patron wysokiego szczebla

Na kilka dni przed oficjalnym debiutem Elli i Alexandra bliźniacy spotkali się z bardzo specjalnym gościem: byłym prezydentem USA Barackiem Obamą. Sądząc po historii związku ojca z nim, przeznaczeniem dzieci jest spotkanie z nim. Wiadomo, że Clooney był zaangażowany w kampanię zbierania funduszy Obamy. Pozostali przyjaciółmi przez całą jego prezydenturę, a nawet grali w koszykówkę w 2016 roku. Innymi słowy, Ella i Alexander dosłownie urodzili się z głośnymi koneksjami.

superbohaterska mama

Podczas gdy Amal była w ciąży, George nie ukrywał, że jego żona jest superbohaterką: „Świetnie sobie radzi. Ona jest świetna. Nie mam nic do zrobienia. I nie mogę nic zrobić, tylko zrobić herbatę i wszystko. Mimo to George obiecał być dobrym ojcem. „Wiem, jak się powijać” – powiedział. „Wiem, co mogę zrobić”.

READ
Jak wygląda brytyjska arystokratka i jak się ubiera, której styl jest fajniejszy niż styl Kate i Meghan

Chociaż George woli pokornie żartować ze swojego ojcostwa, jego bliscy są z niego dumni: „George to świetny tata – taki zabawny. Zawsze bawi się z dziećmi i kocha to. Bawi ich godzinami. Amal też. Tworzą niesamowity zespół.”

Babcia Clooney – źródło szczegółów

Do lutego 2017 roku Clooneyowie skutecznie ukrywali płeć swoich dzieci, ale matka George’a Niny przypadkowo się wymknęła: „Będą dzieci obojga płci! Chłopak i dziewczyna. Oto, co mi powiedzieli. Jak wspaniale! Jesteśmy z mężem bardzo podekscytowani”.

Nie ujawniła ich imion, ponieważ powiedziała, że ​​jeszcze ich nie zna, ale wydawało się, że chętnie podzieli się szczegółami, gdy jej rodzice milczą.

Stali się przyczyną pozwu przeciwko paparazzi

Wkrótce po urodzeniu, zdjęcia dzieci zostały opublikowane przez francuski magazyn Voici w lipcu 2017 roku. Clooney, jako kochający ojciec, złożył pozew w ich imieniu. W swoim oświadczeniu powiedział, że fotografowie „wspięli się po naszym płocie, wspięli się na nasze drzewo i nielegalnie sfotografowali nasze dzieci w naszym domu. Nie popełnij błędu: fotografowie, agencja i magazyn będą ścigani w pełnym zakresie.”

Bliźnięta z charakterem

We wrześniu 2017 r. Clooney ogłosił, że bliźniacy mają już własną osobowość. Według niego jego syn „jest już bandytą. Po prostu siedzi i je”. Aktor opisał swoją córkę jako bardzo elegancką i wielkooką, podobną do Amala. A w czerwcu 2018 r. Clooney powiedział gościom, że jego „dzieci są jak modele: nigdy nie musi im pokazywać, jak się pozują, ponieważ robią to naturalnie”.

Dobrą rzeczą jest to, że bliźnięta mają własną osobowość i nie muszą polegać na wymyślnych nazwach, aby się wyróżnić. Według Clooneya on i Amal nie chcieli nadawać dzieciom głupich imion. Postanowili, że bliźniacy i tak przyciągną uwagę wszystkich, więc szukali normalnych opcji.

Mody na pieluchy

Ella i Alexander Clooney trafili do brukowców w grudniu 2018 roku, kiedy opublikowano zdjęcie Amal opuszczającego hotel Four Seasons w Nowym Jorku trzymającego bliźnięta. Mama jak zawsze wyznaczyła nowy standard w modzie: sportowe buty, skórzane spodnie i kamizelkę w panterkę. Blog modowy Who What Wear nazwał go nawet idealnym zimowym strojem z idealną równowagą między praktycznością a modą.

READ
Nieudane i stylowe obrazy gwiazd z otwarcia „Kinotavr”

Bliźniacy nie mogli się z nią równać. Alexander ma na sobie adidasy, dżinsy i czarną kurtkę z kapturem. Ella też ma na sobie dżinsy i trampki, ale ma na sobie wygodną białą czapkę i szal. I oczywiście bliźniacy mieli identyczne pluszowe misie.

Kamień milowy dla mamy

6 czerwca 2018 r. przypadały pierwsze urodziny Elli i Alexandra Clooneyów i stwierdzenie, że obchodzili je jak gwiazdy, którymi miały się stać, byłoby dużą przesadą. Według ojca dzieci przespały całe wakacje. „Żyją według czasu europejskiego, więc większość dnia spali” — powiedział George. „Zjedliśmy ciasto, obudziliśmy ich i pokazaliśmy, a potem znowu zasnęli”.

Rodzice oczywiście świętowali pierwszy rok życia swoich dzieci i pierwsze słowa. Powiedzieli dość standardowe „mama” i „tata”. Jednak Amal poinformował, że George upewnił się, że słowo „matka” było pierwsze.

Pomimo znacznej pomocy w gospodarstwie domowym, w tym niani, szefa kuchni, asystenta i innych służących, Amal upewnia się, że spędza czas z Ellą i Alexandrem w jej łóżku z Georgem „między szóstą a ósmą rano”.

Dobrze jedzą

Bliźniacy nie jedzą mrożonych kawałków kurczaka i hot-dogów. Karmi je wielokrotnie nagradzana włoska szefowa kuchni Viviana Frizzi. Bliźniaczki nie są wybrednymi jedzącymi, mówi, i mają wspaniały sposób komplementowania jej: kładą małe palce na policzkach, uśmiechają się i mówią: „Mmm!” W menu znajdziemy łososia, risotto pomidorowe, pizzę margherita i ricottę malinową.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: