Gazety znalazły palec Mortona na Meghan Markle

Meghan Markle zdołała udowodnić całemu światu, że wiek i przeciętny wygląd nie są przeszkodą w udanym małżeństwie.

W wieku 35 lat udało jej się poślubić angielskiego księcia Harry’ego, który przez kilka lat był najbardziej godnym pozazdroszczenia panem młodym. Przygotowaliśmy fakty na temat tej niesamowitej dziewczyny, która wbrew wszelkim przeciwnościom została księżną.

Biografia

1. Wcześniejszy udział w filmowaniu telewizyjnym

Ojciec Megan jest operatorem filmowym, który nakręcił wiele głośnych programów. Córka była stale otoczona celebrytami. Zawód ojca wpłynął na wybór kariery aktorskiej.

2. Z czym się zetknąłem po przeprowadzce do Nowego Jorku

Po przeprowadzce do Nowego Jorku, kiedy jej rodzice się rozwiedli, Meghan Markle zaczęła nieustannie zmieniać swój wizerunek. Dziewczyna uwielbiała jasny makijaż i regularnie farbowała włosy na różne odcienie.

Trudno to sobie wyobrazić, ale w tym okresie aktorka miała problemy z nadwagą. Kilogramy pojawiły się dzięki regularnym wizytom w lokalach typu fast food.

3. Relacje z krewnymi

Markle ma pięćdziesięcioletnią siostrę, która niepochlebnie mówi o swoim słynnym krewnym. Samantha Grant twierdzi, że Meghan kocha uwagę, ma wysoką samoocenę i wyróżnia się aroganckim zachowaniem. Podobno jej spotkanie z księciem nie jest przypadkowe, a Meghan celowo zabiegała o małżeństwo z członkiem rodziny królewskiej.

Dziesięć lat temu u mojej siostry zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Wpływowa i zamożna krewna nie robi nic, by pomóc swojej rodzinie, która potrzebuje wsparcia finansowego.

kariera

4. Edukacja i pierwsze kroki w karierze

Megan ukończyła Northwestern University. Markle dostała swoją debiutancką rolę w serialu telewizyjnym General Hospital.

Megan pracowała jako modelka i okresowo występowała w epizodycznych rolach. Jej projekty nie były zbyt udane. Markle stała się sławna dopiero po ślubie z księciem.

5. Niezwykłe talenty

Meghan Markle potrafi pisać kaligrafią. Ta umiejętność przydała się jej na początku kariery. Aktorka pracowała w niepełnym wymiarze godzin z włoskimi projektantami mody Domenico Dolce i Stefano Gabbaną. Megan napisała zaproszenia do światowych gwiazd w imieniu słynnego domu mody. Niedawno para zaprezentowała wspólny monogram swojej rodziny. Żona była bezpośrednio zaangażowana w jego tworzenie.

6. Role niszczące reputację

Jest mało prawdopodobne, aby Elizabeth zatwierdziła małżeństwo aktorki i Harry’ego, gdyby obejrzała serial telewizyjny CSI: Crime Scene Investigation. Megan wcieliła się w rolę seksownej pokojówki, która nie nosi skromnego mundurka, ale woli skąpe stroje, a raczej bieliznę.

7. Udział w akcjach charytatywnych

Megan stale angażuje się w akcje charytatywne. Aktorka regularnie przekazuje darowizny i podróżuje do krajów trzeciego świata. Martwi się, że ludność kontynentu afrykańskiego głoduje i brakuje jej czystej wody pitnej.

Życie osobiste

8. Poprzednie małżeństwo aktorki

Meghan Markle była już żoną producenta Trevora Engelsona. Mąż był nieco starszy od aktorki. Związek pary rozpadł się z powodu tego, że Megan przeprowadziła się do Toronto, aby nakręcić serial. Początkowo para utrzymywała kontakt, ale niestety ich miłość nie wytrzymała próby odległości. Księżna wysłała pierwszej pierścionek zaręczynowy.

9. Romans z szefem kuchni

Przed drugim małżeństwem Meghan umawiała się z Coreyem Vitiello, który pracuje z kucharzem. Plotka głosi, że romans z Harrym rozpoczął się, gdy aktorka nie była wolna.

10. Pierwszy etap związku

Początkowo Meghan i Harry byli w przyjaznych stosunkach. Młodzi ludzie dyskutowali o problemach globalnych i projektach charytatywnych. Rozmowa zakończyła się miłością.

11. Nowy związek księcia zrobił furorę

Romans z Harrym rozpoczął się w 2016 roku. To wtedy światowe tabloidy straciły spokój i sen. Paparazzi podążali za nimi wszędzie. Dziennikarze nabazgrali oszczerstwa i próbowali w każdy możliwy sposób znaleźć nieprzyjemne fakty z biografii gwiazdy. Przyszły mąż musiał nawet stanąć w obronie swojego wybranego.

12. Otrzymanie błogosławieństwa

W prasie pojawiły się plotki, że królowa Elżbieta, która jest babcią księcia, może nie pochwalać małżeństwa Harry’ego i Meghan. Zgodnie z prawem musiał prosić rządzącego krewnego o błogosławieństwo na małżeństwo. Nikt nie wie, jak Elizabeth zareagowała na Markle, ale na weselu była wyraźnie nie w humorze. Zdjęcia z uroczystości natychmiast stały się memami.

READ
Kate Middleton i Meghan Markle kopiują nawzajem swój styl

Oczywiście babcia raczej nie będzie zachwycona zachowaniem Megan. Dziewczyna została sfilmowana więcej niż raz w półnagiej formie, a nawet była już zamężna. Kolejną przeszkodą może być narodowość Megan, ponieważ jest Amerykanką.

13. Pierścionek zaręczynowy

Książę Harry zaproponował aktorce pierścionek, który powstał z jego udziałem. Luksusowa biżuteria zaręczynowa składa się z jednego dużego diamentu i mniejszych kamieni szlachetnych. Ta ostatnia należała do księżnej Diany.

12. Ekscytujące wydarzenie

Książę i Meghan pobrali się w maju 2018 roku. Impreza odbyła się w zamku Windsor. Przed ślubem zmieniła wyznanie i przyjęła obywatelstwo. Wszystkie wydatki pokrywała rodzina królewska. W ślubie wzięli udział David i Victoria Beckham, Serena Williams, Oprah Winfrey, George Clooney, Tom Hardy.

13. Żona starsza od męża

Megan jest trzy lata starsza od męża. Różnica wieku nie przeszkadza kochankom. Ci bliscy rodziny królewskiej mówią, że nigdy nie widzieli Harry’ego tak szczęśliwego.

14. Związek z małżonkiem

Amerykański naukowiec sporządził drzewo genealogiczne Meghan Markle. Udało mu się ustalić, że w jej żyłach płynie królewska krew. Podobno przodkiem Megan jest angielski król Edward III. Okazuje się, że księżna Sussex i książę Harry są krewnymi w siedemnastym pokoleniu.

Inne fakty

15. Idole nowo powstałej księżnej

Księżna Diana była uosobieniem piękna i kobiecości dla młodej Meghan. Markle aktywnie śledził życie rodziny królewskiej, chociaż w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi aktorka, ich życie nie było szczególnie relacjonowane w mediach. Megan przyznała, że ​​matka męża stała się dla niej prawdziwym idolem.

16. Feministyczne wartości, idee i przekonania

Megan od najmłodszych lat była zwolenniczką feminizmu. W wieku jedenastu lat zobaczyła reklamę produktu gospodarstwa domowego, której fabuła wyraźnie dawała do zrozumienia, że ​​miejsce kobiet jest przy piecu. Markle opowiada się za równością płci.

17. Co trzeba było poświęcić dla związku

W trosce o relacje z księciem dziewczyna przeniosła się do Europy i na zawsze pożegnała się z filmowaniem w filmach i programach telewizyjnych. W czasie ich znajomości zagrała w serialu „Siła wyższa”. Megan nie podpisała umowy i poświęciła się rodzinie.

18. Hobby i sposoby radzenia sobie z napięciem nerwowym

Meghan Markle nie wyobraża sobie życia bez jogi. Od dzieciństwa zajmuje się praktykami duchowymi, umysłowymi i fizycznymi. Skomplikowane asany wykonywała w wieku 7 lat. Miłość do jogi tłumaczy fakt, że matka aktorki jest instruktorką. Aby zachować zdrowie psychiczne, gwiazda woli medytować. Uwielbia medytować w drodze.

19. Miłość do Anglików

Brytyjczycy polubili Meghan jeszcze przed ślubem z księciem. Przyciąga ją ich styl ubioru i garderoba ze względu na zimny klimat. Płaszcze i kapelusze wyglądają męsko.

20. Nieznajomość brytyjskich tradycji

Brytyjczycy negatywnie wypowiadali się o udziale aktorki w jednym programie telewizyjnym, w którym musiała odpowiedzieć na szereg elementarnych pytań dotyczących kultury Anglii. Księżna była w stanie poprawnie odpowiedzieć tylko na cztery z piętnastu pytań. Na przykład Megan nie była w stanie powiedzieć, co jest przedstawione na herbie Wielkiej Brytanii.

21. Nieodpowiednie zachowanie

Podczas imprez bożonarodzeniowych aktorka pokazała język dziennikarzom i fotografom. Dziwne wybryki osoby królewskiej wywołały konsternację wśród konserwatywnych Brytyjczyków.

22. Codzienna dieta i aktywność fizyczna

Megan stara się dobrze odżywiać, ale czasami oddaje się niezdrowym i wysokokalorycznych potrawom. Jest przeciwna surowym dietom i wyczerpującym treningom, ale nie akceptuje jedzenia frytek podczas oglądania telewizji.

READ
Brytyjskie księżne Kate i Meghan wyszły razem

Umiarkowana aktywność fizyczna pomaga jej zachować szczupłą sylwetkę. Megan uwielbia włoskie makarony i nie przepada za kieliszkiem wina.

Przed spotkaniem z aktorką książę palił papierosy. Żona pomogła mu rzucić zły nawyk i zacząć monitorować jego dietę.

23. Niejednoznaczne komunikaty

Megan brała udział w projekcie charytatywnym na rzecz kobiet pracujących w branży seksualnej. Markle postanowiła wesprzeć kapłanki miłości przekazami, które pisała na bananach. Akt aktorki nie był doceniany przez wszystkich.

24. Histeryczne zachowanie i zazdrość

Pojawiła się informacja o istnieniu filmu, w którym Meghan Markle płacze i krzyczy. Podobno aktorka wpadła w histerię, ponieważ dzieci Kate Middleton otrzymały tytuły książąt i księżniczek. Dziecko Meghan będzie hrabią lub damą, ponieważ jest dopiero szóste w kolejce do tronu.

25. Substancje zabronione

Pierwszy ślub gwiazdy odbył się na Jamajce. Podczas uroczystości nowożeńcy wręczali gościom marihuanę. Z pewnością program rozrywkowy kanonicznego wesela ze sztywnymi Anglikami wydawał jej się bardziej nudny.

26. Publiczna ekspozycja

Na ślub przyjaciela Harry’ego księżna wybrała ciemny strój. Z powodu nieudanego cięcia aktorka mogła zobaczyć koronkową bieliznę. Takie gafy są oburzające dla członka rodziny królewskiej. Sam Harry przyszedł na imprezę w dziurawych butach.

27. Odrzucenie starego życia

Wcześniej dziewczyna prowadziła bloga i była zarejestrowana w sieciach społecznościowych, gdzie publikowała przepisy, przydatne porady kosmetyczne i zdjęcia z podróży. Musiała zrezygnować z komunikacji wirtualnej i kont w mediach społecznościowych ze względu na zasady panujące w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Nie może też robić selfie i rozdawać autografów.

28. Napięcia z Kate

Rodzina Kate i Williama jest spokojna o wybrankę Harry’ego. Dziewczyny nie mają ze sobą zbyt wielu kontaktów. Jednak publicznie wszyscy krewni demonstrują idyllę. Na przykład na imprezie z okazji Dnia Wspólnoty Narodów księżne nawet się pocałowały.

29. Obraz na ceremonię ślubną

Makijaż i fryzura na ślubie Harry’ego i Meghan kosztowały ponad XNUMX XNUMX funtów. Makijaż został stworzony przez znaną wizażystkę, która przyjaźni się z Markle. Zdecydował się na brązowe odcienie oczu i pomalował usta ledwo widoczną różową szminką.

Wizażystka starała się nie zakrywać uroczych piegów panny młodej. Włosy Meghan były odgarnięte do tyłu, a na jej głowie pyszniła się diamentowa tiara królowej Marii.

30. Aranżacja kwiatowa na weselu

Przyszły małżonek brał udział w tworzeniu bukietu ślubnego. Dla niego wybrano niezapominajki, lilie, jaśmin, astilbę i mirt. Kwiaty te uwielbiała nieżyjąca już księżna Dana.

Szybkie fakty

31. Na stopach celebrytów pojawiają się odciski i blizny, które powstały w wyniku noszenia wysokich butów.
32. Według horoskopu jest lwem.
33. Wysokość gwiazdy wynosi 1 cm.
34. To nie jego ojciec poprowadził Markle do ołtarza, ale książę Karol.
35. Meghan jest pierwszą we współczesnej rodzinie królewskiej pochodzącą z innej rasy.
36. Ciemna karnacja skóry aktorki wynika z faktu, że jej matka jest Afroamerykanką, a ojciec jest biały.
37. Jako dziecko jej rodzice kupili dziewczynce niezwykłą rodzinę lalek. Barbie miała ciemną karnację, a Ken wyglądał jak Europejczyk.
38. Celebryta uważa, że ​​mężczyzna powinien być miły i pewny siebie.
39. Markle studiował w szkole katolickiej. Przed ślubem stała się wyznawczynią anglikanizmu.
40. W kwietniu 2019 roku para zostanie rodzicami.
41. Eksperci twierdzą, że Megan zmieniła kształt nosa za pomocą plastyki nosa.
42. Dziennikarze nieustannie piszą o napiętej sytuacji w rodzinie królewskiej. Podobno aktorka otrzymuje prawie czterdzieści milionów dolarów za rozwód.
43. Podczas wymowy przysięgi Meghan celowo pominęła słowo „posłuszeństwo”. Księżna Diana i Kate Middleton zrobiły to samo.
44. Dworzanie mówią o złożonej naturze upartej księżnej. Ze względu na swoją ekscentryczność i ciągłe zachcianki zyskała przydomek huraganu.
45. Konserwatyści byli zagubieni, gdy Meghan złamała protokół i sama zamknęła drzwi samochodu.

READ
Boisz się paparazzi na plaży? ”: Fani podziwiali postać 56-letniej żony Aleksandra Malinina

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Słynny brytyjski pisarz i były dziennikarz BBC Tom Bower wreszcie zaprezentował długo wyczekiwaną książkę, w której ujawnił mało osobiste fakty dotyczące księżnej Sussex. Czytelnik pozna szczegóły, które mogą zmienić stosunek do i tak już kontrowersyjnej bohaterki. Autor twierdzi, że informacje zawarte w publikacji zostały dokładnie sprawdzone, dzięki czemu książkę można nazwać bezstronną.

Świat dowiedział się o żonie księcia Harry’ego wielu nieprzyjemnych rzeczy

Tom Bower (po lewej) / Meghan Markle (po prawej)

Jedna z najbardziej oczekiwanych książek o „niespokojnej księżnej” „Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami” wreszcie się ukazała i została zaprezentowana przez jej autora Toma Bauera. „Królewski biograf” przedstawił fakty z życia, cechy osobowości, kilka skandali. Były dziennikarz zdołał wydobyć ważne informacje od „królewskich wtajemniczonych”. Wszystko to sprawia, że ​​nowe dzieło Bauera jest niebezpieczne dla Megan i księcia Harry’ego, bo autor nie sięgnie do kieszeni za słowo i ogólnie słynie z ciętości języka.

Między innymi Bauer nazwał Markle wybuchową i nieprzewidywalną osobowością. Pisze, że aktorka „doprowadziła ludzi do łez swoim pasywno-agresywnym tonem”. A to tylko potwierdza plotki, że zachowywała się arogancko i przesadnie wymagająca, doprowadzając pracowników stoczni do zwolnienia z własnej woli z powodu niemożności z nią współpracy.

Tom Bower czyta swoją książkę

Jednocześnie Tom Bauer nie neguje sukcesu byłej aktorki drugoplanowej. Według niego przeszła ze skromnego startu życiowego do zostania osobą, której celem jest pełna kontrola nad swoim życiem. Nazwał ją utalentowaną manipulatorką, która rzuciła wyzwanie Windsorom.

Bauer nie wierzy też, że Megan kiedykolwiek dobrowolnie rozwodzi się z księciem Harrym i nie da mu takiej możliwości. Dziennikarz pisze, że po prostu nie ma nawet miejsca, by pomyśleć o tym, co dzieje się z jego życiem i jak skrzywdził rodzinę.

Meghan Markle studiowała go i jego słabości przed poznaniem Harry’ego

Jeszcze przed spotkaniem z księciem Harrym Meghan Markle wiedziała o nim wszystko

Pani Markle na początku ich związku wielokrotnie upierała się, że nie wie nic o swoim przyszłym mężu, księciu. Okazało się to jednak kompletną nieprawdą. Tom Bauer wspomniał o tym w wywiadzie dla GB News. Jego zdaniem Meghan Markle była szczególnie przygotowana: poznała mocne i słabe strony księcia. To pomogło jej na pierwszym spotkaniu zagrać i pokazać Harry’emu, że była tą, której potrzebował. Bauer podkreślił, że skoro książę miał już wtedy bagaż z nieudanego związku, Meghan po prostu pokazała, że ​​spełnia wszystkie jego wymagania.

Bauer powiedział, że Markle „poluje” na księcia. Znając całe jego pochodzenie, mogła doskonale prowadzić rozmowę i mówić na tematy, które go interesowały.

Skandal w Vanity Fair

Meghan Markle na okładce Vanity Fair we wrześniu 2017

Meghan Markle miała problemy z dziennikarzami i mediami w 2017 roku, kiedy właśnie rozpoczęła swoją gwiezdną podróż. W końcu, prawdę mówiąc, mimo że była aktorką, nie odniosła wielkiego sukcesu i nie spieszyli się z wezwaniem jej do Hollywood. W 2017 roku cały świat zaczął mówić o pannie Markle, gdy na okładce ukazał się numer „Vanity Fair” z jej twarzą na okładce. Ale ona sama nie była ciekawa, o wiele ważniejsze jest to, że na okładce widniało imię księcia Harry’ego, o romansie, z którym do tej pory krążyły tylko plotki.

Okazało się, że Meghan Markle interesowała się magazynem tylko w kontekście swojego królewskiego chłopaka, a nie na własną rękę. Ale nie powiedzieli, że była utalentowaną aktorką i poważną filantropką, co rozwścieczyło przyszłą księżną. Początkowo była po prostu nieszczęśliwa, ale jej oburzenie szybko przerodziło się w histerię. Była zła, że ​​chociaż jej twarz była na okładce, główną gwiazdą wydania był Harry.

READ
Gwiazdy i ich niespokojne dzieci

Meghan Markle w sesji zdjęciowej dla Vanity Fair

Wiele napisano o tym skandalu w książce. Poinformowano, że początkowo Megan była bardzo szczęśliwa, gdy publikacja zaproponowała napisanie o niej materiału i umieszczenie go na okładce. Myślała, że ​​to jej talent aktorski. Markle naiwnie wierzyła, że ​​jej osoba jest dla kogoś interesująca. Jakie było jej zdziwienie i rozczarowanie, gdy zamiast imienia i listy zasług zobaczyła intrygujący nagłówek „Ona po prostu szaleje za Harrym”.

Autorka artykułu w czasopiśmie nie wspomniała ani słowem o tym, że Meghan Markle zajmowała się działalnością charytatywną, choć według niej było to niemal jej główne zajęcie. A jej zespół dosłownie zażądał, aby magazyn przedstawił ją w tym świetle. Ale faktem jest, że tak poważne publikacje jak Vanity Fair dokładnie sprawdzają wszystkie informacje przed opublikowaniem materiału. W związku z tym nie stwierdzono, aby aktorka wniosła jakikolwiek znaczący wkład w działalność charytatywną. Ale to nie jest główny powód afery związanej z magazynem.

Meghan Markle jako Rachel Zane w serialu

Meghan Markle spodziewała się, że Pałac Królewski pozwie magazyn po jego opublikowaniu. Ale zamiast tego otrzymała uwagę. Dziewczyna była na to wściekła. Nie milczał też zespół PR Harry’ego, który wielokrotnie radził Markle, aby nie rozmawiał o sprawach osobistych, nie komentował prezydenta Donalda Trumpa i nie poruszał tematu rasizmu. Megan myślała, że ​​ma kontrolę i wszystko pójdzie tak, jak chce, więc zapewniła nawet księcia Harry’ego, że będzie to artykuł o niej i jej roli (swoją drogą, dalekiej od najważniejszej) w projekcie Siły Wyższej ( oryg. Garnitury).

Ale Megan nie zrobiła tego, o co ją poproszono. Zapytana o księcia powiedziała w wywiadzie: „Jesteśmy parą. Jesteśmy zakochani.” I to rozgniewało pałac. Jednak po tak publicznym ujawnieniu romansu Harry’ego z rozwiedzioną aktorką rodzina królewska nie miała innego wyjścia, jak tylko zaakceptować ten związek.

Czyjeś buty, które Megan wzięła dla siebie

Ale skandal z magazynem to nie wszystko. Równie skandalicznym zwyczajem księżnej jest zabieranie rzeczy po kręceniu bez pytania. Co więcej, nawet się nie kończy, dla kogo zagrała i gdzie. Tak więc, pod koniec dnia zdjęciowego dla francuskiej Elle, oprócz rzeczy, w których przyszła, „wcisnęła” też dla siebie buty.

Meghan Markle w butach Gianvito Rossi dla magazynu Elle France

Powszechnie wiadomo, że styliści magazynów filmowych biorą osobistą odpowiedzialność za buty i zobowiązują się do ich zwrotu do butiku marki. Ale Meghan Markle uparcie udaje, że taka zasada nie istnieje i po prostu zdejmuje buty, jakby to było konieczne. Potem wielokrotnie nosiła czółenka Gianvito Rossi na publiczne wyjścia. Jej sumienie w ogóle jej nie dręczyło.

Meghan Markle wzięła buty Gianvito Rossi z zestawu i nosi je na co dzień

A w jednym z najszczęśliwszych dni w życiu Meghan Markle, ogłoszeniu zaręczyn z księciem Harrym, założyła też buty, które „przypadkowo” przywłaszczyła sobie po kręceniu filmu.

Meghan Markle zabrała również do domu buty Aquazurra z kręcenia filmu, a następnie założyła je, aby ogłosić swoje zaręczyny z księciem Harrym

Meghan Markle zabrała również do domu buty Aquazurra z kręcenia filmu, a następnie założyła je, aby ogłosić swoje zaręczyny z księciem Harrym

Mowa o butach Aquazurra. Otrzymano je dla aktorki na jej prośbę podczas pracy w domu towarowym Reitmans w Kanadzie. Styliści i organizatorzy byli bardzo zaskoczeni, gdy zdjęcia się skończyły, pani Markle odeszła, a pompek nie liczyli.

Meghan Markle okłamała Oprah w sprawie skandalu z księżną Cambridge

Książę Harry i Meghan Markle udzielili Oprah kontrowersyjnego wywiadu

W prasie kilka lat temu długo dyskutowano o skandalu, który wybuchł między Megan i Kate Middleton podczas przygotowań do ślubu w Sussex. Potem napisali, że Megan rozpłakała Kate. Ale w wywiadzie dla Oprah Winfrey była aktorka powiedziała coś przeciwnego, rzekomo płakała z powodu Kate. Ale okazało się to tylko kolejną nieprawdą w serii fałszywych stwierdzeń Meghan Markle.

Księżniczka Charlotte z matką Kate Middleton

Tomowi Bauerowi udało się przekonać, jak było w rzeczywistości. Przymierzając stroje dla kwiatuszków, Meghan Markle lekceważąco potraktowała 3-letnią księżniczkę Charlotte, a nawet otruła dziecko. Kategorycznie kazała dziewczynie zdjąć rajstopy, mimo że zgodnie z protokołem nogawki dziewczynek-kwiatków są zamknięte.

READ
Jennifer Aniston spacerowała po Hollywood Walk of Fame w czarnej kwiecistej sukience

Księżniczka Charlotte jako kwiaciarka na ślubie Meghan i Harry

A ta zbyt uparta panna młoda nie wystarczyła i kazała Kate włożyć sukienkę córki w rozmiarze, a potem zaczęła porównywać Charlotte z córką swojej dziewczyny Jessiki Mulroney. I nie była to prośba, ale prawdziwe ultimatum, które doprowadziło żonę księcia Williama do łez.

Meghan Markle chciała być traktowana jak członkowie rodziny królewskiej

Księżna Sussex zażądała specjalnego traktowania jeszcze przed ślubem z księciem Harrym

Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem związku Meghan Markle poleciała do księcia Harry’ego w Londynie. Robiła to regularnie, a on bardzo na nią czekał. Przyszła księżna od samego początku zachowywała się pretensjonalnie: kiedyś nie chciała zameldować się w hotelu, w którym płacono jej za najlepszy pokój, bo w przedpokoju ujrzała klatkę z papugą. Incydent ten miał naocznych świadków, którzy potwierdzili to zachowanie Megan: aktorka powiedziała, że ​​nie będzie mieszkać z tym ptakiem w tym samym hotelu.

Meghan Markle chciała tylko latać prywatnymi odrzutowcami i mieszkać w najlepszych hotelach

Tak samo było z księciem Harrym. Od progu pokazała, że ​​wymaga tylko tego, co najlepsze i po prostu nie zgadza się na mniej. Na przykład Amerykanka zgodziła się latać wyłącznie prywatnymi odrzutowcami. I od razu stwierdziła, że ​​zakupy na sesje zdjęciowe powinny być przez nią opłacane.

Przyjaciele księcia Harry’ego nazywali go „szalonym” z powodu związku Meghan Markle

Przyjaciele księcia Harry

Towarzysz życia księcia Harry’ego był bardzo niezadowolony ze swoich przyjaciół. Nazwali go nikim innym jak po prostu wariatem, skoro postanowił wybrać Meghan Markle na dziewczynę. Do takiego wniosku doszli, gdy musieli się z nią osobiście spotkać i porozmawiać.

To było w 2016 roku w Sandringham, na samym początku powieści z Sussex. Książę urządził przyjęcie, zapraszając do niej swoich 16 przyjaciół, z większością przyjaźnił się jeszcze podczas studiów w Eton. Wraz z chłopakami książę zaprosił swoich kochanków lub żony. Wtedy kilku facetów rzuci światło na to, co wydarzyło się tamtego wieczoru.

Niektórzy z przyjaciół Harry’ego powiedzieli Harry’emu, że jego dziewczyna nie robiła nic, aby normalnie się komunikować, a nawet uległa krytyce ich żartów i ostrych wypowiedzi, z którymi się nie zgadzała.

Według Bauera książę Harry nie mógł sobie wyobrazić, że Meghan zareaguje w ten sposób na zabawny weekend z żartami i alkoholem. Ich żarty dotyczyły seksizmu, feminizmu i osób transpłciowych. Za wszystkie niuanse, które jej nie pasowały, upomniała, nikt nie pozostał przez nią niezauważony. Mam uwagi do wszystkich przyjaciół jej przyszłego męża.

Tom Inskip jest najlepszym przyjacielem księcia Harry

Oczywiście komu spodoba się to zachowanie, zwłaszcza gdy firma od dawna jest przyzwyczajona do tego rodzaju humoru. Dla nich żarty były tylko żartami, a nie oświadczeniami politycznymi. Niektórzy przyjaciele martwili się, że światopogląd Meghan bardzo różni się od Harry’ego. Chłopaki martwili się, że nie ma poczucia humoru. W drodze do domu chłopaki napisali do siebie SMS-y, a jeden z przyjaciół powiedział, że Harry musiał zwariować, żeby się z nią połączyć. Uważano ją za nudę i hipokrytkę.

Drugi odcinek komunikacji między byłą aktorką a przyjaciółmi Harry’ego miał miejsce na ślubie Toma Inskipa, zwanego „Skippy” wiosną 2017 roku. Książę przyjaźni się z tym facetem od Eton. A po tym wydarzeniu wielu z czterech tuzinów gości zobaczyło, że zachowuje się jak księżniczka, wszystko nie było dla niej w porządku, narzekała i nie chciała komunikować się z przyjaciółmi swojego chłopaka.

Meghan i Harry na weselu Toma Inskipa na Jamajce

Później wielu przyjaciół Harry’ego jednogłośnie stwierdziło, że Markle bardzo zmieniła księcia Harry’ego, całkowicie wykorzeniając jego nawyki. Polecamy naszym Czytelnikom przeczytanie jeszcze jednego materiału, który powie, jak dziś żyje były mąż Meghan Markle, od którego odeszła po ogłoszeniu rozwodu listownie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: