Francuski z geometrią: ponad 60 nowych i fajnych pomysłów 2023

W branży paznokciowych klasyków i poszukiwanych na całym świecie wzorów, francuski manicure od wielu lat zajmuje czołowe miejsce. Każdy sezon przynosi pewne innowacje do jego realizacji. Dlatego dziś popularność zdobywa francuz z geometrią 2021. Jest to połączenie dwóch technik, których prawidłowa kombinacja organicznie się uzupełnia.

Eksperci zwracają uwagę na następujące zalety takiej kurtki:

  • Łatwość samorealizacji;
  • wszechstronność dla każdego kształtu paznokcia;
  • odpowiedni dla przedstawicieli wszystkich grup wiekowych i zawodów;
  • pomaga wizualnie poprawić naturalny kształt płytki paznokcia;
  • aktywnie łączy różne schematy kolorów;
  • w równym stopniu stosuje się matowe i błyszczące odmiany powłok oraz ich kombinacje.

Biała kurtka z geometrią

Ten rodzaj zdobienia paznokci jest idealny dla tych, którzy są zagorzałymi zwolennikami ogólnie przyjętej klasyki, ale chcą dodatkowo skupić się na jednym lub kilku paznokciach. W tym celu mistrzom zaleca się wypróbowanie chwytliwego wzoru geometrycznego, na przykład w stylu origami z wieloma małymi postaciami (głowa lisa, sowa, flaming).

Instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_ffor_enaart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_Or_FOREART instagram.com/my.kriss instagram.com/sela_nail instagram.com/zhurba.kussanovanail

Geometryczny krój pozwala na stworzenie uśmiechu. Oznacza to, że na owalnej białej krawędzi paznokcia (strefa uśmiechu) pojawią się takie elementy graficzne jak paski, szachownica, figury, ciąg kropek.

Mistrzowie usług paznokciowych przypisują niestandardowy kształt uśmiechu (kwadratowy, trójkątny, ścięty, podwójny) odrębnej odmianie geometrycznej sztuki paznokci w stylu francuskim.

Czarna kurtka z geometrią

Miłośnikom czarnej kurtki warto zwrócić uwagę na miniaturowe figurki, kropki, cienkie linie. Nadaje to paznokciom elegancki wygląd, ale nadal będą wyglądać dyskretnie. Ważne jest, aby proste rysunki umieszczać tylko na beżowej części paznokcia.

instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart

Czerwona kurtka z geometrią

Kolorową kurtkę harmonijnie uzupełniają kropki i pionowe linie, jeśli ich odcień pasuje do koloru uśmiechu. Proste wzory na czerwonej marynarce są bardzo oryginalne i uzupełniają kompozycję, tworząc swoistą jedność.

instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram_for_ideas

Francuski z geometrią na krótkie paznokcie

Krótkie paznokcie pozwalają narysować prawie każdy rodzaj kurtki z geometrią, ale grubość uśmiechu musi być zmniejszona, w przeciwnym razie projekt może okazać się zbyt wyzywający i nieporęczny. Dozwolone jest ozdabianie paznokci elementami geometrycznymi, które są umiarkowanie uzupełnione cyrkoniami lub iskierkami.

READ
Manicure denimowy – 16 oryginalnych pomysłów na Twoje paznokcie

instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.

Piękna kurtka z geometrią: pomysły na zdjęcia

instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/dizain_nogti.best_ instagram.com/nail.penza instagram.com/zhenya__borisova instagram.com/nailstylist_elnara instagram.com/nailsvkley/ instagram.com/aleksagram.pasko_nail_artek instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram.com/ideas_for_nailart instagram_for_ideas

Mimo wieloletniego istnienia kurtki na świecie, to właśnie ten kierunek jest obiecujący, a bogactwo możliwości projektowania, w tym kurtki z geometrią, jest tego bezpośrednim potwierdzeniem.

Nie zapomnij podzielić się artykułem ze znajomymi!

Jeśli uznasz ten artykuł za pomocny, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!

Wiele kobiet rozumie, że ich wizytówką jest nie tylko twarz, ale również zadbane dłonie z pięknym, zadbanym manicure.

Aby nie musieć chować rąk pod stołem, rozmawiając z dyrekcją w biurze, czy przed obiektem uwielbienia, przynajmniej raz w miesiącu należy skorzystać z manicure i pedicure u profesjonalistów. To znacznie podniesie samoocenę, doda pewności siebie.

asymetryczny francuski zdjęcie 27

czerwone francuskie zdjęcie 10

Geometryczny francuski

Uwielbiany przez wiele kobiet klasyczny francuski manicure dobrze komponuje się z geometrycznym wzorem paznokci.

czarny manicure francuski foto_33

Skromne, dyskretne połączenie tonów na paznokciach i prostych pasków lub geometrycznych kształtów dobrze sprawdzi się w biurowej atmosferze.

geometryczny manicure jesień zdjęcie 11

Soczyste kolory na paznokciach, umiejętnie połączone, stworzą wizerunek podstępnego uwodziciela.

Do takiego projektu nadaje się prawie cała paleta kolorów. Warto jednak zdecydować, jaki cel ma projekt manicure i środowisko społeczne, w którym będzie Cię reprezentować.

podwójne francuskie zdjęcie 17

podwójne francuskie zdjęcie 12

podwójne francuskie zdjęcie 10

podwójne francuskie zdjęcie 28

Geometria uśmiechu

Geometryczny wzór paznokci polega na stworzeniu „uśmiechu”. Na strefę uśmiechu (owalny brzeg paznokcia) nakładane są kształty w postaci pasków, kropek, rombów, komórek i innych kształtów.

Oczywiście czarna kurtka w połączeniu z geometrią wygląda przepięknie i bardzo elegancko. Rysunki znajdują się na jasnej, często beżowej części paznokcia. Napis stał się modnym elementem projektu.

geometryczny manicure jesień zdjęcie 19

Geometryczna kurtka na krótkich paznokciach

Ten styl projektowania świetnie wygląda zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach. Należy pamiętać, że strefa uśmiechu na krótkiej długości jest zbyt mała do dekoracji. Aby nie powodować wrażenia „przesycenia” wzoru, geometrię zredukowano do minimum, ozdabiając kropkowanymi iskierkami i cyrkoniami.

czarny manicure francuski foto_33

Żółtą kurtkę skutecznie uzupełniają paski, kropki i inne czarne kształty z lekkim nalotem iskier lub pojedynczych dżetów.

asymetryczny francuski zdjęcie 39

asymetryczny francuski zdjęcie 31

Piękny geometryczny wzór

Stylowe geometryczne wzory na paznokciach mają wiele rodzajów i kształtów. Styl łączony, składający się z geometrycznych, kwiatowych i zwierzęcych wzorów, jest u szczytu mody.

READ
Minimalizm w manicure 2023: najbardziej stylowe pomysły

asymetryczny francuski zdjęcie 40

asymetryczny francuski zdjęcie 41

asymetryczny francuski zdjęcie 42

asymetryczny francuski zdjęcie 43

ukośna marynarka fot. 11

ukośna marynarka fot. 10

ukośna marynarka fot. 13

Nowym trendem w projektowaniu manicure jest geometryczne origami. Nawet najprostsze rysunki origami wyglądają lakonicznie, ale niezwykle elegancko na paznokciu, proste paski są umieszczane na pozostałych paznokciach lub są całkowicie pozostawione bez dekoracji.

ukośna marynarka fot. 19

ukośna marynarka fot. 27

ukośna marynarka fot. 28

ukośna marynarka fot. 29

ukośna marynarka fot. 31

ukośna marynarka fot. 33

ukośna marynarka fot. 40

ukośna marynarka fot. 51

ukośna marynarka fot. 54

ukośna marynarka fot. 52

ukośna marynarka fot. 64

francuski z geometrią zdjęcie 1

francuski z geometrią zdjęcie 2

francuski z geometrią zdjęcie 3

francuski z geometrią zdjęcie 4

francuski z geometrią zdjęcie 5

francuski z geometrią zdjęcie 6

francuski z geometrią zdjęcie 7

francuski z geometrią zdjęcie 14

francuski z geometrią zdjęcie 21

francuski z geometrią zdjęcie 20

francuski z geometrią zdjęcie 13

francuski z geometrią zdjęcie 12

francuski z geometrią zdjęcie 19

francuski z geometrią zdjęcie 18

francuski z geometrią zdjęcie 11

francuski z geometrią zdjęcie 10

francuski z geometrią zdjęcie 17

francuski z geometrią zdjęcie 9

francuski z geometrią zdjęcie 16

francuski z geometrią zdjęcie 15

francuski z geometrią zdjęcie 8

francuski z geometrią zdjęcie 28

francuski z geometrią zdjęcie 27

francuski z geometrią zdjęcie 26

francuski z geometrią zdjęcie 25

francuski z geometrią zdjęcie 24

Pragnienie kobiet, aby błyszczeć podczas świątecznych i uroczystych wydarzeń, znajduje odzwierciedlenie w projekcie paznokci. Geometryczny wzór w połączeniu z iskierkami prezentuje się wspaniale. Złoto i srebro zawsze nadają wyjątkowego szyku, a w połączeniu z czarną geometrią w strefie uśmiechu prezentują się niezwykle elegancko.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: