Fani skrytykowali zwiotczałe ciało Rosy Syabitovej

Fani byli oburzeni, że młoda dziewczyna nie zadbała o siebie i pokazała publiczności swoje zwiotczałe nogi.

Dziś na stronie prezenterki telewizyjnej i swatki Rozy Syabitovej pojawiło się nowe zdjęcie. Na zdjęciu gospodarz programu „Let’s Get Married” zostaje schwytany z córką na wsi. Na kadrze pisarka pozuje w dresie z plecakiem, a jej córka Ksenia w rozkloszowanej sukience w paski i dżinsowej kurtce. W podpisie do publikacji Rosa mówiła o wygodnych i stylowych ubraniach. I reklamowała nową kolekcję odzieży sportowej ze sklepu yova. To samo zdjęcie pojawiło się na stronie Kseni Syabitova.

Fani nie mogli nie zwrócić uwagi na fakt, że córka Rosy Syabitovej wygląda na zaniedbaną. W szczególności Ksenia przeraziła fanów swoim wyniosłym wyglądem i cellulitem na nogach. Subskrybenci byli oburzeni zaniedbanym wyglądem dziewczyny, zauważając, że Oksana z powodu swojej niedoskonałej sylwetki wygląda na starszą niż jej lata. Wielu zauważyło, że klatka piersiowa córki słynnego prezentera telewizyjnego leży na kolanach. „Obwisłe nogi i piersi obwisłe do pasa”, „Nogi trzeba schować, a nie pokazywać”, „Chciałabym ukryć cellulit”, – napisz obserwujących. Fani polecili Kseni uprawiać sport i dobrze się odżywiać.

Subskrybuj:

Udostępnij:

Brzuch jest duży - nie da się tego ukryć: mąż Baranowskiej zabronił prezenterowi iść do pracy?

Brzuch jest duży – nie da się tego ukryć: mąż Baranowskiej zabronił prezenterowi iść do pracy?

Producent zamieścił historie z Austrii, podobno Julia nie planuje jeszcze powrotu do Rosji

Nie ma już Nastyi!? Czernyszew usunął wszystkie zdjęcia z Zavorotnyuk

Nie ma już Nastyi!? Czernyszew usunął wszystkie zdjęcia z Zavorotnyuk

Mąż aktorki zamknął się w sobie i wydaje się, że przeżywa silny stres z powodu bólu, który się przetoczył.

Wykonawcy country na dobry nastrój

Wykonawcy country na dobry nastrój

Jest gorące lato, ty i twoja rodzina lub przyjaciele jedziecie samochodem po rozgrzanej do temperatury granicznej autostradzie.. Albo jedziecie konno przez pustynię, ale .

Sznurow opublikował klip o ucieczce elit z Rosji na tle amerykańskich sankcji

Sznurow opublikował klip o ucieczce elit z Rosji na tle amerykańskich sankcji

Historia sukcesu Maslyakova seniora: imperium AMIK, szara kardynalność jego żony, prezent od Sobyanina

Historia sukcesu Maslyakova seniora: imperium AMIK, szara kardynalność jego żony, prezent od Sobyanina

Matrosil i rzucić: Morgenstern bawi się ze swoją kochanką, podczas gdy ciężarna Koka marzy o ślubie

Matrosil i rzucić: Morgenstern bawi się ze swoją kochanką, podczas gdy ciężarna Koka marzy o ślubie

Stepan Menshchikov skomentował zdjęcia obciągania Victorii Boni, które dostały się do sieci

Stepan Menshchikov skomentował zdjęcia obciągania Victorii Boni, które dostały się do sieci

Czołgał się na kolanach do producenta? Alexander Petrov kręci w nowym sezonie „Policjant z rubla”

Czołgał się na kolanach do producenta? Alexander Petrov kręci w nowym sezonie „Policjant z rubla”

Rodzice Friske „wyciągnęli” Platona? Shepelev opuścił kraj ze swoją ukochaną

Rodzice Friske „wyciągnęli” Platona? Shepelev opuścił kraj ze swoją ukochaną

Brzuch rośnie - czas na wesele! Baranowska z dumą przedstawiła swojego przyszłego męża

Brzuch rośnie – czas na wesele! Baranowska z dumą przedstawiła swojego przyszłego męża

Lotniczy ślub?! Pugaczowa zmusi wnuka Denisa do poślubienia „plebsa”

Lotniczy ślub?! Pugaczowa zmusi wnuka Denisa do poślubienia „plebsa”

Gość Klubu Komediowego postawił Pavla Volyę na swoim miejscu i nazwał go zmiętą skrzynką

Gość Klubu Komediowego postawił Pavla Volyę na swoim miejscu i nazwał go zmiętą skrzynką

dołącz do nas w sieciach społecznościowych

READ
Dovlatova obraziła Gordona na żywo

Wydanie „VladTime” (wiadomości z Rosji, Ukrainy i ze świata).

Ta strona rozpowszechnia informacje dostarczane przez agencje informacyjne „Vladtime” („VladTime”), Interfax, TASS i inne, a także niezależnych autorów i redaktorów, którzy mogą samodzielnie publikować materiały na portalu. Vladtime.ru to platforma usługowa dla autorów niezależnych artykułów i środków masowego przekazu. Administracja serwisu vladtime.ru nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez autorów i redaktorów mediów na swoich stronach. Opinie i wersje autorów, redakcji publikowane w serwisie są całkowicie niezależne i mogą nie pokrywać się z poglądami administracji serwisu. Materiały niezgodne z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej nie mogą być publikowane na stronach witryny. Każdy autor lub związek autorów w postaci redakcji zgodnej z regulaminem serwisu może uzyskać możliwość samodzielnego publikowania ekskluzywnych materiałów w serwisie. Publikację materiałów w serwisie możesz rozpocząć wysyłając do nas maila z krótkim opisem doświadczeń autora. Adres pocztowy: [Email protected]

Podczas korzystania, kopiowania, cytowania publikacji portalu informacyjnego „Vladtime.ru” wymagany jest bezpośredni link do strony użytego materiału: podanie nazwy portalu i autora z następującymi działającymi hiperłączami: aktualności, aktualności VladTime, Wiadomości Vladtime.ru lub inny logiczny link. Użytkownik, który zauważył możliwe naruszenia prawa lub praw intelektualnych przez autorów serwisu, może skontaktować się z administracją za pośrednictwem adresu e-mail oznaczonego „moderacja strony”.

Rozchwytywana w krajowej telewizji swatka Rosa Sobyatinova ponownie wpadła na lodowisko krytyki swoich zwolenników. Tym razem celebrytka wyraziła swoją osobistą opinię na temat tego, jaka powinna być dobra żona. Subskrybenci nie docenili wersji telewizyjnego swata i natychmiast zaczęli dzielić się zjadliwymi komentarzami.

W wieku 57 lat Roza Syabitova nadal zbiera komplementy od silniejszego seksu i trzyma rękę na pulsie wirtualnego życia. Kobieta często publikuje na swojej stronie społecznościowej przemyślenia na temat małżeństwa, roli żony w życiu męża i innych zawodowych sekretów swatki.

Tym razem temat publikacji dotyczył intymnej strony małżeństwa. Według prezentera telewizyjnego zdecydowana większość możnych tego świata wierzy, że problemy rodzinne są łatwe do rozwiązania dzięki bliskości partnerów. Nie była zbyt leniwa, by dać przykład, jak sama to widzi.

Małżonek może przymknąć oko na to, że jego pasja nie jest silna w gotowaniu i jest bezużyteczną gospodynią. Może nawet nałożyć hamulec, aby jego żona trwoniła całą miesięczną pensję w ciągu jednego dnia. Małe kłopoty w postaci godzinnych maratonów rozmów telefonicznych z koleżankami lub „wylegiwania się” przed telewizorem, aby obejrzeć ulubiony serial. Nawet głupota nie jest wadą w oczach tej samej męskiej większości.

READ
Alyssa Milano niemile zaskoczyła fanów, eksponując brzydkie kolana

Są gotowi wybaczyć powyższe w jednym scenariuszu. „Jeśli nadrabiasz te braki żarliwą miłością”, podsumowała narodowa swatka kraju, mówiąc o obowiązkach małżeńskich w sypialni.

Syabitova udostępniła tak pikantny post ze zdjęciem z byłym kochankiem. Przypomnij sobie, że sześć lat temu wybuchły namiętne uczucia między Rosą a włoskim biznesmenem Peppino. Wtedy fani prezenterki uwierzyli, że w końcu udało jej się ułożyć swoje życie osobiste.

Oprócz ciekawego wyglądu mężczyzna mógł pochwalić się dobrymi dochodami. Za nim był nie tylko klub jachtowy, ale także sieć restauracji. Ale ani jasne uczucia, ani bogactwo zagranicznego narzeczonego nie pozwoliły parze pozostać razem. Kilka miesięcy później ich szybki romans nagle wygasł. Teraz Syabitova może pochwalić się jedynie starymi fotografiami w ramionach charyzmatycznego Włocha.

Publiczny sprzeciw

Sądząc po komentarzach, które subskrybenci osobowości telewizyjnej zostawiają pod publikacją, która wywołała gwałtowną reakcję, nie podobała im się opinia idola. Czytelnicy wyzywali autorkę posta pod każdym względem, obrażając nie tylko jej wygląd, ale i światopogląd. Byli też tacy, którzy generalnie mówili, że „obrzydliwe jest patrzenie na publikację”.

Wielu zwolenników zaczęło argumentować, że pomysł jest zasadniczo błędny. Ich zdaniem trzeba być kobietą wszechstronną: umieć gotować, prasować koszulę i odpowiednio zachowywać się w łóżku. Ale jednocześnie taka „wielofunkcyjność” nie powinna pochodzić tylko od strony kobiecej. A jeśli żona stara się wyglądać pięknie, smacznie karmić i na czas prać firanki, to mąż musi się podporządkować. W przeciwnym razie, zdaniem komentatorów, po co w ogóle marnować czas na taką osobę.

Zostawiony pod postem i ostrzejszymi wiadomościami. Na przykład doradzili znanej kobiecie wizytę u endokrynologa, ponieważ „w twoim wieku taka troska nie jest normalna”. Nie mniej ostre komentarze towarzyszą kolejnemu kontrowersyjnemu wpisowi prezentera. Zastanawia się w nim, czy powinna być szczera wobec publiczności. I tutaj wniosek subskrybenta nie wygląda szczególnie radośnie: „Ospała schizofrenia Rosy postępuje”.

Są wśród nich tacy, którzy wyraźnie nie aprobowali stanowiska telewizyjnego swata i pretensji dotyczących sposobu mówienia. Ludziom nie podoba się fakt, że telediva używa pasożytniczych słów, mówi nagle. I to bez dotykania ton niezadowolenia z bezpośrednio wybrzmiewanych rad.

READ
10 najlepiej opłacanych rosyjskich aktorek

Ludzie byli oburzeni, że zalecenia Syabitovej „korupują młodzież” i obawiali się, że to, co usłyszeli, może negatywnie wpłynąć na „niedoświadczone dziewczęta”.

Byli jednak wśród użytkowników i obrońców prezentera. A autorka publikacji, która wywołała kontrowersje, dodała później, że na próżno czytelniczki są na nią wściekłe. W końcu mężczyźni to poparli.

Bogaty mąż nie jest dla wszystkich

Mimo nieustannych od kilku lat ataków hejterów w sieci gwiazda telewizyjna wciąż odważnie omawia soczyste szczegóły swojego życia osobistego. Dziennikarzom publikacji „StarHit” udało się znaleźć słowa prezenterki na temat jej dawnych priorytetów.

Według celebrytki kiedyś „była głodna”. Ze względu na to, że musiałam aktywnie wspinać się po szczeblach kariery, musiałam poświęcać się i stracić proste kobiece szczęście. Ale wtedy na horyzoncie pojawił się „wysoki i łagodny mężczyzna”. Tak jak Rose.

W tym czasie, według osoby publicznej, naprawdę chciała intymnego związku. W związku z tym na ogół nie przejmowała się niektórymi błędami z przeszłości ukochanej. Ale sądząc po tym, że teraz Syabitova nie jest oficjalnie mężatką, ten związek się nie powiódł.

Innym gorącym tematem dyskusji były rady małżeńskie dla zamożnego młodzieńca. Swatka namawiała młode damy, które stawiają sobie takie cele, aby najpierw dokładnie się zastanowiły. Będą musieli pracować przez całe życie, aby sprostać wysokim oczekiwaniom. Nie dość, że zawsze będziesz musiał być w formie, to jeszcze nie będziesz miał złudzeń co do tego, że kobieta „na pewno zostanie doceniona”. Będziesz musiała opanować sztukę nie zadawania zbędnych pytań, ale jednocześnie bycia na bieżąco ze sprawami współmałżonka i nie udzielania mu rad.

Na pierwszym miejscu trzeba będzie postawić jego zainteresowania, łącząc obowiązki niani, psychologa, sekretarki i zadziwić jego wyobraźnię w sypialni. Takie poświęcenie będzie możliwe tylko w jednym scenariuszu. Jeśli żona naprawdę kocha swojego męża i będzie niosła to uczucie przez całe życie. We wszystkich innych przypadkach powieść się nie powiedzie. I żadne bogactwo tutaj nie uratuje sytuacji.

Jeśli chodzi o obecny stan rzeczy na froncie miłosnym samej Rosy, to następuje zastój. Gwiazda nie zamierza wychodzić za mąż i teraz opowiada się za otwartym związkiem.

READ
Gwiezdne „hobbity”: 26 celebrytów, które w rzeczywistości są bardzo małe

W jednym z wywiadów stwierdziła, że ​​z własnej śmierci chce zrobić kampanię PR. Pomoże to zarobić jej dzieciom.

Lojalni fani prezentera po takim oświadczeniu zaczęli przytłaczać idola prośbami, aby nie spisywać się przed czasem. Użytkownicy życzyli swojemu ulubieńcowi szczęścia i długiego życia. Obserwatorzy mają również nadzieję, że ich pozytywne przesłania zostaną wysłuchane, a umiejętności Rosy Syabitovej nadal pomogą połączyć losy niejednej pary.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: