Fani skrytykowali strój Julii Nachalowej

31 stycznia 2022 roku słynna piosenkarka Julia Nachalova mogła obchodzić swoje 41. urodziny. Niestety gwiazda zmarła w 2019 roku z powodu zatrucia krwi i niewydolności serca. Niemniej jednak, nawet po śmierci piosenkarki, jest stale pamiętana i nie zawsze w pozytywny sposób.

Redaktorzy 24SMI zebrali skandale związane z nazwiskiem Julii Nachalowej, które wybuchły po jej śmierci.

1. Plotki o grobie piosenkarza

Kilka miesięcy po śmierci Julii Nachalowej ludzie znów zaczęli gromadzić się w jej grobie. Krążyły plotki, że krzyż, zainstalowany w miejscu pochówku piosenkarza, stał się strumieniem mirry. Media pisały, że do grobu poszli już pielgrzymi, którzy chcą naładować wodę i kremy. Podobno twierdzą, że Nachalovo należy uznać za świętą, ponieważ nawet z tamtego świata jest w stanie pomagać ludziom i ich leczyć.

Pracownicy cmentarza Troekurovsky zauważyli, że przy grobie piosenkarza naprawdę zaczęło się poruszenie, ale nie widzieli żadnych pielgrzymów ładujących wodę. Fani przybywają na miejsce pochówku gwiazdy, aby uczcić jej pamięć i porozmawiać. A krople, które rzekomo widzieli ludzie, którzy mówili, że z krzyża leje się mirra, mogą okazać się po prostu smołą lub rosą.

Następnie media skomentowały Rosyjską Cerkiew Prawosławną, zauważając, że takie wiadomości obrażają pamięć o artyście. Przedstawiciele Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej powiedzieli, że Cerkiew wzywa do modlitwy za zmarłych, a nie do robienia szumu wokół ich śmierci.

2. Sprawa mieszkaniowa

Kwestię mieszkaniową można dodać do liczby skandali, które wybuchły po śmierci Julii Nachalowej. Jeszcze przed śmiercią piosenkarka sprzedała swojemu byłemu mężowi Aleksandrowi Frołowowi połowę swojego elitarnego mieszkania za 20 milionów rubli w 2015 roku, kiedy potrzebowała pieniędzy na nagranie albumu. Podobno napisano pokwitowanie za otrzymanie dużej kwoty. Ale kiedy związek pary się rozpadł, Nachalova zaczęła mówić, że paragon jest fałszywy i nie otrzymała żadnych pieniędzy. Próbowała negocjować z hokeistą, aby przekazać jej całe mieszkanie, ale Frolov nie poszedł za jej przykładem, ale udał się do Sądu Najwyższego, aby bronić swojego prawa do nieruchomości.

Okazało się, że Nachalova sprzedała dług Frolowa firmie Spring Investments LLC, która zażądała od niego zapłaty prawie 26 mln rubli (6 mln – naliczone odsetki). Aktywny etap postępowania miał miejsce po śmierci piosenkarza. Wszystko skończyło się tym, że firma zrezygnowała z roszczenia, a sam Frołow wystąpił z roszczeniem wzajemnym o unieważnienie umowy pomiędzy Julią a LLC Vesennye Investitsii.

3. Sukienki aktorki

Rok po śmierci celebryty wybuchł nowy skandal związany z imieniem Julii Nachalowej. Tym razem to historyk mody Aleksander Wasiliew dostał sukienki piosenkarki. Fani byli oburzeni, gdy zobaczyli stroje na wystawie projektanta mody w Kaliningradzie. Oskarżyli Wasiljewa o chęć zarobienia na pamięci artysty.

READ
Natasha Koroleva przyćmiła wszystkich wieczorem na Kremlu

Prowadzący program Fashion Sentence wyjaśnił sytuację, zwracając uwagę, że matka Nachalovej dała mu trzy sukienki i dwie pary butów. Chciała zachować pamięć o córce, więc stroje trafiły do ​​​​niego jako największego prywatnego kolekcjonera strojów historycznych w Rosji.

4. Kręcenie serii

W 2021 roku, z okazji 40. rocznicy urodzin Julii Nachalowej, na Channel One ukazał się film dokumentalno-fabularny „Prawdziwa historia Julii Nachalowej”, który był pokazywany w ramach programu Doc-Tok. Jeszcze przed premierą obrazu wybuchł skandal wokół kręcenia miniserialu, w który zaangażowani byli czołowi aktorzy Marina Orlova i Aleksiej Gawriłow.

Faktem jest, że w ramach umowy aktorzy nie mogli rozmawiać o pracy nad obrazem, opowiadać komuś o swoich rolach i dzielić się szczegółami strzelaniny. Ale Marina Orlova, która grała Nachalovę, zdołała powiedzieć wszystkim swoim przyjaciołom i krewnym o nowej roli, a Aleksiej Gawriłow, który grał Evgeny Aldonin, opublikował nawet post w sieci społecznościowej.

Tam otwarcie powiedział fanom, że rozpoczęły się prace nad serialem o Julii Nachalovej, że grał Aldonina i jaką scenę kręcili. I choć wkrótce usunął post, udało mu się rozprzestrzenić go w mediach. Orłowa próbowała z całych sił ukryć swój udział w projekcie, nawet żartując, że to nie ona grała Nachalovę, ale Siergiej Bezrukow, który został wymyślony. Tak czy inaczej, aktorom grożono poważnymi grzywnami.

5. Zmiana nazwy prospektu emisyjnego

Kolejny skandal wokół nazwiska Julii Nachalowej, który wybuchł po jej śmierci, dotknął zmiany nazwy alei na cześć piosenkarki. Zaczęli o tym mówić w 2022 roku, w przeddzień urodzin gwiazdy, która mogła skończyć 41 lat. W mediach pojawiły się informacje, że moskiewska Duma Miejska dyskutuje o możliwości zmiany nazwy Prospektu Leninskiego na Prospekt Naczałowa.

Rodzice zmarłej gwiazdy byli zszokowani, ponieważ zaczęto ich oskarżać o chęć nagłośnienia imienia ich córki i obrzucania ich rodziną błotem. Ojciec piosenkarza zauważył, że nie słyszał więcej bzdur i zapytał, dlaczego chcą nazwać tylko aleję na cześć piosenkarza, a nie Plac Czerwony. A matka Nachalovej poprosiła o pozostawienie ich w spokoju, ponieważ minęły trzy lata od śmierci Julii, a dziennikarze nadal publikują oszczerstwa, aby zarobić na imieniu jej córki.

Sytuację skomentowała również Moskiewska Duma Miejska, która zaznaczyła, że ​​informacje rozpowszechniane przez media są nieprawdziwe i nie prowadzono w tej sprawie żadnych rozmów.

Julia Nachalova.

Piosenkarka Julia Nachalova zmarła w wieku 38 lat. Jej nagła śmierć zszokowała nie tylko jej fanów, ale także kolegów. Nachalova od dawna cierpiała na dnę moczanową, miała cukrzycę. Wydaje się jednak, że niegroźna rana na nodze, z powodu której zaczęła się sepsa, nie mogła doprowadzić do tak trudnego wyniku. Piosenkarz został pochowany na cmentarzu Troekurovsky. Zostawiła 12-letnią córkę Verę Aldoninę. Koledzy opłakują i wspominają Julię Nachalovą.

READ
Anna Kałasznikowa w odważnej sukience pojawiła się na tygodniu mody

Katya Lel: Julia po cichu ominęła temat zdrowia

– Fakt, że tak młoda, utalentowana piosenkarka Yulechka Nachalova odeszła, jest rodzajem dzikiej niesprawiedliwości. Wiem, że Julia bardzo lubiła delfiny. A kiedy rozpoczęła swoją twórczą ścieżkę, miała sen – morze i delfina, którego we śnie przytuliła w ramionach. I powiedziała mi, że ten sen był tak realny, że obudziła się i pomyślała, że ​​tak było naprawdę. I od tego czasu zaczęła myśleć, że delfin jest dla niej jak symbol czystości, powodzenia. Pamiętała ten sen w wieku siedmiu lat tak mocno, że pamiętała go przez całe życie, a potem opowiedziała mi o nim. A na krótko przed wyjazdem jej córka narysowała delfina i dała jej. A Julia powiedziała, że ​​ten delfin jest taki sam, jak z jej dziecięcego snu. A delfin od mojej córki stał się jak jej talizman.

Z Verochką miała silny związek między matką a dzieckiem. Verochka uwielbiała swoją matkę, zawsze patrzyła jej w oczy, zawsze inspirowała się matką. A Julia zawsze starała się poświęcić jej jak najwięcej uwagi, aby tylko Verochka czuła się dobrze. I zawsze spieszyła się do niej, jakby starała się dać jak najwięcej miłości w rezerwie. Nie mogłem być na przyjęciu urodzinowym Verochki – odleciałem w trasę. Ale rozmawialiśmy z Julią, że na pewno spotkamy się na urodzinach mojej córki w kwietniu. Że przyjedzie z córką Verą. Mieliśmy z nią takie bezpośrednie plany na kwiecień…

Widziałem ją płaczącą dopiero wiele, wiele lat temu, kiedy wciąż kłóciła się ze swoim pierwszym mężem, Dimą. Powiedziała, że ​​ją zdradził i ten temat był dla niej bolesny. Kochała go wystarczająco. A potem zobaczyłem, że płacze z powodu rozstania z tatą Verochki. Potem była zdenerwowana, że ​​doszło do nieporozumień z Aldoninem. W każdym razie nigdy więcej nie widziałem, żeby płakała.

Rozmawialiśmy z nią o wszystkich etapach życia i wiem, że trudno było jej dostrzec osobiste sytuacje, urazę i złe zachowanie mężczyzn w jej życiu. Wyjechała na długi czas. Martwiła się też o utratę wagi. Kiedy przyjechała z Ostatniego Bohatera, powiedziałem: „Julia, gdzie jesteś? Tylko kości! Powiedziała mi: „Wiesz, chciałam tak schudnąć, marzyłam o tym”. Powiedziałem jej: „Ale gdzie teraz jest Yulechka Nachalova, jej indywidualność?!” Powiedziała: „Och, tak bardzo lubię swoją szczupłość. Wiesz, ekran dodaje plus sześć kilogramów.

READ
Ksenia Sobczak zniechęcała internautów swoją sowiecką koszulą nocną

I ogólnie po cichu ominęła temat zdrowia. Pomimo tego, że nie czuła się dobrze i całkowicie schudła, jej nogi stały się chude, nadal wyszła na scenę w szpilkach. Ale już było jej trudno wrócić, a oni pomogli jej wrócić, prowadzeni za ramiona. I po niej, po jej rękach, było jasne, że ma bolesny stan. Ale jednocześnie zawsze się uśmiechała, nie patrzyła .

Pamiętam, jak pojechaliśmy z Julią na „Słowiański Bazar” w Witebsku w sierpniu. A oni cały czas śmiali się i żartowali. Nie była już w zdrowym stanie, ale tego nie okazywała. Bezsenne noce, kilkugodzinne oczekiwanie na samolot. Wszyscy artyści byli bezsilni. A Julia zachowała zimną krew. Na wszystkie pytania odpowiadała tylko: „Wszystko w porządku”. Mówią, że krótko przed wyjazdem przeżyła jakiś silny stres, ale nie znam szczegółów. Zazwyczaj martwiła się o problemy z sercem.

Silny stres przyczynił się do gwałtownego skoku poziomu cukru we krwi. Ale do ostatniego była nadzieja, że ​​uda jej się wydostać z tego stanu, że młode ciało odnajdzie siły. Była pełna kreatywnych planów. O ile więcej mogła zrobić w kreatywności, wychować córkę. Dlaczego to takie niesprawiedliwe?!

Julia Naczałowa zginęła w wypadku

Tragedia Julii Nachalowej doczekała się miliona wersji. Aż trudno uwierzyć, że młoda, piękna, utalentowana kobieta została zrujnowana. wypadek

Varvara: Była pełna twórczych oczekiwań

– W grudniu wystąpiliśmy – Igor Sarukhanov, ja i Julia – na koncercie noworocznym Olimpijskiego zaśpiewaliśmy piosenkę „I Wish You”. Igor Sarukhanov napisał piosenkę, nagraliśmy ją z Julią. Rozmawialiśmy o tym, jak zadowolić ludzi, że piosenka powinna być pozytywna, jak będziemy się ubierać na scenie. Ogólnie rozmawialiśmy z Julią o muzyce, była pełna twórczych oczekiwań.

Często spotykaliśmy się z Julią w garderobie. A Julia cały czas się śmiała, żartując. Młoda, piękna, taka pełna życia, wesoła. Dobrze zorientowany w iPhonie, Instagramie. Cały czas pytałem, czy macie taki program, ale co z tym? Opowiedziała mi dużo rzeczy – jak coś pobrać i tak dalej. Opowiadała o swojej córce, opowiadała o swoich sukcesach. Uwielbiałem podróżować. Ale muzyka była dla niej głównym hobby i zajęciem. Muzyka i córka. Reszta – wszystko jest jak aplikacja.

Julia bardzo o siebie zadbała. I ciągle na diecie, wygłodniała na wpół, cóż mogę powiedzieć. Generalnie robią to wszyscy artyści. Artyści powinni być wysportowani, szczupli. A jeśli czegoś brakuje, wszyscy zaczynają nas dyskutować i krytykować. A piękno jest trudne do zdobycia. Rozmawialiśmy z Julią, że tak, ograniczamy się w jedzeniu. Powiedziała, że ​​już nie pamięta, kiedy zjadła, powiedzmy, kawałek kiełbasy lub śledzia, co w zasadzie opiera się na osobie przynajmniej tylko na Nowy Rok . Nie złapałem anoreksji Julii. Rozmawialiśmy z nią, wręcz przeciwnie, zawsze jest taka pulchna, dobra. Czasami chudsza, utrzymywała formę.

READ
Gwiazdy, które mają dzieci z pomocą matki zastępczej

Najważniejsze, że jest miłą i bystrą osobą. Opłakujemy.

Zmarła piosenkarka Julia Nachalova

Piosenkarz Alexei Chumakov: „Julia Nachalova była Rosjanką Mariah Carey. Niedoceniane!”

– Julia Nachalova jest niedocenianą piosenkarką. I przykro mi, że teraz wszyscy mówią o niej w związku z tak smutną okazją – jej odejściem. Ani stacje radiowe nie brały jej piosenek, ani telewizja szczególnie – powiedzmy, że Julii nie było na każdym koncercie, mimo że jest niesamowitą wokalistką i generalnie pionierką w wielu stylach, kto jest wokalistką, zrozumie i zgodzi się ze mną.

Niestety, to niedoszacowanie jest rekompensowane później, gdy osoby już nie ma. Rozmawialiśmy, byliśmy przyjaciółmi. A moja żona (piosenkarka Julia Kowalczuk. – red.) Komunikowała się z Julią. I Julia przyjechała nas odwiedzić i tak dalej. To, że ją kochamy i że jest niesamowita – wiedziała to z naszych ust. A jeśli chodzi o wsparcie rodziny… Niedawno zostałem tatą i nie wiem, co powiedzieć jej rodzicom, bo nie ma nic gorszego niż utrata dzieci. Fakt, że wujek Vitya (Viktor Nachalov, tata Julii. – red.) przeżywa teraz z matką, jest czymś, czego nawet nie chcę, aby doświadczył mój wróg .

Życie jest delikatną rzeczą, musimy doceniać siebie nawzajem, dopóki żyjemy, a osobę kreatywną należy docenić potrójnie. Julia od dawna powinna być zasłużoną artystką. Jej doświadczenie zawodowe, doświadczenie popularności i wkład nawet nie w muzykę, ale w muzykalność naszej sceny – jest absolutnie niedoceniane. Ale zasłużonych otrzymuje wielu, którzy moim zdaniem są całkowicie niezasłużeni. A ci, którzy z jakiegoś powodu są zasłużeni, nic nie otrzymują. Julia napisała wiele piosenek. Wielokrotnie rozmawialiśmy z nią na ten temat.

Smutna historia młodego mężczyzny, który odszedł wcześnie, zupełnie katastrofalnie. Oczywiście znam jej córkę bardzo dobrze. Mam nadzieję, że nie jest na tyle dorosła, żeby w pełni to zrozumieć. Zrozumienie jest naturalne, ale uświadomienie sobie, że tak się dzieje! O tym, co dzieje się z Julią, utrzymywałam kontakt przez Larisę Aleksandrowną Dolinę, która jest jej matką chrzestną swojej córki Very. Wiedziałem o jej chorobie.

Guzki, żadnych uderzeń – nie zwróciłem na to uwagi. Najważniejsze, że nie miała „guzów” w duszy, mam na myśli bezduszność. Julia jest zdecydowanie bohaterem absolutnym. A sposób, w jaki udało jej się wyjść na scenę – nie daj Boże, żeby to poczuła. Ale wyszła, uśmiechnęła się i cieszyła życiem. Wiedziałem, że ma duże kłopoty. Mam nadzieję i życzę jej jasnego i pięknego odrodzenia w przyszłości – nowego ciała, zdrowego i nie pamiętającego bólu, którego doświadczyła w tym życiu .

READ
16 sławnych dzieciaków, które dorosły zbyt szybko

Julia jest muzykiem, doskonale wyczuła piosenki, pięknie śpiewała. Była taka rosyjska Mariah Carey. Nie rozmawialiśmy z nią o chorobie. Prawdopodobnie bliżej do 90 omówimy owrzodzenia. Ale ten temat nie był dla nas na pierwszym planie. Była bardzo zabawna, z poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięta.

Naprawdę łatwo było ją rozśmieszyć. Nie była snobką ani gwiazdą, miała otwartą duszę. Kochałem ludzi, śpiewanie. Nigdy nie usłyszałam od niej złego słowa o moich współpracownikach. Mogę już coś o kimś powiedzieć… i jest absolutnie wyjątkowo nie zepsutą osobą w tym biznesie, znacznie więcej niż wielu, którzy są obecni od dłuższego czasu. Muzyka rosyjska straciła na jej twarzy dużą warstwę muzykalności. Znalazła się już w kategorii artystów, którzy nie są szczególnie uzależnieni od liczby emisji. Nie było osoby, która nie wiedziała, kim jest Julia Nachalova.

CZYTAJ TAKŻE

Co Yulia Nachalova ukrywała przed swoimi bliskimi

W dniu pogrzebu piosenkarki Julii Nachalowej na pierwszym kanale w programie „Niech mówią” Dmitrij Borysow i goście studia próbowali zrozumieć, dlaczego Julia Nachalova wciąż nie żyje. Diagnozy piosenkarza mnożą się z dnia na dzień i nie wiadomo już, które z nich są prawdziwe, a które to wymysły bezczynnej publiczności (szczegóły)

Byli mężowie pożegnali się z Julią Nachalovą: „W niebie jest więcej aniołów”

38-letnia Julia Naczałowa znalazła swoje ostatnie schronienie na cmentarzu Troekurovsky. Piosenkarka została pochowana obok jednego z założycieli kanału NTV, męża Bożeny Ryńskiej Igora Małaszenko. Pogrzeb zorganizowali artyści, przyjaciele piosenkarki (szczegóły)

„Jak księżniczka”: trumna Julii Nachalovej była wypełniona białymi kwiatami

Piosenkarz bardzo lubił białe kwiaty (szczegóły)

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: