Fani gratulują Swietłanie Łobodzie narodzin drugiego dziecka

Piosenkarka opublikowała wzruszające zdjęcia z Evangeline i Tildą.

Dziś najmłodsza córka Swietłany Łobody obchodzi urodziny. Dokładnie dwa lata temu dziecko, któremu nadano nietypowe imię Tilde, urodził się w prestiżowym Centrum Medycznym Cedars-Sinal w Los Angeles. Na cześć święta Svetlana, która wciąż ukrywa twarz dziecka, opublikowała wzruszające zdjęcie, na którym trzyma dziewczynę w ramionach.

„Dziś mijają 2 lata od narodzin mojej najmłodszej córki Tildy. Oh on zmienił moje życie, wypełnił je energią czystej miłości i absolutnej pewności, że jesteśmy nieskończeni. Wszystkiego najlepszego, córko ”- piosenkarka wzruszająco podpisała ramkę (pisownia i interpunkcja autora pozostają niezmienione. — Notatka. wyd.). Gwiazda udostępniła również zdjęcie, na którym pozuje z dwiema córkami – ewangelina włącznie z.

Svetlana Loboda z córkami

Przypomnijmy, że ojcem Evangeline jest były konkubent Lobody, tancerz z baletu Freedom Andrzej Car. Para rozstała się wkrótce po narodzinach córki, ale utrzymywała dobre relacje. Jeśli chodzi o ojca najmłodszej córki Tildy, Swietłana starannie ukrywa swoje imię. Miesiąc po urodzeniu dziecka Loboda powiedziała, że ​​​​kiedyś powie fanom, kto jest ojcem dziecka, ale nie w najbliższej przyszłości. Po kolejnych kilku miesiącach piosenkarka przyznała, że ​​nie może podać nazwiska ojca swojej córki, ponieważ ma kontrakt. „Nie mogę o tym mówić. Mam umowę – wyjaśniła w rozmowie z Bastą w ramach programu GazLive na YouTube.

Według jednej wersji ojciec Tildy jest liderem niemieckiego zespołu rockowego Rammstein, Till Lindemann. Romans Svetlany z gwiazdą światowej sceny został po raz pierwszy omówiony w lipcu 2017 r., Kiedy spotkali się na festiwalu muzyki Heat. Co więcej, podczas imprezy legendarny muzyk bez wahania przytulał i całował swojego towarzysza tuż pod kamerami. Jednak Loboda nadal unika bezpośredniej odpowiedzi na to pytanie i nie komentuje w żaden sposób tych informacji. Till Lindemann w wywiadzie nazwał ich związek z Lobodą „sekretem dwojga ludzi”.

Svetlana Loboda opublikowała wzruszające zdjęcie z nowo narodzoną córką i ojcem

Teraz Svetlana Loboda i jej córki są w samoizolacji z powodu pandemii koronawirusa. Wszystkie koncerty i strzelaniny piosenkarza zostały przełożone na czas nieokreślony. Ale gwiazda się nie denerwuje – cieszy się, że w końcu może w pełni zaangażować się w wychowanie córek. Jak powiedziała sama Swietłana, ona i jej córki często spędzają czas oglądając radzieckie filmy. Co więcej, celebrytka postanowiła nawet zmienić swój wizerunek, pozbywając się słynnych długich grzywek. Svetlana wyjaśniła, że ​​stylizacja takiej fryzury w domu jest bardzo problematyczna.

READ
Top 10 najbogatszych rosyjskich piosenkarzy w 2023 r.

Pandemia koronawirusa dotknęła bliskich Svetlany. Infekcję znaleziono u 54-letniej matki chrzestnej piosenkarki Svetlany, po której nazwano piosenkarkę. Kobieta mieszkająca w Stanach Zjednoczonych opiekowała się chorym mężczyzną i zaraziła się od niego wirusem. „Mówi, że głównym objawem jest tak naprawdę utrata węchu, potem ból kości, boli całe ciało” – powiedziała gwiazda, według matki chrzestnej, która walczy z chorobą.

Svetlana postanowiła nie trzymać się z daleka od walki z pandemią, wnosząc własny wkład. Wspólnie z Encore Charity zorganizowała dostawę pudełek z żywnością potrzebującym. Jak zauważył Loboda, starcy, matki wielu dzieci, zostali zamknięci i bez środków do życia. Początkowo były pojedyncze prośby o pomoc, ale gdy sytuacja się komplikowała, były ich setki. Piosenkarka po konsultacjach z PR-owcami zorganizowała akcję żywnościową dwa tygodnie po rozpoczęciu kwarantanny. Pod patronatem gwiazdy wysyłane są pudełka płatków zbożowych, chleba, jajek o łącznej wadze 15-30 kilogramów. Do tej pory liczba otrzymanych przez adresatów pudełek zbliża się do tysiąca sztuk. „Ten czas jest bardzo ważny: dowiemy się, kto jest zdolny do dobrych uczynków, a kto nie” – powiedziała Svetlana Loboda.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: