Fani Catherine Barnabas radzą jej zrobić brwi

Ewolucja piękna Catherine Barnabas: jak zmieniła się gwiazda

Gwiazda komedii Ekaterina Varnava jest właścicielką jasnego i niezwykłego wyglądu. Ekaterina jest bardzo wysoką dziewczyną o dużych rysach, która uwielbia jasny makijaż i nie ma nic przeciwko chirurgii plastycznej. Zobaczmy, jak Barnaba zmienił się w ciągu 15 lat.

Podczas swojej kariery w telewizji Ekaterina Varnava naprawdę bardzo się zmieniła – od fryzur i stylu makijażu, po rysy twarzy. Ale najpierw najważniejsze!

2001

Młoda Ekaterina Barnabas i bez makijażu – nawet najbardziej oddani fani z trudem ją rozpoznają. Dziś dziewczyna może pochwalić się niesamowitą szczupłością, a w młodości miała urocze policzki!

2007

Ekaterina Varnava rozpoczęła karierę w KVN, wtedy jeszcze nie wybrała roli odważnej piękności o ochrypłym głosie. Usta były cieńsze, a włosy krótsze!

Po opuszczeniu KVN Barnabas nagle zmieniła swój wizerunek: odmówiła grzywki, zaczęła jasno malować i preferowała seksowne stroje.

2011

Jednak czasami zdarzały się wyjścia z grzywką . Catherine nadal powinna była ją porzucić: taka fryzura sprawia, że ​​duży nos jest wizualnie jeszcze dłuższy.

2011

Wysokie fryzury wyraźnie nie są historią Catherine. Na szczęście aktorka szybko zdała sobie z tego sprawę i mimo to odmówiła takiej stylizacji.

2011

W 2011 roku Ekaterina Varnava wykonała dużo pracy nad sobą: nieznacznie powiększyła usta, poprawiła kształt brwi i, jak nam się wydaje, zrobiła plastykę nosa – nos gwiazdy stał się bardziej elegancki.

2012

Ekaterina naprawdę pasuje do włosów do ramion i bujnej stylizacji. Ponadto kasztanowy odcień włosów jest odświeżający. Uważamy to wyjście za piękne zwycięstwo! +

2012

A po zwycięstwach idą porażki… Wielobarwny makijaż w tonacji różu i zieleni, stylizacja „pod tasiemką” z cyrkoniami – to wyraźny biust dla dziewczyny o tak wyrazistym wyglądzie, jak Barnabas.

2012

Ekaterina po prostu uwielbia strzały i eyeliner na dolnej powiece – „makijaż Kleopatry” czasami wygląda zbyt agresywnie. Dlaczego wizażystka gwiazdy nie miałaby spróbować cieniowania?

2013

W ciągu ostatnich kilku lat Catherine zaczęła nosić długie włosy z odrastającą grzywką. Dla jej kształtu twarzy ta fryzura jest najlepszą opcją!

2014

Nawet palące brunetki przynajmniej raz w życiu chcą zostać blondynkami. A Catherine Barnabas nie jest wyjątkiem! Nawiasem mówiąc, wybrała udany ciepły odcień blondu, który wyglądał bardzo dobrze w połączeniu z jej ciemnymi oczami i brwiami.

READ
Fani gratulują Swietłanie Łobodzie narodzin drugiego dziecka

2015

O te usta! W zeszłym roku Ekaterina też je dostała… Mamy nadzieję, że nie staną się jeszcze większe!

2015

Catherine wyraźnie straciła na wadze, a jej brwi stały się jeszcze szersze, a jej usta stały się jeszcze bardziej obszerne.

2016

Ostatnio Catherine zmieniła się nie do poznania: gwiazda zaczęła nosić jasne soczewki, przez co nie wyglądała jak ona. Na początku myśleliśmy, że to Anna Sedokova!

Pomimo wizerunku fatalnej urody, bardzo cierpiała z powodu mężczyzn.

Jest oskarżana o nadmierną plastyczność, nie wierzą w romans z Chrustalevem i aktywnie dyskutują o jej pragnieniu zostania matką. Opowiemy całą prawdę o życiu osobistym Katarzyny Barnabas i przez co musiała przejść, aby znaleźć szczęście.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Cierpieli z powodu mężczyzn

W młodości Catherine była daleka od wizerunku fatalnego piękna. Dziewczyna stała się popularna wśród płci przeciwnej, będąc już członkiem zespołu KVN. Poważny burzliwy romans rozpoczął się od Barnaby, kiedy wstąpiła w szeregi „Drużyny Małych Narodów”.

Wybranym był żonaty kolega Nikołaj Gigani. Przez dwa lata mężczyzna nie mógł się zdecydować, z kim być. Catherine jest zmęczona byciem w złym stanie. Wtedy zdała sobie sprawę, że trzeba kochać siebie, a nie próbować dla mężczyzn. Przecież wśród nich jest pełno tych, którzy nigdy tego nie docenią.

Przekształciła się, ale zaprzecza operacji

Katarzyna cierpiała bez końca z powodu swojego wyglądu. Nie rozumiała, dlaczego w żaden sposób nie może znaleźć osobistego szczęścia. I w pewnym momencie Barnaba zdał sobie sprawę, że nie lubi siebie. Całkowicie zmieniła swój wygląd. Zrobiła wszystko, o czym marzyła. Ufarbowałam włosy na blond, schudłam 20 kilogramów, zmniejszyłam nos i zyskałam ukochane niebieskie oczy.

I choć twarz Katarzyny z biegiem czasu bardzo się zmieniła, kobieta zaprzecza interwencjom chirurgicznym. Zgadza się tylko z wypełniaczem w ustach i odpisuje wyrafinowany owal twarzy na szczupłość.

„Chłopaki, schudnij 20 kilogramów, twoja twarz bardzo się zmieni. Pojawią się kości policzkowe, pojawi się linia podbródka. Będziesz wyglądać inaczej ”- celebrytka podzieliła się swoim głównym sekretem piękna.

Zerwał zaręczyny z Dmitrijem Chrustalewem

Ekaterina Varnava podbiła Dmitrija Chrustalewa dosłownie od pierwszego dnia ich spotkania. Z czasem mężczyźnie udało się namówić ją na randkę. Następnie para rozpoczęła związek. Sześć miesięcy później kochankowie postanowili zamieszkać razem. Wynajęli mieszkanie, które było wygodne dla obu stron, aw rocznicę Chrustalewa złożyli ofertę Barnabie.

READ
Dziewczyna w czerwieni: Natalie Portman w przezroczystej sukience Christiana Diora

Kobieta przyjęła luksusowy pierścionek, ale trzy miesiące po zaręczynach para zdecydowała się odejść. Para zaczęła się kłócić o sprawy wewnętrzne. W pewnym momencie Catherine przyznała Dmitrijowi, że zainwestowali w siebie wszystkie najbardziej pozytywne emocje i nadszedł czas, aby się rozproszyć. Chrustalew próbował zwrócić ukochaną, ale nic z tego nie wyszło. Piękno było nieubłagane.

„Płakał, a ja płakałam. To było bardzo trudne dla nas obojga ”- wspomina powieść Ekateriny.

Podważyłem moje zdrowie z Konstantinem Myakinkovem

Ze swoją nową miłością – choreografem Konstantinem Myakinkowem, celebrytka żyła 6 lat. W tym czasie para nigdy się nie kłóciła i desperacko starała się o dziecko. Nawet in vitro nie pomogło. I wkrótce Catherine zdała sobie sprawę, że ona i Kostya po prostu mieszkają na tym samym terytorium, jak brat i siostra.

Sytuacji nie uratowały ani małżeństwo, ani narodziny dzieci. Dlatego pewnego dnia Barnaba zadzwoniła do swojego cywilnego męża na rozmowę. Rozstali się mocno. Ukrywali lukę przez rok, ale zdołali pozostać w przyjaznych stosunkach.

„On jest bardzo wolny, ja jestem bardzo szybki. Następna kobieta po mnie, która pojawi się w jego życiu, będzie absolutnie w czekoladzie. Przeszedł szkołę życia Katarzyny Barnaby. Mieszkał ze mną. Wszystko ”- aktorka skomentowała zerwanie z ukochaną.

Znalazłam chłopaka młodszego o 8 lat

Po zerwaniu z Konstantynem i bezskutecznej próbie urodzenia dziecka Barnaba przyznał, że nie jest stworzona do małżeństwa. Mimo to wciąż miała chłopaka. Reżyser Alexander Molochnikov został nowym kochankiem. Iskra pobiegła po wspólnej pracy nad programem „Dancing with the Stars”. Mężczyzna jest o 8 lat młodszy od Katarzyny, ale różnica wieku im nie przeszkadza. Para wdaje się okresowo w intelektualny pojedynek. Razem są zainteresowani.

Została matką

Pomimo wszystkich trudności Catherine wciąż udało się zostać matką. Została chrześniaczką swojej koleżanki z komedii Marii Krawczenko. Ekaterina nazywa małą Victorię „moją perłą”. Barnaba nie traci jednak nadziei na posiadanie własnych dzieci, choć doskonale zdaje sobie sprawę, że z biegiem lat staje się to coraz trudniejsze do zrealizowania.

Szkoda, że ​​za rolą fatalnego piękna kryje się taka osobista tragedia. Ale może niedługo Barnaba wreszcie odnajdzie szczęście. W końcu teraz wydaje się, że radzi sobie świetnie. Ekaterina aktywnie pracuje jako prezenterka telewizyjna, gra w teatrze i nawiązuje nowe relacje.

READ
Dziecięce gwiazdy „zera” wcale nie są dziećmi!
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: