Fani byli przerażeni krzywymi nogami Aleny Shishkovej

Fani aktywnie dyskutują o nowej reklamie Aleny Shishkovej z udziałem Timatiego. Co ciekawe, powodem plotek było nie tylko pojawienie się w filmie byłej kochanki modelki, ale także pewne niedoskonałości na jej twarzy, które zauważyli szczególnie uważni fani.

Pewnego dnia Alena Shishkova zaprezentowała publiczności linię matowych szminek, opracowaną przez nią wraz z wizażystką Iriną Kirsanovą. Timati wystąpił także w filmie, nakręconym w celu promowania produktów. Udział rapera w reklamie jego byłego kochanka wzbudził oczywiście szerokie zainteresowanie publiczności. Ale coś innego przykuło uwagę niektórych fanów…

Przyglądając się uważnie twarzy modelki, internauci zauważyli na niej dziwne wysypki i trądzik. Abonenci nie spodziewali się, że zobaczą takie niedoskonałości na skórze Aleny, ponieważ druga wice-Miss Rosja-2012 wygląda idealnie na wszystkich selfie.

Niektórym zwolennikom wydawało się, że operatorka nie powinna robić zbliżenia Sziszkowa, a wtedy jej drobne wady nie byłyby widoczne. Zastanawiam się, jak gwiezdna uroda dała się uchwycić w niekorzystnym świetle?

Sama blondynka w żaden sposób nie reaguje na krytykę, woli ignorować kierowane do niej żrące wiadomości. A jak myślisz, czy Alena powinna ukrywać niedoskonałości skóry na planie reklamy, czy też modelka postąpiła słusznie, nie wstydząc się pojawienia się przed fanami tak jak ona?

Little Big jest wyczerpany emigracją, Vitorgan cieszy się, że przyjaźni się z Pugaczewą – jak wyglądają gwiazdy po ucieczce do Izraela

Córka Shukshiny o swoim napompowanym ciele: „Moje odbicie jest dziś idealne dla wielu kobiet, ale nie dla mnie”

„Co za różnica, kto z kim spał i mieszkał!”: wyznanie wizażystki z Ałmaty, którą jej mąż zabił na oczach jej dziecka

Matka oddała się wychowaniu niani i zakochała się jak syn: historia chłopca „zapomnianego” przez rodziców na 7 lat

Kiedyś lubiłem Alenę. jej głos jest delikatny, bardzo naturalny, kobiecy, bardzo kulturalny. Teraz zaczęła zachowywać się tak surowo, powściągliwie, jej głos się zmienił. no i oczywiście zmiany plastyczne nie są na lepsze, zatrzymałaby to wszystko, już na granicy. A co z niedoskonałościami – kim jesteś? Czy nikt nie ma trądziku? Skóra normalna, no, wyskoczyła para i co dalej, nie pogorszyła się od tego.

READ
20 gwiazd, których osiągnięcia znalazły się w Księdze Rekordów Guinnessa

Kiedyś była piękna. Kiedy przeprowadziłem się do Moskwy, wszystko się dostraja. Alena zatrzymaj się. Dobra nie szuka się od dobra.

„Wciąż lubię Alenkę, chociaż w rzeczywistości wcale nie jest taka piękna jak na zdjęciu, po prostu ładna dziewczyna, lubię jej inteligencję, dobre maniery, dobrą dziewczynę. Cóż, ma świetny gust, ale nadal jest księżniczką.” Tak, obejrzyj jej wywiad. Zwłaszcza odpowiedź na konkurs Miss Rosji. Więcej niż wystarczająca inteligencja.

W końcu już wiadomo, że na Instagramie jest tylko jeden photoshop i wszyscy jesteśmy zwykłymi ludźmi, pytanie jest inne, czy ci, którzy uważają ich za normalnych ludzi? Naprawdę nie ***** na trądzik innych ludzi)))

Wszystko jest OK, ładna dziewczyno. Myślę, że zrobiłem nos i kości policzkowe. Ale te nozdrza.. są duże i widać je bardzo jak wiarę Breżniewa

Tutaj ludzie nie mają nic do roboty, tylko wypatrywać pryszczy. I nie jest jasne, czy twarz jest sfotografowana na insta, rozmyta. Ale nadal jest słodka

„Wciąż lubię Alenkę, chociaż w rzeczywistości wcale nie jest taka piękna jak na zdjęciu, po prostu ładna dziewczyna, lubię jej inteligencję, dobre maniery, dobrą dziewczynę. Cóż, jej smak jest doskonały.To wciąż księżniczka ”I ja)) Tak, trochę się nauczyłem)))) oglądasz jej film z konkursu piękności, w którym otworzyła usta. I zaczęła mówić, co myśli. Sala wypełniła się śmiechem. Po tym incydencie jest bardzo powściągliwa. Mówi niewiele i filtruje co. Wyglądajcie śmiesznie, naprawdę)) na ten temat. Może to nie przypadek? Ato przechodziła obok kolejnej reklamy szminki. Albo, na przykład, aby na swoim tle dorosły i brzydki Timati wcale nie wyglądał tak gorąco.

Nadal lubię Alenkę, chociaż w rzeczywistości wcale nie jest taka piękna jak na zdjęciu, po prostu ładna dziewczyna, lubię jej inteligencję, dobre maniery, dobrą dziewczynę. Cóż, ma doskonały gust.Wciąż księżniczka

Alena Sziszkowa

Alena Shishkova wzięła udział w prezentacji nowego zapachu, gdzie z przyjemnością robiła sobie selfie ze swoimi fanami. Modelka uśmiechała się, żartowała i była w świetnym nastroju.

Na imprezie gwiazda pojawiła się w skórzanej kurtce, białej bluzce, krótkich spodenkach z „podartymi” brzegami, czarnych rajstopach i białych trampkach. Street look dopełnił szary szalik, czapka z dzianiny i przydymione okulary.

READ
Hadid i Vodianova wybrali na przyjęcie podobne stroje, ale zwycięzcą pozostał tylko jeden

Alena Shishkova z fanem

Alena Shishkova z fanem

Jednak to nogi modelki przyciągnęły uwagę fanów: ich zdaniem były bardzo cienkie, a krótkie spodenki i czarne rajstopy tylko potęgowały to wrażenie. Fani byli poważnie zaniepokojeni. Wielu zdecydowało, że Alena poszła za daleko z dietami.

Nogi Shishkovej w szortach

Nogi Shishkovej w szortach

Inni wysunęli jeszcze dalej idącą sugestię, że, jak mówią, modelka doprowadziła się do anoreksji. „Wydaje mi się, że zaczęła się w niej anoreksja – jak inaczej wytłumaczyć te nogi z kija?”, „Timothy zrezygnował, teraz topi się na naszych oczach”, „Szorty z takimi nogami są przeciwwskazane”, piszą.

Jednak Alena nie otrzymuje tak często negatywnych komentarzy. Wcześniej fani wręcz podziwiali podobieństwo modelu do Marilyn Monroe.

”adres”:”contactPoint”:”sameAs”:[„https://web.facebook.com/radkp/?_rdc=1&_rdr”,”https://ok.ru/radiokp”,”https: //twitter.com/radio_kp”,”https://vk.com/radiokp”,”https://zen.yandex.ru/radiokp”]>”,alternateName”:”„Pałki”: Sziszkow w krótkich spodenkach był podejrzana o anoreksję”, „słowa kluczowe”:”Alena Shishkova, Anoreksja, Krytyka, Showbiz, Natalya Biryukova”,”ArtykułSekcja”:”Alena Shishkova, Anoreksja, Krytyka, Showbiz, Natalia Biryukova”, „ArtykułBody”: „Armia fanów” z czujną uwagą obserwuje życie byłego kochanka Timati, dostrzegając wszelkie zmiany w wyglądzie swojego ulubieńca. Alena Shishkova wzięła udział w prezentacji nowego zapachu, gdzie z przyjemnością robiła sobie selfie ze swoimi fanami. Modelka uśmiechała się, żartowała i była w świetnym humorze.Na imprezie gwiazda pojawiła się w skórzanej kurtce, białym topie, krótkich spodenkach z „podartymi” brzegami, czarnych rajstopach i białych tenisówkach. Street look dopełnił szary szal, dzianinowa czapka i przydymione okulary. Jednak to nogi modelki przyciągnęły uwagę fanów: ich zdaniem były bardzo cienkie, a krótkie spodenki i czarne rajstopy tylko potęgowały to wrażenie. Fani byli poważnie zaniepokojeni. Wielu zdecydowało, że Alena poszła za daleko z dietami. Inni wysunęli jeszcze dalej idącą sugestię, że, jak mówią, modelka doprowadziła się do anoreksji. „Wydaje mi się, że zaczęła się w niej anoreksja – jak inaczej wytłumaczyć te nogi z kija?”, „Timothy zrezygnował, teraz topi się na naszych oczach”, „Szorty z takimi nogami są przeciwwskazane”, piszą. Jednak Alena nie otrzymuje tak często negatywnych komentarzy. Wcześniej fani wręcz przeciwnie, podziwiali podobieństwo modelu do Marilyn Monroe.””, „tekst”: „Armia fanów z czujną uwagą śledzi życie byłego kochanka Timati, zauważając wszelkie zmiany w wyglądzie swojego ulubieńca . Alena Shishkova wzięła udział w prezentacji nowego zapachu, gdzie z przyjemnością robiła sobie selfie ze swoimi fanami. Modelka uśmiechała się, żartowała i była w świetnym humorze.Na imprezie gwiazda pojawiła się w skórzanej kurtce, białym topie, krótkich spodenkach z „podartymi” brzegami, czarnych rajstopach i białych tenisówkach. Street look dopełnił szary szal, dzianinowa czapka i przydymione okulary. Jednak to nogi modelki przyciągnęły uwagę fanów: ich zdaniem były bardzo cienkie, a krótkie spodenki i czarne rajstopy tylko potęgowały to wrażenie. Fani byli poważnie zaniepokojeni. Wielu zdecydowało, że Alena poszła za daleko z dietami. Inni wysunęli jeszcze dalej idącą sugestię, że, jak mówią, modelka doprowadziła się do anoreksji. „Wydaje mi się, że zaczęła się w niej anoreksja – jak inaczej wytłumaczyć te nogi z kija?”, „Timothy zrezygnował, teraz topi się na naszych oczach”, „Szorty z takimi nogami są przeciwwskazane”, piszą. Jednak Alena nie otrzymuje tak często negatywnych komentarzy.

READ
Melania Trump wyśmiewana za swój absurdalny strój

https://radiokp.ru/sites/default/files/2020-03/screenshot_16_0.jpg — Алена Шишкова. Фото: https://www.instagram.com/p/B9NI_dXJr9J/

https://radiokp.ru/sites/default/files/2020-03/screenshot_15.jpg — Алена Шишкова с фанаткой. Фото: https://www.instagram.com/p/B9KMgEPogH6/

https://radiokp.ru/sites/default/files/2020-03/screenshot_14.jpg — Ноги Шишковой в шортах. Фото: https://www.instagram.com/p/B9KWLLdoQTj/

Mały detektyw: 5-letnia córka Shishkova podpaliła „narzeczonego” swojej matki

Alicja nagrała wiadomość wideo, w której powiedziała, że ​​jej matka się zakochała i pokazała zdjęcie „obiektu pożądania”.

Alena Sziszkowa

Plotki o romansie Aleny Shishkovej i Pavela Durova krążą od dawna. Najbardziej uważni fani zaczęli o tym mówić w 2018 roku, kiedy para została wytropiona przez identyczne geotagi w Paryżu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: