Ewolucja stylu Ałły Pugaczowej: od kobiety w bluzie do kobiety w odważnym mini

Primadonna sceny sowieckiej i rosyjskiej przez długi czas kojarzyła się wyłącznie z jednym wizerunkiem – krótką, ale bezwymiarową bluzą z kapturem, najczęściej czarną. Nie było mowy o żadnej urodzie i stylu, ale Alla Borisovna wyglądała tak rozpoznawalnie, jak to tylko możliwe.

Złe języki mówiły o niedoskonałościach figury io braku stylu – skłaniam się ku myśleniu, że takie ubrania były swego rodzaju marką, jak warkocz Tymoszenko. W każdym razie, po przekroczeniu progu wieku siedemdziesięciu lat, Alla Borisovna bardzo się zmieniła. Jak pokutuję, na lepsze.

I to jest właściwie przykład tego, jak kobieta może się zmieniać na przestrzeni lat. I to nie tylko na gorsze, ale niewątpliwie na lepsze, mimo wszystkich plotek i negatywnych wypowiedzi. Wbrew stereotypom i potępieniom „życzliwych”.

Nie rozpoznałem od razu

Na przykład fani rodziny Galkin-Pugachev nie od razu rozpoznali Allę Borisovną na tym zdjęciu, myląc stylową kobietę w jasnym stroju z Christiną, jej córką. I rozumiem dlaczego: niezwykła fryzura Pugaczowa, szpilki, smukłe nogi – wszystko bardzo ostro kontrastuje z tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

Równolegle z ewolucją samej siebie pokazuje również, że bycie bystrą i stylową w eleganckim wieku jest nie tylko możliwe, ale także konieczne! W końcu bogata czerwień wcale jej nie psuje, wręcz przeciwnie, jest bardzo młoda i orzeźwiająca.

Odważna długość w eleganckim wieku

I mówimy tutaj oczywiście o osławionym mini. Prawdopodobnie tylko bardzo leniwy nie próbował dziobać Alli Borisovnej za to zdjęcie i niektóre inne jej wyjścia w spódnicach powyżej kolan.

Ale piosenkarka kocha Jurmalę, Krym i słoneczne morze. Dlaczego więc nie? Oczywiście niektórzy twierdzą, że przy jej „krzywych” nogach krótkie spódniczki i szorty są nieprzyzwoite, śmieszne i po prostu okropne, ale ja się z tym nie zgadzam. Jeśli dana osoba jest wygodna, nie jest nikomu nic winna.

Nieprzyzwoite jest narzucanie ludziom ich ideałów i koncepcji piękna. Nieprzyzwoite jest osądzanie innych, postarzanie się i pisanie toksycznych komentarzy o ludziach, którzy udowodnili swoją wartość czynem. A noszenie mini, zwłaszcza jeśli pozwala na to pogoda, jest więcej niż przyzwoite!

A kiedy, jeśli nie teraz? Całe życie oczekuje się czegoś od nowoczesnego człowieka: po pierwsze, aby był wzorowym uczniem i nie trzymał się autoekspresji, a następnie był efektywnym pracownikiem i przestrzegał dress code’u. I co wtedy? Kiedy możesz być sobą? A dlaczego na emeryturze, w okresie wolnym od zobowiązań wobec obcych, po prostu nie można być sobą?

READ
Hot or Fuck: Fani zniechęceni mikro sukienką Jennifer Lopez

Stroje młodzieżowe

Ale ten strój (i inne podobne) wzbudził wśród ludzi jeszcze większe oburzenie. „Młodzieńcza” Pugaczowa przyszła pierwszego września ze swoimi dziećmi w tenisówkach, skórzanej kurtce i mini. Dopiero teraz sam pracowałem w szkole i nie jest to najgorsza opcja. Rodzice przychodzili do swoich dzieci w dresach i kombinezonach roboczych. I nikt nie widział w tym nic złego. Pasuje do niej strój Alli Borisovny.

Wygląda w niej młodziej niż na swój wiek. A jeśli czuje się w tym komfortowo psychicznie – dlaczego nie? W końcu z pewnością nie wygląda w nim na siedemdziesiątkę.

Gwiazda Instagrama

I, oczywiście, wraz z zasłużoną emeryturą Alla Borisovna zaczęła poświęcać więcej czasu sobie i swojej rodzinie, więc teraz jej zdjęcia często można zobaczyć w paszy jej męża, Maxima Galkina. Tam, jak młoda dziewczyna, pozuje w modnych i wygodnych ubraniach.

I tutaj pamiętam Pechkina, który po przejściu na emeryturę zaczął dopiero żyć. Najwyraźniej Alla Borisovna również poszła za jego przykładem, kwitnąc dopiero w wieku 70 lat. I chcę powiedzieć, że warto wziąć od niej przykład. W eleganckim wieku styl i piękno są całkiem realne, najważniejsze jest, aby uwierzyć w siebie i swoją nieodpartą siłę!

A ten artykuł nie jest próbą popularyzacji Alli Borisovny ani omówienia jej życia osobistego. Nie! Ten artykuł jest wyraźnym przykładem tego, że liczby tak naprawdę niewiele znaczą. A w eleganckim wieku życie wcale się nie kończy.

Byłbym wdzięczny za ♥ za artykuł i subskrypcję kanału”O modzie z duszą„. Więcej ciekawych informacji pojawi się później.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: