Ewolucja piękna: jak zmienił się wygląd Kylie Jenner

Kylie Jenner jest jedną z najzdolniejszych przedstawicielek branży modelek. Oprócz doskonałego wyglądu dziewczyna ma również doskonałą przenikliwość biznesową. W wieku 21 lat Kylie zarobiła swój pierwszy miliard. Wszyscy od dawna są przyzwyczajeni do jej eksperymentów kosmetycznych, ale niektórzy z was nawet nie podejrzewają, jak wcześniej wyglądała gwiazda.

Rok 2007

Ten rok jest punktem wyjścia, bo to właśnie w 2007 roku rozpoczął się reality show „The High Life of the Kardashian Family”. 10-letnia Kylie nawet nie próbowała zmienić czegoś w swoim wyglądzie iz dumą nosiła długie włosy i urocze piegi.

Rok 2008

Mała gwiazda poczuła już smak chwały i pragnienie reinkarnacji. Ale jak dotąd udało się rozjaśnić tylko jeden kosmyk włosów.

Rok 2009

Czas poeksperymentować z kształtem włosów. Kylie obcięła proste grzywki i podjęła pierwsze próby nałożenia makijażu.

Rok 2010

Przyszły model postanowił jednak porzucić grzywkę i zarumienić swój główny akcent urody.

Rok 2011

Okres młodzieńczy nie ominął piękna Jenner. Dziewczyna zaczyna aktywnie eksperymentować ze swoim wyglądem: czarne włosy, smokey ice, sztuczne rzęsy i brwi podkreślone ołówkiem.

Rok 2012

W wieku 15 lat podekscytowanie zmianą nieco opadło, a Kylie zdecydowała się na bardziej powściągliwy makijaż. Odmówiła również absolutnie czarnego koloru włosów, rozcieńczając je jaśniejszymi pasmami.

Rok 2013

Dziewczyna w końcu zdecydowała się na swój styl. Jej włosy to wciąż długie włosy ufarbowane modną techniką ombre, a jej makijaż składa się z doskonałych strzał i jaskrawoczerwonej lub terakotowej szminki.

Rok 2014

Tak więc rok 2014 można słusznie uznać za początek niekończących się przemian. Na początku roku gwiazda pozbywa się długich loków, zastępując je wydłużoną fasolką i lekko poprawia ombre. A już w maju Kylie zaskakuje farbowanymi na niebiesko włosami i konturowaniem twarzy.

Rok 2015

Jenner opracowała już swój „podpisowy” makijaż z nagimi ustami i brązowymi cieniami. Dziewczyna zwróciła długość do loków, ale w środku lata ponownie je skróciła i przemalowała na kolor niebieskiego marakuna. We wrześniu Kylie zabłysła na Fashion Week na podobieństwo blondynki, a później zaskoczyła wszystkich miętowymi włosami.

Rok 2016

Elegancki kok głowy na początku roku okazał się zbyt prostą decyzją, dlatego w kwietniu modelka pojawiła się na festiwalu Coachellac w tęczowej kolorystyce. Już w lipcu ponownie została brunetką i zrobiła boba. Ale pod koniec jesieni włosy Kaia wróciły do ​​swojej poprzedniej długości.

READ
10 aktorów, których sława należy do przeszłości

Rok 2017

W poszukiwaniu idealnego wyglądu modelka ufarbowała włosy na platynowy i truskawkowy blond. Kwiecień był najjaśniejszym miesiącem w roku. Kylie pokazała żółty długi bob, a kilka dni później opublikowała zdjęcie z krótszymi liliowymi włosami. W lipcu kolorystyka była również jasna: Jenner ufarbowała włosy na jaskrawoczerwony odcień.

Rok 2018

Młoda miliarderka kontynuuje swoje eksperymenty z włosami. W ciągu roku jej fryzura zmieniła odcień ponad 50 razy. Kylie była popielata i platynową blondynką, brunetką, różem, jasnoniebieskim, a nawet neonowym szkarłatem. Długie loki okresowo przeplatała się z karetką.

Rok 2019

Rok właśnie się rozpoczął, a Kylie zdążyła już zadowolić kolejne reinkarnacje. Aby reklamować własną markę kosmetyków, bizneswoman przymierzyła czerwony odcień. A podczas sesji zdjęciowej dla magazynu PAPER stała się blondynką z krótką fryzurą.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór: gwiazdy, które wydają dużo pieniędzy na swoje piękno. Dowiedz się, która celebrytka wydaje najwięcej na piękno.

Ewolucja piękna Kylie Jenner: jak zmienił się wygląd 19-letniej urody (zdjęcie)

Kylie Jenner obchodziła w zeszłym tygodniu swoje 19. urodziny i gratulujemy jej! A pPodczas gdy cały świat dyskutuje o tym, co Kylie dała sobie na urodziny, postanowiliśmy pokazać, jak zmienił się jej wygląd w ciągu ostatnich 10 lat. Patrzeć!

Program Kardashian High Life został wyemitowany po raz pierwszy w 2007 roku. Wtedy Kylie miała zaledwie 10 lat. Bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Dziś macie okazję śledzić wszystkie zewnętrzne zmiany 19-letniej Kylie Jenner. Zobacz, jak zmienił się wygląd tej piękności na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat.

Rok 2007

Kylie ma 10 lat. Na jej twarzy na szczęście bez makijażu. Tylko piegi (czytaj – bardzo słodkie).

Kylie Jenner

Rok 2008

Kylie zaczyna eksperymentować z wyglądem. Do tej pory uwydatniła tylko jeden kosmyk we włosach. Ale to na razie.

Kylie Jenner przed

Rok 2009

Kylie obcięła prostą grzywkę i zaczęła rysować oczy czarnym kajalem. Wtedy nikt jej nie powiedział, że taki makijaż wizualnie zmniejsza i tak już piękne oczy Kylie.

Kylie Jenner przed

Rok 2010

W 2010 r. rumieniec był głównym akcentem urody Kylie. Cóż, dramatyczny liniowiec wciąż był z nią.

Rok 2011

Kylie ma 14 lat i zaczyna eksperymentować z urodą: smokey ice, sztuczne rzęsy, koci makijaż, kredowane brwi, pomalowane usta – próbuje wszystkiego!

READ
Zupełnie inni ludzie: jak wyglądały siostry Kardashian-Jenner przed operacjami plastycznymi

Rok 2012

W 2012 roku Kai zdecydował się na subtelny makijaż. Skupiła się na oczach i nadal preferowała cieliste odcienie szminki i półprzezroczyste błyszczyki.

Kylie Jenner przed Kylie Jenner przed

Rok 2013

Długie włosy, które stały się częścią jej wizerunku pod koniec 2012 roku, pozostają z nią przez cały 2013 rok. Bogaty czerwony odcień szminki wygląda świetnie w połączeniu z idealnymi strzałami Kylie. W listopadzie na premierze Igrzysk śmierci zobaczyliśmy Kylie z ciemną terakotową szminką i modnym ombre.

Rok 2014

Na początku roku Kylie zmienia włosy na długi bob i trochę dopasowuje ombre. Już w maju na Billboard Music Awards Kylie była w centrum uwagi: farbowane na niebiesko włosy i konturowanie twarzy – tak 16-letnia Kylie Jenner zapowiedziała znaczące zmiany w swoim stylu.

Kylie Jenner

Rok 2015

Wygląda na to, że 17-letnia Kylie opracowała swój charakterystyczny makijaż, dzięki któremu jest teraz rozpoznawana. Nagie, matowe usta, bujne rzęsy i brązowe połyskujące cienie. Wróciła do długich włosów, ale w lipcu znów się z nimi pożegnała, farbując włosy na kolor niebieskiego makaronika.

Kylie Jenner

Eksperymenty z włosami Kai trwały nadal i już we wrześniu pojawiła się na New York Fashion Week z blond włosami, a potem zabłysnęła na czerwonym dywanie mentolowymi włosami. Na szczęście była to peruka.

Rok 2016

Nie sposób nie zauważyć ust Kylie, które w tym roku są jeszcze większe! W styczniu dziewczyna wyglądała szykownie na Złotych Globach ze swoim promiennym makijażem i eleganckim kokem. Ale już w kwietniu dziewczyna zmieniła swój elegancki wygląd na bandanę i pojawiła się na festiwalu Coachella w nowym tęczowym kolorze włosów.

Kylie Jenner

W lipcu Kylie została zauważona z fryzurą typu bob, aw tym miesiącu wróciła do swojej zwykłej długości włosów. Makijaż dziewczyny jest obecnie niezmieniony: skupia się na bujnych rzęsach, dopełnianiu obrazu połyskującym pudrem, perfekcyjnych brwiach (gdzie bez nich) i pomadce nude z własnej kolekcji szminek Kylie Cosmetics.

Kylie Jenner

Widziałeś piękną ewolucję piękna Kylie Jenner. Wygląda na to, że dziewczyna ma nas czymś zaskoczyć w przyszłości! Zostań z I WANT, a my nadal będziemy odkrywać sekrety urody najpopularniejszych gwiazd na świecie!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: