Evelina Khromtchenko: 30 wspólnych prawd, które często trzeba powtarzać w programie Fashion Sentence

Ekspertka mody Evelina Khromtchenko dwukrotnie zdobyła nagrodę TEFI – w 2008 i 2015 roku program First Channel „Fashionable Sentence” otrzymał prestiżową nagrodę telewizyjną w nominacji „Lifestyle Entertainment Program”. Przez lata obserwacji bohaterów programu Evelina zauważyła, że ​​kilka prostych rzeczy trzeba powtarzać w kółko.

1. Nie przejmuj się tym, co myślą ludzie. Większości ludzi to nie obchodzi.
2. Inni nie są wystarczająco uważni, aby dostrzec twój głęboki wewnętrzny świat. Sprawy potoczą się szybciej, jeśli twój wygląd będzie przynajmniej wskazywał na uroki twojej duszy.
3. Nie wstydź się nie rozumieć nic o modzie. Zapraszam do zadawania pytań.
4. To denerwujące, gdy ludzie, którzy nie mają doświadczenia ani nawet wykształcenia w modzie, zaczynają nalegać, aby ich wąski światopogląd stał się gwiazdą przewodnią dla całej ludzkości.
5. Nie marnuj nerwów na rywalizację z “milionerem-Vanderbildiha” – na pewno przegrasz tę walkę.
6. Nie powinieneś kupować dżinsów ani czegoś innego jak Masza od trzeciego wejścia. Nie jesteś Maszą z trzeciego wejścia.
7. Przestań żyć zgodnie z zasadą „schudnę, to się ubiorę”. Ubierz się już dziś. W końcu jest szansa, że ​​nigdy nie schudniesz.
8. Nie wściekaj się na top modelki za to, że są ładniejsze od ciebie. Co więcej, nie musisz pisać bzdur w duchu „Co za okropne!” pod zdjęciem na Instagramie młodej, smukłej piękności! lub „Niech ją nakarmi”. To zbyt oczywisty przejaw zazdrości.
9. Tak, nie możesz ubierać się jak 25-letnia szczupła dziewczyna, jeśli masz 50 lat i nosisz rozmiar XNUMX. Dziwne, że muszę to ciągle powtarzać.
10. Nie mów szefowi kuchni, jak gotować i smakować, nauczycielowi, jak uczyć i uczyć się, ani ekspertowi od mody, jak się ubierać i ubierać.
11. Jeśli wychodzisz do piekarni „w czym byłeś” i z brudną głową, wiedz, że z dużym prawdopodobieństwem spotkasz… wszystkich tam.
12. Piękny i pewny spacer może uratować najbardziej zgubny strój.
13. Uprzejmość daje klasę.
14. Jeśli oszczędzasz na sobie, odmawiając nowych ubrań, ci, dla których to wszystko robisz, z pewnością od czasu do czasu zapytają: „Kto cię pytał?”. Albo przyjmą twoje wysiłki za pewnik i ich nie docenią. Wniosek: żyj dla siebie – inni nadrobią zaległości.
15. Przestań kupować ubrania dla dziewczyny, którą byłaś 25 lat temu. Miej odwagę spojrzeć w lustro i zobaczyć rzeczywistość.
16. Jeśli masz wątpliwości co do stroju, zastanów się, co powiedziałaby o nim Twoja babcia.
17. Jeśli nie masz pieniędzy na drogie kremy, śpij 8 godzin dziennie. Jeśli je masz, nadal śpij 8 godzin na dobę.
18. Staraj się nie płakać, jeśli to możliwe – łzy psują skórę wokół oczu.
19. Przestań kupować dziesiątki tanich T-shirtów ze śmiesznymi obrazkami i powiedzonkami. Wydają się zabawne tylko dla ciebie.
20. Nie ma sensu zazdrościć tym, którzy mają więcej pieniędzy. Uwierz mi, mają takie same problemy z garderobą jak ty. Ci, którzy są gotowi do rozwiązywania problemów, rozwiążą je skuteczniej, a nie ten, kto ma więcej pieniędzy.
21. Radość z kolejnej pizzy nie przyćmi radości z pięknej sylwetki w lustrze. Jeśli już kupiłeś pizzę, wyrzuć ją. Jeśli jeszcze go nie kupiłeś, nie wahaj się wydać na niego pieniędzy.
22. Aby schudnąć – musisz regularnie jeść zdrową żywność, aby zapuszczać włosy – zaopatrz się w regularną fryzurę od dobrego fryzjera.
23. Chcesz nosić obcisłe ubrania, ale chcesz więcej pizzy? Nikt nie odwołał bielizny modelującej.
24. Nie ma książąt na białych koniach. A jeśli tak się stanie, to potrzebują młodych księżniczek na białych jednorożcach. Czy jesteś młodą księżniczką na białym jednorożcu? Nie? Więc może po prostu znajdź normalnego mężczyznę i zdobądź swoją porcję prostego ludzkiego szczęścia?
25. Zgadzam się ze stwierdzeniem: „Nie ma miłości, są na to tylko dowody”. Nie lubię dorosłych mężczyzn, którzy zamiast biżuterii z metali szlachetnych dają swoim kobietom tanie pluszowe zabawki.
26. Czasem zbliżając się do wieszaka na początku programu, myślę, że styliści bohaterce nie pomogą. Ale dezodorant i proszek do prania mogą jej pomóc.
27. Często widzę ciocie, które wyglądają jak dziewczyny, i dziewczyny, które starają się wyglądać na jak najbardziej dorosłe. Chciałbym ich sobie przedstawić.
28. „Po co mi elegancka sukienka – gdzie w niej pójdę?” To dziwne pytanie… Oczywiście gdzieś, gdzie nigdy wcześniej nie byłeś – i głównie dlatego, że po prostu nie wpuszczają cię w dżinsach i tenisówkach.
29. Nie noś rajstop w kolorze nieświeżego trupa. To po prostu nie jest konieczne, to wszystko. Bez żadnego wyjaśnienia.
30. Piękno nie spada z nieba – to praca. Więc wypracuj piekło.

READ
8 stylowych wskazówek od modelki Olivia Palermo

Po moim artykule wielu fanów programu Fashion Sentence, delikatnie mówiąc, będzie zdenerwowanych. Na ekranie wszystko pięknie, pewna plebsu przychodzi z brudnymi, przetłuszczającymi się włosami, jakby nie farbowała ich celowo przez pół roku, jej głowa jest na wpół siwa, jej twarz też od lat nie widziała makijażu, w naftalenową sukienkę od babci, z dziurami po molach, i to samo noś ze sobą szafę. I voila!

W ciągu godziny robią z niej niesamowite piękno! Włosy, makijaż, szpilki. A potem publiczność bije brawo, bije brawo! Bohaterka kiwa głową i mówi, że wybiera ubrania od stylistów, wspiera ją Aleksander Wasiljew i wszyscy razem wysyłają uczestnika za kulisy. Czy jednak tak jest naprawdę?

Ale w rzeczywistości wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane! Nikt nie zrobi z bohaterki piękności w godzinę! Filmowanie jednego programu trwa około tygodnia, w tym czasie uczestnik wybiera się na zakupy i wybiera garderobę. Pod koniec programu, kiedy jest pytana – co wybierasz? Ubrania od stylistów czy własny wybór? Bez względu na to, co wybierze, w każdym przypadku uczestniczka programu musi zapłacić 13% podatku od całości kosztu stroju.

Kiedy za kulisami uczestnik odmawia zapłaty (czasami cena dochodzi do 100000 XNUMX rubli, a nie każdy ma takie pieniądze), wtedy ubrania po prostu wracają do sklepów, po wcześniejszym pobraniu tam paragonów, a bohaterka wraca do swojej wioski w starym stroju (i nawet wtedy, chyba że prezenterzy wyrzucili go przy demontażu garderoby), ale z nową fryzurą i makijażem!

Ale to dobrze! Ubrania to ubrania, jeśli nie chcesz ich brać, nie bierz ich. Znacznie trudniejsza jest relacja między gospodarzami a uczestnikami. Wydawać by się mogło, że celem „Modnego zdania” jest pomoc uczestnikom w przezwyciężeniu wewnętrznych kompleksów, znalezieniu własnego stylu ubierania się, ale w rzeczywistości za pomocą tego programu Channel One próbuje zasłużyć na swoją ocenę, poniżając piękną połówkę , wystawiając ich na pośmiewisko na oczach całego kraju.

Zasadniczo uczestniczki projektu to zwykłe kobiety, ze swoimi problemami, każda ładna na swój sposób. TAk! Może nie mają gustu w ubraniach, nie wiedzą, jak zrobić makijaż, ale najwyraźniej nie zasługują na obelgi, które wylewają na nie gospodarze podczas programu.

READ
Jak wyglądać młodziej: klasa mistrzowska od Katyi Gershuni

Na przykład w jednym z odcinków Aleksander Wasiliew był najwyraźniej nie w humorze, więc dlaczego nie zerwać z 28-letnim uczestnikiem? „Kikimora, jesteś bagnem”, zawołał do dziewczyny Wasiliew, a wszystko z powodu osobliwego odcienia jej włosów.

Ale to tylko kwiaty, zwłaszcza prezenterka „gloryfikowała” dwie dziewczyny – Verę Marushchenko i Verę Gladkovą, nazywając je w całym kraju „damami o niskiej odpowiedzialności społecznej i głupimi eskortami”, a to wszystko za „zły” wybór ubrań według do Wasiliewa.

Evelina Chromchenko również wtrąca się swoim chrapliwym głosem, nie lubi kobiet powyżej 35 roku życia i tyle! „Tusze są brzuchate, w ogóle nie myślą głowami” to ulubione epitety Chromczenki, choć jeśli trzeźwo spojrzeć na wygląd samej prezenterki, można odnieść wrażenie, że jej „moda” zatrzymała się na początku lata XNUMX.

Wielu uczestników spotyka tragiczny los, a czasami bliscy zabierają ich na pokaz, aby nimi wstrząsnąć, złagodzić depresję, ale co kończą po koncercie? Jeszcze większe kompleksy, problemy, bo w dodatku robiono z nich pośmiewisko.

A to nasuwa pytanie, kim są sędziowie? Chromczenko? Kto znalazł się na liście najbardziej niesmacznie ubranych prezenterów? Albo Wasiliew? W swoich papugowych strojach z czerwonymi spodniami? W ogóle nie powiem nic o jego orientacji). Tylko Nadieżda Babkina i Ekaterina Skulkina pozostały jedynymi „odpowiednimi” prezenterami na „Zdaniu modowym”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: