Etony dla kobiet, które podniecają mężczyzn

Prowokacyjne zachowania seksualne Sztuczki kobiet na przyciągnięcie mężczyzn

W filmie „Basic Instinct 1,2” i „Exposure” z Demi Moore wyraźnie widać kobiecą prowokację seksualną. Ale jest dość szorstka. Istnieją łagodniejsze i nie mniej skuteczne sposoby na przyciągnięcie męskiej uwagi.
„Prowokacja” po łacinie oznacza „wyzwanie”. Czyli są to działania mające na celu uzyskanie oczekiwanej reakcji ze strony sprowokowanego. Na prowokacje motywów może być wiele, ale jego cechą wyróżniającą jest zawsze to, że nie zawiera bezpośredniej instrukcji wykonania oczekiwanego działania.
Flirtowanie to odmiana prowokacje w związku. Co więcej, z równym powodzeniem możemy flirtować zarówno z nieznaną nam osobą, którą lubimy, jak iz mężem (żoną), z którym mieszkamy od wielu lat. Flirt zawsze wnosi do związku intrygę. Gdy w związku nie ma flirtu, zainteresowanie nimi szybko stygnie. Jednak nadmierne wyzwolenie może onieśmielać. W procesie flirtowania zawsze powinieneś trzymać się złotego środka, aby mężczyzna nie uznał cię za wulgarnego lub rozwiązłego. Flirtując, wydajemy się dawać człowiekowi nadzieję, ale jednocześnie zrozumienie, że nie jesteśmy łatwą zdobyczą i chcemy zostać podbici, aby zrobić dla nas jakieś czyny.
Co dziwne, mężczyźni i kobiety flirtują prawie w ten sam sposób.
Kobietom, które planują poślubić mężczyznę, którego lubią, nie zaleca się zgody na seks ani na pierwszej, ani na drugą randkę i generalnie starają się opóźnić ten moment. Co ciekawe, jeśli mężczyzna planuje z tobą poważny związek, również nie będzie się spieszyć.
Flirtowanie to naturalny instynkt. W świecie zwierząt flirt poprzedza proces łączenia się w pary. Na przykład paw zaczyna rozkładać ogon, aby przyciągnąć uwagę samicy, a kot mruczy, tarza się po ziemi i unosi ogon. Niemal to samo dzieje się z ludźmi – aby przyciągnąć uwagę płci przeciwnej, musimy wykonać pewne czynności, które zasygnalizują mu, że jesteśmy gotowi nawiązać z nim relację. Ale flirt nie zawsze dotyczy zainteresowania seksualnego. Flirtuje, niektórzy po prostu chcą się podobać, robią dobre wrażenie. Wszyscy chcemy być lubiani, kochani i cieszyć się ze spotkania z nami.
W innym przypadku flirt to manipulacja świadomością. Flirtując, osoba chce wywołać u płci przeciwnej te emocje, myśli i działania, które pozwolą mu odnieść pewne korzyści w przyszłości.
Jedna uczennica oburzyła się w obecności swoich przyjaciół: „Chciałam tylko dostać pięć na zajęcia, więc flirtowałam, a nauczyciel już zaprosił mnie na herbatę do swojego domu”. Z kolei „nauczyciel” odczytał z zewnętrznych sygnałów tego ucznia, że ​​nie była mu obojętna. To znaczy, w jakiś sposób ten uczeń sprowokował takie zachowanie nauczyciela.
Ogólnie rzecz biorąc, cel seksualny prowokacje – wywołać u osoby, do której jest adresowana, pewne uczucia: zakochanie, pociąg, zazdrość, zazdrość, strach, poczucie winy itp., a po uczuciach pożądane działania.
Какие бывают виды сексуальной prowokacje?
1. Styl ubioru. У женщин это что-то обтягивающее, оголённые ноги или блузка с глубоким вырезом, обувь на высоких каблуках, наличие украшений и т.п. У яркой женщины больше шансов привлечь мужское внимание, чем у серой мышки. При этом, не следует сразу выставлять напоказ все свои прелести. Интрига притягивает больше. Мужчина, который хочет понравиться тоже будет стараться выглядеть импозантным, сразить вас каким-то своим парфюмом.
2. Pozy. Kobieta, która chce przyciągnąć uwagę mężczyzny, będzie się z nim poruszać płynnie i cicho, jak kot, próbując przyjąć pozycje seksualne (bardziej zginając plecy, bardziej kołysząc biodrami, bawiąc się włosami – potrząsając nimi lub kręcąc) palcem, dopasowując ubranie, jakby prasując ciało itp.). Jeśli mężczyzna pragnie kobiety, jego ręce będą na biodrach, gdy stoi, z kciukami za paskiem, aby pokazać kobiecie swój pociąg seksualny i zwrócić uwagę na okolice narządów płciowych.
3. Dystans. Женщина, которой нравится мужчина, будет стремиться сократить расстояние между ним и собой (то же и у мужчин). Если мужчине нравится женщина, он будет стараться приблизиться к ней под разным предлогом и как бы случайно дотронуться до неё (взять за руку, коснуться бедра и т.п.). Неприкрытый сексуальный интерес – когда мужчина периодически кладёт ладонь на бёдра женщины или как бы в шутку хлопает её по попе.
4. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta spróbują stworzyć sytuację, w której będą mogli być sami z osobą, którą lubisz. Jeśli na przykład mężczyzna pracuje razem z kobietą, będzie starał się wyjechać z nią w podróż służbową lub zaproponować, że podwiezie ją samochodem, aby wykonać jakąś usługę. Jeśli to kobieta, poprosi mężczyznę o przysługę.
5. Ogryzanie. Jeśli mężczyzna okazuje współczucie kobiecie, a ona nie odpowiada mu przez długi czas, zaczyna wynajdywać w niej winy, aby wywołać jakąś gwałtowną reakcję, złamać ją poczuciem winy, strachem, wyimaginowaną niższością. Poza tym chłopak, który lubi dziewczynę w klasie, zaczyna ciągnąć jej warkocze, a nawet ją obrażać.
6. Rozmowy. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, jeśli chcą przyciągnąć uwagę płci przeciwnej, zaczynają dyskutować na tematy seksualne, opowiadać wulgarne historie, żarty. Na przykład, rozmawiając z przyjacielem lub kolegą z pracy w obecności pożądanego mężczyzny, kobieta może wyznać swój zwyczaj spania nago lub nie noszenia bielizny.
7. Propozycja do picia. Wspólne picie służy jako wymówka, aby zbliżyć się do drugiej połówki. Tak więc kobieta lub mężczyzna organizuje okazję do picia we wspólnym towarzystwie.
8. Zazdrość. Jak wiecie, nasza wartość wzrasta w oczach płci przeciwnej, jeśli inni zaczynają zwracać na nas uwagę. Na przykład mężczyzna może wzbudzić zainteresowanie kobiety, grając na jej poczuciu rywalizacji: zacznij okazywać zainteresowanie przyjaciółką lub zadzwonić do innej kobiety, omawiając plany na wieczór itp.
9. Chcąc zwrócić na siebie uwagę mężczyźni, женщина может начать красить губы w jego obecności.
10. falliczny symbol. Nie mogę zignorować mojej obserwacji, jak mężczyźni pożerają oczami dziewczyny ssące lizaki. Kobieta może świadomie coś zjeść seksualnie, oblizać palce, aby wywołać niezbędne skojarzenia u mężczyzny, pogłaskać długopis lub inny podłużny przedmiot. Czasami można zobaczyć, jak mężczyźni trzymają w dłoniach szklankę lub kierownicę, jakby głaszcząc kobiece ciało.
11. Programowanie neurolingwistyczne w komunikacji. Na przykład prowadzisz pozornie zwyczajną i być może rzeczową rozmowę, w którą wstawiasz słowa – symbole seksualne, które powodują, że rozmówca kojarzy się z seksem i odpowiednim nastrojem.
Przy tym wszystkim należy rozróżnić, czy mężczyzna flirtuje tylko z tobą, czy jest to jego zwykły styl zachowania? Jeśli dana osoba jest tobą zainteresowana, te wiadomości wystarczą, aby zachęcić go do nawiązania z tobą relacji. W przypadku braku jakichkolwiek działań możemy stwierdzić, że jest to niezobowiązujący flirt i prawdopodobnie zwykły styl komunikacji tej osoby.

READ
Jak dbać o kaszmir: 6 sekretów

Drodzy czytelnicy, napiszcie w komentarzach, jakie prowokacje seksualne wciąż są wam znane. To będzie bardzo interesujące dla mnie i wszystkich innych!

Drodzy czytelnicy, zawsze możecie zapisać się na konsultację ze mną klikając w link.

Jaka jest różnica między mężczyznami i kobietami tego samego znaku zodiaku i jak są one zgodne?

5 rzeczy, których nigdy byś nie zrobił, gdybyś był mądrzejszy

Ostrożnie! 16 oznak, że w domu nagromadziła się zła energia i sposoby jej eliminacji

9 ważnych rzeczy, które musisz kupić, aby Twój dom żył w komforcie i bezpieczeństwie

7 najlepszych lifehacków, dzięki którym możesz spojrzeć na zwykłe meble IKEA innymi oczami

20 pomysłów projektowych, w których dobry gust i logika wykazały ich całkowity brak

Redaktor naczelny internetowej szkoły projektowania stron internetowych Upward jest w kontakcie. Dziś poruszę temat, który Was nie opuści

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: