Eminem, Alexey Panin i inni znani ojcowie, którzy pozwali dzieci z byłych żon

Piosenkarz i reżyser poznali się w 1999 roku na imprezie Stinga. Zarówno Madonna, jak i Richie nie byli wolni w czasie ich znajomości, ale ich wzajemne uczucia okazały się silniejsze niż ich poprzednie miłości.
Para żyła w małżeństwie przez 7 lat i rozstała się z wzajemnymi oskarżeniami. Madonna twierdziła, że ​​jej mąż nie wspiera jej rodzinnych inicjatyw twórczych, a Richie z kolei nazwał pomysły piosenkarki przejawem despotycznego charakteru.

Po rozwodzie biologiczny syn pary, Rocco, adoptował Davida, a córka Madonny z poprzedniego związku, Lourdes, została z matką w Stanach Zjednoczonych.
Ale w 2015 roku, po wyjeździe na wakacje do ojca w Londynie, Rocco odmówił powrotu, a nawet zablokował matkę w sieciach społecznościowych. Jak sam przyznał, Rocco był zmęczony szalonym harmonogramem swojej matki i nękaniem paparazzi. Facet chciał tylko „po cichu posiedzieć o swoim biznesie, pograć na gitarze i pobyć z dziewczynami”.
Później Rocco i Madonna pogodzili się i przywrócili komunikację, ale młody człowiek nigdy nie wrócił do Stanów.

Eminem i Kimberly Scott
Córka Hayley

Eminem poznał swoją przyszłą żonę Kimberly Scott jeszcze w szkole – wtedy aspirujący raper miał 15 lat, a dziewczyna 13 lat. Kim uciekła z domu i zamieszkała ze swoim chłopakiem, a w 1995 roku para miała córkę Haley. Dopiero 4 lata później młodzi rodzice pobrali się. Pomimo długiego romansu chłopaki nie przetrwali długo w oficjalnym małżeństwie i rozwiedli się w 2001 roku.

Po pewnym czasie uzależnienie od narkotyków Kim pogorszyło się, a potem kobieta trafiła za kratki za posiadanie kokainy. Po ostatecznym zakończeniu związku ze swoją byłą żoną, Eminem uzyskał opiekę nie tylko nad swoją córką Hayley, ale także nad córką Kimberly z innego mężczyzny, Whitney. Kilka lat później artysta adoptował także swoją siostrzenicę, córkę siostry Kim.

Tom Cruise i Nicole Kidman
Syn Connora

Ich historia zaczęła się na castingu. 28-letni Tom słynął już z Rain Mana, a 23-letnia Nicole, która wyjechała z rodzinnej Australii, tylko marzyła o sławie. Na przesłuchaniu do filmu Days of Thunder Cruise zauważył rudowłosą dziewczynę i zaproponował jej kandydaturę reżyserowi Tony’emu Scottowi. Tak więc Kidman i Cruise zakończyli swój pierwszy wspólny projekt: Cruise zagrał kierowcę wyścigowego, który po wypadku trafia do szpitala i zakochuje się w lekarzu wykonywanym przez Kidmana. Tom przyzwyczaił się do roli w 100% i naprawdę zakochał się w Nicole, chociaż był wówczas żonaty z aktorką Mimi Rogers. Aktor rozwiódł się i na Boże Narodzenie 1990 poślubił Nicole.

READ
Mężczyźni, którzy od piękności stali się inteligentni i prości

W 1992 roku para adoptowała dziewczynę, Isabellę, aw 1995 roku w rodzinie pojawił się adoptowany syn Connor. Pomimo pojawienia się dzieci, związek pary znalazł się w impasie. Nicole chciała wyjść z cienia męża i zostać niezależną aktorką. Odmówiła udziału we wspólnych projektach z mężem, robiąc wyjątek tylko dla reżysera Stanleya Kubricka. Dostając się do pracy w thrillerze Oczy szeroko zamknięte, para miała nadzieję przezwyciężyć kryzys w małżeństwie, ale sytuacja tylko się pogorszyła.
W 2001 roku Nicole i Tom rozstali się. Początkowo Isabella i Connor mieszkali z matką w londyńskiej rezydencji, ale rozwód znacznie wpłynął na stan Nicole, a dzieci nie chciały zostać z matką pogrążoną w depresji.
Według innej wersji adoptowane dzieci podzielały poglądy religijne swojego ojca, podczas gdy Kidman zaprzeczył zasadom scjentologii, co doprowadziło do długotrwałej kłótni. Bella niedawno wyszła za mąż i zaczęła stopniowo nawiązywać komunikację z obojgiem rodziców, ale Connor nadal nie chce komunikować się z Kidman.

Ushera i Tameki Foster
Synowie Raymond i Naviid

Muzyk poślubił swoją stylistkę w 2007 roku. W tym czasie Tameka, która miała już syna z pierwszego małżeństwa, oczekiwała pierwszego dziecka od Ashera. Muzyk adoptował dziecko swojej żony, chłopca Kyle’a, jako swoje własne. Małżeństwo trwało zaledwie kilka lat, aw 2009 roku Tameka i Usher złożyli pozew o rozwód. W tym czasie para miała troje dzieci: najstarszego Kyle’a i dwóch wspólnych synów.
Przez długi czas byli małżonkowie decydowali, z kim pozostaną chłopcy. Początkowo dzieci mieszkały z Tameką, ale wydarzyła się tragedia, która wywróciła świat artystki do góry nogami. 11-letni Kyle podczas relaksu nad jeziorem został potrącony przez skuter wodny – dziecko zmarło. Potem Asherowi udało się pozwać o opiekę nad jego naturalnymi synami.

Lenny Kravitz i Lisa Bonnet
Córka Zoe

Muzyk Lenny Kravitz i aktorka Lisa Bonnet powitali córkę Zoe w 1988 roku. Po 5 latach para rozwiodła się i decyzją sądu otrzymała równe prawa do opieki. Ale kiedy dziewczynka miała 11 lat, zadeklarowała, że ​​chce mieszkać z ojcem. Od tego czasu moja mama widywała Zoe tylko w wakacje.

Teraz Zoe Kravitz ma 28 lat, występuje w filmach i utrzymuje świetne relacje z obojgiem rodziców.

READ
Meghan Markle miała na sobie starą sukienkę Kim Kardashian

Aleksiej Panin i Julia Judincewa
córka Ania

Aktorka Julia Judincewa i aktor Aleksiej Panin żyli w cywilnym małżeństwie do 2008 roku. Separacja pary przerodziła się w głośny i brudny skandal. Przez kilka lat aktorzy walczyli o prawo do wychowania córki Anyi.

Para zaczęła pozywać, gdy tylko urodziła się Anya. W 2009 roku zapadł wyrok, zgodnie z którym dziewczynka musiała mieszkać z matką. Julia mogła jednak zabrać Anyę na swoje miejsce w Petersburgu dopiero w 2014 roku, ponieważ Aleksiej zakwestionował decyzję sądu.
Po odejściu Anyi Aleksiej ukradł dziecko ze szkoły. Julia napisała oświadczenie na policję tego samego dnia, dziewczyna wróciła do Petersburga. Na tym jednak nieszczęścia dziecka się nie skończyły. Mieszkając z matką, Anya pisała wiadomości do ojca, prosząc ją, aby ją odebrała, ponieważ według niej jej matka piła. Wojna o dziecko została wznowiona. W rezultacie, po 10 latach sporu, Panin wywalczył prawo do opieki nad dziewczynką.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: