Elena Malysheva nadal eksperymentuje ze stylem, ale jej fani coraz mniej to lubią

57-letniej Malyshevy trudno nazwać ikoną stylu – zgadzają się z tym krytycy mody. Jednak obrazy prezentera telewizyjnego często stają się przedmiotem szczególnej uwagi opinii publicznej. Czy Elena Malysheva wie, jak się ubrać, projektantka Anika Kerimova odpowiedziała na to pytanie StarHit.

Elena Malysheva

„Bardzo kocham Elenę Malyshevę”, przyznał StarHit historyk mody Aleksander Wasiliew. – Ale niestety nie mogę nazwać jej ikoną stylu. Jest bardziej ikoną medycyny. Rzeczywiście, Malysheva trudno nazwać główną fashionistką rosyjskiej telewizji, ale jej obrazy zawsze zasługują na uwagę. Z racji swojego zawodu Elena mogłaby nosić biały płaszcz, aby wyjść na antenę, ale prezenterka telewizyjna robi wszystko, aby wyglądać kobieco i elegancko. Czy zawsze jej się to udaje? Projektantka Anika Kerimova odpowiedziała na to pytanie.

Kiedy spodnie nie zawsze są zwycięską opcją

Po utracie wagi Malysheva zaczął częściej nosić spodnie. Projektantka jest przekonana, że ​​ten detal garderoby jej odpowiada. „Ale to, co widzimy na tym zdjęciu, jest żywym przykładem nieudanego połączenia góry i dołu. Wydawałoby się, że w czarnych spodniach można nosić wszystko, ale nie dotyczy to stroju ognistego ptaka. Elena przyszła na premierę filmu „Kingsman. Złoty Pierścień ”i tak nie jest, gdy trzeba się tak ubrać w specjalny sposób, jeśli nie jesteś głównym aktorem. Dlatego ta kurtka z rękawami, przypominająca japońskie kimono, nadaje obrazowi pewną dziwność. Na tym zdjęciu podoba się tylko długość spodni. Nie ma też narzekań na buty – mówi Anika. W takim razie Elena powinna była przebrać się w kostium gejszy, co wyglądało na bardziej opłacalne. Oczywiście pomysł stylisty, który ubrał Elenę na to wydarzenie, miał na celu przyciągnięcie uwagi. Udało mu się to zadanie.”

Projektantka ma też małą uwagę na temat oprawek okularów: specjalista jest pewien, że Elena ma w swoim arsenale różne modele i na specjalne okazje można wybrać coś bardziej wyrazistego. Anika nie zadowala telefon w ręku prezenterki telewizyjnej. „Drogie Panie, kiedy idziecie na ściankę prasową zrobić zdjęcia, dajcie swojego mobilnego asystenta lub tego, z którym przyjechałyście na wydarzenie” – radzi Anika. „Pozowanie dla reporterów z telefonem w dłoni to zła forma”.

READ
Bitwa o modę: Blake Lively kontra Melania Trump

NADRUK KWIATOWY DLA LEKARZA

W 2014 roku Elena pojawiła się na nagrodzie Złotego Gramofonu w sukience z kwiatowym nadrukiem, która według projektanta wygląda całkiem naturalnie na prezenterze telewizyjnym. „Jaka jest odpowiednia ta sukienka dla Złotego Gramofonu, to kolejne pytanie” – mówi Anika. – W tym przypadku również mamy do czynienia z potwornym prasowym wołem w kolorze niebieskim z brandingiem. Na tym tle żaden strój nie będzie wyglądał normalnie. Ale to nie jest pytanie do Malyshevy, ale do tego, kto go założył. Ale ogólnie kwiaty i kwieciste nadruki wcale go nie psują, niezależnie od tego, czy jest to mały, czy duży rysunek. To pasuje do jej obrazu na ekranie lekarza, który leczy cały kraj.

Wróżka z bajki „Kopciuszek”

Według Aniki w tej sukience Elena wygląda jak wróżka z bajki Kopciuszek, a ten strój byłby odpowiedni do spektaklu teatralnego, ale nie do publikacji. „Kolor sukienki prezentera telewizyjnego do twarzy i nadruk jest całkiem do przyjęcia, ale rękawy mnie mylą. Zakładam, że według pomysłu projektanta powinny zakrywać część przedramienia, ale wygląda to na niedokończony projekt. Nie sądzę, że ręce Eleny Malysheva są tak brzydkie, że trzeba je ukryć, a jeśli spróbujesz je udrapować, to niech będą obcisłe rękawy lub peleryna z krawatem na klatce piersiowej, którą można następnie zdjąć ”, uważa projektant.

Ostatnie występy Malyshevy przed publicznością zachwycają fanów prezenterki telewizyjnej, ale Kerimova wciąż znajdowała wady w swoim wizerunku. „Bardzo podoba mi się to połączenie kolorów – szkarłatnego i bogatego beżu” – mówi. – To prawda, że ​​są dwie skargi na bluzkę: kwiaty i kołnierzyk, na niej falbanki, które sprawiają, że obraz jest cięższy. Bluzka ma odpowiednią długość rękawa, a ta lamówka sprawia, że ​​jest szykowna, ale kwiatowy print jest bardzo tani. Kokarda, którą widzimy na pasku spódnicy, dobrze współgra z marszczeniami bluzki, ale nie bardzo podoba mi się dodatkowe płótno i dół z kolorową podszewką. Przeciążają obraz. Tak, a iWatch jest tutaj zupełnie nie na miejscu.

Po co komplikować rzeczy?

Malysheva nie boi się eksperymentować z kolorami i stylami ubioru. Jednak takie doświadczenia nie zawsze są udane. „Elena szalenie pasuje do tego schematu kolorów. Ale ten zestaw ma oczywistą wadę – pelerynę – mówi Anika. Nie rozumiem jego funkcji. Czy to kaftan bez jednej połówki? To prawda, nie widzę potrzeby komplikowania obrazu, na którym wszystko jest już takie piękne. Co więcej, Elena ma na sobie spódnicę z asymetrycznym dołem, to w zupełności wystarczy, aby wyglądać ciekawie.

READ
10 najbardziej pechowych dzieci rosyjskich celebrytów

Wszystko jest bardzo złe

Według wielu podobny wizerunek Eleny Malysheva to jej kolejne fiasko. Opinię większości podziela Anika Kerimova. „Źle, bardzo źle” – mówi projektant. – I znowu góra jest winna wszystkiego. Ten męski sweterek sprawia, że ​​Elena nie jest gospodarzem programu zdrowotnego, ale kierownikiem agencji nieruchomości (za co dodatkowe „dziękuję” za telefon w dłoni i śmieszną torebkę). Sam fason spodni nie jest zły, ale nie podoba mi się kolor ani materiał. To najgorsze z tego, co widzimy wśród prezentowanych zdjęć.

Wskazówki dla Malysheva

A jeśli Elena doradza krajowi, jak zachować i zachować zdrowie, to Kerimova przekazuje prezenterowi telewizyjnemu pożegnalne słowa dotyczące stylu. „Malysheva ma całkiem niezły wzrost, więc zdecydowanie jestem za tym, żeby nosiła spodnie” – mówi Anika. – Najbardziej udanym stylem jest ten, który widzieliśmy na premierze “Kingsmana”. Oznacza to, że są to spodnie o prostym kroju lub lekko zwężone. Radziłabym jej dokładniej wybierać, z czym łączyć spodnie. To jest o wiele ważniejsze. I naprawdę chcę, żeby chociaż od czasu do czasu zmieniła fryzurę lub stylizację. Efekt mokry jest odpowiedni dla Eleny, gdy wszystkie włosy są usuwane za uszami i wizualnie wyglądają na mniejsze. Dodaj do tego jasną szminkę i ciekawe oprawki do okularów – otrzymasz szykowny look. Ale musi pasować do chwili. Oczywiście w takim stroju lepiej przyjść na imprezę towarzyską niż do studia „Live great!”.

Publikacja sieciowa „Magazyn internetowy StarHit (StarHit)”

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: