Eleganckie rajstopy to jasny akcent kobiecego wyglądu.

modne rajstopy

Kobiety, tworząc swoje kokardki, często przypisują rajstopom drugorzędną rolę, preferując dyskretne, klasyczne modele. Siateczka, groszki, pled, zwierzęcy print, wzory i jaskrawe kolory – to będą modne rajstopy 2022/2023. To świetna okazja, aby ponownie przemyśleć swój stosunek do tego elementu damskiej garderoby i nauczyć się tworzyć oryginalne, modne stylizacje.

p, cytat blokowy 2,0,0,0,0 –>

Czarne rajstopy

Stylowe rajstopy damskie

p, cytat blokowy 4,0,0,0,0 –>

Czarne rajstopy to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to zasady łączenia ich z innymi elementami garderoby:

  • im zimniejsza pora roku, tym gęstsze rajstopy (ciepła wiosna lub jesień – półprzezroczyste, zimą – gęste);
  • czarne rajstopy z brokatem – to coś, czego nie powinno być w szafie fashionistki, ponieważ po pierwsze jest niemodne, a po drugie może sprawić, że sylwetka będzie cięższa, wizualnie dodając dodatkowe kilogramy;
  • czarne, prześwitujące rajstopy będą odpowiednie w szafie biurowej, pod warunkiem, że w stroju nie będzie niczego odsłaniających (krótka spódniczka lub bluzka z głębokim dekoltem) oraz buty na wysokim obcasie.

Kolejny interesujący punkt: kiedyś uważano, że czarne rajstopy nie pasują do jasnych ubrań, ale zdjęcia modnych kokardek coraz częściej obalają to stwierdzenie.

jakie rajstopy są modne w tym sezonie?

p, cytat blokowy 7,0,0,0,0 –>

klasyczna czerń

p, cytat blokowy 8,0,0,0,0 –>

W siatce

Ten niegdyś kontrowersyjny element garderoby można teraz znaleźć u kobiet w każdym wieku, preferujących różne style ubioru (od biurowej klasyki po grunge). Jednak w tym sezonie w modzie będą tylko czarne rajstopy kabaretki, a białe, cieliste, kolorowe lub jakiekolwiek z brokatem to złe maniery.

p, cytat blokowy 9,0,0,0,0 –>

siatka

p, cytat blokowy 10,0,0,0,0 –>

Jeśli istnieją ograniczenia dotyczące rozwiązania kolorystycznego, to pod względem kombinacji nie ma ich wcale. Nowoczesny styl uliczny nie ma nic przeciwko połączeniu czarnych rajstop w kratkę z białymi butami i ubraniami, z sandałami lub butami z odkrytymi palcami. Aby być u szczytu mody, wystarczy założyć skarpetki pod buty lub sandały, czasem nawet na rajstopy.

p, cytat blokowy 11,0,0,0,0 –>

stylowy obraz

p, cytat blokowy 12,0,0,0,0 –>

piękna dziewczyna

p, cytat blokowy 13,0,0,0,0 –>

sportowy wizerunek

p, cytat blokowy 14,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 15,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 16,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 17,0,1,0,0 –>

READ
14 kobiecych cech, które mężczyźni naprawdę doceniają

p, cytat blokowy 18,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 19,0,0,0,0 –>

Kropki

Aby być modnym, nie można zapomnieć o rajstopach z groszkiem. To uniwersalny nadruk, który pasuje absolutnie każdemu, wystarczy wybrać groszek, który nie deformuje wizualnie kształtu nóg. Do stworzenia stylowych kokardek z rajstopami w kropki wystarczy jedna para czarnych. Jednocześnie małe kropki będą pasować do dziewczynek o dowolnej budowie i będą odpowiednie na nogach pracowników biurowych. Tylko smukłe kobiety mody mogą sobie pozwolić na duży groszek.

p, cytat blokowy 20,0,0,0,0 –>

rajstopy w kropki

p, cytat blokowy 21,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 22,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 23,0,0,0,0 –>

Modny zwierzęcy nadruk

Julia Roberts, Rihanna i Paris Hilton już dawno zauważyły, że nawet najprostszy look mogą urozmaicić modne „drapieżne” rajstopy w panterkę. Ten trend, podchwycony przez wiele dziewcząt, pozostaje aktualny w tym sezonie.

p, cytat blokowy 24,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 25,0,0,0,0 –>

Wzór lamparta jest bardzo trudny do połączenia z innymi elementami garderoby, więc aby być modnym, ale nie wyglądać wulgarnie, powinieneś:

  • dozowane użyj nadruku na swoim obrazie, na przykład rajstopy w panterkę można uzupełnić akcesorium lub butami o tym samym wzorze; druga opcja wizualnie wydłuży nogi;
  • nie obniżaj stopnia jasności – jasne soczyste odcienie, dodatki o ciekawych kształtach i geometryczny nadruk sprawią, że strój będzie harmonijny i stylowy.

z drukowaniem

p, cytat blokowy 27,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 28,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 29,0,0,0,0 –>

W klatce

Te modne rajstopy 2022/2023 można nazwać najbardziej podstępnymi. Wizualnie podkreślają najdrobniejszą wadę, czyniąc ją wielokrotnie bardziej zauważalną. Ale nawet właściciele idealnie smukłych nóg powinni stale monitorować geometrię linii wzoru, aby nie zepsuć wizualnie ogólnego wrażenia.

p, cytat blokowy 30,0,0,0,0 –>

W klatce

p, cytat blokowy 31,0,0,0,0 –>

Jeśli masz wystarczająco dużo zaufania do własnej nieodpartej woli i odwagi do eksperymentów modowych, możesz zrobić łuk, korzystając z jednej z porad:

  • możesz powtórzyć kolor i nadruk rajstop w ubraniach lub butach – to rozwiązanie pozwoli ci nie zepsuć wizualnie, ale poprawić figurę;
  • modne kolorowe rajstopy w kratkę można wykorzystać do tworzenia obrazów monochromatycznych, podczas gdy nie należy powtarzać głównego koloru rajstop, aby obraz był bardziej złożony i interesujący.
READ
Który kwiat pasuje do twojego imienia

p, cytat blokowy 33,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 34,0,0,0,0 –>

Żółty i pomarańczowy

Najnowsze innowacje w zakresie stylu mogły zszokować nawet fashionistki 5-10 lat temu. Tak więc rajstopy w jasnych kolorach mogą teraz nosić nie tylko oburzające nastolatki, ale także starsze panie. Najpopularniejszymi kolorami w tym sezonie będą żółty i pomarańczowy.

p, cytat blokowy 35,1,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 36,0,0,0,0 –>

Lepiej nosić je z rzeczami w kolorze brązowym, niebieskim, zielonym, a także uzupełniając żółte i pomarańczowe ubrania w różnych odcieniach. Klasycznym tandemem win-win będą modne żółte rajstopy z szarymi lub czarnymi rzeczami.

p, cytat blokowy 37,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 38,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 39,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 40,0,0,0,0 –>

Zielony

Obcisłe zielone rajstopy są idealne na wiosenny look. Mogą być używane w zestawach monochromatycznych z rzeczami w kolorze czarnym, szarym lub białym. A odważne i pewne siebie dziewczyny mogą tworzyć modne obrazy przy użyciu bogatych kolorów żółtych, fioletowych, pomarańczowych lub musztardowych.

p, cytat blokowy 41,0,0,0,0 –>

Rada! Obrazy z kolorowymi rajstopami (nie tylko zielonymi) można stworzyć, powielając kolor rajstop ze spódnicą.

p, cytat blokowy 43,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 44,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 45,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 46,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 47,0,0,0,0 –>

Czerwony i bordowy

Czerwony kolor na nogawkach powinien być szlachetny, bez jaskrawych neonów i brokatu, budzący skojarzenia z legginsami z lat 80-tych. Ale mile widziane są odcienie kamieni szlachetnych. Ponieważ sama czerwień jest dość ekstrawagancka, należy ją łączyć z spokojniejszymi: czarnym, szarym, granatowym, ciemnoróżowym i beżowym. Możesz wspierać aktywną czerwień za pomocą jasnego akcesorium.

p, cytat blokowy 48,0,0,0,0 –>

Ważny punkt! Kapron modnych kolorowych rajstop powinien być wystarczająco ciasny, aby nogi nie prześwitywały.

p, cytat blokowy 50,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 51,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 52,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 53,0,0,1,0 –>

p, cytat blokowy 54,0,0,0,0 –>

Fioletowy

W przeciwieństwie do poprzednich opcji (żółty, zielony i czerwony), fioletowe rajstopy mogą sobie pozwolić nie tylko szczupłe kobiety, ale absolutnie wszystkie kobiety. Można je postawić na równi z czernią, brązem lub szarością, a fiolet sprawi, że obraz będzie jasny.

READ
Poznaj świat bezprzewodowy z Apple AirPods

p, cytat blokowy 55,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 56,0,0,0,0 –>

Ważny! Niebieskie rajstopy, choć zbliżone do czerni i fioletu, ale w tym sezonie nie będą modne, a wręcz przeciwnie, staną się mauvais tonem.

Fioletowy kolor na nogach nie będzie odpowiedni tylko dla pracowników instytucji publicznych i organizacji administracyjnych, w których taka ekscentryczność może nie być zrozumiana przez współpracowników i gości.

p, cytat blokowy 58,0,0,0,0 –>

Istnieją trzy podstawowe zasady, jak nosić rajstopy w jasnych kolorach z innymi elementami garderoby. W tym celu możesz:

  • używaj modnych kolorowych rajstop jako jasnego akcentu w stroju o neutralnych odcieniach;
  • łączyć jasną kolorystykę z innymi komplementarnymi do niej, na przykład fioletową z czerwono-pomarańczową, żółtą i niebiesko-zieloną;
  • połącz jasne rajstopy z podstawowymi kolorami na obrazie.

p, cytat blokowy 60,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 61,0,0,0,0 –>

Biały i szary

Dla kobiet, które w ubiorze ogranicza surowy dress code, alternatywą dla czerni pozostają tylko beżowe rajstopy. Tylko muszą koniecznie powtórzyć odcień skóry. „Opalone” nogi będą wyglądać komicznie na tle bladych dłoni i twarzy.

p, cytat blokowy 62,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 63,0,0,0,0 –>

Styliści radzą wszystkim, aby w nocy palić beżowe rajstopy na skrzyżowaniu i zwracać uwagę na szare i białe. W zależności od odcienia mogą być używane zarówno w stylu biznesowym, jak i do tworzenia lekkich, romantycznych obrazów.

p, cytat blokowy 64,0,0,0,0 –>

Buty lepiej wybrać matowy ton w ton. Niskie dziewczyny powinny pamiętać, że kontrastowy kolor butów optycznie skróci nogi.

p, cytat blokowy 65,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 66,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 67,0,0,0,0 –>

Z rysunkiem

Ten trend w modzie zakorzeni się zarówno w garderobie młodzieżowej, jak i biznesowej. W tym drugim przypadku główny nacisk nie powinien być kładziony na rajstopy ze wzorem, powinny one być częścią obrazu, a nie jego podstawą. Grunge, sportowy szyk, boho – to niepełna lista stylów, które kochają młodzi ludzie i które pozwolą Ci stworzyć żywe obrazy z drukowanymi rajstopami.

p, cytat blokowy 68,0,0,0,0 –>

p, cytat blokowy 69,0,0,0,0 –>

Ważny punkt! Każdy wzór na rajstopach wizualnie pogrubia nogi, dlatego kobiety z nadwagą powinny zwrócić uwagę na inne modne opcje.

Modne rajstopy 2022-2023 staną się jasnym akcentem, dzięki czemu każda dziewczyna i kobieta będą wyglądać stylowo i oryginalnie. Pozostaje tylko wybrać spośród proponowanej odmiany odpowiedniej do Twojego nastroju i własnego stylu, czy będzie to kratka, wzór, kropki, klasyczna czerń czy odważniejsze kolory.

READ
5 typowych rzeczy, których nie znałeś celu

Ekstrawaganckie, romantyczne lub formalne, lekko figlarne lub prowokacyjne… Nie trzeba całkowicie zmieniać garderoby, aby stworzyć dowolne obrazy. Wystarczy dokładnie wybrać modne rajstopy 2022. Modne są jasne kolory i ich złożone, efektowne kombinacje.

W tym trendzie rajstopy to nie tylko stylowy dodatek. Są w stanie określić nastrój i styl obrazu jako całości.

Modne rajstopy: wiosna 2022

W każdym sezonie modowym wiosna staje się punktem wyjścia dla nowych stylów i trendów w modzie. Wiosna 2022 nie była wyjątkiem: rajstopy w aktywnych, jasnych kolorach nie są już szokującą nowością. Stały się nieodzowną częścią modnych obrazów.

Jaki kolor jest w modzie? Nikt, nawet najbardziej zaawansowany projektant czy stylista, na pewno Ci nie odpowie. Każdy z nich wymieni kilkanaście kolorów i odcieni, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw ogólnym trendzie dzisiaj możesz wybrać własną gamę.

Jedyną rzeczą, o której warto pamiętać, jest to, że szczerze jasne, jasne rajstopy nieuchronnie wypełnią twoje nogi. Dlatego lepiej wybrać je w wersji matowej i bardzo przemyślanie połączyć z ubraniami i butami.

Jak dokładnie idą modne zdjęcia z kolorowymi rajstopami 2022, na zdjęciu – tutaj:

Jedyny kolor, który w tym sezonie wypadł z łask stylistek to klasyczny beż lub nude. Dziś pozostaje jedynie znakiem surowego dress code’u, który dyktuje własne zasady. We wszystkich innych przypadkach, zwłaszcza w modnych letnich stylizacjach, w 2022 r. lepiej w ogóle nie używać rajstop w takich odcieniach.

Jakie rajstopy są modne w 2022 roku

Wszystkie odcienie tęczy, w tym sezonie przestały być oznaką odważnych, a czasem zbyt odważnych obrazów. Która z dziewcząt powyżej 18 roku życia nie pomyślała: czy wyglądałabym śmiesznie w jasnych kolorowych modelach… Nie, zwłaszcza jeśli wybierzesz odpowiednie odcienie.

Na przykład modne niebieskie rajstopy na wiosnę 2022 roku mogą być jasnym akwamarynem, szlachetnym szafirem, a nawet fioletem. Takie barwy wraz z gamą szarości i brązów stały się dziś doskonałą alternatywą dla klasycznej i uniwersalnej czerni.

Nieoczekiwanie, ale bardzo stylowo w codziennym i dość klasycznym wyglądzie, złożone odcienie wyglądają bardzo stylowo. Śliwka, wiśnia, musztarda, cała gama kawowo-brązowych i szarych odcieni to obowiązkowa paleta wyrafinowanego casualowego stroju.

Modne rajstopy na lato 2022

Rok 2016 wraz z aktywną kolorystyką przyniósł nowe podejście do nadruków w modzie. Oni, podobnie jak wyraziste odcienie, nie są dziś uważane za znak tylko awangardowych i ultramłodzieżowych obrazów.

READ
Dlaczego LIBRA jest najwierniejszym partnerem spośród wszystkich znaków zodiaku?

Projektanci wykorzystali znaną technikę „grania akcentami”, kiedy to najpopularniejsze nadruki na odzieży, takie jak „w kratkę”, „kropki” czy naiwne kwiaty, zdobiły dodatki i dodatki.

Takie posunięcie projektowe pozwala nadać stylowi niemal każdy, nawet najbardziej zwięzły wygląd – wystarczy uzupełnić go modnymi rajstopami. W 2022 roku modne okazały się nie tylko tradycyjne wzory geometryczne, kwiatowe i abstrakcyjne, ale także imitujące piękne tatuaże.

Aby wyglądać nienagannie stylowo w takich modelach, nie zapominaj, że duży kontrastowy wzór nieuchronnie doda zupełnie niepotrzebnej objętości nogom. Ale płynne przejścia tonów i odcieni – wręcz przeciwnie, podkreślają harmonię.

A także mały rysunek światła na ciemnym tle. Ale najbardziej pochlebnym nadrukiem dla kobiecych nóg, za który można podziękować projektantom, jest oczywiście pasek pionowy. Przekształca się i nieskazitelnie sprawia, że ​​nogi są wizualnie szczuplejsze, a nawet dłuższe.

Ulubiona komórka wszystkich nie doda centymetra objętości, jeśli znajduje się po przekątnej – diamenty, ale przy tradycyjnej lokalizacji lepiej nie ryzykować.

Tak jak na zdjęciu, modne rajstopy w 2022 roku to prawdziwe hity wybiegów:

W modzie jest wiele nadruków, a styliści nie dają sztywnych wytycznych w swoim wyborze. Ale oto, na co należy zwrócić uwagę – są to ażurowe tekstury imitujące koronkę.

Moda na rajstopy 2022

Moda na rajstopy w 2022 roku wzywa do dodania nie tylko kobiecości, ale także lekkiej prowokacji do wizerunku. Modele z tylnym szwem prezentują się bardzo elegancko i nienagannie kobieco. Dziś prezentowane są nie tylko w wersji wieczorowej – czarnej, ale także w całkiem codziennych odcieniach “cappuccino”.

Najbardziej ekstrawaganckie fashionistki polubią kolorowe modele w „siatce” – są dziś modne. A także rajstopy z lamówką z kryształu górskiego – wdzięczny pionowy wzór na kostce – jeden z hitów sezonu. Jedyna zasada, na którą nalegają styliści: tworząc modny i elegancki wygląd, wybierz jedną rzecz – jasny kolor lub aktywny wystrój.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: