Elegancki wizerunek 46-letniej Jennifer Garner przyciągnął uwagę publiczności

Jennifer Garner

Дженнифер Гарнер – популярная голливудская актриса, режиссер, продюсер и успешная бизнесвумен. Многократная обладательница «Золотого глобуса». Бывшая жена Бена Аффлека и мать троих детей, которая сумела совместить семейные обязанности с блестящей карьерой.

На фото: Дженнифер Гарнер

Dzieciństwo i dorastanie

Jennifer jest środkową córką inżyniera chemicznego Billa Johna Garnera i nauczycielki Patricii Ann Garner. Ma starszą siostrę Melissę i młodszą Suzanne.

Jennifer Garner w dzieciństwie i teraz

Przyszła aktorka urodziła się w stolicy Teksasu, Houston, a całe świadome dzieciństwo i młodość spędziła w Charleston (Wirginia Zachodnia), gdzie jej ojcu zaproponowano lukratywne stanowisko w oddziale dużej korporacji chemicznej.

Matka zajmowała się wychowywaniem córek, które starały się wyhodować z dziewcząt prawdziwe panie. Ulubieńcem rodziny i wzorem do naśladowania była Melissa, która była doskonałą uczennicą, ukończyła z wyróżnieniem i otrzymała stypendium na studia na uniwersytecie.

Wzorem do naśladowania z dzieciństwa Jennifer była jej starsza siostra

Jennifer starała się nadążyć za starszą siostrą: od trzeciego roku życia zawodowo zajmowała się baletem, grała na saksofonie w szkolnej orkiestrze, uczyła się śpiewu i brała udział w przedstawieniach dziecięcego studia teatralnego.

Ale ojciec nie uważał kreatywnych zainteresowań swojej córki za coś poważnego i chciał, aby Jennifer poszła w jego ślady. Nie śmiejąc się kłócić z głową rodziny, po ukończeniu studiów dziewczyna wstąpiła na Wydział Chemii na Uniwersytecie Denison. Dwa lata później nalegała jednak na siebie i przeniosła się na wydział aktorski, który z powodzeniem ukończyła w 1994 roku.

Дженнифер Гарнер окончила университет в 1994 году

Po ukończeniu studiów Jennifer wyjechała do Nowego Jorku, aby kontynuować naukę na Uniwersytecie Yale. Wkrótce po przyjeździe miała okazję pracować w teatrze, a Garner postanowił wykorzystać tę szansę.

Kariera aktorska

Поначалу Дженнифер играла во втором составе, дублируя ведущих актрис, позже её стали задействовать в интермедиях и массовых сценах. В свободное время девушка подрабатывала официанткой и бегала по кастингам, мечтая сняться в кино. Но в Нью-Йорке карьера никак не складывалась, и спустя некоторое время начинающая актриса решила перебраться в Лос-Анджелес, поближе к Голливудским холмам.

Aktorka Jennifer Garner

Tam sytuacja się poprawiła, a Garner zagrał w kilku serialach. W 1995 roku dziewczynie zaproponowano rolę w pełnometrażowym dramacie historycznym Zoya, który stał się jej pierwszym krokiem na drodze do sukcesu. Młoda aktorka została zauważona i zaczęła być dość chętnie zapraszana do różnych projektów. Najczęściej były to seriale telewizyjne, ale Jennifer cieszyła się również z takiej pracy, dzięki której mogła zdobywać doświadczenie i doskonalić swoje umiejętności aktorskie.

READ
Alexandra Bortich przytyła 20 kilogramów

W ciągu trzech lat zmieniła się z niepewnej prowincjonalnej gwiazdki w obiecującą, obiecującą aktorkę, której filmografia została szybko uzupełniona nowymi pracami. W 1998 roku Garner zagrał ukochanego bohatera w dramacie Felicity. Ten obraz stał się dla niej nie tylko kolejnym krokiem na szczyt sławy, ale także dał jej znajomość z jej przyszłym mężem, aktorem Scottem Foleyem.

Скотт Фоли и Дженнифер Гарнер

Kolejnym przełomowym projektem dla Garnera był wielkoformatowy film wojskowy Pearl Harbor (2001), w którym nasza bohaterka przekonująco zagrała rolę pielęgniarki i po raz pierwszy spotkała swojego drugiego męża, aktora Bena Afflecka.

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ale prawdziwą najlepszą godziną dla aktorki był pełen akcji film akcji Spy (2001), w którym Jennifer znakomicie zagrała główną rolę. Za tę pracę Garner był kilkakrotnie nominowany do Złotego Globu i Emmy, a opłaty aktorki do końca sezonu osiągnęły sto pięćdziesiąt tysięcy dolarów. Swój spektakularny sukces Jennifer zawdzięcza producentowi Spies, J. Abramsowi, który zwrócił na nią uwagę podczas kręcenia Felicity i nie bał się postawić na mało znaną aktorkę. Wdzięczna Jennifer włożyła całą swoją duszę w wizerunek Sydneya Bristowa, wyreżyserowała jeden z odcinków, a nawet wystąpiła jako jedna z producentów ostatniego sezonu.

Po sukcesie Szpiega Garner otrzymał pochlebną propozycję od Stevena Spielberga, by zagrać w detektywa kryminalnego Złap mnie, jeśli potrafisz (2002) z genialnym Leonardo DiCaprio. Doskonale poradziła sobie z zadaniem, co po raz kolejny potwierdziło jej profesjonalizm. Od tego momentu Jennifer zaczęła zgadzać się tylko na główne role w dużych projektach, ostatecznie zapewniając sobie status aktorki pierwszego rzutu.

Scena z filmu „Złap mnie, jeśli potrafisz”

W ciągu zaledwie roku, od czerwca 2004 do lipca 2005, Garner zarobił piętnaście milionów dolarów i zajął siedemdziesiąte miejsce na liście najbogatszych i najbardziej wpływowych celebrytów magazynu Forbes.

В 2016 году актриса сыграла полную драматизма роль мамы больной девочки в трогательной ленте «Чудеса с небес», составила компанию Джулии Робертс и Дженнифер Энистон в комедии «Несносные леди» (2016), мастерски перевоплотилась в хладнокровную убийцу в остросюжетном боевике «Багровая мята» (2018), исполнила роль матери подростка-гея в семейной драме «С любовью, Саймон» (2018).

Latem 2018 roku aktorka została nagrodzona gwiazdą na Alei Gwiazd, w której ceremonii otwarcia wzięli udział wszyscy członkowie jej licznej, przyjaznej rodziny.

READ
Svetlana Permyakova zaskoczona różowymi włosami

Życie osobiste Jennifer Garner

Pierwszym mężem aktorki był Scott Foley, którego poznała na planie serialu Felicity. Jak to często bywa, ekranowe pasje przerodziły się w prawdziwe uczucia, które jesienią 2000 roku przywiodły kochanków do ołtarza. Niestety, ich małżeństwo nie trwało długo, a wiosną 2004 roku para oficjalnie zakończyła związek.

Jennifer Garner i jej pierwszy mąż Scott Foley

Jennifer nie pozostała sama na długo, a zaledwie kilka miesięcy później miała romans z Benem Affleckiem, partnerem w filmach Pearl Harbor i Daredevil. Potajemnie pobrali się latem 2005 roku, a pięć miesięcy później na świat przyszła mała Violet.

Drugim mężem aktorki był Ben Affleck

Przez dziesięć lat ich para była uważana za jedną z najpiękniejszych i najszczęśliwszych w Hollywood. Jennifer urodziła mężowi jeszcze dwoje uroczych dzieci – córkę Serafinę Rose (2009) i syna Samuela (2012) i wydawało się, że całkowicie rozpuściła się w rodzinnym szczęściu.

Бен и Дженнифер с детьми на прогулке

W 2015 roku w prasie pojawiły się informacje o niewiernościach Afflecka i nadużywaniu przez niego alkoholu, co niestety okazało się prawdą. Jennifer złożyła wniosek o rozwód, chociaż udało jej się utrzymać dobre relacje z mężem ze względu na dzieci. Byli małżonkowie osiedlili się na tej samej ulicy, aby chłopaki mogli swobodnie komunikować się z tatą i mamą, a nawet pojechali z całą rodziną na relaks na wyspach.

Jednak bez względu na to, jak fani liczyli na ponowne spotkanie swojej pary, jesienią 2018 roku małżeństwo zostało oficjalnie rozwiązane. Kilka miesięcy później paparazzi „złapali” Garnera z nowym fanem, Johnem Millerem, kierownikiem dużej firmy w branży restauracyjnej. On również niedawno się rozwiódł i teraz leczy rany emocjonalne w ramionach milionerki, sześć lat starszej od niego.

Jennifer Garner i Johna Millera

Szczęśliwy związek pary trwał 2 lata. Według doniesień medialnych kochankom udało się pozostać przyjaciółmi.

W 2020 roku, kiedy fani gwiazdy dowiedzieli się o romansie byłej żony Garnera, Bena Afflecka, z Aną de Armas, według cosmo.ru Jennifer publicznie zabroniła swojemu byłemu mężowi przedstawiania dzieciom nowej dziewczyny. Affleck powiedział również, że dołoży wszelkich starań, aby przedstawić troje dzieci z jego małżeństwa z Garnerem swojemu nowemu kochankowi.

Jennifer Garner teraz

W 2019 roku Jennifer wzięła udział w aktorstwie głosowym w kreskówce „Magic June Park”, a rok później fani mogli zobaczyć ją w miniserialu „Home Movie: The Princess Bride”.

READ
7 sławnych dzieciaków, które zawiodły swoich rodziców

W tym samym czasie kontynuowano kręcenie nowego projektu produkcyjnego Garnera „Wakacje od siebie”, w którym aktorka pojawi się na obrazie głównego bohatera. Premiera zaplanowana jest na 2021 r. – prace nad filmem opóźniły się z powodu pandemii koronawirusa. W tym samym czasie ukaże się Netflix Yes Day, w którym Jennifer Garner zagra również tytułową rolę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: