Ekaterina Strizhenova pojawiła się w eleganckim garniturze w komedii na Broadwayu

Gdzie ubiera się Ekaterina Strizhenova? „Jak dziewczyna”: 51-letnia Strizhenova podziwiała jej smukłą sylwetkę

Od sześciu miesięcy jest na diecie.

51-letnia aktorka i prezenterka telewizyjna Ekaterina Strizhenova podzieliła się z fanami sekretem idealnej sylwetki.

Gdzie ubiera się Ekaterina Strizhenova? Jak dziewczyna: 51-letnia Strizhenova podziwiała jej smukłą sylwetkę

„Potrąciła nas ciężarówka!” Zasypianie Strizhenova prawie zginęła w wypadku

Prowadząca program Good Morning zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w jasnym dresie na tle tafli wody. Stoi na starych schodach i patrzy w dal przez okulary przeciwsłoneczne.

To zdjęcie zostało zrobione przez Ekaterinę Strizhenova na wakacjach w Cannobio, gminie we włoskim Piemoncie. „Energia koloru!” – napisał artysta. Przyznała, że ​​przed sesją zdjęciową wyjęła z walizki garnitur w kolorze fuksji i nie wyprasowała, więc widoczne są na nim zmarszczki. „Myślałem, że to nie będzie krytyczne” – powiedziała Strizhenova.

Fani zapytali gwiazdę, jak udaje jej się zachować szczupłą sylwetkę i wyglądać młodziej niż na swoje lata. „Pół roku na diecie ketonowej, schudłam 12 kg, a teraz staram się utrzymać wynik. I naprawdę można schudnąć 7 kg w miesiąc tylko za pomocą specjalnych tabletek, które gaszą apetyt, ale nie radzę, są szkodliwe. Ale im więcej masz nadmiaru, tym łatwiej schudnąć!” Strizhenova napisał.

Посмотреть эту публикацию w Instagram

Publikacja Ekateriny Strizhenova (@strizhenovae)

Zauważ, że dieta keto nazywana jest dietą niskowęglowodanową, w której spożywają dużo tłuszczu i umiarkowaną ilość białka.

– Katenka, jesteś piękna! – fani nie szczędzili komplementów.

– Każdego dnia jesteś młodsza i szczuplejsza! Po prostu historia Benjamina Buttona!

– Jaka ty jesteś szczupła!

– Ach! Jaką chudą dziewczyną się stała!

Dodajemy, że na wakacjach we Włoszech prezenterka telewizyjna była najprawdopodobniej z mężem – aktorem, reżyserem i producentem Aleksandrem Strizhenowem. Są małżeństwem od ponad 30 lat. W małżeństwie mieli dwie córki.

Strizhenova jest głupia. Ekaterina Strizhenova będzie kontynuować pracę nad Channel One i prowadzić program Time Will Show. Mimo oburzenia widzów, którzy uważają, że gwiazda nie rozumie polityki, kierownictwo kanału nie zamierza jej zwolnić.

Ekaterina Strizhenova stała się sławna w całym kraju po tym, jak została gospodarzem programu Good Morning. Publiczność z przyjemnością słuchała rad gwiazdy, niezmiennie zauważając, jak młodo i kobieco wygląda. Jednak po tym, jak Katarzyna postanowiła nieoczekiwanie rozszerzyć zakres działalności. Od 2014 roku prowadzi program Time Will Show, który nie wszystkim się podoba. Według widzów jest słabo zorientowana w aktualnych kwestiach politycznych, a wygląd celebryty nie zawsze odpowiada poruszanym poważnym tematom.

READ
Media: młody kochanek Petrosyana to plujący wizerunek Eleny Stepanenko

Pomimo ciągłego oburzenia publiczności kierownictwo Channel One postanowiło nie zwalniać Ekateriny Strizhenova. Ich zdaniem doskonale radzi sobie ze swoimi obowiązkami.

„Nikt nie zamierza nigdzie naciskać Striżenowa. Nie ma na nią żadnych skarg ”- powiedziało źródło w programie.

Strizhenova jest głupia. Ekaterina Strizhenova będzie kontynuować pracę nad Channel One i prowadzić program Time Will Show. Mimo oburzenia widzów, którzy uważają, że gwiazda nie rozumie polityki, kierownictwo kanału nie zamierza jej zwolnić.

Ekaterina stara się zachować spokój nawet w najtrudniejszych momentach kręcenia spektaklu // Zdjęcie: Kadr z programu

Przedstawicielka samej Strizhenova powiedziała, że ​​na razie Ekaterina nie widzi potrzeby odpowiadania na krytykę fanów. Jeśli chce to zrobić, na pewno zwróci się do publiczności za pomocą sieci społecznościowych.

Ale członek rady eksperckiej ds. rozwoju społeczeństwa informacyjnego przy Dumie Państwowej Vadim Manukyan powiedział nawet, że nie rozumie, jaka jest istota twierdzeń publiczności w stosunku do Strizhenova. Jego zdaniem to mądra prezenterka pomaga kontrolować zachowanie jej bardziej upartych kolegów.

„Udaje jej się w tym programie jakoś zrównoważyć Sheinina i Kuzicheva, a gdy to konieczne, pokazać, że przekroczyli granicę. Oto, co jest dla mnie interesujące: czy publiczność ma jakieś pytania dotyczące tych dwóch prezenterów? Ich postawa nie rodzi od nich pytań? A może widzowie lubią, gdy gospodarze przeklinają i zachowują się niegrzecznie na antenie? Wstydzę się, że doszliśmy do tego stylu punków na podwórku, a jedyny prezenter, który sprzeciwia się im innemu stylowi w kadrze, próbuje zostać wyrzucony z ekranu telewizora ”- powiedział Manukyan.

Strizhenova jest głupia. Ekaterina Strizhenova będzie kontynuować pracę nad Channel One i prowadzić program Time Will Show. Mimo oburzenia widzów, którzy uważają, że gwiazda nie rozumie polityki, kierownictwo kanału nie zamierza jej zwolnić.

Wiodące programy wielokrotnie trafiały w epicentrum skandali z powodu swoich ostrych wypowiedzi // Zdjęcie: Sieci społecznościowe

Nawiasem mówiąc, w programie politycznym regularnie zdarzają się incydenty i skandale. Najczęściej dzieje się tak z powodu ostrych wypowiedzi i działań męskich liderów. Sama Ekaterina stara się zachowywać powściągliwie, nie reagując nawet na jawne prowokacje ze strony niektórych gości.

Portal Ura.ru nie poinformował jeszcze, w jaki sposób sama Strizhenova odnosi się do skandalu z możliwym zwolnieniem. Jednak prezenterka telewizyjna wielokrotnie powtarzała, że ​​jest zainteresowana formatem programu społeczno-politycznego, więc chętnie pracuje nad programem „Czas pokaże”.

aktorka przyznała, że ​​jej mąż rozrzuca rzeczy. według Ekateriny Strizhenova musiała wiele znosić. rozumie, że czasami w każdej rodzinie zdarzają się nieporozumienia.

Strizhenova jest głupia. Ekaterina Strizhenova będzie kontynuować pracę nad Channel One i prowadzić program Time Will Show. Mimo oburzenia widzów, którzy uważają, że gwiazda nie rozumie polityki, kierownictwo kanału nie zamierza jej zwolnić.

Strizhenova wyszedł czas pokaże. Publiczność zażądała, aby Strizhenova „nie zhańbiła” i opuściła kanał Channel One

Strizhenova wyszedł czas pokaże. Publiczność zażądała, aby Strizhenova „nie zhańbiła” i opuściła kanał Channel One

Ekaterina Strizhenova prowadzi programy Good Morning i Time Will Show ZDJĘCIE: Ekaterina Strizhenova, Instagram

READ
Nie wiem: sieć omawia uroczo szczuplejszą Ashley Graham

W sieciach społecznościowych widzowie nadal wyrażają niezadowolenie z faktu, że Ekaterina Strizhenova jest gospodarzem programu politycznego Time Will Show, który jest emitowany na Channel One. Komentatorzy są oburzeni wypowiedziami aktorki i jej wyglądem.

Kolejna kontrowersja wokół osobowości prezenterki telewizyjnej rozwinęła się na jej koncie na Instagramie pod jednym z ostatnich zdjęć. Na zdjęciu Strizhenova mówi, że kupiła sobie garnitur, który wyglądał jak szkolny mundurek, ponieważ zainspirował ją Dzień Nauczyciela. Jednak komentatorzy postanowili nie omawiać zdjęcia, ale pracę aktorki na Channel One.

„Przez długi czas radziłem Ekaterinie, aby się nie hańbiła i nie opuszczała politycznego show, niestety nie ciągnie” – mówi jeden z subskrybentów Strizhenova. Inny mówi, że rezygnuje z subskrypcji strony prezentera telewizyjnego: „Katya, wydawałaś mi się mądrą, rozsądną osobą. I przyznaję, że twoja praca zmusza cię do mówienia rzeczy, których możesz nie wiedzieć lub po prostu nie chcesz wiedzieć. Jestem tobą rozczarowany i rezygnuję z subskrypcji.

Pojawiło się też więcej kategorycznych komentatorów: „Nie ma dla Ciebie miejsca w tym programie! W ogóle nie rozumiesz polityki!”, „Jakby ktoś to promował”, „Wcześniej ogłaszałeś tylko reklamy i to było twoje zadanie. Kontynuuj w tym samym duchu!”. Ale byli tacy, którzy wspierali prezentera telewizyjnego: „Nie słuchaj nikogo, kto mówi, żeby schudnąć i nie odchodź„ Czas pokaże ””.

Publiczność zażądała już od Channel One zmiany gospodarza programu Time Will Show. Tego lata dowiedział się o liście, w którym. Według autorów apelu prezenter jest zbyt piękny, aby prowadzić rozmowy na poważne tematy.

Dokąd poszedł Strizhenova, czas pokaże. „Najwyższy stopień hipokryzji”: Strizhenova była krytykowana za to, że jej córka mieszka w USA

Gdzie ubiera się Ekaterina Strizhenova? Jak dziewczyna: 51-letnia Strizhenova podziwiała jej smukłą sylwetkę

Ekaterina Strizhenova nie jest jedyną osobą ze świata show-biznesu, która jest krytykowana za życie dzieci za granicą.

Internauci skrytykowali rosyjską prezenterkę telewizyjną Jekaterinę Strizhenową z powodu zdjęć jej córki Anastazji. Post z gniewu został opublikowany na twitterze „Wybornaja Nawka”.

„Po lewej Ekaterina Striżenowa. Na pierwszym kanale państwowym prowadzi program „Czas pokaże”, w którym opowiada o sukcesach rosyjskich władz i rozpadzie Zachodu. Kształciła się w Anglii. Teraz mieszka w Nowym Jorku, podczas gdy jej matka oszukuje naiwną ludność Rosji ”- czytamy w podpisie pod postem.

READ
Słynne piękności pokazały, jak wyglądały ich matki, gdy były młode

Po lewej: Ekaterina Striżenowa. Na państwowym Channel 1 prowadzi program Time Will Show, w którym mówi się o jebanych sukcesach rosyjskich władz i upadku Zachodu.
Po prawej jej córka Anastazja. Kształciła się w Anglii. Teraz mieszka w Nowym Jorku, podczas gdy jej matka oszukuje naiwną ludność Rosji pic.twitter.com/E57X42oCjj

— Vybornaya Navka (@Gulay_Pole) 1 listopada 2018 r.

Post zebrał wiele komentarzy, byli tacy, którzy zgodzili się z krytyką Striżenowej, jak i tacy, którzy się nie zgodzili. Ponadto w komentarzach czytamy, że Anastasia mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych wraz z synem, który również jest obywatelem amerykańskim.

„Niektórzy z dumą mówią, że w ogóle nie oglądają telewizji, a w szczególności Kanału 1. Zrozumieć. Nie ma znaczenia, czy osobiście oglądasz, czy nie. Liczy się to, że za to płacisz. Niezależnie od twojego pragnienia. Kanał 1 jest stale dotowany z budżetu państwa, czyli z twoich podatków”, „Mówisz to tak, jakby ktoś miał kogoś ukarać. To po prostu ciekawe i odkrywcze, że moja mama prowadzi program, w którym posłowie-edros i „patriotyczni eksperci” godzinami mówią o tym, jak dobrze się dzieje w Rosji, ale córka najwyraźniej w to wszystko nie wierzy”, „Ekaterina Strizhenova to głupota i cynizm w jednej szklance”, „Odważnie broni kłamstwa”, „Najwyższy stopień hipokryzji! Katya Katya, spłoniesz za to w ostatnim kręgu piekła ”- piszą krytycy.

„Dzieci nie są odpowiedzialne za swoich rodziców. Ponieważ rodzice nie zawsze mogą być odpowiedzialni za dzieci. Lepiej podać przykład jej spraw osobistych, które kłócą się ze słowami” – powiedział obrońca.

Dodajemy, że Strizhenova nie jest jedyną ze świata show-biznesu, która jest krytykowana za życie dzieci za granicą. Wcześniej pod ostrzałem krytyki znalazła się deputowana do Dumy Państwowej, słynna radziecka łyżwiarka figurowa Irina Rodnina.

Czy wiesz, jaki amerykański patriota nosi T-shirt w paski w gwiazdki, leżący na masce klasycznego amerykańskiego samochodu na flagi USA?
To córka zastępcy Rodniny. Mieszka w Nowym Jorku
Możesz być dla niej szczęśliwy. Nie będzie musiała żyć według praw, które stworzyła jej mama pic.twitter.com/yxQYDzhevI

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: