Ekaterina Klimova przyćmiła Swietłanę Bondarczuk na własnej imprezie

Katya Klimova urodziła się w Moskwie w rodzinie gospodyni domowej Swietłany i „wolnego artysty” Aleksandra. Kiedy dziecko miało roczek, jej ojciec trafił do więzienia za nieumyślne morderstwo na 12 lat, więc Ekaterina Klimova spędziła wczesne dzieciństwo w towarzystwie matki i starszej siostry Viki.

Ekaterina Klimova udostępniła zdjęcie z dzieciństwa

Ekaterina Klimova udostępniła zdjęcie z dzieciństwa

Mimo 4-letniej różnicy wieku i zupełnie innych charakterów dziewczyny bardzo się zaprzyjaźniły. Razem poszli do obozu, a nawet pierwszego papierosa razem palili – w kuchni. To właśnie w obozie narodziły się pierwsze przesłanki do przyszłego zawodu dziewczyny. Z przyjemnością brała udział w amatorskich produkcjach, a każdy występ z jej udziałem przerywany był burzą oklasków.

Ekaterina Klimova w dzieciństwie i teraz

Ekaterina Klimova w dzieciństwie i terazDzieciństwo i edukacja

Catherine urodziła się w pełnej rodzinie, ale rok później w rodzinie doszło do tragedii. Głowa rodziny nieumyślnie popełniła morderstwo i odsiedziała wyrok na kolejne 12 lat. Wychowanie Katii i jej starszej siostry Wiktorii spadło na ramiona matki Swietłany Władimirowna. Pomimo tego, że dziewczyny miały przeciwne temperamenty i charaktery, relacje między nimi były przyjacielskie. Jak wspomina Ekaterina Klimova, wszystko robili razem, aż do pierwszego wypalonego papierosa. Latem jeździli na obozy. Tam Katya brała udział w amatorskich przedstawieniach i po raz pierwszy zaczęła myśleć o zawodzie aktorki.

Zobacz też: Jak żyje jeden z najbogatszych biznesmenów w Rosji i były kandydat na prezydenta Michaił Prochorow?

Zdjęcie Ekateriny Klimovej z dzieciństwa

W szkole dziewczyna uczyła się w przybliżeniu. Nauki humanistyczne były dla niej łatwe, ale nauki ścisłe były dla uczennicy ciemnym lasem. Ale Katia miała wnikliwość i wiedziała, jakimi słowami podejść do nauczyciela, aby spotkali ją w połowie drogi. Aktorka nie lubi wspominać procesu uczenia się, chociaż relacje z kolegami z klasy układały się dobrze.

Oprócz nauki Ekaterina zdołała uczęszczać na zajęcia pozalekcyjne. Uczęszczała na sekcje łyżwiarstwa figurowego, lekkoatletyki i entuzjastycznie uczestniczyła w społecznym życiu szkoły.

Rola w serialu „Biedna Nastya” była przełomem dla Klimowej

Mając już ogólne pojęcie o zawodzie (podstawowe podstawy aktorstwa otrzymała na kursach przygotowawczych w VGIK), Klimova postanowiła wstąpić do szkoły Shchepkinsky’ego. Tutaj w końcu poczuła się swobodnie. W 1999 roku pracą dyplomową aspirującej aktorki była rola w produkcji “Romansu”. Sukienka, w której miała grać Klimova, wyglądała na niechlujną i wytartą. Ale absolwentka wzięła wszystko w swoje ręce, w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu: pracowała nad tym, nocami dekorowała, aż w końcu doprowadziła strój do świetności.

READ
10 aktorów, którzy byli gwiazdami filmów dla dorosłychKariera teatralna

Po szkole, którą ukończyła Ekaterina Klimova w 1996 roku, dziewczyna wstąpiła do szkoły Shchepkinskoye, w warsztacie Nikołaja Afonina, gdzie jej kolegami zostali Maxim Konovalov i Piotr Krasiłow. Katya w końcu dostała się do swojego środowiska: znienawidzona algebra, fizyka i geometria zostały zastąpione zajęciami aktorskimi. Na pierwszym roku studenci byli zmuszeni do portretowania kotów, psów, a nawet roślin. „Wszyscy się z tego śmiali. A jeśli ktoś przeszedł ulicą i zajrzał przez okno do biura, prawdopodobnie pomyślał, że wszyscy oszaleli – powiedziała aktorka.

Ekaterina Klimova u zarania swojej kariery

Ekaterina Klimova u zarania swojej kariery

Po ukończeniu studiów Klimova zagrał w produkcji „Romance”. Jako kostium dostali starą sukienkę, która została znaleziona w krytycznie zniszczonym stanie w koszach Teatru Małego. Katarzyna całkowicie go odrestaurowała, ozdabiając w nocy koralikami i koronką.

Ekaterina Klimova na scenie teatru

Ekaterina Klimova na scenie teatru

W 1999 roku Ekaterina Klimova ukończyła szkołę Shchepkinsky’ego i od razu dostała pracę w Teatrze Armii Rosyjskiej. Młodej aktorce natychmiast powierzono rolę Desdemony w sztuce Otello. Za swoją wybitną pracę została nagrodzona Kryształową Różą im. Victora Rozova w kategorii Actors Under 30.

Również Ekaterina Klimova była zajęta produkcjami „Skąpca”, „Wiele hałasu o nic” i wielu innych. Równolegle dziewczyna pracowała w niepełnym wymiarze godzin w teatrze S. Vinogradova i projektach Petera Steina.

Rozkwit kariery filmowej

Jedną z pierwszych prac filmowych Klimovej była rola Raisy w serialu „Moskiewskie okna”, wydanym w 2001 roku. Wraz z dziewczyną nad projektem pracował Igor Petrenko, którego Ekaterina poznała w szkole – aktor studiował o rok młodszy. Ekaterina Klimova w programie Smak W tym samym roku ukazało się kilka kolejnych seriali z epizodycznym udziałem Ekateriny: Jeanne de Albre w fantasmagorii „Trucizny lub światowa historia zatruć” z Olegiem Basilashvili, sprzedawczynią w „Truckers” z Vladimirem Gostyukhinem oraz Vladislav Galkin, „Najlepsze miasto ziemi” z Iriną Lachiną i Eleną Ksenofontovą.

Jedna z pierwszych ról Ekateriny Klimovej („Trucizny lub.”)

Jedna z pierwszych ról Ekateriny Klimowej („Trucizny lub . ”)

Popularność spadła na Ekaterinę Klimovą jak grom z jasnego nieba po premierze serialu „Biedna Nastya”, która odbyła się w listopadzie 2003 roku. Ekaterina Klimova została zaproszona na przesłuchanie przez reżysera Piotra Steina, który znał już talent Katyi do produkcji Oscara. „Romance Natalie” w wykonaniu Ekateriny Klimovej („Biedna Nastya”) Według większości krytyków bohaterka Ekateriny Klimowej, księżniczka Natalya Repnina, okazała się najbardziej uroczą postacią kobiecą w projekcie, przyćmiewając główną aktorkę Elenę Korikovą.

READ
10 celebrytów, którzy nie ubierają się na swój wiek

Rola Natalii Repniny przyniosła sławę Ekaterinie Klimowej

Rola Natalii Repniny przyniosła sławę Ekaterinie Klimowej

Sukces pseudohistorycznej powieści okazał się dla Katarzyny fatalny: zaczęła rywalizować o zaproszenie do popularnych projektów telewizyjnych. W 2004 roku pojawiła się na ekranie w serialu Grzechy ojców, w 2005 roku – w czwartym sezonie Kamenskaya wraz z Eleną Jakowlewą i Siergiejem Garmaszem, aw 2006 roku zagrała w kilku odcinkach serialu Storm Gate z Michaiłem Poreczenkowem i Andrzej Krasko.

„Grzechy ojców” z Ekateriną Klimovą

„Grzechy ojców” z Ekateriną Klimovą

W 2008 roku aktorka została zatwierdzona do roli Niny w filmie fantasy Andrieja Malyukova Jesteśmy z przyszłości. Zgodnie z fabułą bohater Danili Kozłowskiego i jego trzech przyjaciół, „czarnych archeologów”, prowadzących nielegalne wykopaliska, w niewytłumaczalny sposób trafiają w 1942 roku w sam środek działań wojennych. Podczas kręcenia Ekaterina Klimova była w ciąży, więc wszystkie niebezpieczne akrobacje wykonał dla niej dubler.

Ekaterina Klimova zagrała Ninę w filmie „Jesteśmy z przyszłości”

Ekaterina Klimova zagrała Ninę w filmie „Jesteśmy z przyszłości”

Film spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności, aw 2010 roku ukazała się druga część przeboju, która jednak nie powtórzyła sukcesu pierwszej części.

W 2009 roku Ekaterina Klimova wraz z Goszą Kutsenko zagrała w trzeciej części thrillera kryminalnego Antikiller. Krytycy przywitali taśmę chłodno, zauważając, że nie ma na co patrzeć poza atrakcyjną bohaterką Katyą, walkami i pościgami z efektami specjalnymi.

Pełen akcji „Antikiller” z Ekateriną Klimovą w roli tytułowej

Pełen akcji „Antikiller” z Ekateriną Klimovą w roli tytułowej

Potem nastąpiła główna rola kobieca w rosyjskim remake’u serialu telewizyjnego Escape. Miejsce bohaterów Wentwortha Millera i Dominika Purcella zajęli Yuri Chursin i Vladimir Epifantsev, ale projekt wciąż się nie powiódł, nie mogąc wytrzymać porównania z oryginalną wersją. Mimo krytyki, w 2012 roku wyemitowano drugi sezon krajowego „Ucieczki” z tą samą obsadą. Ekaterina Klimova z wizytą u Ivana Urganta W 2011 roku Klimova była zaangażowana w nowy projekt Malukowa „Mecz”, film o historycznym meczu piłki nożnej między Dynamem Kijów a drużyną Luftwaffe. Uwagę publiczności przykuł dramat między głównymi bohaterami, postaciami Siergieja Bezrukowa i Anny Szwecowej, a Katya dostała drugorzędną rolę Olgi Kowtun.

Ekaterina Klimova w filmie „Mecz”

Ekaterina Klimova w filmie „Mecz”

Na początku 2010 roku Ekaterina Klimova aktywnie występowała w serialach telewizyjnych, często uczestnicząc równolegle w kilku projektach („Pewnego razu w Rostowie”, „Mosgaz”, „Dragon Syndrome”, „Defender”).

Ekaterina Klimova na koniu

Ekaterina Klimova na koniu

W 2012 roku Ekaterina dostała się do obsady noworocznej komedii Happy New Year, Moms!, w której grały nie tylko krajowe gwiazdy (Pavel Volya, Elizaveta Boyarskaya i wielu innych), ale także Alain Delon, który został zaproszony do występu.

READ
Fani skrytykowali wizerunek Melanii Trump, którą wybrała do odwiedzenia memoriału

Ekaterina Klimova na planie „Szczęśliwego Nowego Roku, mamo!”

Ekaterina Klimova na planie „Szczęśliwego Nowego Roku, mamo!”

W 2014 roku Klimova zagrała rolę Diany w filmie Karen Oganesyan Dar z charakterem. Miła, jasna komedia z Michaiłem Galustjanem, która w jakiś sposób przypominała widzom „Zabawkę” z Pierre’em Richardem, była ostatnim dziełem aktorki w filmie fabularnym przed długim okresem „seryjnym”. W ciągu następnych 2 lat Katya wzięła udział w 11 różnych projektach telewizyjnych.

Bondarczuk i Klimova na planie filmu „Prezent z charakterem”

Bondarczuk i Klimova na planie filmu „Prezent z charakterem”

Serial „Anulowanie wszelkich ograniczeń” otrzymał najwyższe oceny publiczności, w którym Igor Petrenko i Ekaterina Klimova grali parę próbującą ratować swoje małżeństwo na wszelkie możliwe sposoby – obrazy nieustannie kłócących się małżonków okazały się bardzo ważne dla obu aktorów .

Ekaterina Klimova i Igor Petrenko grali małżonków

Ekaterina Klimova i Igor Petrenko grali małżonków

Życie osobiste Ekateriny Klimovej

Wraz ze swoim pierwszym mężem, Ilyą Khoroshilovem, aktorka zaczęła spotykać się w szkole, w wieku 15 lat. Wszystko poszło zgodnie ze zwykłym scenariuszem: propozycja małżeństwa po ukończeniu studiów, ślub, narodziny córki Lisy (dziewczynka urodziła się w 2002 roku). Ale wraz z nadejściem popularności w rodzinie Catherine zaczęła się niezgoda, ale aktorka nie mogła nawet myśleć o zabraniu dziecka i opuszczeniu męża.

Ekaterina Klimova i córka Liza

Ekaterina Klimova i córka Liza

W 2003 roku na planie serialu „Moskiewskie okna” dziewczyna zbliżyła się do starego znajomego ze szkoły, Igora Petrenko. Już wtedy między młodymi ludźmi błysnęła sympatia, ale poważne uczucia dali upust dopiero podczas pracy nad kontynuacją („Najlepsze miasto na ziemi”). Obaj aktorzy byli wówczas małżeństwem i przez pewien czas Katya próbowała zbudować tajny związek, ale w końcu zmęczyła się i krótko zapytała Igora: „Dość”. Dlaczego rozpadły się wszystkie 3 małżeństwa Ekateriny Klimovej Nie widzieli się przez cały rok. W tym czasie Petrenko zdołał rozwieść się z żoną, a Ekaterina, która była zmuszona codziennie boleśnie uśmiechać się do męża, była na skraju postępowania rozwodowego. A jednak Igor nie mógł wyrzucić z głowy myśli o Katarzynie i nie mogąc tego znieść, sam zadzwonił do dziewczyny.

Rodzinna sielanka Ekateriny Klimowej

Rodzinna sielanka Ekateriny Klimowej

Miesiąc później kochankowie zaczęli żyć razem. Rodzice Katyi byli przerażeni, a pierwszy mąż Katarzyny nie przestał próbować zwrócić swojej byłej żony i córki, wykorzystując cały arsenał sztuczek, od bujnych bukietów po groźby zastrzelenia „narzeczonego”. Ale wszystko poszło na marne – ślub Ekateriny Klimowej i Igora Petrenko odbył się dokładnie w przeddzień 2005 roku, 31 grudnia. Nie było luksusowej ceremonii: młodzi ludzie spóźnili się w urzędzie stanu cywilnego, pojawili się bez pierścieni, szybko podpisali i poszli świętować Nowy Rok.

READ
Nicole Kidman rozśmieszyła publiczność śmiesznym spojrzeniem

Klimova i Petrenko podpisali 31 grudnia 2004 r

Klimova i Petrenko podpisali 31 grudnia 2004 r

W małżeństwie z Petrenko Ekaterina Klimova miała dwoje dzieci: w 2006 roku syna Matveya, a dwa lata później urodził się chłopiec, który otrzymał imię Korney.

Ekaterina Klimova z dziećmi na wakacjach

Ekaterina Klimova z dziećmi na wakacjach

Związek Catherine i Igora uznano za wzorowy, często porównując ich parę z Angeliną Jolie i Bradem Pittem, ale pod koniec 2014 roku aktorka oszołomiła fanów ogłoszeniem rozwodu. „Nasze relacje są w przeszłości… Nie mamy sporów” – skomentowała wiadomość Klimova.

Małżeństwo Petrenko i Klimovej trwało 10 lat

Małżeństwo Petrenko i Klimovej trwało 10 lat

Klimova nie pozostała długo w statusie samotnej damy. Latem 2015 roku tabloidy pełne były nagłówków zapowiadających ślub Ekateriny Klimovej i Geli Meskhi. Ekaterina poznała tego aktora na planie serialu „Wolf Sun”.

Ekaterina Klimova i Gela Meskhi

Ekaterina Klimova i Gela Meskhi

Wkrótce stało się znane imię czwartego dziecka Ekateriny Klimowej. Aktorka nazwała urodzoną dziewczynę niezwykłym imieniem Bella. Dzieci z poprzednich związków małżeńskich zostały z matką i nowym ojcem.

Ekaterina Klimova ma czworo dzieci

Ekaterina Klimova ma czworo dzieci

Romans z Romanem Arkhipowem

Żółta prasa przypisała Ekaterinie Klimowej związek z Romanem Arkhipowem. Stało się to w momencie krytycznego punktu uczuć między aktorką a jej drugim mężem Igorem Petrenko. Para była bliska rozpadu, gdy Petrenko usłyszał plotki o zdradzie żony.

W tym czasie Klimova była na planie filmu „Love in the Big City-3”, gdzie jej koleżanka na planie była byłą solistką grupy Chelsea. W Internecie opublikowano wideo, na którym uchwycono namiętny pocałunek Katarzyny i Romana. Petrenko natychmiast wybrał numer telefonu swojej żony i poprosił o komentarz do tej wiadomości.

Według wtajemniczonych Klimova przyznała, że ​​przedstawiony fakt jest prawdziwy, ale winny za to, co się stało, jest legalny mąż, ponieważ poświęcił jej i całej rodzinie niewiele czasu. Igor Petrenko nie mógł znieść takiej zniewagi: przeniósł się do innego mieszkania i zaaranżował mieszkanie. Po powrocie Catherine z Ameryki mężczyzna długo przepraszał swoją żonę i para była w stanie na chwilę przywrócić relacje.

Z kolei ojciec kochanka Klimovej, Igor Arkhipow, stwierdził, że między jego synem a słynnym artystą nigdy nie było żadnych intymnych relacji. Całkowicie ufa Romanowi i jest przekonany o szczerości jego słów. Według Arkhipova seniora takie wiadomości to nic innego jak prowokacja ze strony dziennikarzy.

READ
10 gwiazd, które pracowały w McDonald s

Ekaterina Klimova z Romanem Arkhipowem

Ekaterina Klimova teraz

W 2021 roku Ekaterina Klimova zagrała w kontynuacji serialu „Serce anioła”, a także była zajęta teatralnymi produkcjami „Skąpiec”, „Boeing-Boeing” i „Conspiracy in English” w Independent Theatre Project i Teatrze im. Armia Rosyjska.

W 2021 roku Ekaterina Klimova zaskoczyła fanów nowym tatuażem

W 2021 roku Ekaterina Klimova zaskoczyła fanów nowym tatuażem
Wiosną 2021 roku widzowie mogli wreszcie obejrzeć serial Wilcze Słońce o oficerze sowieckiego wywiadu w Polsce, który odegrał kluczową rolę w losach Jekateriny i Geli. Aktorzy wykazali się prawdziwą miłością i pasją, jednak dla Katarzyny rola okazała się niezwykle wyczerpująca emocjonalnie – jej bohaterka niejednokrotnie musiała balansować na granicy szaleństwa.

Dane osobiste

Aktorka teatralna i filmowa Ekaterina Klimova niestrudzenie zachwyca fanów coraz to nowymi dziełami. Utalentowana, piękna, urocza, wydaje się, że wszędzie ma czas. Ponadto Ekaterina jest także matką wielu dzieci.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: