Dziwna zależność różnych znaków zodiaku

Jakie uzależnienia są podatne na znaki zodiaku

To jest istota człowieka – zawsze musi mieć jakiś występek lub słabość. Nie musisz nawet być świadomy swojego uczucia, ponieważ każdy znak zodiaku ma je mniej więcej w tym samym zakresie. Na przykład w Znakach żywiołów Ziemi zależność będzie bardziej materialna niż duchowa. Jeśli twoje nawyki nie powodują dyskomfortu dla ciebie i bliskich, nie ma sensu ich wykorzeniać. Jeśli chodzi o opinie innych, jest to już kwestia drugorzędna, bez względu na to, jak samolubnie może to zabrzmieć.

Baran bardzo często „wyczerpuje się” i jest to dla nich charakterystyczne nie tylko emocjonalnie, ale także fizycznie. Faktem jest, że przedstawiciele tego Znaku nie wiedzą, jak być pragmatyczni, nie wiedzą, jak obliczyć swoją siłę. Baran nieustannie jeździ jak buldożer – tylko do przodu, przez wszystkie przeszkody, zmiatając wszystko na swojej drodze. Takie życie wymaga pełnego poświęcenia i stalowych nerwów. Baran najczęściej cierpi na uzależnienie od alkoholu, a także trudno mu się obejść bez kofeiny, więc pije dużo kawy lub napojów energetycznych. Najczęściej nie rozpoznają narkotyków. Barany są również uzależnione od poczucia wolności, dlatego uwielbiają podróże, wędrówki, koncerty.

Byk kocha intymność fizyczną i pęd do niej szybciej niż ktokolwiek, nawet jeśli jest dla nich niezauważalny. Ci ludzie uwielbiają jeść pyszne jedzenie i to nie tylko po to, żeby było przyjemnie, ale żeby zapamiętać posiłek na długo. Byk jest uzależniony od rozrywki o dowolnej skali i rodzaju. Mogą to być zarówno gry komputerowe, jak i hazard. Byk uwielbia być pierwszy. Są uzależnieni od pochwał i poczucia wyższości, więc są dobrzy w grach konkurencyjnych. Byk uwielbia stawiać zakłady, a także jest uzależniony od swojej „leży”. Naprawdę lubią spędzać czas w domu i nic nie robić.

Bliźnięta

Bliźniacy bardzo często są uzależnieni od alkoholu, a nawet twardych narkotyków. Oczywiście odsetek takich osób jest niewiarygodny i znikomy, ale jeśli wziąć pod uwagę procentowo z innymi Znakami, to Bliźnięta będą gdzieś w pobliżu Ryb. Ci ludzie bardzo lubią eksperymenty i zmianę scenerii. Bliźnięta mogą być zrozumiane tylko przez elitę, więc nie ma sensu szukać powodów. Bliźnięta uwielbiają być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na świecie, dlatego mają bardzo nowoczesne i powszechne uzależnienie – od Internetu i sieci społecznościowych. Ciągle potrzebują telefonu z dostępem do sieci, Internetu w domu, w pracy, w samochodzie, nowych urządzeń, urządzeń i tak dalej. Palą też więcej niż inni.

kawałek

Spośród niezwykle szkodliwych uzależnień warto wyróżnić alkohol. Jeśli chodzi o trudniejsze problemy, osoby te mają jeden słaby punkt – boją się samotności, gdy są w związku. Raki są bardzo dotknięte rozstaniem, zwłaszcza jeśli nie były inicjatorem. Trudno im pogodzić się z każdą porażką. Są dosłownie zależni od miłości, od poczucia ciepła, bliskości z ukochaną osobą. Nowotwory są również zależne od swoich priorytetów życiowych. Nigdy się przed nimi nie wycofają, nawet jeśli zrani to bliską im osobę. To taka paradoksalna gra. Jest z nimi bardzo ciężko, bo zmagają się ze swoimi nałogami, być może gorzej niż wszystkie inne Znaki.

READ
Ocena najgorętszych znaków zodiaku. I gdzie jesteś?

Wiele Lwów nadużywa tytoniu i alkoholu bez wyrzutów sumienia i strachu przed konsekwencjami. Jedyne, co znacząco się na to nakłada, to zakupy. Lwy są zależne od swojego statusu i poczucia zadowolenia z siebie. Chcą być najlepsi – to ich główny lek, spróbowali go przynajmniej raz, nigdy nie będą tacy sami. Lwy mają najpoważniejszą zależność pieniężną. Ci ludzie mogą po prostu kochać swoje pieniądze, liczyć je codziennie, a nawet z nimi rozmawiać. Jedyną rzeczą, którą kochają bardziej niż pieniądze, jest ich wydawanie.

Panny mają bardzo złożone uzależnienia. Cierpią z powodu palenia, obżarstwa, własnej obojętności, chęci znalezienia łatwej drogi. Być może najstraszniejszym uzależnieniem Panny jest chęć przejścia przez życie bez problemów. Pannie łatwo jest żyć w apatii, w oderwaniu od świata. Ma to we krwi. Jest to prawie niemożliwe do wykorzenienia, dlatego Virgos doznają drastycznych zmian w pracy, w domu, w życiu osobistym. Panny są zależne od swoich rzeczy, z którymi nie chcą się rozstać pod żadnym warunkiem, nigdy. Są również zależne od zamówienia. W ich domu wszystko powinno leżeć tam, gdzie potrzebują Panny, w przeciwnym razie możesz zapłacić za uszkodzenie ich spokoju.

Waga uwielbia palić i pić alkohol, jeśli wszystko w ich życiu jest za dobre lub za złe. Mocno wspierają swoje uzależnienie od miłości, nie tylko duchowej, ale i fizycznej. Wagi rzadko się zmieniają, ponieważ są bardzo przywiązane do osoby, która odpowiada im we wszystkim. Wydaje się, że mają jakiś wewnętrzny mechanizm, kiedy znajdują prawdziwą miłość. Wagi są również uzależnione od swoich hobby. To chyba jedyne pozytywne uzależnienie wśród wszystkich znaków zodiaku.

Skorpion

Skorpiony są zależne od swojej niezależności. Nieważne, jak dziwnie to zabrzmi, ale w rzeczywistości wszystko jest dokładnie takie. Nie mogą tego znieść, gdy ktoś nad nimi stoi i je kontroluje. Na szczęście dla nich istnieje wiele sposobów na pozbycie się szefów i nadzorców. Ze szkodliwych przywiązań należy wyróżnić tylko alkohol, ale Skorpiony wiedzą, jak sobie z tym poradzić, gdy wymaga tego czas. Ci ludzie bardzo lubią seks. Nie chodzi o to, że inni go nie lubią, po prostu Skorpiony wiele oczekują od fizycznej intymności i starannie dobierają partnerów. Dla nich za każdym razem jest to ogromne wydarzenie.

READ
30 rzeczy, których należy się pozbyć przed następnymi urodzinami: zmienić swoje życie na lepsze

Strzelec

Strzelcy często nie znają ograniczeń w spożywaniu alkoholu i dużo palą. Kochają też hazard i są bardzo chciwi na możliwość stania się pierwszym w czymś. Duch rywalizacji jest tym, co naprawdę ich kręci. Są uzależnieni od ambitnych celów, które stale sobie stawiają i które przy okazji wiedzą jak osiągnąć. Strzelcy bardzo lubią pieniądze, ale nie pod względem ich ilości i akumulacji, ale pod względem zarobków. Pracoholicy Strzelca są powszechni. Lubią pracować i dążyć do czegoś.

kawałek

Koziorożec

Koziorożce bardzo ostrożnie wybierają swoje słabości i wady. Bardzo dobrze kontrolują wszystkie swoje przywiązania. Wszyscy oprócz jednego – status w społeczeństwie. Cenią sobie miejsce, w którym są teraz, ale zawsze dążą do góry i są gotowi oddać za to niemal wszystko, co mają. Jest to jeden z najbardziej chciwych znaków zodiaku, ale nigdy nie zobaczysz Koziorożca zabierającego ostatni cukierek od dziecka lub nie pożyczającego swojej ukochanej niewielkiej kwoty. Chciwość Koziorożców to zależność od otrzymania funduszy. Nie będą pracować ani sekundy więcej, jeśli nie dostaną za to zapłaty. Koziorożce rzadko cierpią na uzależnienie od narkotyków lub alkoholu.

Wodnik

Internet i gry komputerowe – to właśnie Aquarius zdmuchuje dach. Osoby te mogą nie opuszczać swoich domów przez kilka dni lub tygodni. Grając w gry wideo, Wodniki przenoszą się do świata, w którym mogą stać się silniejsi i lepsi. Przedstawiciele tego Znaku są uzależnieni od emocji, więc ich żywiołem są niebezpieczne sporty i sporty ekstremalne. Z jakiegoś nieznanego powodu wśród Wodników często zdarzają się również palacze. Jeśli abstrahujemy od wszystkich powyższych, to w zasadzie ci ludzie mają sporo poważnych przywiązań.

Wśród Ryb często spotyka się narkomanów i alkoholików. Dlaczego nie jest do końca jasne, ale tego typu uzależnienia są bardzo popularne wśród przedstawicieli tego Znaku. Cenią wolność i ludzi, którzy pomagają ją poczuć, dlatego są zależni od bratnich dusz i przyjaciół. Przeżywają rozstania nie lepiej niż nowotwory. Nie mogą żyć bez swoich rzeczy, takich jak Znaki Ziemi. Ryby, szczerze mówiąc, mają chyba najwięcej zależności różnych odmian i gatunków. Potrafią sobie z nimi poradzić, ale często nie mają na to ochoty.

Podręczniki nie powiedzą ci, jak stać się szczęśliwszym, ale to nie znaczy, że osiągnięcie szczęścia jest niemożliwe. Nie daj się prowadzić swoim nawykom, wtedy wszystko będzie tak, jak tego potrzebujesz.

Każda osoba w dowolnym momencie jest zależna od czegoś lub kogoś. Nie trzeba być uzależnionym od alkoholu czy innych substancji, żeby naprawdę poczuć, że ma się problem.

READ
7 imion dla dziewczyn, które będą miały szczęśliwy kobiecy los

To jest istota człowieka – zawsze musi mieć jakiś występek lub słabość. Nie musisz nawet być świadomy swojego uczucia, ponieważ każdy znak zodiaku ma je mniej więcej w tym samym zakresie. Na przykład w Znakach żywiołów Ziemi zależność będzie bardziej materialna niż duchowa. Jeśli twoje nawyki nie powodują dyskomfortu dla ciebie i bliskich, nie ma sensu ich wykorzeniać. Jeśli chodzi o opinie innych, jest to już kwestia drugorzędna, bez względu na to, jak samolubnie może to zabrzmieć.

Baranowi bardzo często „wyczerpuje się bateria” i jest to dla nich charakterystyczne nie tylko emocjonalnie, ale także fizycznie. Faktem jest, że przedstawiciele tego Znaku nie wiedzą, jak być pragmatycznym, nie wiedzą, jak obliczyć swoją siłę. Baran nieustannie wędruje jak spychacz – tylko do przodu, przez wszystkie przeszkody, zmiatając wszystko na swojej drodze. Takie życie wymaga całkowitego poświęcenia i nerwów ze stali. Barany najczęściej cierpią na uzależnienie od alkoholu, a także trudno im obejść się bez kofeiny, dlatego piją dużo kawy lub napojów energetycznych. Baranowi zależy też na poczuciu wolności, dlatego uwielbia podróże, piesze wędrówki, koncerty.

Byk kocha intymność fizyczną i pęd do niej szybciej niż ktokolwiek, nawet jeśli jest dla nich niezauważalny. Ci ludzie uwielbiają jeść pyszne jedzenie i to nie tylko po to, żeby było przyjemnie, ale żeby zapamiętać posiłek na długo. Byk jest uzależniony od rozrywki o dowolnej skali i rodzaju. Mogą to być zarówno gry komputerowe, jak i hazard. Byk uwielbia być pierwszy. Są uzależnieni od pochwał i poczucia wyższości, więc są dobrzy w grach konkurencyjnych. Byk uwielbia stawiać zakłady, a także jest uzależniony od swojej „leży”. Naprawdę lubią spędzać czas w domu i nic nie robić.

Bliźnięta

Bliźniaki bardzo często są uzależnione od alkoholu lub n***otyków. Oczywiście odsetek takich osób jest niewiarygodny i znikomy, ale jeśli wziąć pod uwagę procentowo z innymi Znakami, to Bliźnięta będą gdzieś w pobliżu Ryb. Ci ludzie bardzo lubią eksperymenty i zmianę scenerii. Bliźnięta mogą być zrozumiane tylko przez elitę, więc nie ma sensu szukać powodów. Bliźnięta uwielbiają być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na świecie, dlatego mają bardzo nowoczesne i powszechne uzależnienie – od Internetu i sieci społecznościowych. Ciągle potrzebują telefonu z dostępem do sieci, Internetu w domu, w pracy, w samochodzie, nowych urządzeń, urządzeń i tak dalej. Palą też więcej niż inni.

READ
4 pomysły na uzyskanie odpowiedniego monochromatycznego wyglądu

Spośród niezwykle szkodliwych uzależnień warto wyróżnić alkohol. Jeśli chodzi o trudniejsze problemy, osoby te mają jeden słaby punkt – boją się samotności, gdy są w związku. Raki są bardzo dotknięte rozstaniem, zwłaszcza jeśli nie były inicjatorem. Trudno im pogodzić się z każdą porażką. Są dosłownie zależni od miłości, od poczucia ciepła, bliskości z ukochaną osobą. Nowotwory są również zależne od swoich priorytetów życiowych. Nigdy się przed nimi nie wycofają, nawet jeśli zrani to bliską im osobę. To taka paradoksalna gra. Jest z nimi bardzo ciężko, bo zmagają się ze swoimi nałogami, być może gorzej niż wszystkie inne Znaki.

Wiele Lwów nadużywa tytoniu i alkoholu bez wyrzutów sumienia i strachu przed konsekwencjami. Jedyne, co znacząco się z tym pokrywa, to zakupy. Lwy są uzależnione od swojego statusu i poczucia zadowolenia z siebie. Chcą być najlepsi. Lwy mają najpoważniejszą zależność finansową. Ci ludzie mogą po prostu kochać swoje pieniądze, liczyć je codziennie, a nawet z nimi rozmawiać. Jedyną rzeczą, którą kochają bardziej niż pieniądze, jest wydawanie ich.

Panny mają bardzo złożone uzależnienia. Cierpią z powodu palenia, obżarstwa, własnej obojętności, chęci znalezienia łatwej drogi. Być może najstraszniejszym uzależnieniem Panny jest chęć przejścia przez życie bez problemów. Pannie łatwo jest żyć w apatii, w oderwaniu od świata. Ma to we krwi. Jest to prawie niemożliwe do wykorzenienia, dlatego Virgos doznają drastycznych zmian w pracy, w domu, w życiu osobistym. Panny są zależne od swoich rzeczy, z którymi nie chcą się rozstać pod żadnym warunkiem, nigdy. Są również zależne od zamówienia. W ich domu wszystko powinno leżeć tam, gdzie potrzebują Panny, w przeciwnym razie możesz zapłacić za uszkodzenie ich spokoju.

Waga uwielbia palić i pić alkohol, jeśli wszystko w ich życiu jest za dobre lub za złe. Mocno wspierają swoje uzależnienie od miłości, nie tylko duchowej, ale i fizycznej. Wagi rzadko się zmieniają, ponieważ są bardzo przywiązane do osoby, która odpowiada im we wszystkim. Wydaje się, że mają jakiś wewnętrzny mechanizm, kiedy znajdują prawdziwą miłość. Wagi są również uzależnione od swoich hobby. To chyba jedyne pozytywne uzależnienie wśród wszystkich znaków zodiaku.

Skorpion

Skorpiony są zależne od swojej niezależności. Nieważne, jak dziwnie to zabrzmi, ale w rzeczywistości wszystko jest dokładnie takie. Nie mogą tego znieść, gdy ktoś nad nimi stoi i je kontroluje. Na szczęście dla nich istnieje wiele sposobów na pozbycie się szefów i nadzorców. Ze szkodliwych przywiązań należy wyróżnić tylko alkohol, ale Skorpiony wiedzą, jak sobie z tym poradzić, gdy wymaga tego czas. Ci ludzie bardzo lubią seks. Nie chodzi o to, że inni go nie lubią, po prostu Skorpiony wiele oczekują od fizycznej intymności i starannie dobierają partnerów. Dla nich to za każdym razem ogromne wydarzenie.

READ
12 rzeczy, które faceci myślą, że dziewczyny zdobią

Strzelec

Strzelcy często nie znają ograniczeń w spożywaniu alkoholu i dużo palą. Kochają też hazard i są bardzo chciwi na możliwość stania się pierwszym w czymś. Duch rywalizacji jest tym, co naprawdę ich kręci. Są uzależnieni od ambitnych celów, które stale sobie stawiają i które przy okazji wiedzą jak osiągnąć. Strzelcy bardzo lubią pieniądze, ale nie pod względem ich ilości i akumulacji, ale pod względem zarobków. Pracoholicy Strzelca są powszechni. Lubią pracować i dążyć do czegoś.

Koziorożec

Koziorożce bardzo ostrożnie wybierają swoje słabości i wady. Bardzo dobrze kontrolują wszystkie swoje przywiązania. Wszyscy oprócz jednego – status w społeczeństwie. Cenią sobie miejsce, w którym są teraz, ale zawsze dążą do góry i są gotowi oddać za to niemal wszystko, co mają. Jest to jeden z najbardziej chciwych znaków zodiaku, ale nigdy nie zobaczysz Koziorożca zabierającego ostatni cukierek od dziecka lub nie pożyczającego swojej ukochanej niewielkiej kwoty. Chciwość Koziorożców to zależność od otrzymania funduszy. Nie będą pracować ani sekundy więcej, jeśli nie dostaną za to zapłaty. Koziorożce rzadko cierpią na uzależnienie od alkoholu.

Wodnik

Internet i gry komputerowe – to właśnie Aquarius zdmuchuje dach. Osoby te mogą nie opuszczać swoich domów przez kilka dni lub tygodni. Grając w gry wideo, Wodniki przenoszą się do świata, w którym mogą stać się silniejsi i lepsi. Przedstawiciele tego Znaku są uzależnieni od emocji, więc ich żywiołem są niebezpieczne sporty i sporty ekstremalne. Z jakiegoś nieznanego powodu wśród Wodników często zdarzają się również palacze. Jeśli abstrahujemy od wszystkich powyższych, to w zasadzie ci ludzie mają sporo poważnych przywiązań.

Wśród Ryb często spotyka się czarnuchów i alkoholików. Dlaczego nie jest do końca jasne, ale tego typu uzależnienia są bardzo popularne wśród przedstawicieli tego Znaku. Cenią wolność i ludzi, którzy pomagają ją poczuć, dlatego są zależni od bratnich dusz i przyjaciół. Przeżywają rozstania nie lepiej niż nowotwory. Nie mogą żyć bez swoich rzeczy, takich jak Znaki Ziemi. Ryby, szczerze mówiąc, mają chyba najwięcej zależności różnych odmian i gatunków. Potrafią sobie z nimi poradzić, ale często nie mają na to ochoty.
Podręczniki nie powiedzą ci, jak stać się szczęśliwszym, ale to nie znaczy, że osiągnięcie szczęścia jest niemożliwe. Nie daj się prowadzić swoim nawykom, wtedy wszystko będzie tak, jak tego potrzebujesz.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: