Dziewczyna o nietypowym wyglądzie zaskoczyła wszystkich swoimi zdjęciami

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Pojęcie piękna jest względne. Niestandardowe modele świata.

Piękno jest pojęciem względnym, a jego kanony czasami bardzo szybko się zmieniają. Nasza recenzja zawiera zdjęcia dziewięciu niestandardowych modelek z całego świata, burzących stereotypy i udowadniających, że można być piękną, pożądaną i pożądaną, bez względu na wszystko.

Dziewczyna bez nogi – Victoria Modesta

Łotewska piosenkarka i modelka przeszła 15 nieskutecznych operacji na uszkodzonej podczas porodu nodze. Wkrótce noga musiała zostać amputowana. Ale jej pewność siebie nie zmniejszyła się. Jest raczej odwrotnie. Swoim przykładem inspiruje wielu.

Wiktoria Modesta.

Urocza Wiktoria Modesta.

Wiktoria Modesta.

Wiktoria Modesta.

Wiktoria Modesta.

Dwa metry piękna – Erica Irwin

35-letnia modelka z Kalifornii, Erica Irvine, ze względu na swój wzrost – 2 metry 5 centymetrów – uważana jest za jedną z najwyższych i najpopularniejszych modelek na świecie.

Doskonała Erica Irwin.

Zawraca na szlaku i nie tylko. Erica Irvine.

Wspaniała Erica Irwin.

Obcy na podium – Masza Telna

Ukraińska modelka o zaskakująco dużych oczach. Często nazywana jest „kosmitą” i „piękną elfką”.

Wielkooka Masza Telna.

Elfia księżniczka - Masza Telna.

Masza Telna.

Seksowna Lily McMenamy

Wschodząca gwiazda branży modelek, delikatnie mówiąc, zbyt niestandardowa modelka Lily McMenamy podbiła wybiegi światowych marek i podbiła niezliczoną ilość męskich serc.

Zmysłowa Lily McMenamy.

Seksowna piękność Lily McMenamy.

Łamacz serc Lily McMenamy.

Wschodząca gwiazda Lily McMenamy.

Prowokacyjny model – Melanie Gaydos

Melanie Gaidos to urodzona w Niemczech modelka artystyczna mieszkająca w Nowym Jorku. Niezwykły wygląd Melanie przyciąga fotografów i artystów. Dziewczyna często bierze udział w najbardziej prowokacyjnych sesjach zdjęciowych, nie wstydząc się być nago. Łysa głowa, brak brwi i rzęs, rozszczepiona warga – wszystko to tworzy żywy obraz, który wywiera silne wrażenie na innych. Melanie została gwiazdą Internetu po tym, jak w 2012 roku wystąpiła w teledysku niemieckiego zespołu Rammstein do piosenki Mein Herz Brennt (Moje serce płonie).

Obca Melanie Gaidos.

Prowokacyjna modelka Melanie Gaydos.

Alternatywna modelka Melanie Gaydos.

Niezwykła Melanie Gaidos.

Apetyczny Denise Bido

28-letni portorykański model jest uważany za jeden z najbardziej poszukiwanych modeli XXL. Bido jest dumna, że ​​stała się wyraźnym przykładem tego, że zawsze można odnosić sukcesy i być piękne, dla wszystkich kobiet ważących powyżej 55 kilogramów

Pyshechka Denise Bido.

Apetyczny Denise Bido.

Seksowna Denise Bido.

Denise Bido.

Androgyniczna Casey Legler

Ten francuski model jako pierwszy został zakontraktowany jako mężczyzna. Reklamuje odzież męską. Wzrost Leglera wynosi 188 centymetrów. Krótka fryzura, ostre kości policzkowe i mocny podbródek sprawiają, że Casey bardzo przypomina młodego mężczyznę.

READ
Kobiece części ciała, które doprowadzają facetów do szaleństwa

Androgyniczny model Casey Legler.

Androgyniczny model Casey Legler.

Androgyniczny model Casey Legler.

Androgyniczny model Casey Legler.

Androgyniczny model Casey Legler.

Modelka Moffi cierpiąca na zeza

Nazywają ją nową Kate Moss. Moffi zyskała szeroką sławę dzięki swojemu zezowi, to właśnie jej atrakcja stała się jej główną atrakcją.

Moffi.

Druga Kate Moss to Moffi.

Uroczy Moffi.

Zielonooka Afrykańska albinoska Diandra Forrest

Diandra to zielonooki albinos afroamerykański. Albinizm wśród czarnych jest bardzo rzadki i wysoko ceniony w świecie mody.

Afrykańska piękność Diandra Forrest.

Albinos Diandra Forrest.

Diandra Forrest.

Biznes modelki to trudna praca, dzięki której ludzie są przyzwyczajeni do oglądania: pięknych, bystrych, zadbanych dziewczyn o idealnej figurze, które podbiły nie tylko wybiegi światowych marek, ale także serca tysięcy silniejszego seksu . Ale niewiele osób wie o kulisach życia branży modowej. „Tydzień mody, czyli kulisy życia branży modowej” to cykl prac, w których można zobaczyć, jak jest naprawdę.

Człowiek może osiągnąć wszystko. Musisz tylko chcieć. Tak więc, po zrzuceniu 20 kg, 18-letnia dziewczyna z zespołem Downa postanowiła zostać modelką i udało jej się.

Najczęściej anomalie genetyczne prowadzą do problemów, ale czasami z ich powodu rodzą się niesamowite piękności. Te dziewczyny wyglądają jak kosmici, którzy przypadkowo przybyli na naszą Ziemię z innego świata.

Na szczęście zdarzają się odchylenia, które są jak szczęśliwy los na loterię. Nie tylko nie psują życia swoim właścicielom, ale także sprawiają, że są niesamowicie piękne. Chociaż oczywiście nie obyło się bez wewnętrznej siły tych dziewczyn, które akceptują swój wygląd i dlatego wyglądają pewnie i tajemniczo atrakcyjnie.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #1 - BigPicture.ru

Wierzymy, że piękno nie ma standardów, kolorów i wyraźnych objętości. Jest to zupełnie niewytłumaczalne i często pozostawia nas w niemej rozkoszy. Dołącz do niego i ty!

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #2 - BigPicture.ru

Jalicia Nightengale urodził się w 1993 roku na Barbadosie. Swoje niesamowite oczy odziedziczyła po ojcu. W ich rodzinie byli „dziwni ludzie niewidomi”, a jako dziecko dziewczynka musiała bez końca udowadniać, że widzi doskonale normalnie.

Gdy tylko Jalicia dorosła, jej chłopak namówił ją do wysyłania zdjęć do agencji modelek. Tak rozpoczęła się niesamowita kariera tej piękności. Obecnie mieszka w Londynie i pracuje dla międzynarodowej agencji.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #3 - BigPicture.ru

Ta dziewczyna ma na imię Steph Sanjati. Ma rzadkie zaburzenie genetyczne zwane zespołem Waanderburga. Ludzie, którzy urodzili się z tym zespołem, są nieco podobni do elfów. Mają szeroko osadzone, lekko skośne niebieskie oczy, częściowo odbarwione włosy (czasem jedno pasmo bieli z przodu) i zadarty nos.

READ
Dziewczyny, które sprzedawały swoje dziewictwo za astronomiczne sumy

Steph zdecydowała, że ​​​​nie będzie rozpaczać z powodu swojego niestandardowego wyglądu i założyła własny kanał na YouTube, który stał się niesamowicie popularny. Ogólnie rzecz biorąc, gdybyśmy byli na jej miejscu, też nie rozpaczalibyśmy.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #4 - BigPicture.ru

У Kubuś Harlow Dość powszechną chorobą jest bielactwo, w którym pewne obszary skóry tracą pigment melaniny. Jest to szczególnie widoczne u osób o ciemnej karnacji. Jednak Kubuś to rzadka piękność.

Dziewczyna po raz pierwszy została zauważona w amerykańskim programie Next Top Model i od tego czasu jej kariera modelki stale rośnie. Winnie pozowała dla takich marek jak Marc Jacobs, Fendi, Nike i Victoria’s Secret.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #5 - BigPicture.ru

Osobliwość szwedzkiego modelu o nazwie Iya Ostergren nie śmie nawet nazwać tego odchyleniem. Po prostu ma nieproporcjonalnie długie nogi. Ich długość przekracza jeden metr. Wygląda zupełnie obco!

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #6 - BigPicture.ru

A to małe lwiątko urodziło się z syndromem „niewygodnej sierści”. Na Shyla Madison rzadka choroba genetyczna, która sprawia, że ​​włosy są suche, łamliwe i odstają w różnych kierunkach. Ponadto zespół ten charakteryzuje się bardzo pięknym złotym lub srebrnym kolorem włosów, podobnym do lwiej grzywy. Jest bardzo prawdopodobne, że gdy Shaila dorośnie, zaczną na nią polować również agencje modelek.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #7 - BigPicture.ru

Sara Rose McDaniel – pierwszy model z innym kolorem oczu. Jeden jest niebieski, a drugi ma ciepły złoty kolor. Ta cecha genetyczna nazywana jest „heterochromią” i jest bardzo rzadka u ludzi. Chociaż u kotów, zwłaszcza białych, często występują różne oczy. Według naukowców u kotów wynika to z chowu wsobnego.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #8 - BigPicture.ru

model chiński Connie Chu dziewczyna z albinizmem. Albinizm stał się ostatnio bardzo popularny, głównie dzięki aktorce Tildzie Swinton, która tak naprawdę nie jest albinosem. Naturalnie ma ciemnobrązowe włosy.

Ale Connie jest prawdziwym kosmitą, nie można celowo sfałszować tej rzadkiej cechy genetycznej. Dziewczyna pracuje w branży modelek od wczesnych lat 90., kiedy zauważył ją Jean Paul Gaultier. Była pierwszą modelką z albinizmem.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #9 - BigPicture.ru

Na zdjęciu widzisz najwyższą dziewczynę na świecie – Elizani da Cruz Silva. Urodziła się i wychowała w Brazylii. Elizani to zupełnie zwyczajna dziewczyna (na zdjęciu widzicie ją z narzeczonym), poza tym, że ma 2 metry 10 centymetrów wzrostu i wygląda jak prawdziwy Avatar! Zwłaszcza obok narzeczonego.

READ
Które 3 znaki zodiaku będą miały najwięcej szczęścia w karierze w 2023 roku?

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #10 - BigPicture.ru

Ilka Brul — najbardziej egzotyczny model w naszej ofercie. Urodziła się z całą masą chorób genetycznych, ale potrafiła sobie z nimi poradzić. Kilka operacji plastycznych, a także ogromna pewność siebie sprawiły, że ta dziewczyna była udanym modelem.

Zdjęcie: 10 niesamowitych piękności z unikalnymi funkcjami #11 - BigPicture.ru

Na zdjęciu widać dziewczynę z anizokorią, czyli „zespół Davida Bowiego”. Niektórzy ludzie mają źrenice różnej wielkości od urodzenia. Daje to niesamowity efekt bardzo tajemniczego, przenikliwego spojrzenia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: