Dowiedz się, o czym znaki zodiaku zapominają podczas sprzątania

Sprzątanie jest nieuniknionym wydarzeniem, które nie wszyscy ludzie uwielbiają, jednak wszyscy musimy wykonywać tę czynność od czasu do czasu. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy z Twoich bliskich nieustannie rozrzucają rzeczy po całym mieszkaniu, podczas gdy inni wręcz przeciwnie, skrupulatnie układają wszystko na półkach? Albo dlaczego twoi znajomi lubią robić wiosenne porządki, a perspektywa pełzania cały dzień po mieszkaniu ze szmatą cię przygnębia? Mamy dla Ciebie mniej lub bardziej racjonalne wyjaśnienie.

Różni ludzie sprzątają nawet na różne sposoby. Ktoś ma jasny system i zaplanowany czas, ktoś działa czysto intuicyjnie. Ktoś ma obsesję na punkcie wydajności, ale komuś wystarczy tylko wyeliminować widoczne zabrudzenia. A jak zapewniają astrologowie, stosunek do czystości i porządku w dużej mierze determinuje nasz znak zodiaku. Zastanówmy się.

Baran i sprzątanie

Ten znak nie tylko odrabia pracę domową – można powiedzieć, że przy okazji wpadają w szał i sprawiają, że jest duży i dokładny. W obliczu problemu śmieci Baran wpadnie w sanitarny nastrój i wywróci wszystko i wszystkich do góry nogami w ramach wielkich i strasznych wiosennych porządków. Wiele z tego, co zostanie podniesione, zostanie również uznane za śmieci i wyrzucone. A potem szczęśliwy Baran w najczystszym domu przypadkowo znajdzie mały worek śmieci leżący w kącie, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło.

Byk i czystość w domu

Widok z sofy na monstrualny, niewygodny, wręcz nieprzyzwoity worek na śmieci przez długi czas obraża wszystkie jego uczucia. Jednak Taurusowi będzie bardzo trudno wstać. Będąc trochę leniwym, Byk niechętnie wstanie z kanapy i posprząta śmieci. Na tym najprawdopodobniej zakończą się jego wyczyny pracy. Tylko w końcu upewniając się, że nikt inny tego nie zrobi, Byk powoli i smutno pójdzie, aby wyjąć nieszczęsną paczkę. Na tym najprawdopodobniej zakończą się jego wyczyny pracy.

Bliźnięta i zapomniane potrawy

Dowiesz się wielu nowych zabawnych faktów: skąd biorą się te śmieci, kto jest winien, jak sobie z nimi radzą w Nowej Zelandii. Mówiąc to wszystko, Bliźnięta całkowicie zapomną o stercie śmieci we własnym pokoju. A kiedy zaczną sprzątać, tworzą jeszcze większy chaos ze zwykłego chaosu, w którym nie wiadomo, gdzie wszystko jest i co teraz z tym wszystkim zrobić, krążą po domu, zaczynając po kilka spraw w każdym pokoju. Gdy tylko zaczną się odkurzać, mogą natychmiast przestawić się na podlewanie roślin lub mycie okien, a wiele z tych przedsięwzięć grozi niedokończeniem. W rezultacie wydaje się, że czyszczenie się rozpoczęło, ale czy zostało wykonane, a tym bardziej, czy zostało zakończone, bardzo trudno powiedzieć.

READ
20 najlepszych opcji aranżacji wnętrz balkonów

Rak: myję tylko mój

Rak uwielbia wnosić przytulność i ukojenie we własnym „gnieździe”. Dlatego ich domy są zawsze czyste, schludne i prawie w każdy weekend wiosenne porządki. Rzeczywiście, w procesie oczyszczania, rakowi udaje się również uporządkować własne myśli. Dom lśniący czystością dla przedstawicieli tego znaku jest tym samym składnikiem szczęścia rodzinnego, co dobrze odżywieni krewni i schludnie ubrane dzieci. Cóż, jeśli zaczniesz sprzątać, musisz to robić sumiennie, jak myślą Raki – od góry do dołu, wzdłuż i w poprzek, a nawet po przekątnej.

Sprzątam lwa do owacji na stojąco

Lew rozejrzy się i oceni, czy w pomieszczeniu jest wystarczająco dużo widzów. Będąc w centrum uwagi, zacznie bardzo aktywnie, gwałtownie i ekspresyjnie sprzątać. Czekając na wysokie oceny krytyków, uroczyście wyniesie śmieci do kosza i dostanie owację na stojąco. Co zaskakujące, królewskie Leos mogą być bardzo dokładnymi i dokładnymi środkami czyszczącymi. Problem w tym, że często po prostu nie mają ochoty na taką czynność, ale jeśli już zaczynają sprzątać, robią to z duszą. Leo jest estetą, sprząta zarówno dla własnej wygody, jak i dla publiczności, ponieważ oczekuje, że ludzie będą podziwiać jego idealny i lśniący czysty i schludny dom.

Panna: doprowadzenie do skrajności

Z Virgo każde sprzątanie jest „ogólne”. Jasne, dobrze zaplanowane, globalne, trwałe i spójne. W końcu porządek w domu to to samo, co porządek w życiu i w głowie. Ponadto przebywanie w nieporządnym domu, w tym cudzym, powoduje u Panny fizyczny dyskomfort. Lepiej więc nie wracać do domu do Dziewic bez niepotrzebnej potrzeby – istnieje szansa na zdobycie kompleksu niższości. Cóż, a przynajmniej weź ze sobą okulary przeciwsłoneczne: tam na pewno podłogi świecą tak bardzo, że istnieje ryzyko uszkodzenia siatkówki.

Waga: sprzątanie w zrównoważony sposób

Łuski są nie tyle usuwane, ile powodują powierzchowny marafet, i to tylko wtedy, gdy jest na to duża potrzeba. Bezlitośnie, jak Jedi, Libra rozprawi się z ukrytym śmieciowym zagrożeniem. Ale po pół godzinie w domu pojawią się oznaki zbliżającego się bałaganu. Co jest całkiem zgodne z filozofią Wagi: śmieci, codzienność, sprzątanie – wszystko to są rzeczy przemijające, nieistotne w skali Kosmosu.

READ
11 sposobów na zorganizowanie przestrzeni w pokoju dziecka

Scorpio: sprzątanie do zwycięstwa i to wszystko

Zacznie podejrzewać, że ktoś z domostwa nie wywoził śmieci. Korzystając z metody dedukcyjnej, spróbuje dowiedzieć się, kto dokładnie. Potępi sprawców i skaże ich na natychmiastowe wywóz śmieci, a jeśli delegacja się nie powiedzie, zakasuje rękawy i sam zacznie sprzątać. Jak do wszystkiego w ich życiu, Scorpio podchodzi do sprzątania z ponurą determinacją. Traktuje to poważnie i odpowiedzialnie, dlatego koncentruje się na zadaniu i ze szczególną gorliwością i celowością przystępuje do jego realizacji. Rozpoczęty biznes nigdy nie pozostanie porzucony w połowie drogi, ale zostanie starannie doprowadzony do końca, z doskonałym rezultatem.

Strzelec: najpierw przemyśl wszystko

On sam się oczyści. Chyba że oczywiście ktoś mu to każe. Strzelec nienawidzi być prowadzonym. Po usunięciu śmieci pozostanie niezadowolony z wyniku i rozpocznie ogólne sprzątanie, chociaż w głębi duszy nie może tego znieść. Bez względu na to, jak bardzo kocha proces porządkowania rzeczy w swoim domu, Strzelec nie może uderzyć w ziemię twarzą. Jego dom zawsze lśni czystością, a sam Strzelec słusznie nosi tytuł idealnego gospodarza lub kochanki. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy sprzątanie go irytuje, ale nigdy nie zgodzi się tego zignorować.

Koziorożec: wszystko jest na liście

Zacznie opracowywać unikalny system mający nie tylko usuwać śmieci, ale także raz na zawsze zapobiegać ich pojawianiu się w jednym mieszkaniu. Po pierwsze, znak zodiaku, taki jak Koziorożec, sporządza solidną listę wszystkiego, co należy zrobić, a następnie deleguje te zadania do wszystkich gospodarstw domowych poprzez negocjacje i oferty barterowe. W rezultacie Capricorn może robić tylko to, co mniej więcej lubi, a całą pracę, której nienawidzi, wykonuje reszta rodziny.

Wodnik: nie ma ograniczeń co do perfekcji

Wodnicy nie zwracają większej uwagi na bałagan w domu. Bo jej nie mają – zawsze starają się poukładać rzeczy na swoim miejscu, żeby później było z nimi mniej kłopotów. A same sprzątania nie lubią – traktują to jako „zło na siłę”. Wodnik nie zobaczy stosu śmieci. Zamiast tego znajdzie strony z najciekawszych książek, stare kasety ze świetną muzyką i różne niezwykłe rzeczy, które zainspirują do stworzenia kolażu.

READ
20 niezwykle łatwych sposobów na zorganizowanie małego mieszkania

Ryby: Lubię błoto, ale niewiele

Ryby z reguły odkładają to wydarzenie i nie spieszą się szczególnie z jego rozpoczęciem. Szczerze mówiąc, w ogóle nie widzą sensu w sprzątaniu, a nawet uważają to w pewnym stopniu za stratę czasu. Życie w brudzie też nie wchodzi w grę, bo wciąż muszą brać na siebie odkurzacz i szmatę, ale te obowiązki zawsze doprowadzają Ryby do niesamowitego bluesa i bardzo je denerwują. Dlatego przy pierwszej okazji Ryby nieśmiało i niepewnie, z uroczym uśmiechem, przekażą bratniej duszy miotłę i mopa.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: