Do jakiego piekła trafią znaki zodiaku?

ove

Diabły z piekła Baran mają ręce z dupy i rażącą niekompetencję, ale cały horror polega na tym, że nikt nie pozwoli Baranowi poprowadzić procesu i poprawić ościeża tych niezdarnych. Tak, naprawdę nie mogą rozpalić ognia! Ich kocioł jest krzywy i zaraz się zepsuje! Tak, zostali zrekrutowani z ogłoszeń, te diabły, a teraz spieprzą cały proces tutaj! Baran do drugiego przyjścia będzie bezsilnie obserwował, jak wszystko idzie nie tak, obgryza paznokcie i cierpi, bo nikt nie pyta go o jego cenną opinię.

Byk: niedzielne piekło zakupów

Telewizja

W zasadzie nic nowego nie czeka na Byka w piekle – to wszystko widział już w Mega Chimki w niedzielę o trzeciej po południu. Ledwo uciekł, ale jest piekłem za to i do diabła, że ​​po prostu nie można stamtąd zrzucić taksówki. Praktycznego Byka otoczy legion demonów oferujących przymierzenie cekinowego crop topu i ocenę pracy cudownego mopa, przejedzie przez wszystkie kręgi piekielne wozami wypchanymi piwem, zmarzniętymi nogami i papierem toaletowym, a kolejka do toalety będzie ciągnęła się stąd w nieskończoność.

Gemini: piekło starcia

bliski

Za wszystkie beztrosko złamane serca Bliźnięta będą musiały zapłacić niekończącym się rodzinnym skandalem. Co się między nami dzieje, porozmawiajmy o tym. Mamy się dobrze? Gorzej niż miesiąc temu? A półtora miesiąca? Jaki procent jest gorszy? Zamiast siarki i ognia, bliźniacze piekło śmierdzi koniakiem i korvalolem. Kotły się nie gotują, ale drzwi trzaskają i niekończące się talerze biją, ktoś szlocha w łazience lub wręcz przeciwnie idzie w śnieżycę, a potem woła z śnieżycy i pijanym głosem donosi, że Bliźnięta złamały cały planid do niego.

Rak: piekło wymuszonej komunikacji

Rak

Raki będą jeździć na zawsze w zamkniętym przedziale z trzema gadatliwymi towarzyszami podróży, akordeonem i dzieckiem z kolką. Radio samochodowe zagra wczesne Pugaczowa i Slipknot z okresu schyłkowego. Na każdym przystanku w przedziale będzie wchodził konduktor z rogami i pytał Raka, dlaczego siedzi tak smutny jak ten. I nawet jeśli Rak chowa się w kącie, zabarykaduje poduszkami i smażonymi kurczakami, to i tak nie może osiągnąć harmonii i samotności – czyjeś kopyto w śmierdzącej szarej skarpetce wisi mu z górnej półki tuż pod nosem.

Leo: piekło totalnej porażki

Ponieważ nie ma gorszego żalu dla Leo niż przestać być marchewką, którą wszyscy lubią, dokładnie to się z nim stanie. Leo zapłaci za swoją próżność uporczywym pryszczem wielkości śliwki na nosie – i podskoczy na pół godziny przed randką z Zacem Efronem. Który jednak i tak nie przyjdzie na randkę, skoro przechwycił go kolega Leo – ten młodszy o 10 lat, 3 wyższe wykształcenie jest bardziej profesjonalne i 15 kilogramów szczuplejsze. A przy takiej konkurencji Leo może tylko przyznać się do porażki i pójść na zmywarkę do kolonii trędowatych. Również zamek błyskawiczny w locie był zepsuty.

READ
Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

Panna: piekło perfekcjonizmu

dev

Panny, które były złymi dziewczynami, nigdy więcej nie zobaczą linii prostych, porządku i symetrii. Spędzą wieczność w towarzystwie zdezorganizowanych diabłów z mieszanymi rogami i niemytymi kotłami. Piekło zacznie się dla nich jeszcze przed piekłem – najpierw ktoś zgubi klucze do Wrót Zaświatów, potem ten, który wyszedł szukać tego, który zgubił klucze, zostanie zgubiony, potem rozpocznie się przerwa obiadowa, a potem okazuje się, że diabły straciły świadectwo Devina o dotkliwości grzechów i Teraz wcale nie jest jasne, co robić.

Waga: piekło decyzji

ves

Herbata czy kawa? Strzyżone czy ogolone? Mniejsze i tańsze czy większe i droższe? Zielony czy kwadratowy? Hell of Libra to skrzyżowanie z całkowicie równoważnymi drogami i po prostu nie można wybrać właściwej. A chochlik usiądzie na ramieniu Wagi, uderzy go w koronę pokerem i ponagla: „Tak, już decydujesz! Cóż, wybrałeś? Wybrałeś? Czy wybrałeś? Za każdą minutę opóźnienia kolejne tysiąc lat tego koszmaru.

Skorpion: piekło celibatu

Silnie zgrzeszone Skorpiony wpadną do Miasta Grzechu – to tuż przed Grzechem nie będą im wolno, wystarczy, igraszki i wstawanie. Skorpion będzie patrzył przez dźwiękoszczelne okna na imprezy swingersów, naoliwione striptizerki i bójki na gorącą czekoladę jak biedna kwiaciarka na choinkę w dworku. Ale na próżno będzie bił w szybę – wejście tylko za zaproszeniem, Scorpio nie został zaproszony. A Tinder jest pusty. A Mamba została wyludniona.

Strzelec: terminowe piekło

strzałka

W tym życiu pracę domową Strzelca często zjadał Tuzik, jego komputer co jakiś czas się psuł, albo wyimaginowana babcia zachorowała. Nic, cała praca nie wykonana przez Strzelca czeka na niego po drugiej stronie – ao północy przyjdzie po nią Czarny Klient. Żadnego snu, żadnego gadania w komunikatorze, żadnego skradania się do koncertu Grzyby – tylko kawa, paniczny brak pomysłów i tykanie zegara, a co kwadrans wróg rasy ludzkiej puka do pracy na czacie i informuje, że jakiś Do gry należy wprowadzić poprawki i czcionki.

Koziorożec: piekło ciszy

kozy

W Zaświatach Koziorożec zostanie całkowicie zignorowany i zbojkotowany. Diabły nie przywitają się, Książę Ciemności nawet nie kiwa głową i generalnie udaje, że widzi Koziorożca po raz pierwszy. Przekona się, że został usunięty ze wszystkich pogawędek zbiorowych i wyrzucony z zamkniętych grup w niełasce. Jest na wiecznej czarnej liście wszystkich kontaktów i nikt nie lubi nawet najbardziej dowcipnych postów z koziorożcami. Będzie więc błąkał się po kotłach, niespokojny, aw tej dziurze nie ma z kim pogadać.

READ
5 oczywistych oznak zbyt przystępnej kobiety

Wodnik: piekło na kaca

Vodo

Wczoraj Wodnik był w drewnie opałowym i zrębkach, ale to, co odróżnia Kac Vegas od zwykłej sytuacji, to to, że „jutro” nigdy nie nadejdzie. Ale w służbie Wodnika jest niekończący się kanał społecznościowy, w którym każdy status przypomina jego upadek (ze stołu) i nie ma końca udokumentowany wstyd. W osobistym piekle Wodnika nie ma aspiryny, pizzy dostarczanej do domu, kota, który mógłby zapytać, gdzie popełniłem błąd w moim życiu, ani nawet parującej puszki dobrej marynaty. Jest tylko piekielny kac i sąsiad z perforatorem.

Ryby: Piekło Wiecznej Naprawy

RYB

Do końca czasu Ryby będą wędrować po kolana w kołkach, półsuszonej podłodze i metapolu ósemkowym, z przygnębieniem ciągnąc za sobą 100 metrów drutu i patrzeć, jak diabły wykrzykują i miażdżą muszlę klozetową i przesuwają płytki – za każdym razem z innym wzorem, ale niezmiennie krzywym. I nie zobaczy nic bardziej wyrafinowanego niż płyty gipsowo-kartonowe, bardziej wyrafinowanego niż brygadzista-szatan w kirzach i wzniosłego niż rusztowanie wzdłuż obwodu jego osobistego piekła.

Widać raj, śpiewają sikorki, spokój, rajskie ogrody, w ogóle czysta błogość. Piekło to inna historia, ogień pod kotłem pali się za każdy znak zodiaku na swój sposób. Ten horoskop pokaże, na jakie wieczne męki są przygotowywane przed datą urodzenia.

Jakie piekło czeka na każdy znak zodiaku?

Baran: piekło kontroli

Diabły w piekle Baran, delikatnie mówiąc, są niekompetentni, z rękami wyrastającymi z tylnego siedzenia. I nic nie rób! Baranowi nie wolno prowadzić tej paczki krzywych rąk i kierować ich na prawdziwą ścieżkę. Wyobraź sobie, że te diabły nie mogą nawet zapalić zapałki jak istota ludzka. Kocioł jest zainstalowany tak, jak jest, rolka jest większa niż w Peisan Tower, zaraz się pojawi! Gorzej niż robotnicy migrujący, gdzie rekrutowano tylko takich ludzi! Zdmuchną całą robotę! Baran musi obserwować ten paskudny proces w całkowitej bezsilności, denerwować się i dręczyć, że ich kompetentna opinia jest taka sama dla wszystkich.

Byk: niedzielne piekło zakupów

Innowacji Taurus nie zobaczy w piekle, wszyscy byli już w MEGA Chimkach podczas niedzielnych zakupów. Stamtąd udało im się wymknąć, ale do diabła drzwi są zamknięte, wyjdziesz i nie wezwiesz taksówki. Praktyczny Taurus zostanie wciągnięty w ciasny krąg demonów z propozycjami wypróbowania najnowszych innowacji w branży modowej i oceny możliwości cudownego mopa.

READ
10 typów dziewczyn, które mężczyzna musi spotkać, zanim znajdzie miłość swojego życia

Objedzie wszystkie kręgi piekła z wózkami pełnymi promocyjnych kiełbasek, piwa i papieru toaletowego, a wejście do toalety po numerach…

Gemini: piekło starcia

Niedbale złamane serca powrócą do bliźniaków, witajcie w świecie niekończących się rodzinnych skandali! Co się dzieje w związkach? Podyskutujmy. Wszystko w porządku? Nie? Czy w zeszłym miesiącu było lepiej? A może półtora miesiąca temu? O ile gorzej było? W piekle Bliźniąt zapach nie jest siarką i ogniem, ale koniakiem i korvalolem. Żadnego ognia, żadnej wrzącej smoły, tylko łoskot zamykanych drzwi i dźwięk niekończących się uderzeń w cymbały. Z łazienki dobiega krzyk, z mgły dobiega wołanie kogoś, kto zanurkował w nią w desperacji, a pijany głos rzuca oskarżycielom Bliźniąt, że złamali dla nich cały plan.

Rak: piekło wymuszonej komunikacji

Dla Raka przygotowany jest specjalny samochód ze specjalnym przedziałem, w którym są wieczni towarzysze: trzy balabole, dziecko z kolką i akordeon. I to jest cały urok dźwięków radia powozowego, z którego będzie można usłyszeć wczesnego Pugaczowa zmieszanego ze Slipknotem dekadenckiego okresu. Dyrygent z rogami będzie na każdym przystanku zainteresowany dobrem Raka, dopytując się, dlaczego jego gość jest taki smutny. Raki mogą oczywiście chować się w kącie, budując barykadę z poduszek i smażonych kurczaków, ale to nie przybliży ich do upragnionej harmonii i samotności, bo wyłoni się kopyto zwisające z górnej półki w dziurawej i śmierdzącej skarpetce przed ich nosami.

Leo: piekło totalnej porażki

Jakie piekło czeka na każdy znak zodiaku?

SlickJump ® Retargeting taktyka leczenia raka płuc

Rak płuc może przebiegać na różne sposoby w zależności od cech pacjenta i samego guza. Dlatego podejścia do leczenia są różne. Rozumiemy, co może mieć wpływ na wybór lekarza, a co pacjent musi wiedzieć.

Czytaj więcej. SlickJump®
W strasznych snach Lwy śniły, że nie są już pożądanymi przez wszystkich piernikami. Spełniło się marzenie w piekle. Próżność Leo odbije się na nim w postaci wiecznego pryszcza na nosie wielkości dobrej śliwki. Co więcej, podskoczy pół godziny przed spotkaniem z Księciem na białym koniu. Choć do randki jeszcze nie dojdzie, na drodze księcia pojawi się kolega Leo, który swobodnie posługuje się językiem angielskim, francuskim i paktai, jest o 20 kg szczuplejsze i 15 lat młodszy. Taka konkurencja jest dla Leo zbyt trudna, przyznając się do porażki, będzie musiał zatrudnić się do zmywania naczyń w kolonii trędowatych. Dodatkowo zamek w locie nie zapina się.

READ
Czego możesz się dowiedzieć o osobie, która kocha kolor NIEBIESKI

Panna: piekło perfekcjonizmu

Żyjąc ziemskim życiem jak złe dziewczyny, Panny mogą zapomnieć o porządku, symetrii i prostych liniach. To już im nie działa. Zadowolić się zdezorganizowanymi diabłami z mieszanymi rogami i nieoczyszczonymi kotłami. Zmierz się z piekłem Dziewicy, zanim wpadniesz do podziemi, najpierw zgubisz klucz do bram podziemi, potem zniknie ten, który wyruszył na poszukiwanie tego, który zgubił klucz, a potem przerwa na lunch i pod Kurtyna okazuje się, że diabły gdzieś podzieliły dossier na Dziewicę i ogólnie nie jest jasne, co teraz zrobić.

Waga: piekło decyzji

Kawa czy herbata? Nago czy warkocz do pasa? Mniejszy i tańszy czy większy i droższy? Niebieski czy okrągły? Dla Wagi piekło to skrzyżowanie dróg z absolutnie równoważnymi drogami i niemożnością wybrania właściwego kierunku. Chochlik osiądzie na szyi Wagi, dźgając pogrzebaczem czubek głowy i swędząc: „Zdeterminuj się już! Ty wybierz? Wybierz. Wybierz. “. Każda minuta zwłoki wydłuża pobyt w tym przytulnym miejscu o kolejne tysiąc lat.

Skorpion: piekło celibatu

Skorpiony, które zgrzeszyły z serca, utorowały drogę do Miasta Grzechu, ale dziura w pączku dla nich, a nie dla grzechu, szła i to wystarczy. Poliż się teraz, podziwiając przez dźwiękoszczelne okna rozrywkę swingersów, walki bez reguł w pianie i gorącej czekoladzie, naoliwione striptizerki niczym Kopciuszek pod oknami pałacu. Skorpiony na próżno będą włamywać się do okien, wejście na zaproszenie, ale nie zostały one oddane Skorpionom. A Mamba została wyludniona. A Tinder jest pusty.

Strzelec: terminowe piekło

Bobik często gryzł pracę domową u Strzelca, Windows psuł się z godną pozazdroszczenia regularnością, albo wyimaginowana babcia wychodziła ze smarkiem. Czas odpowiedzieć, gdzieś tam, w całkowitej ciemności, pod ziemią, Czarny Klient czeka z tomem niedokończonych prac. Tu nie będziesz leżeć na kanapie, nie spodoba ci się na portalach społecznościowych, nie oderwiesz się na koncercie, tu jest inaczej – filiżanka kawy, tykanie, paniczny brak pomysłów oraz regularne wtrącanie się do czatu wroga rasy ludzkiej, zgłaszanie potrzeby wprowadzenia pewnych poprawek i zmiany czcionki.

Koziorożec: piekło ciszy

Piekło dla Koziorożców to całkowity bojkot i absolutne lekceważenie. Żadnego powitania od diabłów, żadnego ukłonu od Księcia Ciemności, który na ogół będzie mijał Koziorożca, jakby przez puste miejsce. Okazuje się, że nie ma go na żadnej pogawędce zbiorowej, a drzwi zamkniętych grup są dla niego szczelnie zamknięte, zabite deskami, zapchane. Wszystkie kontakty umieściły na czarnej liście Koziorożce, nawet jego najbardziej dowcipne posty pozostają bez ani jednego lajka. Tak będzie wędrował wśród kotłów, nie znajdując w tej cholernej dziurze małego rozmówcy.

READ
20 mądrych wskazówek, które ułatwią Ci życie

Wodnik: piekło na kaca

Dla Wodnika tankowanie w śmietniku nie jest nowością, ale w przeciwieństwie do ziemskiej egzystencji, wytrzeźwienie nie jest zapewnione w Piekle Kaca. Wodnikom daje się inne możliwości – niekończące się kanały w sieciach społecznościowych, gdzie każdy post i status pokazują udokumentowany wstyd i ich upadek (ze stołu). Nikt nie da Wodnikowi antypokhmelina, a nawet aspiryny w swoim piekle, nie dostarczą pizzy, nie naleją solanki. Nie ma nawet kota, który by spytał, jak to się stało, że w tym życiu skręciłem z właściwej ścieżki. Dostępna jest tylko sąsiadka z ciosem i piekielnym kacem.

Ryby: Piekło Wiecznej Naprawy

W nieskończoność Ryby mają wędrować po kolana w zapięciach, półsuchym podłożu, z przygnębieniem ciągnąc za sobą sto metrów drutu i kontemplując pohukiwanie diabłów, miażdżąc muszlę klozetową i przesuwając płytki – cały czas z nowym projektem , ale zawsze losowo. Najbardziej wyrafinowana, na jaką mogą liczyć Ryby, jest płyta gipsowo-kartonowa, a najbardziej wyrafinowana jest brygadzista-Szatan w brezentowych butach. O co chodzi z podwyższeniem? Czy rusztowanie na obwodzie osobistego piekła będzie pasować? W każdym razie nie ma innego wyjścia.

Podobał Ci się artykuł? Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco z najciekawszymi materiałami

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: