Dmitrij Tarasow mówił o nowym programie „Marry Buzova” i nagłym spotkaniu ze swoją byłą żoną

Popularny reality show „Marry Buzova” na TNT zakończył się 14 października, ale publiczność nie chce tak szybko pożegnać się z projektem. Chociaż Olga Buzova znalazła już pretendenta do ręki i serca, liczba zwrotów akcji w końcowej serii wywołała falę żartów i memów na temat serialu w sieciach społecznościowych. Medialeaks próbował dowiedzieć się, jak Buzova szukała męża i z jakich odcinków fani prezenterki telewizyjnej śmiali się serdecznie.

Dlaczego Buzova wyszła za mąż?

Latem 2018 roku na TNT odbyła się premiera reality show „Marry Buzova”. Głównym uczestnikiem projektu była rosyjska performerka i prezenterka telewizyjna Olga Buzova, która nie mogła dojść do siebie po rozwodzie i postanowiła spróbować szczęścia w miłości przed kamerami.

W 2016 roku celebrytka przeżyła bolesne zerwanie z pomocnikiem Lokomotiwu Dmitrijem Tarasowem. Związek pary trwał cztery lata, a kłótnia, według dziennikarzy Starhit, była spowodowana zdradą piłkarza.

Na tle serialu przez półtora roku aktywnego życia 32-letnia Olga nie znalazła czasu na szukanie wybranka. Projekt telewizyjny był jej ostatnią szansą na zdobycie męża, więc Buzova z radością zgodziła się na ofertę TNT.

Jakiego człowieka szukała Buzova?

Informacja o rozpoczęciu castingu do “Marry Buzova” pojawiła się na stronie TNT na początku marca 2018 roku. Program stał się żeńską wersją znanego na całym świecie amerykańskiego programu Bachelor, czyli Bachelor, ale producenci kanału nalegali na jej niezależność.

Nowy projekt TNT nie jest adaptacją programu Bachelor. To nowy, unikalny format, który po raz pierwszy pojawia się w Rosji. Nie ma odpowiedników programu – zauważyli przedstawiciele służby prasowej TNT.

Dwa miesiące później Buzova oficjalnie ogłosiła, że ​​bierze udział w projekcie, „gdzie mężczyźni będą mieli okazję powalczyć o jej serce”. Wymagania stawiane kandydatom były surowe: prezenterka telewizyjna potrzebowała ambitnego i odnoszącego sukcesy człowieka, gotowego do wyjazdu na zdjęcia do słonecznej Italii.

Jednocześnie sama Olga nalegała, aby każdy wnioskodawca był niezależny i niezależny.

Potrzebuję faceta bez pieluch. A pierwsza, którą spotkam, która będzie bez pieluch, która będzie prawdziwa, odważna, silna, lojalna, lojalna, mądra, będzie obok mnie.

Wreszcie w czerwcu 2018 roku producentom telewizyjnego show, z pomocą Anny Buzovej, siostry Olgi, udało się wyselekcjonować mężczyzn, którzy wraz z telewizyjną gwiazdą pojawili się na antenie kanału.

READ
Makijaż Seleny Gomez Met Gala 2023 porównano do przypalonego naleśnika z powodu złego makijażu

Jak zorganizowany jest program „Married to Buzova”?

Pierwszy numer „Marry Buzova” został wyemitowany w TNT 26 sierpnia. W sumie nakręcono osiem odcinków i wyświetlano je przez osiem tygodni. Część zdjęć odbyła się w Rosji, ale Olga i kandydaci do małżeństwa spędzali większość czasu w miastach Włoch.

W ramach cyklu Buzova organizowała konkursy dla mężczyzn i spędzała czas tylko ze zwycięzcą. Na przykład w drugim numerze mężczyźni szybko pływali po kanałach Wenecji na małych gondolach, a w trzecim walczyli prawdziwymi mieczami.

Pod koniec każdego odcinka mężczyźni zbierali się w świetlicy na tzw. „ceremonię całowania”, podczas której showwoman wybierała, którego z kandydatek chce zobaczyć w kolejnym etapie programu. Ci mężczyźni otrzymali buziaka od Buzovej, a reszta poszła do domu.

Uczestnicy projektu

Wnioskodawcami o mężów Olgi Buzowej było 15 mężczyzn z różnych regionów Rosji.

Trzecia seria „Poślub Buzovą”

W pierwszym numerze, gdy celebrytka dopiero zapoznawała się z kandydatami, pojawili się trener biznesu i milioner Jewgienij Nazarow, właściciel fabryki serów Denis Lebiediew, piosenkarz i kompozytor German Titow, restaurator Akbar Jusupow, fotograf Aleksander Grinew i prezenter telewizyjny Siergiej Zełenski. przed nią.

Bliźniacy Andrei i Sergei Naumov stali się nawiązaniem do szóstego sezonu programu Bachelor. Uczestnicy projektu z Yegor Creed Sofia Nikitchuk i Daria Klyukina byli w przeszłości ich dziewczynami. Młodzi ludzie przedstawili się jako DJ-e, a kandydat o imieniu Ruslan Narciss tworzył firmę z zawodu.

Przedsiębiorcy byli osobną linią na liście uczestników. Na wystawie było ich trzech: Konstantin Kulbak, Valentin Korobkov i Evgeny Pesennikov. Przyszło nie mniej modeli – Oleg Nazarov, Alexander Sabanin i Jean-Michel Shcherbak.

Jak zakończył się pokaz?

14 października na TNT ukazał się ostatni odcinek projektu „Marry Buzova”. Tego samego dnia celebrytka opublikowała na swoim Instagramie post, który zdenerwował użytkowników swoją zwięzłością.

Olga Buzova

Koniec?? Dziękuję TNT za wszystko #bez komentarza

Ósme wydawnictwo miało być filmem o romantycznej randce. Buzova pozostała w programie z jednym uczestnikiem – serowarem Denisem Lebiediewem. Młodzi ludzie mieli jechać do Rzymu, aby spędzić razem czas i lepiej się poznać.

Jednak w przeddzień finałowej strzelaniny nastąpiła niespodzianka – do programu zdecydował się wrócić Valentin Korobkov, którego Buzova wyrzuciła w szóstym numerze z powodu walki z innymi kandydatami. Mężczyzna spotkał Olgę na ulicach Rzymu i wyjaśnił, że dla niej uciekł przed producentami w Neapolu i przeszedł 324 kilometry.

READ
Jewgienij Petrosjan powiedział wszystko, co myśli o Elenie Stepanenko

Tuż przed spotkaniem Korobkov opublikował na swoim Instagramie apel do ukochanej. Uwaga, film zawiera wulgarny język.

Rozwód Dmitrija Tarasowa i Olgi Buzowej wywołał eksplozję bomby. Dlaczego tak piękna para się rozpadła i dlaczego gwiazdy w ogóle się rozchodzą? Na ten temat rozmawialiśmy z Olgą Romaniv, znaną psychologiem rodzinnym, założycielką i szefową klubu Classics of Relations.

Jak wielokrotnie weryfikowano na parach gwiazd, najlepsze rodziny opierają się na tych samych zainteresowaniach, uważa Olga. – Jeśli kobieta jest znaną aktorką lub piosenkarką, jak Olga Buzova, najlepiej wybrać kandydata na męża z jej dziedziny działalności: muzyka lub kompozytora, który pisze muzykę i z którym można stworzyć twórczy tandem; producent lub reżyser, który wesprze wszystkie twórcze pomysły swojej ukochanej.

Możliwa jest inna opcja stworzenia małżeństwa z celebrytą. To przypadek, gdy mężczyzna jest w stanie przejąć całe życie, umożliwiając kobiecie zarabianie pieniędzy. To również dobra opcja, ponieważ mężczyzna praktycznie tworzy „dom relaksu” dla swojej ukochanej kobiety. I gdziekolwiek jest, bez względu na to, jak bardzo jest zmęczona, wraca do domu, by odpocząć.

W przypadku Olyi Buzovej i Dmitrija Tarasowa związek był bardzo kruchy, mimo że bardzo się kochali. Olya kiedyś podpisała kontrakt do 26 roku życia i musi stale podróżować, aby strzelać, koncertować, koncertować w Rosji i za granicą. Ma wszystko zaplanowane nawet nie na minutę, ale na sekundy. Praktycznie nie należy do siebie. Olya całkowicie zabrała się do pracy. A Dmitry, zgodnie ze swoją pracą, musi chodzić na treningi, mistrzostwa i mecze towarzyskie. Dlatego bardzo rzadko udawało im się być sami.

I to jest główny problem nie tylko Olyi i Dmitrija, ale także wszystkich par gwiazd, których zawody lub biznes nie pozwalają często i przez długi czas być blisko siebie. Oczywiście Olya, jako kochająca kobieta, bardzo starała się być z Dimą w trudnych dla niego czasach i poświęcała swojej rodzinie cały wolny czas. Ale to nie uratowało związku, ponieważ absolutnie nie jest przyzwyczajona do tworzenia i utrzymywania życia rodzinnego. Olya nie potrafi nawet ugotować jajecznicy. A dla mężczyzny bardzo ważne jest, aby jego ukochana kobieta stwarzała domowy komfort i gotowała dla niego, przynajmniej od czasu do czasu. I nie ma znaczenia, że ​​główne sprzątanie i obowiązki związane z przygotowywaniem codziennych posiłków para powierzyła guwernantce lub pomocy domowej.

READ
7 gwiazd, które muszą przemyśleć swoją garderobę

Nasze celebrytki z reguły nie mają możliwości ciągłego prowadzenia gospodarstwa domowego, ponieważ są „zaostrzone” do kariery i kreatywności! Dlatego lepiej dokonywać wyboru spośród mężczyzn, którzy już z powodzeniem prowadzą swój biznes lub od mężczyzn, którzy są w stanie „poświęcić się” życiu z gwiazdą. Reszta małżeństw jest właściwie skazana na upadek.Jako przykład mogę przytoczyć związek Dmitrija Tarasowa z Nastią Kostenko. Ich związek jest silny, ponieważ Nastya jest z natury bardzo domowa. Wie, jak pysznie gotować, robić wszelkiego rodzaju wypieki, które mężczyźni bardzo kochają. Dom jest czysty i wygodny. A w komunikacji z mężem jest miękka i elastyczna. Nie potrzebuje żadnych karier, ponieważ poświęciła się domowi i rodzinie, do której zawsze chce wracać.

A Olechka, choć bardzo kocha Tarasowa, nie była w stanie zapewnić mu rodzinnego komfortu. I to nie jej wina, ona po prostu żyje innymi koncepcjami i wartościami. Olya próbowała zapomnieć o Dmitriju, a nawet miała romans z Timurem Batrutdinovem, pamiętaj o programie „Marry Buzova”, ale to też nie wyszło. Konflikty powstały na gruncie zazdrości… I to jest bardzo smutne.

W tej chwili Olechka stworzyła sobie wizerunek mężczyzny, z którym chce połączyć swoje życie. Musi być starszy, odnoszący sukcesy finansowe i zawsze z poprzednim małżeństwem, aby już wiedział, jak rozpocząć nowe życie. Ale ten obraz nie jest do końca odpowiedni dla Olyi, w rzeczywistości miałaby bardzo dobre relacje z mężczyzną z ich twórczego środowiska. Weźmy na przykład Kirkorowa lub Baskowa. Sojusz z nimi byłby całkiem udany, ponieważ mogliby razem tworzyć, tworzyć niesamowite duety, organizować wspólne koncerty i jeździć w kreatywne trasy. Ponieważ pochodzą z tego samego środowiska, początkowo istnieje zrozumienie w kreatywności i pozycjach życiowych, a nie ma „barier” w komunikacji.

Najczęściej problemy wynikają z niezrozumienia kroków PR w kreatywności. Na przykład kochający mąż jest biznesmenem, trudno zrozumieć, dlaczego jego ukochana kobieta miałaby przytulać lub całować innych mężczyzn w teledysku lub na scenie. A dla męża, który sam zajmuje się kreatywnymi projektami, nie ma w tym nic szczególnego ani złego.Teraz Olechka odpoczywa w St.Tropez z przyjacielem, a wielu fanów Buzovej, którzy śledzą nie tylko jej pracę, ale także życie osobiste, ma widziałem materiał, na którym tańczy na stole. Powiedz mi, proszę, jaki mężczyzna zrozumie Olyę? Oczywiście gwiazda! Ale odnoszący sukcesy biznesmeni, finansiści lub mężczyźni inwestujący w poważny biznes raczej nie będą zadowoleni z takiego zachowania ukochanej. Dla nich to po prostu szaleństwo. Wyglądają – tak, kobieta jest bardzo ładna, ale jest na stole . To wszystko! Może flirtować, ale nigdy się nie ożeni. Wiesz, tabu!

READ
Fryzury z grzywką i bez: fryzury gwiazd

Olya Buzova jest kobietą bardzo dobrej i wrażliwej organizacji. Bardzo kochała Dmitrija i, jak widać z jej działań, Ola nadal jest bardzo zainteresowana Tarasowem. Niedawno była w Barcelonie i pobierała lekcje u byłego obrońcy słynnego klubu Juliano Bellettiego na boisku stadionu Camp Nou. Co jasno pokazuje, jak poprzez uczestnictwo w imprezach piłkarskich chce wyrazić swoje uczucia do Dmitrija Tarasowa i że nie może o nim zapomnieć.Naprawdę chcielibyśmy pomóc Oldze poprawić jej życie osobiste. Byłoby bardzo miło poznać ją osobiście, porozmawiać i wesprzeć. Ale w związku z podpisaną umową do 26 roku życia Olya ma wszystko zaplanowane nawet nie minutami, ale sekundami. Oczywiście potrzebowała tylko krótkiego urlopu w St.Tropez, trochę odpocznie i znów pójdzie do pracy.Spójrz na Annę Lorak. Cóż, wspaniała piękność, która właśnie rozkwitła po rozwodzie z mężem. Nie mógł zrozumieć, jak to możliwe w krótkiej spódniczce, w klipsie z kimś do przytulenia i pocałunku. I jest jeszcze inna wiara! Oczywiście, że ją pobił i był zazdrosny. I znowu może sobie pozwolić na pozostanie w domu, a jego biznes przykuwa go do miejsca, a ona musi pojechać w trasę lub kręcić. A on jest mężczyzną, jest w kwiecie wieku i pragnieniach, ma pieniądze . I oczywiście inne kobiety zwrócą na niego uwagę i będą szukać bliższego związku. Co ostatecznie doprowadzi do rozpadu rodziny.

Chcę podać przykłady zasadniczo różnych relacji. To jest związek Władimira Presnyakova i Natalii Podolskiej! Są dwiema gwiazdami, ale mają wiele wspólnego w swojej pracy i potrafili z powodzeniem zorganizować swoje życie, stworzyć kompletny związek dwóch silnych osobowości.Ale Polina Gagarina ma inny typ rodziny. Jej mąż wziął pełną odpowiedzialność za dom i rodzinę! To czyn bardzo silnego mężczyzny! Chętnie poświęca cały swój wolny czas swoim dzieciom i ukochanej żonie. Wspaniała rodzina!Powinieneś zawsze poważnie traktować kwestię relacji z mężczyzną. Tak, zakochanie może się zdarzyć, nie jesteśmy na to odporni. Ale zastanów się, jak będziesz musiał ułożyć sobie wspólne życie? Ile macie ze sobą wspólnego? I nawet jeśli miłość na odległość jest teraz bardzo modna, nic nie zastąpi komunikacji na żywo. Nie zapomnij o tym.

A jeśli naprawdę chcesz pomyślnie wyjść za mąż, skontaktuj się z nami w „Klasyce Związków”. Zbadamy Twój typ i podpowiemy, którzy mężczyźni są dla Ciebie najodpowiedniejsi do stworzenia silnej rodziny. Aby relacje z mężczyzną były dla ciebie tylko radością i przynosiły wielkie szczęście! Tylko „Classic Relationships” i ja osobiście, Olga Romaniv, będziemy w stanie wybrać dla Ciebie idealnych kandydatów do założenia rodziny. Będziemy bardzo szczęśliwi, widząc również Olyę Buzovą. Dobre stosunki dla wszystkich i dbajcie o siebie nawzajem.

READ
Fani skrytykowali nowy wizerunek Nyushy
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: