Dlaczego znaki zodiaku się rozpadają?

Dlaczego znaki zodiaku się rozwodzą: główny powód rozstania

Trudno z góry przewidzieć, czy kochankowie będą mogli żyć razem do końca życia, czy też ich miłosny związek nie jest skazany na wieczność. Astrologowie odkryli najczęstsze przyczyny rozwodów wśród znaków zodiaku.

Kiedy kochankowie decydują się zawiązać węzeł, trudno im uwierzyć, że pewnego dnia ich łódka miłości pęknie. Na przyczynę rozwodu mogą mieć wpływ nie tylko konflikty rodzinne, problemy domowe i nieporozumienia, ale także konstelacje, które wpływają na charakter małżonków. Eksperci serwisu Dailyhoro.ru powiedzą Ci, dlaczego znaki zodiaku się rozpadają i czy można uniknąć rozwodu i uratować rodzinę.

Baranowi trudno jest iść na ustępstwa i przyznać się do błędu – to główna przyczyna konfliktów w ich rodzinie. Często przedstawiciele tej konstelacji stają się prawdziwymi domowymi tyranami, a ukochana osoba jest po prostu zmęczona temperamentem partnera. Gdy tylko Baran przekroczy linię, cierpliwość drugiej połowy dobiega końca. Całkiem możliwe jest zapobieżenie rozwodowi: w tym celu Baran musi zarządzać swoimi emocjami i częściej słuchać opinii wybranego.

Byk to znak, dla którego wartości rodzinne i domowy komfort są ponad wszystko. Przedstawiciele tej konstelacji rzadko wchodzą w konflikty iw miarę możliwości starają się im zapobiegać. Jeśli jednak w budżecie rodzinnym powstanie dziura, może to rozwścieczyć nawet zrównoważonego Byka. Problemy finansowe mogą nie tylko sprowokować kłótnie, ale także doprowadzić do ostatecznego zerwania. Dlatego Byki powinny tworzyć własne gniazdo rodzinne tylko wtedy, gdy mają mocny grunt pod nogami i stałe źródło dochodu.

Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo towarzyskie, a przedstawiciele płci przeciwnej mogą być obecni w swoim kręgu przyjaciół. Ukochana osoba może mieć wątpliwości co do wierności Bliźniąt, przez co kłótnie staną się zbyt częste. Ostatecznie zarówno same Bliźnięta, jak i ich partnerka mogą znudzić się życiem na wulkanie, a w tym przypadku rozstanie jest nieuniknione. Aby uratować związek rodzinny, nie musisz podawać powodu do zazdrości. Być może w tym celu warto ograniczyć komunikację z przyjaciółmi płci przeciwnej.

Raki z reguły tworzą silne i szczęśliwe rodziny. Są jednak rzeczy, których przedstawiciele tej konstelacji po prostu nie mogą znieść. Na przykład, jeśli bliski traktuje priorytetowo opinię bliskich i omawia problemy rodzinne z nimi, a nie z rakiem. Ciągłe rady teściowej lub teściowej mogą nie tylko drażnić Raka, ale także skłonić go do myślenia o rozwodzie. W takim przypadku Raki będą musiały albo pogodzić się z faktem, że opinia partnera o jego rodzicach jest ważniejsza, albo spróbować z nim porozmawiać w celu naprawienia sytuacji.

Wydaje się Leo, że zawsze ma rację we wszystkim, więc rzadko słucha słów i rad swojego partnera. Przedstawiciele tej konstelacji chcą kontrolować wszystko, od wyboru pościeli po wychowywanie dzieci. Oczywiście w pierwszych latach małżeństwa partner może pogodzić się z tym, że jego ukochana zawsze chce być u steru, ale z czasem nieustanne zadowalanie królewskiej natury staje się nie do zniesienia. Od tego momentu zaczynają się ciągłe kłótnie i nieporozumienia, które prowadzą do rozstania. Lwy muszą słuchać opinii partnera, nawet jeśli nie odpowiada ona ich poglądom i wydaje się absurdalna.

Panny uwielbiają, gdy w rodzinie wszystkie obowiązki są ściśle rozdzielone między małżonków. Jeśli ukochana osoba zaczyna uchylać się od zobowiązań, denerwuje to Dziewicę. Ponadto przedstawiciele tej konstelacji są zwykle zwolennikami zdrowego stylu życia, dlatego bardzo wyraźnie reagują na złe nawyki partnera. W rezultacie małżonek męczy się życiem pod stałą kontrolą. Aby uniknąć rozstania, Panny muszą dać swojej ukochanej trochę więcej swobody i próbować znaleźć kompromisy, a nie stawiać ultimatum.

READ
5 sposobów na powiększenie ust bez operacji i zastrzyków

Przedstawicieli tej konstelacji trudno wkurzyć. Są gotowi znosić napady złości i skandale partnera, iść na kompromis, okazywać uczucia, kiedy ukochana osoba zaczyna załatwiać sprawy podniesionym głosem, ale wszystko to jest do pewnego momentu. Gdy tylko życie rodzinne Wagi staje się zbyt trudne, są zmuszeni powiedzieć małżonkowi, że ich małżeństwo dobiegło końca. Jeśli Waga chce stworzyć silny związek rodzinny, musi znaleźć spokojnego i zrównoważonego partnera, który będzie starał się zachować harmonię w rodzinie.

kawałek

Skorpion

Skorpiony nie tolerują rutyny i monotonii i często próbują zniszczyć nudę przy pomocy nowych emocji. Jednym ze sposobów na ich zdobycie jest flirtowanie z płcią przeciwną. Oczywiście nie każda osoba jest gotowa pogodzić się z takim zachowaniem drugiej połowy. Aby uniknąć rozwodu, Skorpiony muszą ustalać priorytety i starać się uzyskać jasne emocje z ukochaną osobą, a nie z boku.

Strzelec

Ogień wewnątrz Strzelca nie gaśnie nawet w świadomym wieku. Gdy tylko partner zaczyna wierzyć, że Strzelec się uspokoił, natychmiast daje coś nieodpowiedniego. Dość często ich wybrańcom trudno jest pogodzić się z faktem, że Strzelec nigdy nie dorośnie i dochodzą do wniosku, że przedstawiciel tej konstelacji po prostu nie nadaje się do poważnych związków i życia rodzinnego. To właśnie w takich momentach zaczynają się skandale, które prowadzą do rozpadu małżeństwa. Strzelcy muszą mieć świadomość, że życie rodzinne wiąże się z obowiązkami, a jeśli nie są na to gotowi, to nie są jeszcze dojrzali do poważnego związku.

Koziorożec

Koziorożce to urodzeni karierowicze. Nic dziwnego, że najczęściej konflikty w ich rodzinie powstają właśnie z powodu pracy. Rzeczywiście, przedstawiciele tej konstelacji starają się pracować niestrudzenie, ale ich ukochanym może być trudno zrozumieć, że robią to tylko ze względu na rodzinę. Niestety partner nie zawsze pozytywnie ocenia starania Koziorożców, a czasem wręcz postrzega je jako sposób na ucieczkę od codzienności. W takim przypadku Koziorożce nie są w stanie wpłynąć na sytuację. Jeśli druga połowa nie potrafi docenić ich pracowitości, rozwód jest nieunikniony.

Wodnik

Wodnicy z wielkim trudem żegnają się z życiem kawalerskim. Nawet po ślubie trudno im angażować się w codzienne problemy i rutyny, które zastępują zabawę i swobodę. Czasami Wodnicy znajdują wymówkę, by uchylić się od swoich obowiązków i pójść do przyjaciół. Ale takie oszustwa wkrótce zostają ujawnione i stają się przyczyną poważnego skandalu. Jeśli zdarza się to zbyt często, Wodnicy w końcu uzyskają wolność, której pragną. Ale jeśli przedstawiciele tej konstelacji naprawdę chcą utrzymać rodzinę razem, muszą z wyprzedzeniem pomyśleć, czy są gotowi zrezygnować z hałaśliwej rozrywki i zastąpić ją relaksującymi wakacjami z rodziną.

Ryby to bardzo skryty znak, a czasami to właśnie ta cecha charakteru denerwuje ich partnera. Jeśli przed ślubem przedstawiciele tej konstelacji są gotowi podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, to w małżeństwie sprawy są znacznie bardziej skomplikowane. Czasami wydaje im się, że ukochana osoba nie powinna wiedzieć o wszystkich problemach, więc Ryby milczą o nich. Z czasem partner przestaje im ufać, a Ryby nie wydają się już tak niezawodnymi i wiernymi partnerami życiowymi. Aby małżeństwo nie zakończyło się rozwodem, należy częściej otwierać się na partnera i nie obawiać się, że słuchanie doświadczeń wybranego przez niego będzie dla niego bolesne.

READ
8 pewnych oznak, że dana osoba jest mądrzejsza niż myśli

Czasami nawet najszczęśliwsze małżeństwa kończą się rozwodem. Jeśli chcesz zachować harmonię w rodzinie i przyciągnąć dobre samopoczucie, sugerujemy stosowanie skutecznych spisków. Życzymy szczęścia,

Jak znaki zodiaku są częścią: cała prawda

Rozstanie jest dość bolesnym i nieprzyjemnym doświadczeniem, ale każdy radzi sobie z nim na swój sposób. Twój znak zodiaku może ci wiele powiedzieć o Twojej osobowości, stylu komunikacji i preferencjach partnera, ale także o tym, jak radzisz sobie z rozstaniem.

Niektórzy szukają porady u bliskich przyjaciół (Panna i Ryby), inni udają, że nigdy cię nie znali (Strzelec i Wodnik), jeszcze inni pragną uwagi w swoim otoczeniu (Lew i Bliźnięta).

Niektóre znaki zodiaku potrzebują dużo czasu, aby wyzdrowieć (Rak i Koziorożec), inne natychmiast wchodzą w nowe intymne związki (Baran i Skorpion) lub pogrążają się w nowych związkach (Waga i Byk).

Co astrologia mówi o tym, jak rozstają się przedstawiciele różnych znaków zodiaku?

Jak rozpada się Baran (21 marca – 19 kwietnia)

jak rozpadają się znaki zodiaku

Baran to dzieci zodiaku. Ci ogniści przedstawiciele są znani ze swojej gorliwości, ambicji, ducha rywalizacji i wybuchowej natury.

oni traktuj rozstanie jak sportinnymi słowy, nie lubią przegrywać.

Baran jest bardziej skłonny do opuszczenia osobyniż dać się rzucić. Dlatego jeśli w twoim związku rośnie napięcie, Baran prawdopodobnie zainicjuje przerwę. Ponieważ chcą szybko zapomnieć o tym, co się stało, Baran szybko opamiętuje się, ale rzadko się mści.

Co więcej, często natychmiast żałują swoich decyzji, niezależnie od tego, czy jest to decyzja o nawiązaniu nowego związku, czy o zerwaniu.

Pełen wyrzutów sumienia Baran zrobi wszystko, aby udowodnić swoją miłość i oddanie, w tym wspaniałe gesty, takie jak obiad pojednania lub koncert pod oknami byłego. Ale bądź ostrożny, ponieważ często przedstawiciele tego znaku zodiaku ścigają swoją ofiarę tylko w jednym celu – poczuć przypływ adrenaliny i odnieś kolejne zwycięstwo.

Jak rozpada się Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Znak ziemi Byk w związkach bywa hojny i zmysłowy. To stały znak, który nie lubi zmian. Mogą pozostać w związku przez długi czas i będą walczyć o uratowanie związku do końca.

Kiedy nadejdzie czas zerwania, Byk rób to świadomie i bez wahania.

Byki kierują się logiką i praktycznością, co utrudnia im zrozumienie niuansów zerwania związku. Wszystko widzą czarno na białym, a po podjęciu decyzji nie ma miejsca na kompromisy.

Co więcej, nie ma nic gorszego niż odrzucony Byk.

Lojalność jest bardzo ważna dla tego znaku zodiaku., a jeśli ukochany Byk okaże się niewierny, przepaść będzie spowodowana nie tylko uporem, ale także gniewem. Kiedy te gwiezdne byki zobaczą czerwone, lepiej zejdź z ich linii wzroku i trzymaj się jak najdalej.

READ
Ocena najgorętszych znaków zodiaku. I gdzie jesteś?

Jak rozpada się Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta to powietrzny znak zodiaku znany ze swojej dwoistości. Każde Bliźnięta mają co najmniej dwie esencje, a podczas rozpadu związku ujawnią przed Tobą pełen zakres swojej osobowości.

Nie zapominaj, że komunikacja jest niezbędna dla tego znaku zodiaku, więc stosunkowo łatwo jest zrozumieć, kiedy decydują się zerwać związek. Po prostu opadają na dno.

Chociaż Bliźnięta są znane ze swojej zdolności do nieoczekiwanego znikania i ignorowania swoich partnerów, w ich zachowaniu nie ma złośliwych intencji. Po prostu nie lubią konfliktów.

W bardzo rzadkich przypadkach Bliźnięta zainicjują zerwanie, ale wiadomo również, że stosuj sprytną taktykę i manipulację, aby przekonać partnera, że ​​to on chce zerwać.

Ten znak zodiaku przechodzi rozpad, opowiadając, a czasem upiększając swoje szczegóły przed innymi. I chociaż wiele osób uważa, że ​​Geminis powinno zachować spokój w swoim życiu prywatnym, Geminis postrzega to jako świetny sposób na pokonanie bólu serca.

Jak rozpada się rak (21 czerwca – 22 lipca)

koniec związku

Raki reprezentują kraba i, podobnie jak to zwierzę, używają twardej skorupy chroń swoją wrażliwą naturę. Potrzebują czasu na zbudowanie zaufania, dlatego nie zawsze łatwo jest Rakom wejść w poważny związek.

Kiedy Rak w końcu czuje się bezpieczny, ten związek jest dla niego święty. Te znaki wodne są sercem romansu i zawsze będą walczyć o ich związek.

Jednak nie wszystkie związki mają trwać wiecznie. Jeśli nastąpi przerwa, Raki często stają się rozgoryczone. Mogą oczerniać swojego byłego, ustalając sztywne granice, ale tylko po to, by się chronić.

W trudnych emocjonalnie czasach Raki zwracają się do przyjaciół o wsparcie, aby pomóc im wyleczyć złamane serca.

Jak Leo zrywa (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwy, symbolizujące króla zwierząt, znane są z wesołego charakteru i promiennej charyzmy. Te znaki ognia są zakochane w romansie, ponieważ rządzą sercem.

Często ich związek jest napędzany namiętną miłością. Innymi słowy, Leos uwielbia kochać.

Ale kiedy ogień miłości zaczyna gasnąć, Leos starają się chronić swoją dumę i próbują rozstać się z partnerem.. Ponadto szybko opamiętują się po rozstaniu.

Zupełnie inna sytuacja pojawia się, jeśli zdecydujesz się rzucić Leo. Pierwsza reakcja Leo na niespodziewane zerwanie będzie szokiem., ponieważ nie będzie mógł uwierzyć, że ktoś może stracić zainteresowanie nim.

Jednak wkrótce po tym Lew odczuje potworny ból, jakby zaćmienie zakryło jego Słońce. Wiele Lwów nie będzie ukrywać swojego cierpienia, a inni ludzie mogą postrzegać ich zachowanie jako zbyt dramatyczne. Jednak uczucia tego znaku zodiaku są zawsze szczere, a bliscy przyjaciele są dla nich niezbędni, aby przetrwać zerwanie.

Musimy pamiętać, że pomimo wszystkich naszych doświadczeń, Lwy są dość odporne i zawsze znajdą drogę z powrotem do światła..

Jak rozpada się Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panny, które znajdują się pod auspicjami Merkurego, planety odpowiedzialnej za komunikację, są jednym z najinteligentniejszych znaków zodiaku.

READ
40 szykownych opcji makijażu wieczorowego i małe sekrety jego tworzenia

Znani są z perfekcjonizmu i zwracania uwagi na najdrobniejsze szczegóły. Często wierzą w doskonały związek do końcaale ponieważ żaden związek nie jest bez wad, ich oczekiwania często prowadzą do rozczarowania.

Zanim nadzieja na uratowanie związku zniknie, Panny opuszczają związek, czasami nie informując partnera o swojej decyzji.

Ponieważ ten znak zodiaku nie lubi konfliktów, wolą odejść bez ciężkich rozmów. Jeśli nie można uniknąć wyjaśnienia związku, Panna przeprosi wcześniej i spróbuje rozładować napięcie, w pełni biorąc na siebie winę., stwierdzając, że:Tu nie chodzi o ciebie, chodzi o mnie“.

Jeśli wiadomość o zerwaniu zaskoczyła Pannę, znacznie trudniej będzie im puścić partnera. Ten znak zodiaku stworzy listę powodów, dla których ich obecny lub poprzedni związek był doskonały pod każdym względem.

Trzeba im jednak przypomnieć, że rzeczywistość często różni się od tego, co sobie wyobrażali.

Jak rozpada się Waga (23 września – 22 października)

zachowanie po rozstaniu

Znak Wagi rządzi partnerstwami i będąc pod auspicjami planety Wenus, symbolizuje harmonię i miłość.

Ponieważ Wagi są najszczęśliwsze, gdy są w parze, często łatwo przechodzą z jednego związku do drugiego. W idealnym świecie Wagi nie ma rozstań, a relacje zaczynają się i kończą bez żadnych formalności.

W rzeczywistości, Waga lubi trzymać drzwi otwarte. Zdają sobie sprawę, że związki spełniają określone potrzeby i dopóki Waga nie wie dokładnie, czego chcą od długoterminowego związku, zawsze pozostawiają kilka opcji.

Będąc znakiem miłującym pokój, jeśli Libra ogłosi zerwanie, oni zrób to w najbardziej przyjemny i niejednoznaczny sposób. Na przykład mogą powiedzieć, że „muszę zrobić sobie przerwę” zamiast “załamać się„. Jeśli partner Wagi chce odejść, zrobi wszystko, co możliwe, aby zakończyć związek na dobrą nutę.

Dla Wagi bardzo ważne jest, jakie wrażenie robią na innych, więc zawsze będą dbaj o swoją reputację.

Jak Scorpio rozpada się (23 października – 21 listopada)

Scorpio reprezentuje transformację. Jego zdolność do wyzdrowienia i powstania z popiołów wymaga „symbolicznej śmierci” tego, co już stało się przestarzałe.

Nie oznacza to, że ten znak zodiaku może łatwo przetrwać rozstanie. Co więcej, Skorpion nie lubi odpuszczać tego, co uważa za swoje. Niezależnie od tego, kto zainicjował zerwanie, ten znak wodny zawsze czuje się pominięty.

Skorpiony mają problemy z kontrolą, co sprawia, że mogą mieć obsesję na punkcie swoich byłych kochanków.

Najczęściej tajemnicze Skorpiony na zewnątrz pozostają spokojne i pogodne, demonstrując swoje silne emocje dziwnym i obsesyjnym zachowaniem. Nie zdziw się, jeśli Skorpion zablokuje Cię w mediach społecznościowych podczas tworzenia kolejnego konta, aby potajemnie Cię szpiegować.

Najlepszym sposobem na pokonanie rozpadu Skorpiona jest uzdrowienie złamanego serca poprzez zanurzenie się w głębiny ich duszy, bycie sam na sam ze swoimi lękami i pozwolenie sobie na ponowne przeżycie wszystkich swoich mrocznych emocji.

Jak rozpada się Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Znany ze swojej niewyczerpanej ciekawości, Strzelec zawsze poszukuje nowych doświadczeń. Jednak ten znak zodiaku nie lubi rozstawać się ze swoją wolnością w związku.

READ
6 najlepszych par według znaku zodiaku w 2023 roku

Jeśli czuje, że jest ograniczony lub kontrolowany, nieuchronnie zacznie się rozglądać.

Strzelcy są bardzo bezpośredni i nie lubią owijać w bawełnę, jeśli chodzi o zerwanie związków.

Ci „koczownicy w sercu” mogą łatwo spakować się i opuścić związek, jakby nigdy nie istniał. Chociaż takie podejście wydaje się innym dość trudne, bardzo trudno jest utrzymać „ogień” tego znaku zodiaku.

Jeśli nagle rzucisz Strzelca, mogą zareagować w zupełnie inny sposób, zrobić wszystko, by odzyskać twoją miłość.

Z zewnątrz będzie się to wydawać bardzo romantyczne, ale za taką wytrwałością kryje się nie tylko pasja czy uwielbienie. Strzelcy nie cofną się przed niczym, aby zaspokoić swoje pragnienia i nie spoczną, dopóki nie osiągną celu.

Ale to, czy są gotowi długo przebywać z obiektem swojej miłości, to zupełnie inne pytanie.

Jak rozpada się Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

separacja znaków zodiaku

Koziorożce znane są ze swojej wytrwałości i braku nadmiernej emocjonalności. Chociaż w głębi serca są znacznie bardziej wrażliwi, niż się wydaje, jeśli chodzi o zerwanie związków, to znak zodiaku biegle posługuje się umiejętnością odcinania wszelkich więzi.

W związkach ten znak ziemi jest niezawodny, lojalny i ujawnia swoją zmysłowość. Interesuje go długotrwały związek, w którym oboje mogą przejść przez wszystkie koleje życia.

I chociaż ciężko walczą o związek, w który wierzą, jeśli to nie działa, to po prostu zaakceptuj fakt i idź dalej.

Ten znak ziemi wolałby raczej zaakceptować rzeczywistość taką, jaka jest, niż żyć w iluzjach. Co więcej, nigdy nie przekonają do pozostania osoby, która straciła zainteresowanie. Dla przyziemnego Koziorożca jest to kolejny dar życia.

Jak rozpada się Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik, będący ostatnim powietrznym znakiem Zodiaku, znany jest z nieszablonowego podejścia do życia. Nie są obojętni na ludzi i ich cierpienie, ale jednocześnie mają trudności z utrzymywaniem relacji osobistych.

Nie chodzi o to, że ich to nie obchodzi, po prostu są bardziej zajęci rozwiązywaniem globalnych problemów ludzkości niż randkowaniem.

W związku są zabawni i wyluzowani, ale kiedy się rozstają, wykazują całkowitą alienację. Niezależnie od tego, kto zdecydował się odejść, traktują tę sytuację rozsądnie, analizując wszystkie błędy i radości związku.

Jednak nawet jeśli Wodnik wyraża swoje emocje w tak nietypowy sposób, nie oznacza to, że nic nie czuje, a także potrzebuje wsparcia bliskich.

Jak rozpadają się Ryby (19 stycznia – 20 marca)

Ryby to ostatni wodny znak zodiaku. Mają silną intuicję i kreatywność, często wędrując między fantazją a rzeczywistością.

Ponieważ ich serce jest zawsze pełne współczucia i mądrości, Ryby często wymykają się, aby uniknąć nadmiaru emocji..

Ten znak zodiaku nie lubi trudnych sytuacji, więc rozpadają się w niejasny i nieprzekonujący sposób.

Ryby często egzystują w abstrakcyjnej rzeczywistości i trudno im wyznaczyć granice. Zamiast po prostu położyć temu kres, wolą zniknąć ze związku, pozostawiając po sobie wiele pytań.

Gdy Ryby zaczynają myśleć jaśniej w swoich snach, powinny częściej odpoczywać i ufać swojej intuicji podczas podejmowania decyzji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: