Dlaczego różne znaki zodiaku cierpią na samotność

Jeśli jesteś samotny i nie rozumiesz, co dokładnie odpycha w tobie ludzi, powinieneś zwrócić się do astrologii. Gwiazdy ujawnią prawdziwy powód i istotę samotności każdego ze znaków zodiaku.

Ci przedstawiciele żywiołu Ognia odstraszają ludzi zbyt wojowniczym charakterem. W chwilach duchowego podniesienia Baran przestań zachowywać się adekwatnie, chcąc jednocześnie ogarnąć ogrom. Nie każdy jest gotowy na taką lekkomyślność.

Znak zodiaku Byk

Jeśli uważasz, że najbardziej uparty znak zodiaku to coś innego, to się mylisz. To ludzie urodzeni pod znakiem zodiaku Byk, są najbardziej trudne do rozwiązania. Jeśli zdecydują coś dla siebie, nie wycofają się. Często to niechęć do znalezienia kompromisu sprawia, że ​​inni odwracają się od tych przedstawicieli żywiołów Ziemi.

Najbardziej oczywistą i najczęstszą przyczyną samotności osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt jest ich zmienność. Natura tych przedstawicieli żywiołu powietrza stawia ludzi, którzy się z nimi komunikują, w ślepy zaułek. dlatego Bliźnięta bardzo nagle i być może nawet bez wyraźnego powodu zmienić plany. I mogą nagle zniknąć na długi czas.

Znak zodiaku Rak

Zdjęcie © Freepik

Szary kardynał wśród znaków zodiaku. Pomimo towarzyskości Raki bardzo zamknięci i prawie nigdy nie mówią wprost, co czują. Dla większości ludzi takie zachowanie jest irytujące: za każdym razem trzeba wyciągać informacje dosłownie szczypcami. Z powodu takiego stanu rzeczy ci przedstawiciele żywiołu Wody często pozostają sami.

Znak zodiaku lew

Niezwykle banalne, ale nagle ktoś inny nie wie. Jeśli ty Lew zgodnie ze znakiem zodiaku i nagle poznali istotę samotności, przez co byli zbyt pewni siebie. Tak, jak mówią astrolodzy, często przyczyną braku przyjaciół wśród tych przedstawicieli żywiołów Ognia jest właśnie ich ogromna zarozumiałość. Po prostu inni nie lubią czuć się jak przegrani na tle odnoszących sukcesy Lwów.

Znak zodiaku Panna

Jednym z powodów, dla których kobieta z Panny może nadal nie mieć męża lub chłopaka, jest jej bolesna miłość do porządku. Niewiele osób lubi żyć zgodnie z harmonogramem lub kiedy są zmuszeni do sprzątania, więc wszyscy przyjaciele mogą na chwilę opuścić tych przedstawicieli żywiołu ziemi. Ale Virgin nie boją się samotności, bo prawie zawsze są zajęci pracą.

READ
Randki po 40: największe błędy, których należy unikać

znak zodiaku waga zodiaku

Zdjęcie © Freepik

Osoby urodzone pod znakiem zodiaku Wagi często są same ze względu na swoją kategoryczną naturę. Ci ludzie zawsze starają się znaleźć dla siebie idealną opcję, nie zadowalając się mniej. Z tego powodu często cierpią romantyczne relacje. Ogólnie rzecz biorąc, według astrologów samotność jest wiernym towarzyszem tych przedstawicieli żywiołów Powietrza z powodu niezdecydowania i ciągłych wątpliwości. Wagi.

Znak zodiaku Skorpion

Jeśli niektórych odstrasza mściwość Skorpionów, inni próbują przestać komunikować się z ludźmi tego znaku zodiaku z przeciwnego powodu. Okazuje się, że ci przedstawiciele żywiołów Wody mogą często dusić się z miłości. Skorpiony próbując tak bardzo kontrolować wszystko, co dotyczy przedmiotu adoracji, że odpychają ludzi. Bywają też źli, gdy zwraca się im na to uwagę.

Znak zodiaku Strzelec

Dlaczego osoba będąca Strzelcem według znaku zodiaku może być samotna? Na przykład z powodu żądzy przygody i zbyt szybkiego tempa życia. Ci przedstawiciele żywiołu Ognia są zawsze czymś zajęci lub próbują zabawiać innych. Ale niektórzy odpoczywają i leżą na kanapie. Za co koniecznie otrzymują kilka krytycznych uwag od Strzelec.

Znak zodiaku Koziorożec

Zdjęcie © Freepik

Astrologowie znaleźli przyczynę samotności osób urodzonych pod znakiem zodiaku Koziorożec. Okazało się, że odpychają rozmówców nadmiernym konserwatyzmem. Jeśli Koziorożec z czymś się nie zgadza, każdy inny punkt widzenia brzmi dla niego głupio, co przedstawiciel elementu ziemi powie mu w twarz. Chęć kontrolowania i dominowania nad bliskimi i przyjaciółmi jest również powodem, dla którego Koziorożca można pozostawić w spokoju.

Znak zodiaku Wodnik

Kreatywni i często tajemniczy Wodnicy mogą dobrowolnie odmówić komunikacji, tłumacząc to podejście własnym wyborem. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mogą być duszą każdej firmy, ale tylko jeśli chcą. Astrologowie są przekonani, że samotność Wodnik czasami nawet przydatne: daje inspirację i aktywną chęć bycia kreatywnym.

Znak zodiaku Ryby

Jaki może być powód samotności osoby urodzonej pod znakiem zodiaku Ryby? Jego zdolność do sprawiania, by wyglądał, jakby nie był zbyt mądry, a następnie czerpania z tego korzyści. Te przedstawicielki żywiołu Wody, zwłaszcza kobiety, są marzycielskie i często „odpływają” w fantastyczny świat, zapominając o teraźniejszości. Niektórzy ludzie naprawdę nie lubią być lekceważeni Ryby.

READ
Najczęstsze błędy w makijażu

Przyczyny samotności według znaków zodiaku

Każda kobieta marzy o spotkaniu swojej bratniej duszy, z którą chce żyć szczęśliwie przez całe życie. Ale zdarza się, że kiedy dochodzisz do połowy życia, okazuje się, że bramy małżeństwa są nadal zamknięte.

Martwi się jednak wiek w paszporcie. Sensowne jest szukanie przyczyny w horoskopie narodzin.

Kwiaty dobieramy według znaków zodiaku Przyczyną samotności może być wojowniczość postać Amazonki. Kobiety Barana charakteryzują się autoafirmacją w związkach. Swoją wartość udowadniają „wygranymi bitwami” i „uratowanym życiem”.

Dla ciebie partnerstwo jest jak ring bokserski. Ponieważ Baran jest znakiem ognia, chcesz namiętnego, gorącego związku, ale częściej powodujesz bolesne oparzenie u partnera i ból głowy u siebie.

Powiązane filmy wideo

Relacje mogą się nie udać z powodu zbyt wiele podejście kupieckie do nich. To jeden ze wskaźników małżeństwa dla pozoru. Ale oczywiście przesadziłeś z liczbą zer. Kobiety Taurus potrzebują towarów (mężczyzn) najwyższej jakości, które a priori stają się ich własnością.

I w tym są nieugięci – to nie jest punkt widzenia, ale sposób na życie. Mężczyźni nie są gotowi, aby stać się twoją niepodzielną własnością. A Ty – do ustępstw, bo cenisz sobie przede wszystkim własne wygody.

Powiązane filmy wideo

Bliźnięta

Brak związku można wytłumaczyć nietolerancja zamkniętych przestrzeni, którą dla Bliźniąt jest małżeństwo. Czy możesz trzymać się powietrza? Zmienny element wymaga zmiany wrażeń i partnerów, nie każdy mężczyzna jest w stanie wytrzymać taki przepływ.

Masz wielu przyjaciół, ten sposób jest antidotum. W twoim przypadku oficjalne małżeństwo można zastąpić „małżeństwem wirtualnym”, na przykład na portalu randkowym.

Powiązane filmy wideo

Najprawdopodobniej przyczyną samotności jest przestrzeganie matriarchatu. Kobiety z rakiem traktują związki poważnie i duszą się miłością, mają tendencję do narzucania opinii. Twoim znakiem rządzi Księżyc, co dodaje mu delikatności.

Mężczyznom trudno jest poradzić sobie z emocjami i niestałością. Potrzebujesz partnera, z którym poczujesz się jak za kamienną ścianą, ale „przegrody kartonowe” są bardziej powszechne.

Powiązane filmy wideo

„Wasza Królewska Mość” może mieć kolosalna zarozumiałość z poczuciem łaski Bożej. Charyzmatyczna ognista energia wymaga podziwu. Każde wydarzenie można zamienić w spektakl: melodramat, tragedię, fantasmagorię, w zależności od nastroju.

READ
Jak pokonać mężczyznę: 5 uniwersalnych komplementów dla niego

Człowiek żyje „na scenie” jedynej prima. A obecności innych kobiet w swojej „dumie” nie akceptujesz. Pozostaje poprowadzić monolog w pustym teatrze.

Powiązane filmy wideo

Może być mężatką do pracy, gdzie jest przydatna. Gdy tylko Panny wejdą w świat związków, fiksacja na wadach powoduje konieczność ich wyeliminowania. Krytyk zamienia się w cynika.

Pragnienie porządku to powszechna przypadłość, a jaki normalny człowiek lubi leżeć w sterylnym łóżku? Tylko tym, którzy są w śpiączce (oczywiście z miłości). Kiedy wraca do rzeczywistości, jego naturalnym pragnieniem jest ucieczka.

Powiązane filmy wideo

Związki są dla niej koniecznością. W kręgu zodiaku Waga znana jest z umiejętności oceny sytuacji z przeciwstawnych punktów widzenia, a tym samym przypomina osła buridana.

Problem nie polega na tym, że Waga nie ma z kogo wybierać, ale na tym, że ten krok oznacza rezygnację z innych opcji, a to jest niedopuszczalne. To jest Waga szuka idealnego partnera. Warto pomyśleć o tym, jak doskonali są oni sami.

Powiązane filmy wideo

Skorpion

Przyczyny samotności należy szukać w głębi nieprzeniknionej otchłani jej duszy. skorpiony kochać tak głęboko, że przeraża partnera. Ponadto Skorpiony są w stanie rozpoznać kłamstwa lepiej niż jakikolwiek Sherlock Holmes.

W sprawach dotyczących zdrady Skorpionów nie ma przedawnienia. Zraniona duma Skorpionów nie pozwala im egzystować w pokoju, dopóki przestępca nie doświadczy potwornej agonii z powodu ich jadowitego ukąszenia.

Powiązane filmy wideo

Strzelec

Dla niej może być niewygodne związki monogamiczne, a kiedy jest okazja, unika małżeństwa. Nie jest łatwo założyć uzdę na centaura. Znakiem Strzelca rządzi Jowisz, który obdarzył ich nadmiernymi oczekiwaniami.

Kobiety Strzelca potrzebują związków nasyconych jasnymi kolorami, stąd chęć poślubienia „importowanego” mężczyzny bez wątpienia (w końcu „nie są takie jak nasze”). Czeka na brzegu na „szkarłatne żagle” iz jakiegoś powodu już przynoszą jej emeryturę.

Powiązane filmy wideo

Koziorożec

Przyczyną samotności może być albo budowanie kariery: „najpierw samoloty, a potem chłopcy”, lub chęć dominacji. W obu przypadkach Koziorożce zachowują się twardo.

Mężczyźnie nie udaje się pokonać i przełamać pustej ściany, którą Koziorożce otaczają ich prawo do samotności. Koziorożcom trudno jest zacząć ufać, współpracować i kochać, więc łatwiej jest bezwzględnie przeciąć więzi emocjonalne, a jeszcze lepiej ich unikać.

READ
Jakie kobiety przyciągają mężczyzn

Powiązane filmy wideo

Wodnik

Samotność wynika z jej buntowniczej natury. Wodnik harmonijne relacje nieformalne, bez zobowiązań. Słowo „druk” jest zabronione.

Najprawdopodobniej kobiety Wodnika są dumne ze swojego wyjątkowego indywidualizmu, wolą żyć zgodnie z zasadą wyboru, nie zdając sobie sprawy, że nie nadają się do życia rodzinnego z powodu rażącej niepraktyczności. Ekscentryczność Wodnika jest bardziej odpowiednia dla przyjaźni niż związków małżeńskich.

Powiązane filmy wideo

Wolność może być zarówno świadomym, jak i nieświadomym wyborem. Ryby powstrzymuje strach przed uzależnieniem, ponieważ każda osoba, z którą Ryby wchodzi w związek „zapisuje się” w ich duszach, zapominając zdjąć „brudne buty”.

Ryby są podatne na wpływy. Bez wątpienia jest to najbardziej tajemniczy ze znaków. Ich lubią żyć bez zasad i działaj zgodnie z instynktem. Łatwiej jest zastąpić relacje iluzorycznym światem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: