Dlaczego nie można zapomnieć o przedstawicielach różnych znaków zodiaku

Całe życie studiowałem astrologię – teraz często potrafię określić znak zodiaku komunikując się z osobą i jej zachowaniem. Doradzam ludziom w tych kwestiach, pomagam im zrozumieć, jak gwiazdy wpływają na ich życie. Oczywiście w dziesięcioletnim doświadczeniu nie zauważyłem pewnych wzorców – zwłaszcza w miłości.

Istnieje sześć znaków zodiaku, które zwykle są szalenie trudne do zapomnienia. Rozstanie nigdy nie idzie łatwo i zawsze powoduje nieprzyjemne emocje i ból, ale jeśli ktoś szczególnie cię zaczepił, szczególnie nie będziesz chciał go stracić. „Śmiertelne” kobiety i mężczyźni, których kocha się od dziesięcioleci i nie można o nich zapomnieć nawet w nowych związkach – zazwyczaj przedstawiciele sześciu znaków zodiaku – to Lew, Byk, Strzelec, Ryby, Skorpion i Wodnik. Rozumiejąc, dlaczego masz takie uczucia do określonej osoby, możesz o niej zapomnieć – dlatego napisałem ten artykuł.

Leos są bardzo apodyktyczni i samolubni. Rzadko ich partnerzy są całkowicie szczęśliwi – w końcu przedstawiciele tego znaku dbają o siebie bardziej – są niezwykle skrupulatni, jeśli chodzi o swój wizerunek w oczach innych ludzi, zajmuje to cały ich wolny czas.

Blask gwiazdy często pada na partnera lwa – “król zwierząt” jest bardzo hojny, nie szczędzi pieniędzy, czasu, wysiłku, aby osoba obok niego pasowała do niego. Ci, którzy spotykają Leosa, często znacznie poprawiają swój wygląd i zaczynają czuć się znacznie pewniej – w końcu dosłownie obok nich jest gwiazda.

Dlatego po rozstaniu partnerzy często tęsknią za tym uczuciem bliskości z kimś niesamowitym.

Strzelec

Strzelcy są najbardziej pozytywnym i łatwym ze wszystkich znaków zodiaku. Ci ludzie są zawsze w dobrym nastroju, mają wspaniałe poczucie humoru i potrafią każdego pocieszyć – Strzelec nigdy się nie znudzi, to dosłownie wakacyjna osoba, bardzo wyluzowana.

To łucznicy zawsze organizują najlepsze imprezy, zawsze mają w głowie tysiące pomysłów na zabawę. Nawet zwykły spacer z łucznikiem zamienia się w niesamowitą przygodę.

Po rozstaniu ze Strzelcem partnerzy są tacy trudni i smutni, ale tutaj ich życie również traci wiele kolorów. Inne znaki często nie mogą dać nawet połowy takiego pozytywnego i radosnego nastroju – po prostu nie mają w sobie tyle energii. Dlatego wszystko, co możesz zrobić, to spróbować zrobić sobie wakacje i samodzielnie dodać pozytywności do swojego życia.

READ
Jakie dziewczyny naprawdę lubią faceci?

Skorpion

Skorpiony znajdują się zwykle na listach najbardziej złożonych i tajemniczych znaków – naprawdę są. To, co jest w ich głowie, nie zawsze jest rozumiane nawet przez same skorpiony, więc co z ich partnerami? Jeśli jednak skorpion już się zakochał, zamienia swój związek w ekstrawagancję. Namiętności zawsze gotują się w skorpionach – ci ludzie są bardzo seksowni i romantyczni.

Skorpiony dobrze czują ludzi, wyraźnie widzą kłamstwa i oszustwa. Są dość podejrzliwi, ich partnerzy muszą nieustannie udowadniać swoją miłość. W związku skorpionów zawsze jest ogromna intensywność namiętności, wszystko płonie i płonie, ani sekundy nie są nudne – nawet po wielu latach spędzonych razem. Dzikie skandale z potłuczonymi naczyniami i szalony seks na boisku po nich – to wszystko skorpiony. Po rozstaniu zapomnienie o tym rollercoasterze może być nierealistycznie trudne, zwłaszcza na tle spokojniejszych znaków.

Wodnik

Wodnik jest najbardziej uważnym znakiem zodiaku. Zanurzają się szalenie głęboko w ludzi – słuchają każdego słowa, zauważają drobiazgi. Relacje z nimi są ogromnym problemem. Wodnik zapamięta Twoją ulubioną herbatę, piwo, danie, kolor – i otoczy Cię tym, co kochasz.

Ten znak może budzić podejrzenia – Wodniki często wymyślają coś dla siebie, co bardzo utrudnia partnerom współpracę z nimi. Ale żaden inny znak nie zapewni tak indywidualnej opieki – zapomnij o znaczkach, o tych wszystkich identycznych bukietach róż. Wodnik stworzy dla Ciebie raj, otoczy Cię swoją opieką. Wodniki są głęboko otwarte i nie ukrywają niczego przed swoimi bliskimi – są jak otwarta księga.

Po utracie Wodnika wiele osób od lat porównuje z nimi nowych partnerów. Po Wodniku nawet miłośnicy innych znaków wydają się nieuważni, powierzchowni, samolubni i banalni.

Ryby są niezwykle romantyczne. Kiedy się zakochują, zmienia się świat ich partnera. Zakochane Ryby widzą we wszystkim piękno, są gotowe oddać się całkowicie. Miłość przynosi Rybom spokój i ciszę i natychmiast dzielą się nimi ze swoimi partnerami. Ponadto Ryby wywyższają swojego ukochanego i prawie nigdy nie krytykują – ukochana osoba jest dla nich cudownym stworzeniem, godnym najlepszych.

Z rybami będziesz bajecznie spokojny i wygodny – jak w miękkim kocu. Po rozstaniu z rybą ich byłe często czują się „nieswojo”, czegoś im brakuje.

READ
10 niesamowitych akcji ratunkowych uchwyconych kamerą

Byk to jedna z najpotężniejszych osób. Rzadko przywiązują się do ludzi, ale jeśli już są przywiązani, zawsze tam będą. Byk broni swojej miłości i jest gotów stanąć w jej obronie do śmierci – zarówno fizycznie, moralnie, jak i finansowo. Ich partnerzy dosłownie znajdują się za kamienną ścianą – Byk zrobi wszystko, aby nigdy niczego nie potrzebowali i ogólnie czuli się dobrze.

Po zerwaniu z Bykiem z tego pierwszego czują się niepewnie. Każdy problem zaczyna wydawać się nierozwiązywalny – w końcu istniał silny Byk, zdolny przenosić góry dla ukochanej osoby.

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

Wyprowadziłeś ich z ich strefy komfortu, a przebywając z tobą, poczuli, że w końcu prowadzą ekscytujące i nieprzewidywalne życie. Zawsze rzucałeś im wyzwania, aby próbowali nowych rzeczy i robili rzeczy, których normalnie by nie zrobili.

Zawsze miałeś silne poczucie równowagi i zaufania w swoim życiu. Kiedy przechodzili przez trudne chwile, zawsze byłeś tam, aby ich pocieszyć i stać się dla nich autorytetem. Działasz uspokajająco na innych, ponieważ brakuje im poczucia, że ​​wszystko będzie dobrze, dopóki Cię nie spotkają.

Bliźnięta

Zawsze byłeś taki nieprzewidywalny (zazwyczaj w dobry sposób). Nikt nigdy nie będzie się nudził obok Ciebie, ponieważ miałeś tak ekscytujące doświadczenie życiowe. Tęsknią za tym, jak gładko i łatwo się czujesz w każdej sytuacji, gdy gdzieś z Tobą pojadą, wiedzieli, że będzie to ekscytująca przygoda.

Zawsze tak łatwo się z tobą rozmawiało: przez większość czasu nie musieli nawet nic mówić, ponieważ byłeś tak intuicyjny, że po prostu zawsze wiedziałeś, co jest nie tak i dlaczego. Tęsknią za tobą za to, jak łatwo je pocieszyłeś, za to, jak mógłbyś sprawić, by poczuli się lepiej.

Zawsze byłeś taki konsekwentny: w swojej samoocenie, w swoim entuzjazmie i w sposobie, w jaki sprawiałeś, że czuli się podekscytowani życiem. Tęsknią za Twoimi niesamowicie przemyślanymi prezentami i sposobem, w jaki sprawiasz, że każda randka, spotkanie lub czas wolny są wyjątkowe i wyjątkowe.

READ
Charakterystyczne cechy wyglądu przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Sprawiłeś, że poczuli się, jakby robili coś dobrze. Ponieważ zawsze byłeś tak skoncentrowany, zdyscyplinowany i skupiony, te cechy również zaczęły odciskać na nich swoje piętno, a Twoja obecność sprawiała, że ​​czuły się, jakby w końcu robiły właściwe rzeczy, które były dla nich ważne.

Znajdujesz tyle radości w małych rzeczach. Zawsze wnosicie taki wkład w to, co robiliście razem. Niezależnie od tego, czy jest to zaplanowana noc w mieście, czy relaksujący wieczór w domu. Naprawdę tęsknią za sposobem, w jaki wchodziłeś w interakcje w mediach społecznościowych i za tym, jak sprawiłeś, że wszystko było sto razy przyjemniejsze, po prostu będąc tym, kim jesteś.

Skorpion

Nigdy nie przestałeś być czarujący. Każdego dnia, kiedy byliście razem, czuli, że zawsze otwierają przed tobą coś nowego i interesującego. Tęsknią za atmosferą, jaką czuli się wokół ciebie.

Strzelec

Sprawiłeś, że czuli się tak kochani za to, kim są. Masz dar szukania dobra we wszystkim i u każdego, łącznie z nimi. Tęsknią za tobą z powodu twojego pełnego nadziei i optymizmu spojrzenia na świat. Tęsknią za kimś, kto podniesie ich na duchu, bez względu na to, w jakim są nastroju.

Koziorożec

Czuli się, jakby byli najlepszą wersją siebie wokół ciebie. Miałeś taką ambicję i taki zapał, że nie mogli nie czuć inspiracji. Tęsknią za kimś w swoim życiu, kto rzucał im wyzwanie każdego dnia, zawsze zachowując (wyjątkowe) poczucie humoru.

Wodnik

Nigdy nie prowadzisz z nikim nudnej lub nieciekawej rozmowy. Twoja fascynacja światem i pragnienie wiedzy były jednymi z ich ulubionych rzeczy w tobie i naprawdę tęsknią za kimś, od kogo mogliby się uczyć i dzielić ciekawymi pomysłami. Człowieka, który naprawdę pokazał im, że świat jest o wiele większy od nich samych.

Masz sposób, aby ludzie spojrzeli na siebie wewnętrznie i świadomie starali się lepiej zrozumieć, kim są. Nigdy nie sprawiałeś, że odczuwali presję, ale zawsze sprawiałeś, że chcieli zrozumieć siebie. Brakuje im twojego współczucia i niekończącej się introspekcji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: