Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio i niekomfortowo

Starając się, aby wnętrze domu było wygodne i miłe dla oka, wielu nie zdaje sobie sprawy, że zaniedbuje szczegóły, które mogą być bardzo pomocne. Dziś powiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę, nawet urządzając swój dom.

Przeprowadziliśmy nasze badania i jesteśmy tutaj, aby podzielić się z Tobą kilkoma bardzo ważnymi wskazówkami dotyczącymi projektowania.

1. Najtańsze gniazdka

Tańsze gniazdka i włączniki mogą nie pasować do wnętrza. Ponadto bardzo szybko przestają działać i zmieniają kolor. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na ten szczegół.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 2

2. Elementy dekoracyjne

Wybierając przedmioty do dekoracji, powinieneś robić to mądrze. Lepiej nie kupować ich w hurtowni, starając się zaoszczędzić pieniądze. Wybierz markowe akcesoria, których jesteś naprawdę pewien. Niedrogie akcesoria zadowolą Cię na krótki czas, po czym po prostu trzeba je wyrzucić.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 1

3. Chaos

Nie musisz pokazywać wszystkiego, co masz. Zawsze pamiętaj o stylu, w jakim wykonane jest Twoje wnętrze i wyobraź sobie, czy będzie dobrze wyglądać z tym czy tamtym. Detal, który nie pasuje do całości, może zniszczyć wszystko.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 3

4. Nieostrożne przechowywanie artykułów gospodarstwa domowego

Kolejnym problemem są środki do czyszczenia łazienek, pojemniki na przyprawy i pojemniki na naczynia kuchenne. Te rzeczy powinny być zawsze pod ręką i oczywiście nie można się bez nich obejść. Rozwiązanie numer jeden: wlej je do ładnych pojemników, dozowników i innych pojemników pasujących do Twojego wystroju.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 4

5. Niezorganizowane przechowywanie

Zamiast zakurzonych półek pełnych niejasnych, niezorganizowanych przedmiotów, których nie możesz znaleźć, użyj pudełek do przechowywania. Umieść słomiane lub płócienne pudełka na półkach. W razie potrzeby można je podpisać lub ozdobić obrazami tematycznymi.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 5

6. Plastikowy gzyms

Nie marnuj zasobów i czasu na kupowanie i umieszczanie tanich karniszy i plastikowych zasłon. Nie sprawią, że Twój dom będzie przytulny. Preferuj gzymsy wykonane z wysokiej jakości materiałów (drewna i metalu), ponieważ są one trwalsze i wyglądają znacznie lepiej.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 5

7. Wyolbrzymiaj swoje talenty projektowe

Jeśli nie masz umiejętności projektowych ani wykształcenia, lepiej zostawić tę pracę specjaliście z wiedzą. Oczywiście będzie wiedział jak to zrobić lepiej i bez dodatkowych komplikacji i kosztów. Po zaprojektowaniu projektu możesz uzgodnić, gdzie lepiej kupić materiały.

READ
25 sposobów na udekorowanie wnętrza łazienki: dodaj niezwykłe i stylowe dodatki!

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 7

8. Obrazy winylowe i detale na ścianach

Winylowe wstawki na ścianach mogą tylko zepsuć wnętrze. Aby ściana wyglądała na pustą, powieś na niej obraz. Lub postaw szafę. Będzie wyglądać tysiąc razy lepiej niż aplikacje.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 8

9. Kryształowa lampa

Szklana lampa nie wygląda w mieszkaniu. Jest bardziej odpowiedni do dużych domów w stylu klasycznym, teatrów i innych miejsc z dużą ilością miejsca. Przy wyborze pamiętaj, że lampa nie powinna przeciążać pomieszczenia i musi pasować do wnętrza.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 9

10. Figurki porcelanowe

Umieszczanie na półkach gołębi, łabędzi, żab w celu przyciągnięcia pieniędzy i innych porcelanowych przedmiotów to relikt ubiegłego wieku. Jeśli chcesz dodać dekoracyjne detale, aby rozjaśnić swoją przestrzeń, postaw wazon z kwiatami w sypialni. Będzie świetnie wyglądać, nada sypialni przyjemny zapach i nie będzie gromadzić kurzu.

Detale wnętrza, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał tanio fot. 10

11. Meble przykryte narzutami i kocami

Nowoczesne materiały obiciowe są odporne na zabrudzenia, więc niełatwo je zabrudzić. W każdym razie możesz użyć zdejmowanych pokrowców na meble, ponieważ są one łatwe do prania w prostej pralce.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: