Data Waszego ślubu i jej wpływ na losy Waszej Pary

Data ślubu, jak wpłynie na Twój przyszły związek

Przed ślubem: szybki związek. Pasja i chęć szybkiego zostania legalnymi małżonkami sprawiły, że nie mieli czasu na zrealizowanie tego – ale byli już rodziną.

Po malowaniu: impulsywność i bezkompromisowość, niemożność wycofania się i pójścia na ustępstwa mogą niezmiennie prowadzić do walk gladiatorów nie tylko w sypialni, ale również w kuchni.
Problemy: Bezpośredniość i prostolinijność dobre cechy ale tylko jeśli nie przekroczysz linii. Niechęć się słyszeć może poważnie zaszkodzić związkowi.

Porady: aby nie gromadzić negatywności, daj mu plusk. Po prostu nie ma do tego lepszego miejsca niż łóżko!

Ślub pod znakiem Byka (19.04–20.05)

Przed małżeństwem: od samego początku związku uważnie studiujecie nawzajem swoje mocne i słabe strony, a także sytuację finansową.

Po ślubie: oboje pragniecie spokojnego i wyważonego życia, traktujcie się nawzajem z szacunkiem, co sprawia, że ​​wasz związek jest bardzo pełen czci.

Zobacz też: Pytania do zadawania sobie nawzajem przed ślubem

Możliwe problemy: jedynym problemem tej pary jest niezdecydowanie obu stron. Pokonaj ten problem – a w Twoim domu zapanuje pokój i miłość.

Porady: Twoje słowa miłości do partnera muszą być poparte czynami.

Data ślubu. Ślub pod znakiem Bliźniąt (20.05–21.06)

Przed małżeństwem: twoja znajomość zaczęła się swobodnie, od udanego żartu lub frazy. W krótkim czasie udało Wam się omówić wiele ważnych dla Was tematów.

Po ślubie: twoja komunikacja, która na pierwszy rzut oka wydaje się powierzchowna i przewiewna, jest w rzeczywistości bardzo głęboka i poważna.

Możliwe problemy: najczęściej romans w takim związku szybko ustępuje, pozostawiając jedynie wspomnienia.

Porady: Przede wszystkim musisz zostać najlepszymi przyjaciółmi, a potem kochankami. Poza tym fajnie byłoby znaleźć wspólne hobby lub pomóc sobie nawzajem w pracy.

Wesele pod znakiem Raka (21.06–22.07)

Przed małżeństwem: od razu poczuliście się jak bratnie dusze i oboje pragniecie spokojnej starości.

Po ślubie: po prostu czytacie sobie nawzajem w myślach silna atrakcja .

Możliwe problemy: zgadzasz się tak bardzo w gustach, hobby i pragnieniach, że czasami jest to trochę przerażające.

Porady: nie szukaj haczyków, nie bój się i po prostu ciesz się życiem! Mamy nadzieję, że ten horoskop pomoże Ci wybrać datę ważnego wydarzenia.

Zobacz też: Rocznica ślubu: jak nazywają się rocznice ślubu: od 0 do 100

Ślub pod znakiem Lwa: (22.07–22.08)

Przed ślubem: między wami – prawdziwy oszałamiający romans. Nie masz wątpliwości, że spotkałeś osobę swoich marzeń.

READ
5 praw obfitości, które pomogą Ci się wzbogacić

Po ślubie: masz nie tylko romantyczne, ale także zabarwione intelektualnie relacje. Waszą parę wyróżnia prawdziwe oddanie sobie nawzajem i głęboka szczerość. Inmum: w Twojej sypialni panuje namiętność, gdzie partnerzy odważnie opowiadają sobie o swoich pragnieniach.

Możliwe problemy: bardzo ważne jest, abyś nie bawił się w „zakochany”. Prawdziwe szczere uczucia należy wzmocnić pojawieniem się dziecka.

Porady: aby nie zawieść partnera, staraj się nie dyktować mu swojej woli.

Ślub pod znakiem Panny: (22.08–22.09)

Przed ślubem: obok partnera czujesz szczególne bezpieczeństwo. W związku dla was obojga najważniejsza jest stabilność i pewność w przyszłości.

Po ślubie: Twoja para ma świetną okazję do stworzenia wzorowej rodziny. W małżeństwie nie szybujesz w chmurach, ale stoisz twardo na ziemi. Oboje jesteście bardzo wierni i oddani, więc waszej parze nie grożą sceny zazdrości z rozbijaniem naczyń. Inmum: namiętność w Twojej parze nie jest najważniejsza, seks postrzegasz jako spełnienie małżeńskiego obowiązku.

Możliwe problemy: jeśli nie przestaniesz szczegółowo opowiadać swojemu partnerowi o każdej minucie dnia, twój związek bardzo szybko może stać się nudny.

Porady: unikaj nadmiernej żmudności i ciągłego czepiania się!

Ślub pod znakiem Wagi: (22.09–23.10)

Przed ślubem: polubiliście się, ponieważ macie prawie takie same gusta. Wszystko w twoim związku opiera się na równości.

Po ślubie: Twoja para zawsze stara się być na szczycie. Dość często będziesz uczestniczyć w wydarzeniach związanych ze statusem. Oboje jesteście również bardzo zainteresowani innymi ludźmi, choć nie zawsze ze szczerych pobudek. Inmum: Masz zmysłowy i emocjonalny związek. Często komplementujesz swojego partnera, więc stara się Cię nieustannie zaskakiwać.

Możliwe problemy: jeśli oboje nie nauczycie się iść na kompromis, czeka was kilka trudnych sytuacji.

Nasza rada: bądź taktowny i nie rób skandali. Staraj się zachować wizerunek pary w każdych okolicznościach.

Ślub pod znakiem Skorpiona: (23.10–21.11)

Przed ślubem: jesteście do siebie przyciągani jak magnes. Twój związek jest owiany aureolą tajemnicy i rozgrzany do granic możliwości.

Po ślubie: każdego dnia na Waszą parę czeka nowa przygoda. To tak, jakbyś robił przedstawienie dla dwojga. A w tym spektaklu jest miejsce na wszystko: miękkość i czułość, skwierczącą namiętność i szaloną zazdrość. To małżeństwo zapamiętasz na długo! Inmum: między sobą jest po prostu szalona pasja – bez granic i zakazów. Miłość do Ciebie to rodzaj mistycznego rytuału, który należy wykonywać każdego dnia.

READ
Nie tylko z dżinsami: jak iw co nosić bluzy tej jesieni

Możliwe problemy: prędzej czy później taki burzliwy związek w małżeństwie stanie się dla ciebie ciężarem i będziesz chciał uwolnić się z tych kajdan.

Zobacz też: Jak zmieniają się mężczyźni z różnymi znakami zodiaku po ślubie

Nasza rada: jeśli chcesz, aby twoje małżeństwo trwało wiecznie, bądź cierpliwy. Przygotuj się na to, że partner da ci wszystko, ale nie spokój i wygodę.

Ślub pod znakiem Strzelca: (21.11–21.12)

Przed ślubem: twoja znajomość szybko przerodziła się w przyjemny romans. Oboje bardzo cieszycie się z tego związku.

Po ślubie: Oboje nadal podróżujecie, poszerzacie horyzonty, uczycie się i nauczacie. I tak będzie zawsze! Inmum: za każdym razem, gdy w łóżku wymyślasz coś nowego. A głównymi atrybutami twojego sakramentu miłości są zapachowe świece i płatki róż rozrzucone po całej sypialni.

Możliwe problemy: bardzo ważne jest, aby od samego początku ustalić granice wolności, które sobie nawzajem wyznaczacie. Twój idealny związek może zniszczyć trójkąt miłosny !

Nasza rada: organizować wspólne wakacje, odwiedzać i podróżować tak często, jak to możliwe. Tylko jasne i pełne wydarzeń życie pozwoli na długie i szczęśliwe małżeństwo!

Data ślubu. Ślub pod znakiem Koziorożca: (21.12–20.01)

Przed ślubem: patrzyliście na siebie przez długi czas, zanim zdecydowaliście się ożenić, ponieważ nie widzicie sensu niezobowiązującego flirtu.

Po ślubie: oboje doskonale wiecie czego chcecie od życia i od partnera. Ponieważ kwestie, które dotyczą Waszej wspólnej przyszłości zostały ustalone z góry, w małżeństwie otwieracie się na siebie, przestajecie być ascetami, a nawet decydujecie się na ekstrawaganckie czyny. Inmum: Twoje noce są wypełnione prawdziwą czułością i szczerą troską o partnera.

Możliwe problemy: tylko stuprocentowe zaufanie do związku pozwoli, aby twój związek trwał wiecznie. Nigdy nie zdradzaj swojego partnera!

Nasza rada: nie zdradzajcie nawzajem swoich interesów. Zawsze trzymaj się kursu!

Ślub pod znakiem Wodnika: (20.01–19.02)

Przed ślubem: twój romans zaczął się nieoczekiwanie iw oryginalny sposób. Oboje kochacie wolność i jesteście niezależni, co mocno zjednoczyło waszą parę. Ale zanim pójdziecie do ołtarza, po prostu spróbujcie żyć razem.

Po ślubie: przyjaźń jest najważniejsza w twoim małżeństwie. Nieustannie odpoczywasz w towarzystwie przyjaciół, marzysz o wspólnej przyszłości, a także we wszystkim znajdujesz specjalne symbole i znaki. Inmum: wiele twoich pomysłów pozostaje niezrealizowanych z powodu twoich ograniczeń. Postaraj się pozbyć zahamowań w łóżku.

READ
Które zwierzę pasuje do twojego znaku zodiaku

Możliwe problemy: oboje macie tendencję do idealizowania siebie nawzajem, więc często musicie dosłownie „wyskoczyć z siebie”, aby nie zawieść partnera.

Nasza rada: zwracajcie uwagę na swoje pomysły!

Data ślubu. Ślub pod znakiem Ryb: (19.02–20.03)

Przed ślubem: Dawno, dawno temu narysowałeś sobie obraz idealnego partnera. Właśnie z tym iluzorycznym ideałem spotykasz się. Staraj się nie zawieść w swoich uczuciach.

Po ślubie: doskonale się rozumiecie i troskliwie opiekujecie się swoim partnerem. Jeśli wykonał zły ruch, zawsze daj mu drugą szansę na naprawienie błędu. Intymność: nigdy nie krytykujcie się nawzajem w sprawach intymnych. Oboje lubicie długie pieszczoty i delikatne pocałunki.

Możliwe problemy: Twoje małżeństwo to jedna wielka iluzja. Jeśli lubisz cierpieć, będziesz cierpieć, jeśli chcesz kochać na zawsze, będziesz.

Nasza rada: okresowo zostań sam, aby mieć czas na tęsknotę za partnerem.

Przeczytaj także: Jak różnica wieku wpływa na małżeństwo?

Mamy nadzieję, że ten horoskop pomoże Waszej parze wybrać „właściwą” datę ślubu. A jeśli już to nastąpiło, da zrozumienie kierunku, w którym powinieneś dalej rozwijać swój związek!

Numerologia małżeństwa według daty ślubu. Co dalej z twoim małżeństwem?

Wszyscy nowożeńcy starają się wybrać datę swojego ślubu według pewnych zasad: piękna, na przykład 07 lub spokrewniona z rodziną – rodzice pobrali się tego samego dnia, czy też są to urodziny panny młodej lub pan młody itp. Również dzisiaj większość wierzących stara się o ślub zgodnie z kalendarzem kościelnym, aby ich małżeństwo zostało uświęcone przez siły wyższe.

Jednak, jak pokazuje praktyka, numerologia podpowie Ci najlepszy czas, który nie zawiódł od wielu stuleci – wykorzystały go gwiazdy, królowie i wielkie postacie, tworząc wspaniałe rodziny, ponieważ numerologia małżeństwa według daty ślubu jest wyborem ważnej liczby z z punktu widzenia nauki!

Numerologia i daty ślubów. Liczba rodziny i małżeństwa

Aby przewidzieć, jaki rodzaj relacji będzie między małżonkami, konieczne jest obliczenie liczby ich małżeństwa. Na przykład pobrali się 25 sierpnia 2004 r. Rozważamy 2+5+8+2+4 = 21 = 3. Ich liczba to 3. Teraz patrzymy na wartość.

Wartość daty ślubu możesz obliczyć za darmo korzystając z poniższego formularza online:

Możesz sam obliczyć numer ślubu i przeczytać jego transkrypcję poniżej:

READ
10 rzeczy, które kobiety myślą, jak mężczyźni, ale w rzeczywistości nie

Twoje małżeństwo: W takiej rodzinie zapanuje pokój i wzajemne zrozumienie. Nigdy nie zdradzą swoich uczuć, chociaż nadejdzie w ich życiu okres, w którym para będzie o krok od zerwania. Ale i tak miłość zwycięży. Małżeństwo, które ma jedność, jest silne, silne i trwałe.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna czuje się w takiej rodzinie najważniejszy, ale jednocześnie szanuje i docenia swoją żonę, słuchając jej opinii. Kobieta zawsze będzie postrzegać swojego męża jako głowę rodziny, nie zapominając, że jest szyją, w której się obraca, niech tak będzie.

Twoje małżeństwo: Jeśli liczba rodziny wynosi dwa, to można się tylko cieszyć, ponieważ zwykle tworzą ją ludzie o bardzo podobnym charakterze i temperamencie. W takiej rodzinie nigdy nie będzie żadnych problemów, ponieważ małżonkowie nadają na tych samych falach.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna w takiej parze jest wygodny i przytulny, ponieważ nikt nie narusza jego praw. Kobieta jest strażniczką paleniska, gotowa na zawsze czekać na swoją bratnią duszę.

Twoje małżeństwo: W tej rodzinie problemy często pojawiają się z powodu niezrozumienia siebie. Oboje próbują naciągnąć na siebie koc, nie myśląc o niczym innym. Takie małżeństwo jest skazane na wieczne spory i konflikty, ponieważ tworzą je ludzie różniący się stylem życia i poglądami.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna nie jest gotów zaakceptować pragnień i celów swojej żony, ponieważ dla niego najważniejszy jest on sam i jego wolność. Kobieta zawsze będzie kochać więcej dzieci niż jej mąż, co stanie się przeszkodą w ich idealnym związku.

Twoje małżeństwo: Taka rodzina będzie szczęśliwa, jeśli będzie miała wiele dzieci, bo to one staną się zachętą do dobrych relacji. Każde dziecko czyni taką rodzinę skałą, której nic i nikt nie może zniszczyć.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna jest zdeterminowany, aby w jego rodzinie wszystko było w porządku: żona jest w domu przy piecu i z dziećmi, a on jest żywicielem rodziny, gotowym do poświęceń dla szczęścia rodziny. Kobieta jest zadowolona ze swojej pozycji, gotowa siedzieć w domu, zapominając o karierze dla dobra dzieci i męża.

Twoje małżeństwo: W tym małżeństwie wszystko powinno być idealne, w tym związki, więc każdy konflikt rozwiązywany jest pokojem i rozmową, jednak jest jedna wada – nigdy nie przyznają się, że mają do siebie jakiekolwiek roszczenia, więc całe życie żyją z niechęcią do siebie. serca iz uśmiechem na twarzach.

READ
10 okrutnych realiów życia, o których nie powinna zapominać każda nowoczesna kobieta

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna nie lubi się krzyżować, ale zawsze znosi, jeśli jego żona nagle publicznie pokazuje charakter, a dopiero w domu stawia ją na swoim miejscu, bo przecież najważniejszy jest idealny związek. Kobieta poczuje wolność we wszystkim, dopóki nie stanie na drodze mężowi – praca, marzenia itp.

Twoje małżeństwo: W tej rodzinie musi być jedna osoba odpowiedzialna, inaczej bardzo szybko takie małżeństwo przestanie istnieć. Dlatego takie rodziny rozpadają się, gdy dołączają dwaj przywódcy. Chociaż, jeśli ktoś jest gotowy poświęcić swoje zasady, małżeństwo będzie trwało długo.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna w takim małżeństwie zawsze chce rządzić i odniesie sukces. Kobieta poczuje się nieswojo w takiej rodzinie, ale będzie gotowa to znieść, jeśli będą ku temu powody.

Twoje małżeństwo: Siedem to liczba rodziny, więc w takiej rodzinie zapanuje harmonia i wzajemna pomoc. Główne miejsce w takim małżeństwie zajmuje życie i stabilność finansowa, do której oboje będą dążyć. Ale gdy tylko kubek jest pełny w domu, małżonkowie rozluźniają się i zaczynają dostrzegać w sobie nawzajem wady, co jest obarczone niezgodą, a nawet rozwodem.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna jest gotowy na kompromis w imię szczęśliwej rodziny, dla niego to jest najważniejsze. Kobieta czuje się przytulnie i komfortowo.

Twoje małżeństwo: Nieskończoność to główny atut takiej rodziny. Będą ze sobą nieskończenie szczęśliwi i zadowoleni, nawet jeśli na ich drodze spotkają przeciwności losu. Ich statek nigdy nie włamie się do codziennego życia, ponieważ jest na ostatnim miejscu, ważniejsze jest wzajemne zrozumienie i wzajemna pomoc.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna będzie kochał swoją bratnią duszę przez całe życie, ponieważ jego wybór jest zwykle ostrożny. Kobieta będzie karmić się miłością swojego męża, czując się jak szczęśliwa kobieta.

Twoje małżeństwo: Niezbyt dobra liczba na idealne małżeństwo. Kłopoty mogą pojawić się z powodu niewystarczającej uwagi jednego z partnerów do drugiego. Najprawdopodobniej przyczyną tego będzie biznes, praca lub inne drugorzędne, ale nie mniej ważne motywy dla małżonka, aby zaniedbać interesy drugiej połowy.

Mężczyzna i kobieta: Mężczyzna jest karierowiczem, dla niego rodzina zawsze będzie w tle. Kobieta będzie nieszczęśliwa w takiej rodzinie, jeśli nie odnajdzie się w czymś innym.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: