Czym jest ONA – idealna żona: wyniki ankiety mężczyzn

Idealna żona, kim ona jest? – odpowiedzi współczesnych mężczyzn

Harmonijne relacje rozwijają się wśród ludzi o zupełnie innym temperamencie, ale większość mężczyzn zgadza się co do tego, jaka powinna być „idealna żona”. W trakcie ankiety wymienili 10 kryteriów, według których wybierają partnera życiowego.

Idealne relacje między ludźmi są możliwe tylko wtedy, gdy oboje partnerzy są gotowi nie tylko na romans, ale także na pracę nad sobą. Mężczyźni wybierają żony nie tylko ze względu na ich wygląd, a kobietom przyda się dowiedzieć się dokładnie, jakie cechy cenią przedstawiciele silniejszej płci.

1. Kobieta powinna być piękna

Ta odpowiedź pojawiała się najczęściej w ankiecie. Rzeczywiście, mężczyźni doceniają wygląd przyszłej wybranki, ale każdy ma swoje upodobania i preferencje. Piękno jest pojęciem czysto indywidualnym i nietrudno to zrozumieć. Wystarczy przyjrzeć się parom małżeńskim, by zrozumieć: żaden model nie może wyjść za mąż, bo uroda nie jest jedynym kryterium, według którego dokonuje się „selekcji” na żonę.

kawałek

2. Żona musi kochać męża

Mężczyźni chcą być pewni wzajemności uczuć, bo nikt nie chce czuć się oszukany. Dziewczyny, które marzą o ślubie, powinny o tym pamiętać. Ankietowani mężczyźni w większości przypadków nie są gotowi „kupić” partnerki życiowej i znosić roli „torebki z nogami”.

3. Przyszła żona powinna być w dobrych stosunkach z krewnymi męża.

Życie małżeńskie obejmuje komunikację z krewnymi obojga partnerów. Mężczyźni zauważają, że w małżeństwie ważną rolę odgrywają relacje między krewnymi. Żona, która jest wrogo nastawiona do nowo pozyskanych krewnych bez wyraźnego powodu, nie jest najlepszym partnerem. Nikt nie potrzebuje skandali i kłótni, dlatego od kobiety wymaga się utrzymywania przynajmniej neutralnego związku, aby nie zepsuć życia rodzinnego.

4. Żona powinna być w stanie kontrolować emocje

Mężczyźni solidaryzują się, że nie chcą kojarzyć życia z „histerykami i neurastenikami”, którzy mogą zrobić skandal znikąd. Przedstawiciele silniejszego seksu jednogłośnie twierdzą, że nie połączą swojego życia z „piłą łańcuchową”, bez względu na to, jak piękna może być. W małżeństwie szukają pokoju i wzajemnej miłości, a z awanturnikami nie będą budować relacji rodzinnych.

5. Żona musi być wierna

Dla mężczyzn ważne jest, aby ich „zad” był wierny i kochający. Boją się nie tylko zdrady, ale także zdrady. Mężczyźni boją się możliwości wychowania cudzego dziecka i powrotu do domu do kobiety, która wnosi do rodziny kłamstwa.

READ
Zasady etykiety dla prawdziwej damy: bądź najlepszą wersją siebie!

6. Powinna mieć łatwą osobowość

Życie małżeńskie jest pełne niespodzianek, a dla mężczyzn ważne jest, aby wybranka nie traciła głowy w sytuacjach krytycznych, aby drobne kłopoty potrafiła leczyć z humorem. Partner życiowy o lekkim charakterze, zdaniem mężczyzn, jest w stanie zamienić życie rodzinne w bajkę.

7. Kobieta nie powinna być głupia

Mężczyźni potrzebują kobiecego intelektu i umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy. Ważne jest, aby kobieta nie bawiła się mądrze i nie stawiała się ponad wybraną. Partner życiowy, który umie podejmować samodzielne decyzje i udzielać mądrych rad bez snobizmu, jest bardzo ceniony przez mężczyzn.

8. Małżonek musi się rozwijać

Po ślubie wiele kobiet przestaje interesować się własnym rozwojem, co jest szkodliwe dla jednostki. Oczywiście ważny jest czysty dom, pyszny obiad i grzeczne dzieci, ale jeśli kobieta jednocześnie „głupi” z dnia na dzień, „zagrzebując się” głową w życiu, mężczyźni tego nie docenią.

9. Żona powinna umieć gotować

Pyszny obiad, składający się nie tylko z zakupionych półproduktów, doceni każdy mężczyzna. Jedzenie przygotowane przez ukochaną będzie kolejnym ogniwem w związku. Przytulności, jaką tworzy kobieta, nie da się kupić za żadne pieniądze, a restauracja serwująca dania nie zastąpi jedzenia przygotowanego z miłością do ukochanego męża.

10. Żona musi kochać

Miłość to nie tylko przytulanie, gotowanie i tworzenie przytulnego gniazda rodzinnego. Życie intymne w rodzinie jest nie mniej ważne i ważne jest, aby mężczyźni to odczuwali. Relacja między mężczyzną a kobietą obejmuje wszystkie punkty, więc ciągłe bóle głowy małżonka i odrzucenie intymnych związków doprowadzą do przygnębiających konsekwencji.

Każda kobieta może wyjść za mąż, nawet bez wszystkich umiejętności z tej listy. Życie rodzinne będzie idealne dla obojga partnerów, jeśli nauczą się odwzajemniać, zmieniać i poprawiać.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

10 cech idealnej żony według mężczyzn. Czego jeszcze brakuje twojemu mężowi?

Nowoczesny mężczyzna, jeśli jest dorosły i dojrzały, prawie zawsze wie, czego chce od małżeństwa. Nie charakteryzuje go czysto wewnętrzne, intuicyjne pragnienie życia rodzinnego, jak ma to miejsce w przypadku wielu dziewcząt, które sama natura wzywa do budowy rodzinnego gniazda. Więc czego mężczyzna chce od małżeństwa? Jakiej żony on chce?

READ
6 oznak kobiety o pięknej duszy

1. Sexy. I nie mam na myśli idealnej figury – prędzej czy później staje się nudna. Inną rzeczą jest to, że wiele dziewcząt, o niezwykle seksownym wyglądzie, w rzeczywistości pozostaje wyjątkowo nieseksualnych dla swoich mężczyzn. Figura i piękna twarz to tylko obietnica przyjemności, ale prawdziwą przyjemność seksualną osiąga się dopiero podczas seksu z kobietą, która to kocha i wie jak to robić. Idealna żona nigdy nie pozwala mężczyźnie się nudzić i nie „karmi” go „obolałą głową”, gdy nie ma ochoty na seks. Eksperymenty, otwartość i szczerość, szczere zainteresowanie nowością w życiu seksualnym – tego mężczyzna oczekuje od tego, którego nie wolno mu zmienić.

2. Spektakularny. Status jest bardzo ważny dla mężczyzny, a inni mężczyźni będą go oceniać po jego towarzyszu. Jeśli pojawisz się na imprezach towarzyskich błyskotliwych i oszałamiająco pięknych, przyciągających pełne podziwu spojrzenia, Twój małżonek z pewnością Ci za to podziękuje, choć nie wprost.Niech Twój mężczyzna poczuje zazdrosne spojrzenia innych wokół niego, a pokocha Cię jeszcze bardziej.

3. Spokojny i mądry. Kobieta jest tyłkiem mężczyzny w jego życiowej walce. A tył musi być niezawodny, z tyłu musi być spokojny. Właściwie to właśnie odróżnia ją od frontu, na którym toczą się walki. Histeryczne kobiety, które stwarzają wiele problemów, nie lubią żadnego z mężczyzn. W rzeczywistości mężczyzna oczekuje, że w chwili, gdy się załamie, pod ciężarem przeciwności życiowych pozostaniesz silny. I nie rozpaczaj, nie panikuj, tylko pogłaszcz go po włosach, gdy leży z głową na twoich kolanach i zapewnij, że wszystko mu się ułoży i wszystko będzie z tobą w porządku. Kobieta nie musi być oczytana i wykształcona, ale musi być mądra, głęboka i spokojna.

cechy idealnej żony

4. dobra matka. Kobieta, która kocha dzieci i chce mieć dzieci, automatycznie otrzymuje dodatkowe punkty od mężczyzn, którzy nie szukają jednodniowej przygody, ale partnera na całe życie. Nawet jeśli ona sama nigdy nie miała dzieci, zakłada się, że dużo o nich wie i nie boi się macierzyństwa.

5. Wesoły. Wspaniale, jeśli Ty też możesz spędzić wolny czas z bratnią duszą. Ponieważ to zwykle się nie zdarza. Dobrze, jeśli spotkałeś się w interesującym klubie, ponieważ to samo w sobie oznacza, że ​​masz coś wspólnego. Ale zwykle zdarza się, że małżonkowie odpoczywają i bawią się oddzielnie od siebie, ponieważ ich zainteresowania i rozrywka leżą na zbyt różnych płaszczyznach. Może powinieneś spróbować znaleźć coś wspólnego, coś, co oboje lubicie? Spróbuj pojechać gdzieś razem, zorganizować dla siebie aktywne wakacje? Niech Twoja osobowość dla niego wypełni się przyjemnymi emocjami ze wspólnego spędzania czasu.

READ
12 butów, które sprawią, że będziesz wyglądać jak kutas

6. Kontrolując jej zazdrość. Tylko głupi mężczyzna zażądałby od kobiety, aby była całkowicie niezazdrosna. Jest to nieodłączne dla kobiet z samej natury i nie mogą tak po prostu pozbyć się swojej zazdrości. Ale to nie jest powód, aby przestać się kontrolować. Przede wszystkim trzeba myśleć chłodnym umysłem, analizować każdą sytuację i wyciągać z niej wnioski o potrzebie zazdrości. Całkowity brak zazdrości może nawet obrazić mężczyznę, a on zdecyduje, że jest dla ciebie po prostu obojętny. Ale ciągłe picie z powodu drobiazgów sprawi, że pewnego dnia twoje mieszkanie będzie torturą, a ty katem w oczach swojego mężczyzny.

7. Mężczyzna jest pierwszy. Nawet jeśli mężczyźni nie przyznają się do tego otwarcie, wszyscy chcą być na pierwszym miejscu dla swojej żony. I kiedy twoje dziewczyny zaczynają go zrzucać z piedestału, czuje się głęboko zraniony. Oczywiście nie musisz zamykać się w wieży i wyrzekać się świata. Niemniej jednak staraj się częściej przypominać mężowi, że to on jest dla ciebie zawsze „numerem jeden”.

cechy idealnej żony

8. Nie wynosi brudnej bielizny z chaty. Nie ma związku bez konfliktu. Ale mężczyźni naprawdę nie lubią, gdy konflikty rodzinne opuszczają ściany ich mieszkania. Dlatego tak się denerwują, gdy kobiety zaczynają publicznie skandale. W ten sam sposób nie lubią, gdy wszystkie dziewczyny żony wiedzą o wszystkich swoich niedociągnięciach i wszystkich twoich osobistych problemach. Wszystko to powinno pozostać w kręgu rodzinnym i niepotrzebnie nie być upubliczniane.

9. Lojalność i skromność. Wietrzne zachowanie jest tym, co mężczyźni podziwiają w swoich dziewczynach, które na zawsze pozostaną dla nich tylko beztroskimi chwilowymi hobby. Oczekują od swojej kobiety czegoś wręcz przeciwnego: niezachwianej lojalności, skromności, braku flirtu z boku, nawet dla zabawy.

10. Podziw dla niego i nieskończona wiara w niego. Słowo „nieskończony” w tym przypadku nie jest taką przesadą. Najbardziej bolesny cios w dumę i poczucie własnej wartości mężczyzny może zadać jego ukochana żona. I to ona jest w stanie wskrzesić w nim siły, nawet wtedy, gdy już wydaje mu się, że zupełnie wyzionął ducha i nie jest w stanie kontynuować walki. Uważaj z tą mocą. Kieruj nią tylko ku dobremu, nieustannie chwaląc męża i wyrażając wiarę w jego powodzenie przy każdej nadarzającej się okazji. Nie martw się, że twoje pochwały go zepsują, a komplementy go zdewaluują. Dotyczy to każdej innej osoby z jego otoczenia, ale te ogólnie przyjęte zasady nie dotyczą kobiety, którą kocha.

READ
3 najbardziej idealne żony według astrologii! Czy znalazłeś się na tej liście?

Oczywiście mało kto by się tego poważnie spodziewał jest kobietaktóry pasuje do wszystkich powyższych właściwości. Ale jest też mało prawdopodobne, że nie pasujesz do żadnego z przedmiotów. Jeśli tylko mały wysiłek dzieli cię od dodania kilku dodatkowych cnót do twojej listy idealnej żony, to dlaczego ich nie zrobić? To wzmocni małżeństwo i sprawi, że wasze wspólne życie będzie jeszcze trochę szczęśliwsze.

– Polecamy odwiedzić nasz dział z ciekawymi materiałami o podobnej tematyce „Psychologia relacji”

Informacje na stronie podlegają konsultacjom lekarza prowadzącego i nie zastępują konsultacji bezpośredniej z nim.
Zobacz umowę użytkownika, aby uzyskać więcej informacji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: