Czy naprawdę to robisz? Jak alkohol wpływa na przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Wszystkie znaki zodiaku zachowują się inaczej po wypiciu alkoholu. Opowiemy Ci o cechach każdego z nich. Komu alkohol sprawia więcej frajdy, a komu lepiej nie pić – czytaj dalej.

Baran

Przedstawiciele tego znaku zodiaku praktycznie się nie upijają, ale doskonale lutują inne (oczywiście nie celowo). Dlatego zdecydowanie nie zalecamy picia w towarzystwie barana. Chociaż oczywiście, jeśli pragniesz niezapomnianych przygód, które zapamiętasz przez całe życie, to ich towarzystwo alkoholowe jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Byk

Ten znak zodiaku, w przeciwieństwie do Barana, upija się bardzo skutecznie, ale nie da tego znaku nawet przy ostatnim wysiłku. Z powodzeniem przekona się nawet sam do siebie, że jest trzeźwy jak szklanka, nawet jeśli jednocześnie ze wszystkich sił stara się zebrać ślinę, żeby się z siebie wycisnąć: „coś nie tak z alkoholem się stało – on nie nie bierz tego wcale”. To oni zawsze i wszędzie domagają się kontynuacji bankietu, więc na pewno nie będzie nudno.

Bliźnięta

Dobrze znana podwójna natura bliźniąt po wypiciu alkoholu jest w końcu ustalana i wybiera, z kim ma być w nadchodzący wieczór. A tutaj wszystko bezpośrednio zależy tylko od twojego szczęścia – czy dostaniesz uroczego kociaka, spragnionego niebiańskich przyjemności czy złego demona z samych czeluści piekła – zależy tylko od woli samego bliźniaka. Tak czy inaczej dowiesz się całej „prawdy” o sobie z wersji bliźniaka, prawda jest tylko na dziś, bo jutro ta „prawda” może być zupełnie inna. Ale na tym polega urok bliźniaków, więc idź.

rak

Jeśli chcesz naprawdę poznać raka – wypij go! Alkohol sprawia, że ​​wypełza z ochronnej skorupy i pojawia się przed Tobą w całej okazałości. W rzeczywistości ten skromny gość może okazać się prawdziwym królem imprezy i prawdziwym koneserem prawdziwych emocji. Rano jednak ponownie ukryje się ze swoim chitynowym szkieletem zewnętrznym i wszystkiego wyprze się. Ale my znamy prawdę.

Lew

Na zewnątrz dość trudno jest odróżnić pijanego od trzeźwego lwa, ponieważ granice, które alkohol zwykle usuwa, są domyślnie nieobecne w tym znaku zodiaku. Ale z drugiej strony znów będziesz mógł usłyszeć o jego bohaterskich czynach (i nieważne na którym froncie), nawet jeśli słyszałeś o nich więcej niż raz. Lwy po alkoholu stają się jeszcze bardziej narcystyczne i pewne siebie, więc ciesz się.

READ
Horoskop dla kobiet na marzec 2023 r.

Panna

Panna to znak zodiaku, na który alkohol ma bardzo pozytywny wpływ. Zwykle upijają się już od zapachu, a po kilku kieliszkach już kochają cały otaczający ich świat ze wszystkimi zamieszkującymi go stworzeniami. A jeśli rano przygotujesz aspirynę, to po niezapomnianej nocy panna zrobi ci również wspaniałe śniadanie.

Waga

Alkohol bardzo skutecznie wytrąca szalę z równowagi. Oni, podobnie jak dziewice, zaczynają kochać cały świat, ale w znacznie większym stopniu. Każdy od razu staje się najpiękniejszy, a na dodatek bardzo mądry, więc wybór tych, z którymi można spotkać się rano nagle staje się znacznie szerszy. Oczywiście po tym łuski są niesamowicie zawstydzone, ale nadchodzi nowa impreza, a wraz z nią, jakby nic wcześniej się nie wydarzyło, nowe przygody.

Skorpion

Przedstawiciele tego znaku zodiaku znają swoją miarę tak dokładnie, że przestają pić, po prostu w idealnym stanie. Są szalenie zabawne, łatwe i ogólnie świetnie się bawią, nie zapominając o dodaniu do otoczenia znaków zodiaku, które po prostu nie znają tej miary. Dzięki temu po imprezie ze skorpionami masz wszelkie szanse zostać gwiazdą YouTube.

Strzelec

Nie daj Boże pić z łucznikiem. Nigdy, pod żadnym pozorem, nie zgadzaj się na to, a jeśli już się zgodziłeś, rób wszystko, co powie. A co najważniejsze, nie kłóć się. Ponieważ kłóci się z tobą, albo cię zastrzeli, albo się obrazi. I uwierz mi, drugi jest znacznie, znacznie gorszy. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również zachowania trzeźwych łuczników.

Koziorożec

Gdy tylko kropla alkoholu dostanie się do ciała Koziorożca, natychmiast ulega całkowitej przemianie. Jakby pijąc magiczny eliksir, z ostrożnego introwertyka zmienia się w pogodną duszę każdego towarzystwa. Koziorożec wyleje komplementy na prawo i lewo i odpowie uśmiechem na każdą skierowaną do niego ironię. Ale rano, kiedy poprosisz o szklankę wody, zapamięta absolutnie wszystkie twoje grzechy.

Wodnik

Pijany Wodnik jest w stanie wysuszyć morze, przewrócić góry i zmienić kolor nieba. Oczywiście dotyczy to również trzeźwych przedstawicieli tego znaku zodiaku. Ale po wypiciu alkoholu jego supermoce wchodzą na nowy poziom. Namalować najlepszy obraz wszechczasów i narodów, skomponować nową sonatę księżycową lub przepisać Kapitał Marksa – wszystko, czego pragnie wolna dusza Wodnika, spełni się w tym samym momencie.

READ
Moda i styl

Ryby

Jeśli pije z tobą ryba, uciekaj. O nic nie pytaj – po prostu biegnij. Bo nie każdy znak zodiaku może wytrzymać ten fajerwerk emocji. Teraz może głośno śmiać się z nowo usłyszanej anegdoty, a minutę później może też szlochać z powodu nieodwzajemnionej miłości w trzeciej klasie. I wszystko byłoby dobrze, gdyby za minutę nie tańczyła na stole z podciągniętą do góry spódnicą do melodii Verki Serduchki, którą tylko ona słyszała.

Ci, którzy wierzą w horoskopy, wierzą również, że wszystko wpływa na znaki zodiaku na swój sposób, na różne sposoby. A nawet alkohol.

Skorpion

Party

Scorpio doskonale zna swoją miarę, więc przestaje pić w momencie, gdy jest w doskonałej kondycji. Przy tym wszystkim znak ten wie, jak świetnie się bawić i nalewać na tych, którzy nie znają swoich granic. Więc jeśli jesteś na imprezie ze Skorpionem, strzeż się zostania gwiazdą Internetu.

Party

Najczęściej barany się nie upijają, co nie przeszkadza im w piciu innych. A pijane barany są gotowe na przygodę, więc ich towarzystwo będzie bardzo przyjemne. Ale też upewnij się, że barany nie dodają ci zbyt wiele.

Party

Byk szybko się upija, bardzo dobrze im się to udaje. Jednocześnie ciała starają się w każdy możliwy sposób ukryć swoje upojenie, a nawet próbują wmówić sobie, że są trzeźwe jak szkło. To ci sami ludzie, którzy nieustannie domagają się kontynuacji bankietu, nawet jeśli sami nie są w stanie go kontynuować.

Party

Dziewczyny szybko się upijają. Ale w stanie pijanym są bardzo pozytywni, nigdy nie robią skandali i pogromów, i są w świetnym nastroju pijackiego ducha. Zwykle kochają cały świat i całe życie w ogóle.

Wodnik

Party

Pijany Wodnik jest gotowy na wszystko, potrafi przenosić nawet góry. Po alkoholu wydaje się, że przechodzi na nowy poziom swoich umiejętności. Więc nie zdziw się, jeśli nagle narysuje obrazek, będąc bardzo pijanym.

Bliźnięta

Party

Podwójna natura bliźniąt jest bardzo widoczna po alkoholu. Jednak pod wpływem alkoholu jedna strona otworzy się przed tobą, ale w pełni. A potem jakie szczęście: czy trafisz na wesołą i słodką osobę lub demona, który powie ci całą prawdę prosto w twarz. Ale tylko „dzisiejsza” prawda, bo jutro może być inaczej. Krótko mówiąc, pijany bliźniak jest nieprzewidywalny.

READ
5 cech, które zdradzają niepewną siebie kobietę

Party

Alkohol pokazuje prawdziwego raka. A skromny rak może nagle zostać królem imprezy. Rano oczywiście znowu schowa się do swojej muszli, ale co mu znowu dać do picia?

Łuski pod wpływem alkoholu przestają być tak zrównoważone. Po alkoholowym wieczorze potrafią się strasznie wstydzić swoich czynów, jednak zazwyczaj kochają cały świat, nawet bardziej niż dziewice.

Koziorożec

Party

Koziorożce są przekształcane z alkoholu: mogą zmienić się z introwertyka w duszę towarzystwa. Łatwo! Ale rano powrócą do dawnego siebie i przypomną ci wszystkie twoje grzechy.

Strzelec

Party

Pijani łucznicy wciąż się kłócą, aw sporze mogą nawet zabić, jeśli namiętności całkowicie się zagotują. Więc jeśli już pijesz ze Strzelcem, w żadnym wypadku nie kłóć się.

Party

Pijana ryba to fajerwerk emocji. Albo płacze, potem się śmieje, a potem tańczy do Stasia Michajłowa, którego tylko ona słyszy. To wszystko brzmi zabawnie, ale nie każdy może sobie z tym poradzić.

Party

Lew pijany i lew trzeźwy na zewnątrz to jedno i to samo. Tak, ten znak zodiaku, nawet pod wpływem alkoholu, może kontrolować siebie i zachować swoją ważną twarz. I oczywiście pod wpływem alkoholu miłość samych lwów wzrośnie jeszcze bardziej.

Czy znalazłeś coś wspólnego ze sobą? Nie zdziwimy się, jeśli nie: nie wiemy, kim naprawdę jesteśmy, gdy jesteśmy pijani. No chyba, że ​​nas sfilmował skorpion.

Czas więc sprawdzić to w praktyce, kupić wódkę, whisky, tequilę i koniak z winem i wszystko wymieszać. A my w sklepie WineStreet będziemy mogli odebrać Ci alkohol na imprezę roku!

Inne artykuły z rubryki „Horoskop alkoholowy”

Francja słynie z win. To prawdziwy punkt odniesienia. Nic więc dziwnego, że ten horoskop to właśnie „francuskie wino”. Dowiemy się, jakie wino jest przeznaczone do jakiego znaku.

Kiedy pijemy, często stajemy się nie sobą. Czy myślałeś o tym, że wpływają na to również wszelkiego rodzaju astrologiczne rzeczy? Dowiedzmy się więc, co robią pijane znaki zodiaku

Chcąc stworzyć idealny horoskop winiarski, sommelier-badacz postanowił zająć się astrologią. W rezultacie udało mu się znaleźć ten bardzo złoty środek, z którym zgadzają się wszyscy astrolodzy i kompilatorzy horoskopów, a następnie przeformułować go w sposób alkoholowy.

READ
Nie rób tego w ten sposób: 16 błędów w makijażu oczu, które już są kłopotliwe do zrobienia
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: