Czułość: Regina Todorenko i Vlad Topalov dotknęli sieci ramkami ze wspólnej sesji zdjęciowej

Przymierzając stylizacje do tej sesji i nowej kolekcji butów Barracuda, małżonkowie i młodzi rodzice Regina Todorenko i Vlad Topalov wygłupiają się, całują, dużo śmieją i rozmawiają z zespołem magazynu U, jak ze starymi przyjaciółmi. Nic dziwnego, że wszystko kłóci się o taką parę: zarówno praca, jak i sprawy rodzinne. Opowiedzieli o tym w wywiadzie dla Umagazine.ru.

Regina Todorenko i Vlad Topałow: sceny z życia małżeńskiego zdjęcie nr 1

W lipcu planujesz wielkie wesele. Gdzie odbędą się wakacje?

Wład: We Włoszech, ale Sorrento czy Toskania – jeszcze nie wiemy. Myślę, że to przede wszystkim wakacje Reginy, więc dałem jej carte blanche i poprosiłem o pomoc moją siostrę Alinę, zwłaszcza że jest współwłaścicielką agencji eventowej Ace Events.

Regina: To było mądre! Vlad ma tylko jeden warunek – przyjąć wszystkich gości, a będzie ich około 60, wielu z dziećmi. Uwierz mi, to jest niezbędne do ślubu w drodze. Teraz zastanawiamy się, gdzie możemy pomieścić wszystkich z maksymalnym komfortem, ponieważ w szczycie sezonu wiele hoteli po prostu nie dysponuje wymaganą liczbą wolnych pokoi.

Czy bierzecie udział w swoich projektach twórczych?

Wład: Stale. Powiem więcej, pomysł mojego wideo „Eagle and Tails” należy do Reginy. Nie chciałem wszystkim pokazywać rodzinnych filmów i byłem pewien, że ma to samo zdanie, ale Regina wręcz przeciwnie, poradziła mi, abym zrobił o nas film. W efekcie fanom bardzo się spodobało i wciąż otrzymujemy ciepłe komentarze.

Regina: Mogę powiedzieć, że Vlad nie tylko bierze udział – właśnie zrobił drugi sezon mojego piątkowego show z Reginą! Kiedyś podjąłem decyzję i napisałem do Olgi Buzovej na Instagramie, zapraszając ją na wywiad, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. Vlad zobaczył, jak bardzo się martwię, i zaproponował, że po prostu do niej zadzwonię, ponieważ znali się od dawna. Generalnie, jak rozumiesz, mój show opiera się na takich koneksjach mojego męża. (Śmiech) Nie mogłem też wcześniej pomyśleć, że do każdego numeru będziemy kręcić szkice z naszego życia osobistego, ale teraz widzę, że może to stać się podstawą do kolejnego projektu. Na przykład seria.

Regina Todorenko i Vlad Topałow: sceny z życia małżeńskiego zdjęcie nr 2

Czego chciałbyś nauczyć swojego syna?

Vlad: Moim głównym celem jest wychowanie go na człowieka godnego, przyzwoitego i uczciwego, który doceni i szanuje kobiety. Przykładem może być mój ojciec.

READ
10 gwiazd Hollywood z obsesją na punkcie plastiku

Regina: Zależy mi na tym, że Michael (syn Reginy i Vlada nazywa się Michaił, ale rodzice często nazywają go Michaelem lub nazwiskiem Ursa („niedźwiadek”) – magazyn Ok. U) miał cztery cechy: poczucie humoru, wytrwałość, dociekliwość i miłość do życia. Dobrze też, gdy mężczyzna potrafi się kontrolować, dlatego do tej listy dołączę również umiejętność zarządzania emocjami.

Czy wpłynęliście na siebie nawzajem?

Regina: Na samym początku naszego związku wyglądałam jak dziewczyna z dżungli, a Vlad chciał, żebym ubrała się jak księżna Diana. Dokładnie to powiedział. Podczas gdy ja protestowałem, po cichu podarował eleganckie koszule i bluzki, az czasem zdałem sobie sprawę, jak takie rzeczy naprawdę mi pasują. Moje obrazy stały się zdecydowanie bardziej kobiece. To prawda, jak zawsze kocham trampki. Na szczęście teraz są modne do noszenia z sukienkami.

Wład: Kiedyś, podczas podróży do Londynu, Regina założyła mi czapkę i tak mi się to spodobało, że od tamtej pory noszę czapki. Zaszczepiła we mnie też miłość do oversizowych garniturów, nawet mamy takie same. Ale wolę surowe buty – mokasyny, buty. Jedynym problemem jest to, że nie jest tanio, ale nie może być inaczej, bo świetną sztuką jest robienie butów, które zachowają swój kształt przez długi czas, stopa się w nich nie męczy, a wygląd pozostaje spektakularny przez długi czas. To są te, które lubię. Adidasy prawie nigdy nie noszę, zakładam je tylko w weekendy i podczas wypadów za miasto.

Regina Todorenko i Vlad Topałow: sceny z życia małżeńskiego zdjęcie nr 3

Czy są jakieś rzeczy lub czynności, których kiedyś nienawidziłeś, a teraz, dzięki sobie nawzajem, nauczyłeś się doceniać.

Regina: Przed spotkaniem z Vladem nie mogłem znieść serii.

Wład: A ja nienawidziłem gotowania. Teraz Regina ma pobrane na swój telefon nowe odcinki Grey’s Anatomy, a ja przybrałem na wadze na domowe jedzenie. Właściwie kocham wszystko, co razem robimy. Nie lubię też brokułów gotowanych na parze, ale z przyjemnością jem z nią. Zwykle nie mogę wyjść na spacer, ale z Reginą przeszłam 10-12 km nawet na -20.

Jak utrzymujesz równowagę między rodziną a pracą?

Vlad: Mamy różne harmonogramy, ale jeśli nagle mam wolny czas, poświęcam go rodzinie – taka jest zasada. Jeśli Regina i ja mamy wolny dzień, gotujemy razem, czytamy książki, bierzemy udział w kursach online i słuchamy wykładów dla rodziców, gramy w Alias.

READ
Atwo się pomylić! 23 gwiazdy, które wyglądają podobnie

Regina: W sobotę i niedzielę tradycyjnie staram się wypoczywać dla rodziny, a w tym czasie często wyjeżdżamy z dzieckiem z miasta, aby odwiedzić naszych rodziców, gdzie mój syn ma lekcje pływania. Wcześniej bardzo lubiliśmy wychodzić na śniadanie do restauracji w jakimś dobrym hotelu, to była cała tradycja. Z małym dzieckiem trudniej się do tego dostosować, ale staramy się. A także, nawet gdy nie jesteśmy w pobliżu, zawsze dzwonimy do siebie i rozmawiamy na czacie. Vlad niedawno poleciał do Ufy, a ja odprowadziłem go do bramy przez wideorozmowę i spotkałem go również w Moskwie.

Regina Todorenko i Vlad Topałow: sceny z życia małżeńskiego zdjęcie nr 4

Jaki jest klucz do szczęśliwego związku?

Regina: Bardzo ważne jest, aby móc się słyszeć, rozmawiać o bolesnych sprawach w związku. Po tym, jak Vlad mi się oświadczył, przeczytaliśmy razem książkę „Unia odmiennych”, a autor Icchak Adizes zaleca nawet wyznaczenie specjalnego dnia na takie rozmowy.

Wład: Myślę, że jedyną szansą na bycie razem przez długi czas jest zrozumienie, gdzie każdy z Was jest silniejszy i nauczenie się uzupełniania siebie nawzajem. Jednak jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o sukcesie rodziny, ponieważ jesteśmy razem dopiero dwa lata, więc to moje przemyślenia nie o tym kim jesteśmy, ale o tym, jak na pewno chciałbym nas zobaczyć w przyszłość.

Regina Todorenko i Vlad Topałow: sceny z życia małżeńskiego zdjęcie nr 5

Buty prezentowane w projekcie można kupić we flagowym butiku Barracuda w GUM, butikach NO ONE oraz na stronie internetowej U magazyn _barracuda_ss19%EF%BB%BF”>noone.ru

Fotograf: Olga Tuponogova-Volkova

Stylista: Ksenia Dorkina

Asystent stylisty: Polina Czystyakowa

Makijaż i włosy: Natalia Ogińska, Marina Yatsenko

Redaktor: Tatiana Palasowa

Producent: Lina Isjanowa

Dziękujemy designerskiemu sklepowi meblowemu www.boconcept.com za pomoc w organizacji zdjęć.

Subskrybuj nasz kanał telegramu! Więcej wiadomości i ekskluzywnych wyborów od redaktorów magazynu U

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: